home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 11.09.2022 - Praha
stav dráhy: 3.7 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:05
1274 CENA SPOLEČNOSTI KK – PROVOZ A OPRAVY LOK. s. r. o.
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.7 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HIDDEN COLONY(IRE), 2 57,0 ž. Petr Foret LEHCE 01:15,63 4 Kobzarev Konstantin 78
2. RABBIT KANTHAROS(USA), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 4 1/2 01:16,29 7 Petrlík Allan 49
3. DELICE REGLISSE(FR), 2 58,0 ž. Martina Havelková 5 01:17,19 6 Germič Karel 39
4. BOY SCOUT(FR), 2 58,0 ž. Milan Zatloukal 1 3/4 01:17,49 3 Váňa Tomáš 49
5. PADELA(FR), 2 53,5 . Simona Laubeová 3/4 01:17,62 8 Luka Václav 60
6. FANUSH(IRE), 2 56,5 žk. Sabina Mokrošová 7 01:18,95 1 Nieslanik Miroslav 55
7. MAGIC DIAMOND(GB), 2 56,0 ž. Michal Hrouda 2 1/2 01:19,33 2 Fedorowicz Vladislav 220
8. DRAMO(FR), 2 56,0 ž. Michal Demo 2 1/4 01:19,66 5 Fedorowicz Vladislav 350
Čas: 01:15,63, Mezičasy: (25,91 - 25,02 - 24,70)
Výrok: LEHCE-4 1/2-5-1 3/4-3/4-7-2 1/2-2 1/4

Majitel: The Sons of Sharpour, Trenér: Kobzarev Konstantin, Chov: Imperial Crown Syndicate
video

2. dostih, start 14:33
1275 CENA SPOLEČNOSTI SUBTERRA, a. s.
Rovina II.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 900 + 2700 Kč
Stav dráhy: 3.7 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CREATOR(IRE), 5 57,0 ž. Vendula Korečková BOJ 01:14,37 6 Koplík Zdeno 75
2. HEIDI HIGH(IRE), 3 58,0 ž. Ján Havlík kr.hlava 01:14,40 5 Resulov Artur 80
3. WAKAI GO, 4 j 60,0 ž. Petr Foret 3/4 01:14,53 7 Luka Václav 150
4. GILIENNE, 6 49,0 . Taťána Mášová 1/2 01:14,62 3 Kříž Petr 100
5. RABBIT BREATH(GB), 5 63,5 ž. Jiří Chaloupka krk 01:14,68 4 Petrlík Allan 80
6. DRAGON ARROW(GB), 4 66,0 ž. Josef Bartoš 5 01:15,36 9 Vocásková Helena 49
7. DONN CLIFS(IRE), 5 65,5 žk. Sabina Mokrošová 1 1/4 01:15,58 8 Nieslanik Miroslav 100
8. MOLLYS BEST(FR), 8 s 63,0 ž. Milan Zatloukal 2 3/4 01:16,00 10 Berthier Kateřina 100
9. KATHY AMES(FR), 5 56,0 ž. Jiřina Andrésová 4 1/2 01:16,70 2 Voršilková Helena 65
10. SOLAR PARK(IRE), 6 52,0 . Simona Laubeová 11 01:18,77 1 Resulov Artur 75
Čas: 01:14,37, Mezičasy: (25,54 - 24,71 - 24,12)
Výrok: BOJ-kr.hlava-3/4-1/2-krk-5-1 1/4-2 3/4-4 1/2-11

Majitel: MANEKO, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Haras du Cadran,SCEA Bissons

Kůň č.6 CREATOR byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: stáj 3 hearts 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.9 DRAGON ARROW (DU 16/7). Sankce: ž. Havlík J. 2000 Kč a odnětí licence na jeden dostihový den (24.9.2022) za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316), DK vyhověla žádosti o přeložení účinnosti sankce s okamžitou platností tj. 17.9.2022

video

3. dostih, start 15:05
1276 CENA SPOLEČNOSTI AŽD PRAHA s. r. o.
Proutky IV.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.7 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TCHEQUE KING(FR), 4 j 67,0 ž. Jaroslav Myška ZADRŽENĚ 03:58,64 7 Török Dalibor 19
2. BELL ELYSEES(GB), 6 s 70,0 ž. Pavel Kašný 17 04:02,32 5 Brož Jiří 250
3. ANHOR(GER), 7 64,5 žk. Marcel Novák ml. 5 04:03,41 6 Petrlík Allan 85
4. MODRAVA, 7 s 69,0 ž. Marcel Novák daleko 04:10,21 2 Kvapilová Lenka 250
5. OVERLY SWEET(IRE), 5 69,5 ž. Pavel Složil ml. daleko 04:19,45 4 Váňa ml. Josef 50
PN DARKOLVA(IRE), 7 b 70,0 ž. Lukáš Matuský     3 Holčák Radek 50
Nestartovali: EDINSON(FR)
Čas: 03:58,64, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-17-5-daleko-daleko

Majitel: DS Pegas, Trenér: Török Dalibor, Chov: Trávníček Jiří, Ing.

Sankce: ž. Složil P. ml. 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 kg na koni č. 4 OVERLY SWEET v průběhu dostihového dne (DŘ § 326). DK přešetřila pád koně č.3 DARKOLVA, vyslechla ž. Matuského L. a konstatovala, že nedošlo k cizímu zavinění.

video

4. dostih, start 15:36
1277 CENA SPOLEČNOSTI ČESKOMORAVSKÁ ŽELEZNIČNÍ OPRAVNA, s. r. o.
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.7 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SOLEMEENA, 4 57,0 am. Matyáš Luka TUHÝ BOJ 01:55,08 3 Luka Václav 39
2. KISSI STURM, 8 j 60,5 ž. Jakub Pavlíček nos 01:55,08 2 Blecha Jan 130
3. DYLANKA(IRE), 7 56,5 ž. Vendula Korečková 2 01:55,39 13 Vocásková Helena 25
4. EPIC PASS(IRE), 4 58,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 01:55,61 1 Váňa Tomáš 150
5. MIKE MAJK(IRE), 4 s 56,5 žk. Sabina Mokrošová krk 01:55,68 5 Nieslanik Miroslav 110
6. FOX PREMIER(IRE), 6 55,5 ž. Martina Havelková kr.hlava 01:55,69 15 Havelková Martina 150
7. ASKERANA, 3 52,5 . Simona Laubeová 4 1/4 01:56,39 11 Kabelková Hana 150
8. VICTORY ICON(GB), 3 53,0 ž. Michal Hrouda 1/2 01:56,48 14 Kabelková Hana 300
9. MAIRON(GER), 3 50,5 . Taťána Mášová 3 1/4 01:56,95 10 Hlavatý Pavel 250
10. PERSEA, 4 54,0 ž. Jiřina Andrésová 3 1/2 01:57,49 12 Fedorowicz Vladislav 350
11. NIRVANA, 4 59,0 am. Jindřich Fabris 1 1/2 01:57,75 6 Blažek Svatoslav 1000
12. FURTFIT(FR), 3 56,0 ž. Petr Foret krk 01:57,84 4 Kabelková Hana 150
13. LAST OPERA SONG(FR), 9 56,5 ž. Michal Demo 5 01:58,74 7 Blažek Svatoslav 250
14. AVEELA(GER), 4 58,0 žk. Marcel Novák ml. 5 01:59,62 9 Manová Jana 650
15. SAN GODENZO, 5 j 53,0 . Miloslava Sedláková 4 1/2 02:00,35 8 Kalčík Michal 250
Čas: 01:55,08, Mezičasy: (14,65 - 24,75 - 24,97 - 25,55 - 25,16)
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-2-1 1/4-krk-kr.hlava-4 1/4-1/2-3 1/4-3 1/2-1 1/2-krk-5-5-4 1/2

Majitel: BoKaBau s.r.o., Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Bláha Martin

Poplatek: stáje FVE – Relay JK Levín, R Kirgasser - Neuberg a stáj Velorex - Pirk á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koní č.8 SAN GODENZO, č.9 AVEELA a koně č.13 DYLANKA (DU 16/7). Sankce: ž. Pavlíček J. 2000 Kč a odnětí licence na 2 dostihové dny (24.9.2022 a 28.9.2022) za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316). Na žádost ž. Pavlíčka J. DK vyhověla přeložení účinnosti sankce s okamžitou platností tj. 17.9.2022 a 18.9.2022.

video

5. dostih, start 16:03
1278 CENA SPOLEČNOSTI SUDOP BRNO, spol. s r. o.
Rovina II.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 900 + 2700 Kč
Stav dráhy: 3.7 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VÉVODA, 6 b 56,5 ž. Jiřina Andrésová BOJ 02:38,06 4 Andrés Dušan 22
2. CULIHRACH(IRE), 5 j 55,5 ž. Martina Havelková 1/2 02:38,14 2 Havelková Martina 23
3. TRIPLEX(IRE), 5 52,0 . Simona Laubeová 6 02:39,43 3 Nováková Josefína 85
4. MIRAM(IRE), 3 b 50,0 . Miloslava Sedláková 1 02:39,63 1 Nieslanik Miroslav 50
Čas: 02:38,06, Mezičasy: (26,36 - 25,73 - 25,95 - 25,72 - 26,86 - 27,44)
Výrok: BOJ-1/2-6-1

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Andrés Dušan, Chov: Bruna V.MUDr.
video

6. dostih, start 16:39
1279 16. ZLATÝ POHÁR ELEKTRIZACE ŽELEZNIC PRAHA a. s.
Proutky I.kat. - 4200 m, cena, 4letí a starší
360.000 Kč (180000 - 82800 - 54000 - 25200 - 18000)
Zápisné: 3600 + 10800 Kč
Stav dráhy: 3.7 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STERNKRANZ(GER), 8 bj 69,5 ž. Josef Bartoš ZADRŽENĚ 05:17,26 2 Váňa ml. Josef 19
2. CAPIVARI(FR), 10 69,5 ž. Pavel Složil ml. daleko 05:22,49 5 Váňa ml. Josef 70
3. STUKE(GER)*, 8 69,5 ž. Lukáš Matuský 11 05:24,69 3 Holčák Radek 45
4. RATE(FR), 5 j 69,5 ž. Jaroslav Myška 12 05:26,86 1 Török Dalibor 35
Z DUMON ROCLAY(FR), 5 69,5 ž. Marcel Novák     4 Kvapilová Lenka 350
Čas: 05:17,26, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-daleko-11-12

Majitel: Scuderia Aichner SRL, Trenér: Váňa ml. Josef, Chov: Gest.Röttgen

Kůň č.5 CAPIVARI byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

7. dostih, start 17:14
1280 CENA SPOLEČNOSTI CHLÁDEK A TINTĚRA, PARDUBICE a. s.
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.7 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DANCER OF DENALI, 5 55,0 . Taťána Mášová JISTĚ 02:41,34 6 Kříž Petr 55
2. VOSSOLIE, 9 54,5 ž. Jiřina Andrésová 1/2 02:41,45 9 Andrés Dušan 100
3. VALENTIN TCHEQUE, 3 57,0 ž. Petr Foret 2 1/4 02:41,83 8 Liška Martin 65
4. JOSH, 3 56,0 ž. Michal Demo 3 1/4 02:42,37 4 Pejšková Ivana 100
5. HIGHBRATION(GER), 5 59,0 ž. Milan Zatloukal 3/4 02:42,51 2 Germič Karel 85
6. MELANIA(GER), 5 59,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2 02:42,59 5 Hlavatý Pavel 65
7. INNOCENCE, 3 50,0 . Miloslava Sedláková kr.hlava 02:42,60 10 Horáková Lenka 120
8. OLD MEMORIES, 3 53,0 ž. Michal Hrouda 1 1/4 02:42,82 3 Hlavatý Pavel 120
9. DREAM OF LOVE, 6 56,0 ž. Martina Havelková krk 02:42,89 7 Horáková Lenka 65
10. GASTON, 3 j 52,0 . Simona Laubeová 3 3/4 02:43,45 1 Luka Václav 65
Čas: 02:41,34, Mezičasy: (27,24 - 26,96 - 27,23 - 27,24 - 26,11 - 26,56)
Výrok: JISTĚ-1/2-2 1/4-3 1/4-3/4-1/2-kr.hlava-1 1/4-krk-3 3/4

Majitel: BoKa Seniors, Trenér: Kříž Petr, Chov: Tůma R.
video

8. dostih, start 17:46
1281 CENA SPOLEČNOSTI SUDOP PRAHA a. s.
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.7 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SUMMER CITY(FR), 4 58,0 ž. Milan Zatloukal JISTĚ 01:29,48 3 Berthier Kateřina 40
2. FRAMI HIT, 4 j 57,5 ž. Vendula Korečková 3 01:29,90 2 Kalčík Michal 100
3. VÍLA ZVONILKA, 3 58,5 . Eva Buriánková, Mgr. krk 01:29,98 6 Chaloupka Jiří 80
4. SHARP JAILER, 6 s 50,0 . Miloslava Sedláková krk 01:30,05 10 Bělka Martin 250
5. HAS D`EMRA(FR), 5 62,5 . Sofie Kvízová 1 1/4 01:30,26 12 Kalčík Michal 130
6. LAUNCH ZONE(IRE), 4 j 60,0 . Lukáš Charvát 3/4 01:30,43 4 Kalčík Michal 80
7. DARK ALIGHIERI, 7 57,5 am. Natálie Flenerová 3 3/4 01:31,03 9 Mourek František 80
8. TAPAJO(GER), 10 s 64,5 am. Lenka Rájová 2 3/4 01:31,43 7 Juránek Petr 65
9. KAZI, 3 57,5 ž. Michal Hrouda 9 01:33,26 5 Hulínský Václav 80
10. AIRUSCHKA, 7 58,5 ž. Petr Foret hlava 01:33,29 11 Hála Libor 100
11. NIKOLETTA, 6 50,5 . Taťána Mášová 3/4 01:33,45 8 Blažek Svatoslav 250
12. ALFONZA, 4 j 56,0 ž. Martina Havelková 1 01:33,65 1 Menclová Aneta 100
Čas: 01:29,48, Mezičasy: (14,35 - 25,10 - 24,84 - 25,19)
Výrok: JISTĚ-3-krk-krk-1 1/4-3/4-3 3/4-2 3/4-9-hlava-3/4-1

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Terryn K.

Poplatek: stáje FVE – Relay JK Levín a stáj Latén á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.2 FRAMI HIT a koně č.10 SHARP JAILER (DU 16/7). Sankce: ž. Zatloukal M. 2000 Kč a odnětí licence na jeden dostihový den (24.9.2022) za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316). Na žádost ž. Zatloukala M. DK vyhověla přeložení účinnosti sankce s okamžitou platností na 17.9.2022.

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Mandysová Kateřina
Člen DK: Vítek Lukáš
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Henychová Martina,
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Dobrovolný Karel