home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 12.06.2022 - Most
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:35
1129 Cena HIPODROMU MOST
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FULMINE LUNA(FR), 8 57,0 ž. Petr Foret ZADRŽENĚ 01:55,90 1 Duchoň Tomáš 75
2. SVEN, 4 50,5 ž. Jiřina Andrésová 2 1/4 01:56,24 5 Andrés Dušan 37
3. LANDARON, 8 63,0 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4 01:56,47 7 Petrlík Allan 60
4. MOCCAFIX(GER), 9 j 60,5 am. Anna Lebdušková 1/2 01:56,57 6 Manová Jana 39
5. TARAWERA(IRE), 4 57,5 . Lucie Fialová krk 01:56,61 2 Luka Václav 75
6. SINNFONIA, 4 b 54,0 ž. Vendula Korečková 5 01:57,58 3 Váňa Tomáš 78
7. TALUNA, 3 49,0 am. Jana Fialová 1 1/4 01:57,75 4 Chaloupka Václav 100
Čas: 01:55,90, Mezičasy: (15,91 - 24,20 - 25,33 - 25,25 - 25,21)
Výrok: ZADRŽENĚ-2 1/4-1 3/4-1/2-krk-5-1 1/4

Majitel: Jezdecký klub Cholupice, Trenér: Duchoň Tomáš, Chov: Ecurie la Vallee Martigny EARL

Kůň č.1 FULMINE LUNA byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: stáj Rabbit Trhový Štěpánov 2500 Kč za nezdůvodněnou změnu jezdce na koni č.7 LANDARON (DU 16/1).

video


2. dostih, start 14:06
1130 Cena partnerů dostihového klubu
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KÖNIGIN LUCIA(GER), 3 55,5 ž. Michal Demo JISTĚ 02:22,84 6 Váňa st. Josef 65
2. OLD MEMORIES, 3 55,5 ž. Michal Hrouda krk 02:22,88 12 Hlavatý Pavel 150
3. ODETTE, 3 55,5 ž. Pavlína Filipová krk 02:22,91 2 Záhorová Eva 65
4. HIGHLAND PRECIOUS(GB), 3 s 56,5 žk. Sabina Mokrošová 2 1/4 02:23,20 7 Nieslanik Miroslav 29
5. WITCH, 3 53,0 . Lucie Fialová 2 02:23,48 5 Luka Václav 85
6. GOOD REVANCHE(FR), 3 j 55,5 ž. Martina Havelková 2 1/4 02:23,77 11 Haris Ludvík 85
7. NACHT STAR, 3 b 56,5 ž. Petr Foret 2 1/4 02:24,06 4 Hronová Ilona 150
8. INNOCENCE, 3 55,0 . Taťána Mášová 3/4 02:24,21 1 Horáková Lenka 150
9. FABRIANA THIRD, 3 57,5 žk. Renáta Ondráčková 4 1/4 02:24,81 9 Petrlík Allan 75
10. VENOM VANGELIS, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 5 02:25,74 3 Hlavatý Pavel 220
Nestartovali - odváženi: NOWIT
Nestartovali: LUCKY AMICO
Čas: 02:22,84, Mezičasy: (15,45 - 25,70 - 25,22 - 25,74 - 25,27 - 25,46)
Výrok: JISTĚ-krk-krk-2 1/4-2-2 1/4-2 1/4-3/4-4 1/4-5

Majitel: Gestüt Elsetal - Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Gest.Elsetal

Kůň č.10 NOWIT nestartoval z důvodu nevstoupení do startovacích boxů, ž. Andrésová J. má nárok na jízdné. DK nařídila přezkoušení schopnosti koně č.10 NOWIT ze startu z boxů před příštím startem v dostihu startovaném z boxů(DŘ § 346b). Poplatek: stáj Rabbit Trhový Štěpánov 2500 Kč za nezdůvodněnou změnu jezdce na koni č.9 FABRIANA THIRD (DU 16/1), stáj MUDr. Eva Nieslaniková 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.7 HIGHLAND PRECIOUS ke startu (DU 16/5).

video

3. dostih, start 14:37
1131 Červnová mostecká steeplechase
Steeplechase IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHEDIR(IRE), 6 bj 67,5 . Jakub Kocman JISTĚ 04:26,08 5 Neuberg Filip 28
2. ANJELLICO, 6 68,5 ž. Marcel Novák 3 04:26,51 2 Kvapilová Lenka 75
3. SCARE CROW, 10 b 65,0 žk. Lenka Neprašová 3 04:26,93 4 Baštová Pavlína 85
4. LUCKY VALENTINE, 5 65,5 . Anton Andrejevič Orčinskij 1/2 04:26,99 3 Váňa st. Josef 25
Z VAXERTON, 9 67,0 . Veronika Řezáčová     1 Slabý Petr 65
Čas: 04:26,08, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3-3-1/2

Majitel: Filip Neuberg, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Lynch L. & Sherrard R.

Poplatek: tr. Váňa st. J. 400 Kč za ohlášené použití fixace jazyka u koně č.3 LUCKY VALENTINE (DU 16/11). DK vyslechla j. Řezáčovou V. k zadržení koně č.1 VAXERTON a její vysvětlení (podezření na zranění koně) vzala na vědomí. Sankce: j. Orčinskij A.A. 500 Kč za křižování koně č.4 SCARE CROW koněm č.3 LUCKY VALENTINE v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c).

video


4. dostih, start 15:13
1132 Cena Severočeského Hitrádia North Music
Rovina III.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VÉVODA, 6 b 58,0 ž. Jiřina Andrésová JISTĚ 02:20,77 7 Andrés Dušan 40
2. MIKE MAJK(IRE), 4 60,5 žk. Sabina Mokrošová 1 1/2 02:20,96 2 Nieslanik Miroslav 30
3. WASTE NO TIME, 9 55,0 ž. Martina Havelková 3/4 02:21,10 5 Horáková Lenka 90
4. VARIMINGO(GER), 5 j 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4 02:21,22 4 Hlavatý Pavel 60
5. MACCAIA(FR), 4 56,5 ž. Michal Demo krk 02:21,26 6 Manová Jana 60
6. TRIPLEX(IRE), 5 60,0 . Taťána Mášová 4 1/2 02:21,88 1 Nováková Josefína 120
7. ANGEL WINGS(IRE), 3 52,0 . Lucie Fialová 2 02:22,16 3 Pohanka Ladislav 100
Čas: 02:20,77, Mezičasy: (15,65 - 25,74 - 25,03 - 25,74 - 24,52 - 24,09)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-3/4-3/4-krk-4 1/2-2

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Andrés Dušan, Chov: Bruna V.MUDr.

Poplatky: stáj Richard Mäder 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.6 MACCAIA (DU 16/7)

video

5. dostih, start 15:40
1133 Steeplechase Royal Mouginse
Steeplechase III.kat. - 4400 m, cena, 5letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GIORGIONE(GB), 5 b 64,0 . Anton Andrejevič Orčinskij BOJ 05:54,26 1 Váňa st. Josef 17
2. HIBERNIAN(FR), 5 71,5 ž. Marcel Novák 3/4 05:54,40 5 Kvapilová Lenka 30
3. CAPE WITCHER, 5 b 66,5 . Jakub Kocman 4 1/2 05:55,00 2 Baštová Pavlína 55
Nestartovali - odváženi: ANGKOR WAT(GB)
Nestartovali: LA CORAL
Čas: 05:54,26, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-4 1/2

Majitel: Jasna, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Equity Growth Partners Ltd

Kůň č.3 ANGKOR WAT nestartoval, ž. Stromský M. má nárok na jízdné.

video


6. dostih, start 16:18
1134 40. Cena jezdectví společnosti Tipsport
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARKHANGELSK(IRE), 3 56,5 . Lucie Fialová JISTĚ 01:24,89 7 Kobzarev Konstantin 25
2. MATELLO(FR), 5 59,0 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:25,08 8 Urbánek Luboš 120
3. ROYAL TOWN(FR), 7 b 59,0 ž. Radek Koplík 3/4 01:25,20 5 Koplík Zdeno 90
4. LAILAHO, 4 61,0 ž. Petr Foret 1/2 01:25,28 4 Urbánek Luboš 49
5. MANOAMANO(FR), 6 sj 61,0 žk. Sabina Mokrošová 1 01:25,44 6 Nieslanik Miroslav 90
6. RABBIT BREATH(GB), 5 59,5 ž. Jiří Chaloupka 2 3/4 01:25,83 1 Petrlík Allan 90
7. NICO(IRE), 4 59,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková kr.hlava 01:25,84 3 Koplík Zdeno 43
8. ZELOTE(FR), 5 j 61,0 am. Matyáš Luka 1/2 01:25,92 2 Luka Václav 200
Čas: 01:24,89, Mezičasy: (15,03 - 23,86 - 23,56 - 22,44)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-3/4-1/2-1-2 3/4-kr.hlava-1/2

Majitel: ARS, Trenér: Kobzarev Konstantin, Chov: Bukhtoyarov V.

Kůň č.7 ARKHANGELSK byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: stáj Rabbit Trhový Štěpánov 2500 Kč za nezdůvodněnou změnu jezdce na koni č.1 RABBIT BREATH (DU 16/1).

video

7. dostih, start 16:51
1135 Cena amatérských a žákovských jezdců
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAPAJO(GER), 10 s 59,5 am. Lenka Rájová LEHCE 01:28,86 3 Juránek Petr 45
2. DARK ALIGHIERI, 7 58,5 am. Natálie Flenerová 2 1/4 01:29,19 4 Mourek František 40
3. SIR CORAL, 5 55,0 am. Jan Kovář 1 1/4 01:29,36 6 Bartoš st. Josef 25
4. SHEIK, 4 49,0 am. Jana Fialová 3/4 01:29,50 5 Mourek František 120
5. ANGELIC BEAUTY, 4 60,5 am. Anna Lebdušková 3 1/2 01:29,99 1 Váňa Tomáš 38
Nestartovali: MIA(AUT)
Čas: 01:28,86, Mezičasy: (15,54 - 24,85 - 23,92 - 24,55)
Výrok: LEHCE-2 1/4-1 1/4-3/4-3 1/2

Majitel: Hana Veselá, Trenér: Juránek Petr, Chov: Kršák Peter
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Krejčí Martina, Ing.
Člen DK: Nový Otakar, Mgr.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Pavelková Yvona, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Horňáková Iveta,
Cílová kamera: Dobrovolný Karel