home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 04.06.2022 - Praha
stav dráhy: 3.7 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:31
1113 CENA PRVNÍCH NADĚJÍ
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.7 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CALAH(IRE), 2 56,0 ž. Petr Foret JISTĚ 01:22,05 1 Štangel Marián 39
2. ARRYNA(IRE), 2 56,0 ž. Vendula Korečková 2 01:22,32 6 Vocásková Helena 19
3. FANNY(FR), 2 56,0 ž. Jiřina Andrésová 1 3/4 01:22,54 5 Andrés Dušan 120
4. SUNNY STAR, 2 56,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:22,63 8 Bodlák Radim 100
5. FANUSH(IRE), 2 54,0 žk. Sabina Mokrošová 2 01:22,89 3 Nieslanik Miroslav 80
6. DANNY DADDY(IRE), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 3/4 01:23,32 2 Germič Karel 75
7. SWEET FRANCISKA, 2 56,0 ž. Michal Hrouda 15 01:26,03 7 Dobrovolný Karel 330
Nestartovali: RIWETTA(IRE)
Čas: 01:22,05, Mezičasy: (29,45 - 26,25 - 26,35)
Výrok: JISTĚ-2-1 3/4-1/2-2-2 3/4-15

Majitel: Strnisko (SVK), Trenér: Štangel Marián, Chov: Airlie Stud & Mrs Rogers

Kůň č.5 FANNY ztratil na startu cca 2 délky. Poplatek: stáj DC Zámrsk MUDr. Bruna, stáj DS GAUDIUM a stáj Dobrovolný á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koní č.5 FANNY, č.6 ARRYNA a č.7 SWEET FRANCISKA (DU 16/7).

video

2. dostih, start 15:06
1114 CENA FONTANA WATERCOOLERS
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.7 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. YASÁNEK, 3 58,0 ž. David Liška LEHCE 01:27,20 11 Váňa Tomáš 29
2. SHIROCCO FRITZ, 3 57,5 ž. Milan Zatloukal 3 1/2 01:27,81 4 Petrlík Allan 35
3. LAZARD, 3 57,0 ž. Adam Florian 3/4 01:27,97 8 Pohanka Ladislav 100
4. COSTA SMERALDA(GB), 3 55,5 ž. Michal Hrouda 5 01:28,84 9 Jelen Jaroslav 150
5. WELIGAMA(IRE), 3 55,5 ž. Jiřina Andrésová 1/2 01:28,93 7 Bartoš st. Josef 150
6. MONTJEU STAR, 3 55,5 ž. Vendula Korečková 2 01:29,29 6 Berthier Kateřina 120
7. LITTLE STREAK(GB), 3 55,5 ž. Jan Verner krk 01:29,34 1 Bartoš st. Josef 100
8. KAZI, 3 55,5 ž. Sibylle Vogt 6 01:30,36 12 Hulínský Václav 200
9. PALMYRA, 3 55,5 ž. Pavlína Filipová 2 1/2 01:30,71 3 Berthier Kateřina 150
10. FIX SCHOLAR, 3 54,5 . Lucie Fialová 10 01:32,77 10 Kalčík Michal 150
11. CENEX, 3 b 57,0 ž. Petr Foret daleko 01:36,65 2 Sýkorová Marcela 250
Nestartovali - odváženi: RUMĚLKA

Čas: 01:27,20, Mezičasy: (12,04 - 24,12 - 25,67 - 25,37)
Výrok: LEHCE-3 1/2-3/4-5-1/2-2-krk-6-2 1/2-10-daleko

Majitel: Alegres, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Kašpar M.

Kůň č.5 RUMĚLKA nestartoval pro nevstoupení do startovacích boxů, žk.Takács má nárok na jízdné. DK nařídila přezkoušení schopnosti koně č.5 RUMĚLKA ze startu z boxů před příštím startem v dostihu startovaném z boxů(DŘ § 346b). Kůň č.12 KAZI ztratil na startu cca 5 délek. Poplatek: stáj Stáj Filip 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.5 RUMĚLKA (DU 16/7). Sankce: tr. Berthier K. výstraha za nepřipravenost koně č.5 RUMĚLKA pro start ze startovacích boxů (DŘ § 411f).

video

3. dostih, start 15:32
1115 CENA UNICREDIT BANK
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.7 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CALECO(IRE), 4 56,5 ž. Sibylle Vogt JISTĚ 01:26,62 1 Resulov Artur 150
2. ORSSIO(FR), 8 61,0 žk. Zuzana Jeníčková 3 1/4 01:27,10 3 Drlík Jaroslav 90
3. BACORA(IRE), 3 58,5 ž. Tomáš Lukášek 2 01:27,39 5 Nieslanik Miroslav 78
4. BRIGHT AMBER(FR), 5 61,5 ž. Radek Koplík hlava 01:27,41 8 Škrášková Alena 150
5. CALORIFIC(IRE), 6 56,5 žk. Sofie Kvízová 1 01:27,59 7 Holčák Radek 90
6. FORTE, 5 52,0 ž. Michal Hrouda 1 3/4 01:27,88 4 Jelen Jaroslav 120
7. TROPICAL BOND, 11 b 62,0 am. Jindřich Fabris 4 1/2 01:28,57 10 Kalčík Michal 120
8. LUCAS WARRIOR, 5 52,0 . Lucie Fialová 1/2 01:28,83 6 Chaloupka Václav 200
9. CAPTAIN LUKA(IRE), 6 j 58,5 am. Matyáš Luka 2 1/4 01:29,17 9 Škrášková Alena 250
10. JUVANA(FR), 5 b 52,5 ž. Jiřina Andrésová 1 1/4 01:29,41 11 Berthier Kateřina 150
11. BUNDESKANZLER(IRE), 3 b 56,0 ž. Jan Verner 7 01:30,74 2 Kobzarev Konstantin 20
Čas: 01:26,62, Mezičasy: (13,62 - 24,21 - 24,54 - 24,25)
Výrok: JISTĚ-3 1/4-2-hlava-1-1 3/4-4 1/2-1/2-2 1/4-1 1/4-7

Majitel: Stáj Arenzo, Trenér: Resulov Artur, Chov: O`Connor International Limited

Kůň č.8 BRIGHT AMBER ztratil na startu cca 3 délky. Poplatek: stáj FVE – Relay JK Levín 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.10 TROPICAL BOND (DU 16/7), tr. Nieslanik M. 400 Kč za dodatečné ohlášení použití stínidel u koně č.5 BACORA (DU 16/11). Sankce: tr. Kalčík M. 200 Kč za nekázeň při zavádění koně č. 10 TROPICAL BOND, ž. Lukášek T. odnětí licence na 1 dostihový den (tj. 19.6.2022) za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316), DK povolila přeložení sankce na žádost jezdce na 11.6.2022.

video

4. dostih, start 16:00
1116 CENA PŘÁTEL STŘEDNÍ ŠKOLY DOSTIHOVÉHO SPORTU A JEZDECTVÍ
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší, dostih žáků
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 300 + 900 Kč
Stav dráhy: 3.7 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TROP, 13 58,0 žk. Eliška Janderová LEHCE 01:42,35 3 Jelen Jaroslav 49
2. LAGOAS(GER), 9 60,0 žk. Zuzana Jeníčková 7 01:43,60 6 Brož Jiří 49
3. AIDENSFIELD(GER), 4 j 56,0 žk. Sofie Kvízová hlava 01:43,63 2 Kalčík Michal 49
4. NA KONCI DUHY, 5 56,5 žk. Tereza Kučerová 2 3/4 01:44,04 1 Brož Jiří 130
5. LORELLY, 4 56,5 žk. Michaela Jakábová kr.hlava 01:44,05 5 Demele Jan 55
6. SIROKOVS(GB), 5 55,5 žk. Alexandra Stránská 2 1/4 01:44,40 4 Chaloupka Václav 110
7. SHEIK YERBOUTI, 10 55,5 žk. Renáta Ondráčková 2 3/4 01:44,84 7 Mourek František 40
Čas: 01:42,35, Mezičasy: (26,27 - 24,73 - 25,54 - 25,81)
Výrok: LEHCE-7-hlava-2 3/4-kr.hlava-2 1/4-2 3/4

Majitel: Stáj Pěčín - Jelen, Trenér: Jelen Jaroslav, Chov: Pšurný Josef

Poplatky: stáj The Sons of Sharpour 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.2 AIDENSFIELD (DU 16/7)

video

5. dostih, start 16:32
1117 18. CENA NORY JEANE
Rovina I.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší - klisny
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
Stav dráhy: 3.7 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COMMING PULSE(IRE), 3 54,0 žk. Sabina Mokrošová BOJ 01:41,36 6 Nieslanik Miroslav 65
2. DALLY TOP, 3 55,5 ž. Sibylle Vogt 1/2 01:41,44 5 Seménka Zdeněk 43
3. LADY MAZIE(IRE), 6 60,5 ž. David Liška 3/4 01:41,56 1 Štangel Marián 80
4. SOLEMEENA, 4 59,0 ž. Petr Foret 1 1/4 01:41,76 4 Luka Václav 80
5. LENA(FR), 3 54,0 ž. Martina Havelková 2 1/4 01:42,09 7 Havelková Martina 130
6. CLASSA(IRE), 4 60,5 . Lucie Fialová krk 01:42,14 3 Luka Václav 20
7. DONTELLYOURMOTHER(IRE), 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 10 01:44,36 2 Germič Karel 450
Čas: 01:41,36, Mezičasy: (25,26 - 25,08 - 25,64 - 25,37)
Výrok: BOJ-1/2-3/4-1 1/4-2 1/4-krk-10

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Dwan D. & J.
video

6. dostih, start 17:03
1118 70. VELKÁ ČERVNOVÁ CENA FACTORINGU ČESKÉ SPOŘITELNY
Rovina I.kat. - 2210 m, cena, 3letí
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
Stav dráhy: 3.7 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AGADIR GOLD(IRE), 3 58,0 ž. Jan Verner JISTĚ 02:23,40 4 Holčák Radek 150
2. CHARMBRUCK(FR), 3 58,0 ž. Sibylle Vogt 1 02:23,58 1 Haris Ludvík 85
3. FASCING ROCK(IRE), 3 58,0 ž. Vendula Korečková krk 02:23,62 9 Vocásková Helena 65
4. SECRET PEET(IRE), 3 s 58,0 ž. Radek Koplík 2 3/4 02:24,01 3 Janáčková Koplíková Ingrid 85
5. KORVETTE(GER), 3 56,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 02:24,23 5 Urbánek Luboš 78
6. WELL PREPARED(GER), 3 59,5 ž. Petr Foret 1/2 02:24,34 7 Holčák Radek 26
7. MINCHIR(IRE), 3 58,0 ž. Tomáš Lukášek 4 3/4 02:25,04 8 Nieslanik Miroslav 120
8. CAUCASIAN(IRE), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 6 02:25,99 11 Šavujev Arslangirej 200
9. RABBIT EL KABEIR(IRE), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 12 02:28,68 10 Petrlík Allan 150
10. WOLFI, 3 58,0 ž. Adam Florian 7 02:29,92 2 Bodlák Radim 350
D MIRAM(IRE), 3 56,5 žk. Sabina Mokrošová     6 Nieslanik Miroslav 220
Čas: 02:23,40, Mezičasy: (16,18 - 25,31 - 25,87 - 25,20 - 25,40 - 25,44)
Výrok: JISTĚ-1-krk-2 3/4-1 1/4-1/2-4 3/4-6-12-7

Majitel: R+P Topičovi, Trenér: Holčák Radek, Chov: Regan G.

Kůň č.4 AGADIR GOLD byl vybrán k antidopingové kontrole. Kůň č.1 CHARMBRUCK a č.11 CAUCASIAN ztratil na startu cca 4 a 3 délky. Poplatek: stáje Vocetka Kamil , K-K Metal a.s. a Stanislav Chudáček á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koní č.1 CHARMBRUCK, č.7 WELL PREPARED a č.9 FASCING ROCK (DU 16/7). Kůň č.6 MIRAM byl diskvalifikován z důvodu opuštění dráhy (DŘ § 430), DK vyslechla žk. Mokrošovou S. k vybočení koně č.6 MIRAM z dostihové dráhy a její vysvětlení (špatná ovladatelnost koně) vzala na vědomí.

video

7. dostih, start 17:30
1119 CENA HIPOSPOLU PŘI STŘEDNÍ ŠKOLE DOSTIHOVÉHO SPORTU A JEZDECTVÍ
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 150 + 450 Kč
Stav dráhy: 3.7 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TRIBUTE(POL), 4 j 56,5 žk. Lenka Neprašová BOJ 01:57,75 5 Kalčík Michal 78
2. CHARMING EMMA, 5 b 64,0 žk. Eliška Janderová 1/2 01:57,85 7 Sýkorová Marcela 35
3. LYSYANARGENT(FR), 8 63,0 žk. Zuzana Jeníčková 2 1/4 01:58,17 3 Mourek František 60
4. ETERNITY, 6 57,5 žk. Sofie Kvízová 2 3/4 01:58,69 4 Holčák Radek 55
5. GALNOTS(FR), 5 b 54,0 žk. Michaela Jakábová 8 02:00,35 6 Jelen Jaroslav 45
6. RABBIT WIN(IRE), 7 62,0 žk. Renáta Ondráčková 2 1/4 02:00,74 2 Petrlík Allan 55
7. GOLDEN WARRIOR, 4 52,0 žk. Anežka Grebeníčková 3/4 02:00,89 1 Demele Jan 150
Čas: 01:57,75, Mezičasy: (15,84 - 25,13 - 26,25 - 25,19 - 25,34)
Výrok: BOJ-1/2-2 1/4-2 3/4-8-2 1/4-3/4

Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Kalčík Michal, Chov: SK Moszna

Kůň č.5 TRIBUTE byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: žk. Grebeníčková A. odnětí licence na 1 dostihový den (tj. 19.6.2022) za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

8. dostih, start 18:00
1120 CENA SPOLEČNOSTI TIPSPORT
Rovina III.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.7 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOLD SHALAA(FR), 3 52,5 ž. Jan Verner TUHÝ BOJ 01:54,73 1 Koplík Zdeno 55
2. TREZY LADY(FR), 4 58,0 žk. Sabina Mokrošová 1/2 01:54,81 2 Nieslanik Miroslav 40
3. FABRIJAN ERSTE, 4 55,5 . Simona Laubeová 3/4 01:54,93 9 Petrlík Allan 85
4. LET FIRE(FR), 7 57,5 ž. Jiřina Andrésová 4 01:55,61 6 Andrés Dušan 55
5. BORUVKA(IRE), 6 bj 49,5 ž. Martina Havelková 1 3/4 01:55,88 7 Havelková Martina 39
6. SPENCER(GB), 5 63,5 . Irena Štěrbová 1 1/4 01:56,11 5 Bartoš st. Josef 130
7. COLTYN, 7 59,5 ž. Adam Florian 7 01:57,15 4 Seménka Zdeněk 55
8. AVIGNON, 5 61,5 . Lucie Fialová daleko 02:01,38 8 Váňa Tomáš 120
Nestartovali: KISSI STURM
Čas: 01:54,73, Mezičasy: (14,86 - 25,76 - 24,52 - 24,57 - 25,02)
Výrok: TUHÝ BOJ-1/2-3/4-4-1 3/4-1 1/4-7-daleko

Majitel: Andreas Lichtenberk, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: de Clausonne Y. S.

DK vyslechla j. Fialovou L. k výkonu koně č.8 AVIGNON a její vysvětlení (vyšší váha a start po delší době) vzala na vědomí. Sankce: j. Štěrbová I. 500 Kč za navýšení hmotnosti o 1 kg před začátkem dostihového dne (DŘ § 326)

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Mandysová Kateřina
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Janoušková Marie, Bc.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Dobrovolný Karel