home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 22.05.2022 - Praha
stav dráhy: 3.4 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:02
1097 CENA RADKA FASHION
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KATHY AMES(FR), 5 54,0 ž. Jiřina Andrésová JISTĚ 01:11,79 12 Voršilková Helena 120
2. FABLE, 6 58,5 ž. Jaroslav Línek 2 1/2 01:12,15 7 Podhányi Jan 78
3. GILIENNE, 6 51,0 . Taťána Mášová krk 01:12,18 1 Kříž Petr 78
4. BRIGHT AMBER(FR), 5 59,0 ž. Radek Koplík krk 01:12,23 10 Škrášková Alena 120
5. FORTE, 5 52,0 ž. Michal Hrouda 3 01:12,64 13 Jelen Jaroslav 120
6. SIR AMICO, 3 b 52,0 ž. Jan Verner 1 3/4 01:12,89 8 Bartoš st. Josef 78
7. MOLLY MASSIMO(GER), 6 s 56,0 ž. Petr Foret 1 1/4 01:13,09 3 Kantek ml. Miroslav 100
8. ADAM`S RIB(GB), 3 52,0 . Lucie Fialová krk 01:13,13 11 Mimra Zdeněk 120
9. ANIELA(IRE), 5 57,5 ž. Jiří Palík krk 01:13,19 2 Brož Jiří 120
9. BLUE EVOQUE(IRE), 4 s 52,0 . Simona Laubeová současně 01:13,19 9 Brož Jiří 350
11. CAPTAIN LUKA(IRE), 6 58,0 am. Matyáš Luka 1/2 01:13,30 5 Škrášková Alena 90
12. WHISKEY FAN(FR), 4 53,0 ž. Michaela Musialová 3/4 01:13,48 6 Brož Jiří 150
13. BOUQUET(SVK), 6 51,5 žk. Michaela Jakábová 4 1/2 01:14,20 14 Kubovičová Zuzana 150
Nestartovali: BOUŘKA
Čas: 01:11,79, Mezičasy: (23,17 - 23,51 - 25,11)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-krk-krk-3-1 3/4-1 1/4-krk-krk-současně-1/2-3/4-4 1/2

Majitel: MBE, Trenér: Voršilková Helena, Ing., Chov: Dr Jiří Charvát
video

2. dostih, start 14:33
1098 CENA NORMY
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FANNY MAST, 3 57,5 ž. Martina Havelková TUHÝ BOJ 01:54,05 2 Havelková Martina 35
2. LUCKY AMICO, 3 s 55,5 . Lenka Kvapilová hlava 01:54,07 7 Kvapilová Lenka 130
3. FABRIANA THIRD, 3 57,5 ž. Milan Zatloukal 4 1/2 01:54,72 3 Petrlík Allan 24
4. LAZARD, 3 57,0 ž. Adam Florian 1 1/2 01:54,93 1 Pohanka Ladislav 130
5. NIWALL, 3 j 57,0 ž. Vendula Korečková 4 3/4 01:55,59 4 Michal Jiří 85
6. OLD MEMORIES, 3 55,5 ž. Michal Hrouda 5 01:56,35 6 Hlavatý Pavel 220
7. INNOCENCE, 3 55,0 . Taťána Mášová 4 3/4 01:57,04 8 Horáková Lenka 50
8. VÍLA ZVONILKA, 3 55,0 . Eva Buriánková, Mgr. daleko 02:03,06 5 Chaloupka Jiří 440
Čas: 01:54,05, Mezičasy: (15,47 - 24,17 - 25,19 - 24,42 - 24,80)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-4 1/2-1 1/2-4 3/4-5-4 3/4-daleko

Majitel: AKRAZ, bezpečnostní agentura, Trenér: Havelková Martina, Chov: Acton s.r.o.

Kůň č. 8 INNOCENCE ztratil na startu cca 3 délky, kůň č. 6 OLD MEMORIES ztratil cca 8 délek. Poplatek: stáj Farma Pavlin Dvůr, Kvapilová - Stáj Kvapil a EŽ Praha a.s. á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.6 OLD MEMORIES, č.7 LUCKY AMICO a č.8 INNOCENCE (DU 16/7). Sankce: tr. Michal J. 1500 Kč za neohlášené nepoužití fixace jazyka u koně č.4 NIWALL (DU 16/12), j. Kvapilová L. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b).

video

3. dostih, start 15:17
1099 CENA VOGUE CS O POHÁR LATY BRANDISOVÉ
Rovina III.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TREZY LADY(FR), 4 60,5 žk. Sabina Mokrošová BOJ 01:52,71 5 Nieslanik Miroslav 40
2. TROPICAL BOND, 11 b 58,0 žk. Sofie Kvízová krk 01:52,76 2 Kalčík Michal 75
3. NARGOTA, 5 59,0 ž. Pavlína Filipová 2 1/2 01:53,14 1 Berthier Kateřina 60
4. LA SOMMERA(FR), 6 55,0 ž. Vendula Korečková 1/2 01:53,22 8 Hulínský Václav 150
5. BORUVKA(IRE), 6 sj 57,0 ž. Martina Havelková 1 1/2 01:53,46 3 Havelková Martina 75
6. FABRIJAN ERSTE, 4 63,5 . Simona Laubeová 1 1/4 01:53,65 11 Petrlík Allan 90
7. TARAWERA(IRE), 4 56,0 . Lucie Fialová 1 1/4 01:53,86 6 Luka Václav 75
8. LAGOAS(GER), 9 s 62,5 ž. Michaela Musialová 6 01:54,67 4 Brož Jiří 200
9. BIG BEN, 6 59,5 am. Ivana Machačová, MVDr. nos 01:54,67 10 Mimra Zdeněk 90
10. SPARTICO(GER), 5 54,5 žk. Michaela Jakábová 5 01:55,47 7 Kubovičová Zuzana 150
Z BERENIKA(IRE), 4 51,0 . Alena Plimlová     9 Fedorowicz Vladislav 150
Čas: 01:52,71, Mezičasy: (15,40 - 24,23 - 24,49 - 24,77 - 23,82)
Výrok: BOJ-krk-2 1/2-1/2-1 1/2-1 1/4-1 1/4-6-nos-5

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: S.C.E.A.Feurtet E.

Kůň č.7 SPARTICO ztratil na startu cca 5 délek. Poplatek: stáj FVE – Relay JK Levín 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.2 TROPICAL BOND (DU 16/7). DK vyslechla j. Plimlovou A. k důvodu zadržení koně č.9 BERENIKA a její vysvětlení (špatné nasedlání koně) vzala na vědomí. Sankce: tr. Fedorowicz V. 500 Kč za nesprávné nasedlání koně č.9 BERENIKA do dostihu (DŘ § 306)

video

4. dostih, start 15:46
1100 CENA MOSER
Rovina II.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 900 + 2700 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DAKOTA(FR), 4 62,0 ž. Petr Foret LEHCE 01:51,15 6 Török Dalibor 50
2. CULIHRACH(IRE), 5 j 50,5 ž. Martina Havelková 3 01:51,59 1 Havelková Martina 150
3. PROCELLARUM(IRE), 4 58,5 ž. David Liška krk 01:51,64 3 Havelková Martina 35
4. ZAUKHAN(GB), 5 56,0 ž. Jiří Palík 4 3/4 01:52,26 4 Váňa Tomáš 85
5. SEA THE NIGHT(IRE), 6 59,5 ž. Jaromír Šafář 3 01:52,70 2 Váňa Tomáš 70
6. SUPRTUPL(IRE), 5 s 60,5 ž. Jiří Chaloupka krk 01:52,75 7 Myšková Štěpánka 65
7. GOLD SADDLE(IRE), 4 58,0 ž. Jaroslav Línek 3 1/4 01:53,24 9 Mimra Zdeněk 200
8. TRIPLEX(IRE), 5 59,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 8 01:54,79 5 Nováková Josefína 150
9. MUGURUZA(IRE), 4 58,0 ž. Jan Verner 3/4 01:54,94 8 Váňa Tomáš 85
Čas: 01:51,15, Mezičasy: (14,24 - 23,40 - 24,58 - 24,08 - 24,85)
Výrok: LEHCE-3-krk-4 3/4-3-krk-3 1/4-8-3/4

Majitel: DS Pegas, Trenér: Török Dalibor, Chov: Trávníček Jiří, Ing.

Sankce: ž Línek J. 500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.9 GOLD SADDLE před začátkem dostihového dne (DŘ § 326), ž Verner J. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b).

video

5. dostih, start 16:31
1101 73. VELKÁ KVĚTNOVÁ CENA ROLLS-ROYCE MOTOR CARS PRAGUE
Rovina I.kat. - 1600 m, cena, 4letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PACE MAN(SWI), 6 b 58,0 ž. Jiří Chaloupka TUHÝ BOJ 01:37,75 4 Manová Jana 35
2. POLITICUM(FR), 6 59,5 ž. Jiří Palík kr.hlava 01:37,76 2 Kobzarev Konstantin 60
3. AUSTRALIEN(FR), 6 59,5 ž. Jan Verner 3 3/4 01:38,29 6 Popelka Stanislav 170
4. TORQUE POWER(GB), 6 59,5 ž. Jaroslav Línek 1 3/4 01:38,54 5 Kalčík Michal 100
5. SAGAR(IRE), 7 58,0 ž. Petr Foret 1/2 01:38,60 3 Török Dalibor 45
6. LAILAHO, 4 59,5 ž. Martin Laube 1 1/4 01:38,80 1 Urbánek Luboš 55
7. ZARIYANNKA(IRE), 5 j 58,0 ž. Radek Koplík 2 1/4 01:39,17 9 Koplík Zdeno 80
8. ODSONNE(FR), 4 59,5 ž. Milan Zatloukal nos 01:39,17 7 Myšková Štěpánka 250
9. WIRRWARR(GER), 6 b 58,0 ž. Michaela Musialová 6 01:40,15 8 Mihalík Marcel 330
Z FOX PREMIER(IRE), 6 j 59,5 ž. David Liška     10 Havelková Martina 330
Čas: 01:37,75, Mezičasy: (25,89 - 24,56 - 23,82 - 23,48)
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-3 3/4-1 3/4-1/2-1 1/4-2 1/4-nos-6

Majitel: Stall KSK, Trenér: Manová Jana, Chov: Kaufmann C.

Poplatek: stáj LOKOTRANS Slovakia CZ 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.9 ZARIYANNKA ke startu (DU 16/5). DK vyslechla ž. Lišku D. K zadržení koně č.10 FOX PREMIER a jeho vysvětlení (zranění koně) vzala na vědomí.

video

6. dostih, start 17:01
1102 CENA SPOLEČNOSTI TIPSPORT
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SILVER TRIGGER(FR), 5 bj 60,5 . Lukáš Charvát JISTĚ 01:41,03 8 Kalčík Michal 75
2. LAUNCH ZONE(IRE), 4 j 52,0 . Lucie Fialová 2 01:41,31 1 Kalčík Michal 40
3. FULMINE LUNA(FR), 8 60,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:41,40 7 Duchoň Tomáš 85
4. JUNA LIGHT(GB), 3 sj 52,0 ž. Martina Havelková krk 01:41,45 5 Drozda František 120
5. CHASMAR, 4 54,0 ž. Jiřina Andrésová 1 1/2 01:41,65 3 Pišl Martin 85
6. LUCAS WARRIOR, 5 64,0 ž. Radek Koplík 3 01:42,07 4 Chaloupka Václav 60
7. FRAM, 6 51,0 . Alena Plimlová 1/2 01:42,19 9 Kalčík Michal 75
8. TALUNA, 3 56,0 ž. Petr Foret 4 1/2 01:42,86 6 Chaloupka Václav 65
Nestartovali: HOFERGIRL(GB)
Čas: 01:41,03, Mezičasy: (25,66 - 25,34 - 24,42 - 25,61)
Výrok: JISTĚ-2-1/2-krk-1 1/2-3-1/2-4 1/2

Majitel: The Sons of Sharpour, Trenér: Kalčík Michal, Chov: Bukhtoyarov V.,Kappushev E.

Sankce: ž.Chaloupka J. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

7. dostih, start 17:33
1103 CENA CHARDONNEY TCHEQUE
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOTT(IRE), 4 58,0 ž. David Liška LEHCE 02:35,94 11 Drlík Jaroslav 40
2. DANCER OF DENALI, 5 51,0 . Taťána Mášová 4 1/2 02:36,56 13 Kříž Petr 130
3. DABING(IRE), 5 59,0 ž. Vendula Korečková 3/4 02:36,70 1 Vocásková Helena 45
4. SHARETT(FR), 5 52,0 ž. Michal Hrouda 2 02:36,99 15 Stašková Eva 270
5. MELANIA(GER), 5 56,0 . Lucie Fialová 1 02:37,17 16 Hlavatý Pavel 150
6. WASTE NO TIME, 9 60,0 am. Anna Lebdušková 3/4 02:37,29 6 Horáková Lenka 130
7. SVEN, 4 53,5 ž. Jiřina Andrésová krk 02:37,35 2 Andrés Dušan 70
8. PORTALS NOUS(FR), 4 57,0 ž. Michaela Musialová 2 3/4 02:37,74 4 Mihalík Marcel 110
9. SAXANA GREY(GB), 4 s 56,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/2 02:37,99 8 Drozda František 150
10. MERANO, 4 s 61,0 ž. Milan Zatloukal 3 02:38,44 9 Manová Jana 130
11. HIGHBRATION(GER), 5 57,5 žk. Sofie Kvízová 2 1/2 02:38,86 12 Germič Karel 150
12. LEWIS GAL, 6 52,0 ž. Martina Havelková 1 1/2 02:39,13 5 Pejšková Ivana 270
13. RED ARTILLERY(IRE), 4 58,0 . Eva Buriánková, Mgr. 3 02:39,93 14 Brož Jiří 150
14. BLACK BET(GB), 9 57,0 ž. Adam Florian 18 02:44,28 10 Syslová Lenka 270
15. DALMÁCIE, 4 54,0 ž. Jan Verner 2 1/4 02:44,71 3 Žalud Radek 150
Nestartovali: TALULU
Čas: 02:35,94, Mezičasy: (26,66 - 25,92 - 26,59 - 26,72 - 25,05 - 25,00)
Výrok: LEHCE-4 1/2-3/4-2-1-3/4-krk-2 3/4-1 1/2-3-2 1/2-1 1/2-3-18-2 1/4

Majitel: Joly, Trenér: Drlík Jaroslav, Chov: Haras du Logis Saint Germain

Kůň č.15 SHARETT ztratil na startu cca 3 délky. Poplatek: stáj 3 hearts 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.1 DABING (DU 16/7). Sankce: tr. Žalud R. výstraha za nepřipravenost koně č.3 DALMÁCIE pro start ze startovacích boxů (DŘ § 411f), DK doporučuje tr. Žaludovi R. o požádání posledního startovního čísla před příštím startem v dostihu ze startovacích boxů u koně č.3 DALMÁCIE. Sankce: žk. Kvízová S. odnětí licence na 1 dostihový den, tj. 4.6.2022 za nebezpečnou jízdu v průběhu dostihu, došlo k poškození koně č.11 GOTT a následně koně č.1 DABING koněm č.12 HIGHBRATION.

video

8. dostih, start 18:01
1104 CENA SHARPOURA
Rovina III.kat. - 2800 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAPIENTI, 7 59,0 ž. Martina Havelková BOJ 02:58,82 4 Havelková Martina 45
2. POPINJAY(FR), 6 s 55,0 ž. Jan Verner 1/2 02:58,94 7 Myšková Štěpánka 250
3. LADY IN PINK(GER), 4 55,0 . Lucie Fialová 1 1/4 02:59,11 10 Urbánek Luboš 85
4. DALANDI, 6 54,5 žk. Sabina Mokrošová 2 1/4 02:59,42 2 Nieslanik Miroslav 35
5. PERRY OWENS(IRE), 5 55,0 ž. Vendula Korečková nos 02:59,42 9 Vocásková Helena 29
6. CONTAINMENT(GB), 4 sj 59,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 3 1/2 02:59,95 1 Janáčková Koplíková Ingrid 70
7. STORM DE NUIT(FR), 6 57,5 ž. Adam Florian 1 3/4 03:00,22 3 Seménka Zdeněk 200
8. NAYEFA(GB), 4 59,5 ž. Jiří Chaloupka 10 03:02,64 5 Lempochnerová Veronika 200
9. ENFIELD GREY(IRE), 5 s 55,0 ž. Michal Hrouda 10 03:04,85 8 Syslová Lenka 350
10. AS DE TREFFLES(FR), 6 55,0 ž. Jiřina Andrésová 15 03:08,57 6 Pišl Martin 700
Čas: 02:58,82, Mezičasy: (25,83 - 25,34 - 25,69 -25,77 - 25,76 - 25,91 - 24,52)
Výrok: BOJ-1/2-1 1/4-2 1/4-nos-3 1/2-1 3/4-10-10-15

Majitel: Candy & Aqua, Trenér: Havelková Martina, Chov: Hřebčín Napajedla

Poplatky: stáj Zeas Staré Hradiště a stáj Lokotrans po 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.9 PERRY OWENS a č 10 LADY IN PINK (DU 16/7)

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Hájková Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Vaňourek Jan, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Dobrovolný Karel