home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 16.07.2022 - Praha
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
1. dostih, start 15:07
1189 CENA CHUCHLE FESTU S HITRÁDIEM CITY
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARRYNA(IRE), 2 57,0 ž. Vendula Korečková BOJ 01:30,63 10 Vocásková Helena 18
2. BABY SUMMER, 2 s 54,5 . Lucie Fialová 3/4 01:30,77 6 Kalčík Michal 130
3. RABBIT ELUSIVE(IRE), 2 55,0 ž. Jiřina Andrésová kr.hlava 01:30,78 1 Petrlík Allan 85
4. LADY RECORDER(FR), 2 54,0 žk. Sabina Mokrošová 2 1/2 01:31,15 4 Nieslanik Miroslav 200
5. ANTHROPOID(IRE), 2 56,0 ž. Martina Havelková 2 01:31,44 5 Havelková Martina 70
6. CAESARIUS, 2 56,0 ž. Adam Florian 1 3/4 01:31,72 8 Kabelková Hana 200
7. SUNNY STAR, 2 57,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 01:31,93 7 Bodlák Radim 75
8. DANGEROUS, 2 57,0 ž. Jiří Palík krk 01:31,98 9 Pejšková Ivana 130
9. DRAMO(FR), 2 55,0 ž. Michal Hrouda 13 01:33,98 3 Fedorowicz Vladislav 270
Nestartovali: MAGIC DIAMOND(GB)
Čas: 01:30,63, Mezičasy: (15,24 - 25,29 - 25,60 - 24,00)
Výrok: BOJ-3/4-kr.hlava-2 1/2-2-1 3/4-1 1/4-krk-13-14

Majitel: DS GAUDIUM, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Connaughton J.

Poplatek: stáje Rabbit Trhový Štěpánov, DS Mladecko a DS GAUDIUM á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koní č.1 RABBIT ELUSIVE, č.6 BABY SUMMER a č.10 ARRYNA (DU 16/7). Kůň č.2 MAGIC DIAMOND nestartoval pro nevstoupení do startovacích boxů, j. Laubeová S. má nárok na jízdné. DK rozhodla o sledování chování koně č.2 MAGIC DIAMOND ve startovacích boxech. Sankce: žk. Mokrošová S. 600 Kč a odnětí licence na 4 dostihové dny tj. 30.7., 6.8., 7.8. a 14.8.2022 za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

2. dostih, start 15:33
1190 CENA GALA COFFEE
Rovina II.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 900 + 2700 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OPINION MAKER(IRE), 8 j 56,5 ž. Jiří Palík TUHÝ BOJ 01:24,51 6 Pejšková Ivana 60
2. CAWOK(IRE), 6 52,0 ž. Jan Verner kr.hlava 01:24,52 4 Tajmr Michal 100
3. CREATOR(IRE), 5 55,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková krk 01:24,57 3 Koplík Zdeno 55
4. HEIDI HIGH(IRE), 3 56,0 ž. Eduardo Pedroza 3 01:24,96 1 Resulov Artur 45
5. KATHY AMES(FR), 5 57,0 ž. Adam Florian krk 01:25,00 7 Voršilková Helena 60
6. PROCELLARUM(IRE), 4 58,5 ž. David Liška 2 1/2 01:25,38 9 Havelková Martina 80
7. WIRRWARR(GER), 6 b 53,0 ž. Jiřina Andrésová 1 1/2 01:25,59 5 Mihalík Marcel 100
8. MUGURUZA(IRE), 4 56,0 ž. Vendula Korečková hlava 01:25,62 8 Váňa Tomáš 100
9. LENA(FR), 3 53,0 ž. Martina Havelková 4 01:26,15 2 Havelková Martina 80
Čas: 01:24,51, Mezičasy: (13,87 - 23,98 - 23,10 - 23,56)
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-krk-3-krk-2 1/2-1 1/2-hlava-4

Majitel: B & P int. - Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Kildare Racing Syndicate

Sankce: tr. Havelková M. 200 Kč za pozdní příchod koně č.2 LENA do paddocku (DŘ § 332)

video

3. dostih, start 16:05
1191 SIMSONOVA CENA
Rovina II.kat. - 1200 m, cena, 2letí
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000)
Zápisné: 1000 + 3000 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NIAMHTREE(IRE), 2 57,0 ž. Vendula Korečková V. LEHCE 01:11,37 5 Vocásková Helena 18
2. IMPERIO, 2 56,5 ž. Jan Verner 6 01:12,46 3 Myšková Štěpánka 55
3. BUNAMBOO(IRE), 2 56,5 žk. Sabina Mokrošová 3/4 01:12,58 1 Nieslanik Miroslav 150
4. STRATOVARIUS, 2 58,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 01:12,76 2 Bodlák Radim 24
5. SENSI TOP, 2 55,5 ž. Jiřina Andrésová 4 01:13,45 4 Bodlák Radim 120
Čas: 01:11,37, Mezičasy: (24,66 - 23,55 - 23,16)
Výrok: VELMI LEHCE-6-3/4-1 1/4-4

Majitel: 3 hearts, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Ballylinch Stud

Kůň č.5 NIAMHTREE byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: stáj 3 hearts 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.5 NIAMHTREE (DU 16/7)

video

4. dostih, start 16:36
1192 CENA FONTANA WATERCOOLERS
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DENIHILONIHIL(IRE), 4 j 57,0 ž. Vendula Korečková JISTĚ 01:12,39 10 Kalčík Michal 85
2. GILIENNE, 6 57,0 . Taťána Mášová 3/4 01:12,53 2 Kříž Petr 85
3. ANIELA(IRE), 5 59,0 ž. Jiří Palík 3/4 01:12,68 8 Brož Jiří 180
4. WELIGAMA(IRE), 3 48,0 ž. Jiřina Andrésová kr.hlava 01:12,70 9 Bartoš st. Josef 160
5. SHENAH(IRE), 5 j 52,5 . Lucie Fialová 3/4 01:12,82 1 Luka Václav 120
6. FORTE, 5 59,5 ž. Michal Hrouda 1/2 01:12,91 6 Jelen Jaroslav 100
7. MEANNAH, 5 53,0 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:13,25 7 Nagy Ladislav 120
8. MIKROP, 4 59,0 ž. Petr Foret kr.hlava 01:13,25 4 Petrlík Allan 75
9. FLEXIBLE APPROACH(IRE), 4 60,5 ž. Eduardo Pedroza hlava 01:13,28 14 Resulov Artur 65
10. DONTELLYOURMOTHER(IRE), 4 59,0 ž. Jiří Chaloupka krk 01:13,33 12 Germič Karel 85
11. CAPTAIN LUKA(IRE), 6 j 61,5 am. Matyáš Luka 3/4 01:13,44 5 Škrášková Alena 120
12. FRAM, 6 j 51,0 žk. Petra Zedková 1/2 01:13,54 3 Kalčík Michal 180
13. SIR AMICO, 3 b 57,0 ž. Jan Verner 1 1/4 01:13,75 13 Bartoš st. Josef 100
14. TAPAJO(GER), 10 s 59,0 am. Lenka Rájová 5 01:14,46 11 Juránek Petr 120
Nestartovali: NIKOLETTA
Čas: 01:12,39, Mezičasy: (24,95 - 23,80 - 23,64)
Výrok: JISTĚ-3/4-3/4-kr.hlava-3/4-1/2-1 1/4-kr.hlava-hlava-krk-3/4-1/2-1 1/4-5

Majitel: KarBoBau s.r.o., Trenér: Kalčík Michal, Chov: Headon P.

Poplatek: stáj Tannaberg na Šumavě 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.1 SHENAH ke startu (DU 16/5). Sankce: tr. Juránek P. 200 Kč za pozdní příchod koně č.11 TAPAJO do paddocku (DŘ § 332), ž. Pedroza E. odnětí licence na 1 dostihový den, tj. 30.7.2022, za nadměrné použití bičíku (kůň byl opakovaně pobízen bičíkem údery častěji jak jednou za tři cvalové skoky - DŘ § 316)

video

5. dostih, start 17:04
1193 CENA CHUCHLE ARENY PRAHA (I. oddělení)
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NUTEKI, 6 55,0 ž. Michal Hrouda JISTĚ 01:41,92 8 Hlavatý Pavel 78
2. SHEIK, 4 52,0 . Simona Laubeová 3/4 01:42,07 4 Mourek František 200
3. ALFONZA, 4 j 54,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:42,18 5 Menclová Aneta 270
4. GALNOTS(FR), 5 b 53,5 ž. Jan Verner 1/2 01:42,30 10 Jelen Jaroslav 78
5. CHASMAR, 4 57,0 ž. Jiřina Andrésová 1/2 01:42,39 6 Pišl Martin 130
6. DARK ALIGHIERI, 7 56,5 am. Natálie Flenerová krk 01:42,44 1 Mourek František 65
7. RABBIT SPIRIT(IRE), 4 70,5 žk. Renáta Ondráčková 1 3/4 01:42,71 2 Petrlík Allan 24
8. KYRIAKALI, 3 54,5 . Taťána Mášová 4 1/4 01:43,30 3 Kalčík Michal 90
9. WILD BRAU, 5 60,5 . Michal Kopczyk 13 01:46,06 9 Blažek Svatoslav 130
10. SIR CORAL, 5 57,0 . Lukáš Charvát 9 01:47,38 7 Bartoš st. Josef 78
Čas: 01:41,92, Mezičasy: (25,27 - 25,23 - 25,08 - 26,34)
Výrok: JISTĚ-3/4-3/4-1/2-1/2-krk-1 3/4-4 1/4-13-9

Majitel: Stall Negra, Trenér: Hlavatý Pavel, Chov: Berndt Anne

Poplatek: stáj Autodoprava Blažek s.r.o. 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.9 WILD BRAU(DU 16/7). DK rozhodla o sledování chování koně č.9 WILD BRAU ve startovacích boxech

video

6. dostih, start 17:31
1194 CENA DERBY CLUBU PRAGUE (II. oddělení)
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LYSYANARGENT(FR), 8 60,5 . Zuzana Jeníčková TUHÝ BOJ 01:40,28 9 Mourek František 55
2. GOLDEN WARRIOR, 4 51,5 ž. Jiřina Andrésová hlava 01:40,30 8 Demele Jan 100
3. LAZARD, 3 b 58,0 ž. Adam Florian 1/2 01:40,37 6 Pohanka Ladislav 75
4. VÍLA ZVONILKA, 3 54,5 . Eva Buriánková, Mgr. 1 3/4 01:40,65 5 Chaloupka Jiří 150
5. ALPENROSE, 4 48,0 am. Tomáš Roman 1/2 01:40,74 1 Hála Libor 100
6. FINIGA, 5 j 59,5 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 2 1/4 01:41,10 3 Juránek Petr 100
7. LAUNCH ZONE(IRE), 4 j 55,0 . Lucie Fialová 1 1/2 01:41,36 2 Kalčík Michal 55
8. COSTA SMERALDA(GB), 3 54,5 ž. Michal Hrouda 1 1/2 01:41,65 7 Jelen Jaroslav 70
9. BIG TALK(FR), 4 56,5 ž. Jaromír Šafář 7 01:42,77 4 Bodlák Radim 100
10. JELLY DESBOIS(FR), 3 53,0 ž. Jan Verner 2 3/4 01:43,19 10 Manová Jana 60
Čas: 01:40,28, Mezičasy: (25,73 - 25,27 - 24,84 - 24,44)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-1/2-1 3/4-1/2-2 1/4-1 1/2-1 1/2-7-2 3/4

Majitel: ČI-RO-ÁJA, Trenér: Mourek František, Chov: Cherdo Daniel

Sankce: jezdec Buriánková Eva 200 Kč za nerovnou jízdu po staru na koni č.5 VÍLA ZVONILKA (DŘ § 364b), j. Jeníčková Z. 2500 Kč za zjištěnou vyšší hmotnost po dostihu o 0,6 kg (DŘ § 383d)

video

7. dostih, start 18:03
1195 CENA ROCK & ROLL BANDU MARCELA WOODMANA
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SMICHOFF(FR), 3 57,0 am. Matyáš Luka JISTĚ 01:52,48 14 Luka Václav 55
2. FURTFIT(FR), 3 56,0 ž. Adam Florian 2 01:52,76 2 Kabelková Hana 75
3. AIDENSFIELD(GER), 4 j 58,5 . Lukáš Charvát 2 01:53,04 9 Kalčík Michal 75
4. NA KONCI DUHY, 5 56,0 ž. Jiří Palík krk 01:53,09 5 Brož Jiří 160
5. LUIS STORMEN(FR), 3 58,0 ž. Jiřina Andrésová 1 1/4 01:53,29 11 Pohanka Ladislav 150
6. HOFERGIRL(GB), 6 s 58,0 žk. Renáta Ondráčková krk 01:53,32 4 Janáčková Koplíková Ingrid 49
7. LATARMISSIE, 4 52,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:53,47 7 Horáková Lenka 78
8. LA SOMMERA(FR), 6 59,0 ž. Vendula Korečková 1 1/2 01:53,70 8 Hulínský Václav 160
9. LORELLY, 4 59,0 ž. Milan Zatloukal 3/4 01:53,83 10 Demele Jan 160
10. NIRVANA, 4 49,0 . Taťána Mášová hlava 01:53,84 3 Blažek Svatoslav 160
11. NAILAH, 4 52,5 . Simona Laubeová 1 1/4 01:54,05 12 Pecháček Jaroslav 220
12. LAST OPERA SONG(FR), 9 57,0 am. Tomáš Roman hlava 01:54,08 1 Blažek Svatoslav 75
13. BELLA RIA(IRE), 3 s 53,5 . Markéta Horová 1/2 01:54,16 6 Pejšková Ivana 150
Nestartovali - odváženi: MARJANEH(IRE)

Čas: 01:52,48, Mezičasy: (14,73 - 23,53 - 23,67 - 25,24 - 25,31)
Výrok: JISTĚ-2-2-krk-1 1/4-krk-3/4-1 1/2-3/4-hlava-1 1/4-hlava-1/2

Majitel: Syndikát V3J, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Colombu Jean-Pierre

Kůň č.13 MARJANEH nestartoval, j. Fialová L. má nárok na jízdné. Poplatek: stáj Marek Šimák 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.6 BELLA RIA (DU 16/7). Sankce: tr. Ing. Pejšková I. 200 Kč za pozdní příchod koně č.6 BELLA RIA do paddocku (DŘ § 332).

video

8. dostih, start 18:35
1196 CENA PP ASSET MANAGEMENT (43. CENA LATINY)
Rovina I.kat. - 2200 m, cena, 3letí - klisny
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JACINTHE(FR), 3 58,0 ž. David Liška BOJ 02:20,81 12 Urbánek Luboš 90
2. KORVETTE(GER), 3 58,0 ž. Martin Laube 1/2 02:20,87 2 Urbánek Luboš 36
3. WHIRL WIND GIRL(FR), 3 58,0 ž. Jan Verner 2 02:21,15 6 Tůma Pavel 65
4. PLEIONE(IRE), 3 58,0 žk. Sabina Mokrošová 1/2 02:21,22 4 Nieslanik Miroslav 90
5. WITCH, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 3/4 02:21,68 8 Luka Václav 270
6. MIRAM(IRE), 3 58,0 ž. Radek Koplík 1/2 02:21,75 10 Nieslanik Miroslav 90
7. APEROLA(IRE), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 1 02:21,91 7 Záhorová Eva 150
8. GENEZE, 3 58,0 ž. Eduardo Pedroza 1 1/4 02:22,11 3 Luka Václav 90
9. BARTOLA(FR), 3 58,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1/2 02:22,21 11 Janáčková Koplíková Ingrid 50
10. ODETTE, 3 58,0 ž. Jiří Palík 5 02:23,00 9 Záhorová Eva 180
11. ANGEL WINGS(IRE), 3 b 58,0 ž. Jiřina Andrésová krk 02:23,07 5 Pohanka Ladislav 350
Nestartovali: TCHEQUE NAVY(FR)
Čas: 02:20,81, Mezičasy: (15,38 - 25,47 - 25,50 - 26,48 - 24,65 - 23,33)
Výrok: BOJ-1/2-2-1/2-3 3/4-1/2-1-1 1/4-1/2-5-krk

Majitel: MS Racing, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: Ecurie Skymarc Farm

Kůň č.12 JACINTHE byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: stáj MUDr. Eva Nieslaniková 2500 Kč za nezdůvodněnou změnu jezdce na koni č.10 MIRAM (DU 16/1). Sankce: ž. Janáčková-Koplíková I. 500 Kč za tísnění koně č.7 APEROLA koněm č.11 BARTOLA v cílové rovině (DŘ § 364c), ž. Zatloukal M. 500 Kč za křižování koně č.9 ODETTE koněm č.7 APEROLA v cílové rovině (DŘ § 364c).

video

9. dostih, start 19:04
1197 CENA SPOLEČNOSTI TIPSPORT
Rovina III.kat. - 2600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOTT(IRE), 4 57,5 ž. Petr Foret JISTĚ 02:47,35 6 Drlík Jaroslav 55
2. DECAMERON, 4 60,0 ž. Milan Zatloukal 2 02:47,63 3 Záhorová Eva 55
3. FANNY MAST, 3 51,5 ž. Martina Havelková 1/2 02:47,73 4 Havelková Martina 50
4. CULIHRACH(IRE), 5 j 59,0 ž. David Liška 1/2 02:47,83 2 Havelková Martina 85
5. HIGHLAND PRECIOUS(GB), 3 48,0 ž. Jiřina Andrésová 3/4 02:47,97 5 Nieslanik Miroslav 65
6. CROSSCHECK, 6 48,5 . Taťána Mášová 1 1/2 02:48,18 9 Kříž Petr 85
7. VARIMINGO(GER), 5 j 58,5 ž. Jiří Chaloupka 5 02:48,96 1 Hlavatý Pavel 130
8. ARKADAG(IRE), 4 j 57,0 . Lukáš Charvát 11 02:51,14 8 Kalčík Michal 110
9. WESTERNERKA(IRE), 6 61,0 . Edita Vaníčková 4 02:51,76 7 Vocásková Helena 55
Čas: 02:47,35, Mezičasy: (14,31 - 26,36 - 26,15 - 25,64 - 25,99 - 25,45 - 23,45)
Výrok: JISTĚ-2-1/2-1/2-3/4-1 1/2-5-11-4

Majitel: Joly, Trenér: Drlík Jaroslav, Chov: Haras du Logis Saint Germain

Poplatky: stáj Zeas Staré Hradiště 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.7 WESTERNERKA (DU 16/7)

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Čech Milan
Člen DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Hájková Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Vítek Lukáš
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Dobrovolný Karel