home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 15.05.2022 - Praha
stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:06
1080 CENA DOSTIH 108 AGENCY
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BUNDESKANZLER(IRE), 3 57,0 . Lukáš Charvát JISTĚ 01:26,63 5 Kobzarev Konstantin 20
2. LUIS STORMEN(FR), 3 58,0 ž. Jiřina Andrésová 4 01:27,24 1 Pohanka Ladislav 78
3. BELLA RIA(IRE), 3 s 53,0 . Taťána Mášová 1/2 01:27,30 6 Pejšková Ivana 120
4. KYRIAKALI, 3 53,0 . Lucie Fialová 5 01:28,10 3 Kalčík Michal 78
5. VIENNA CALLING(IRE), 3 57,0 am. Matyáš Luka 3 1/2 01:28,67 2 Zobal František 220
6. MAXIMUS DECIMUS(FR), 3 57,0 ž. Adam Florian 1 01:28,84 7 Kabelková Hana 85
7. STAY BY ME(POL), 3 56,0 ž. Jiří Palík 1 1/2 01:29,09 4 Haris Ludvík 65
D PERCEIVABLE(GB), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 11 01:31,24 8 Germič Karel 100
Čas: 01:26,63, Mezičasy: (14,34 - 24,44 - 23,62 - 24,23)
Výrok: JISTĚ-4-1/2-5-3 1/2-1-1 1/2-11

Majitel: ARS, Trenér: Kobzarev Konstantin, Chov: Vartanov V.

Koně č.7 MAXIMUS DECIMUS a č.2 VIENNA CALLING ztratili na startu cca 5 délek a 3 délky. Kůň č.8 PERCEIVABLE byl diskvalifikován pro opuštění dráhy po startu dostihu (DŘ § 430). Sankce: tr. Kabelková H. a tr. Germič K. výstraha za nepřipravenost koní č.7 MAXIMUS DECIUMS a č.8 PERCEIVABLE pro start ze startovacích boxů (DŘ § 411f). ž. Mazur S. 2500 Kč za nedodržení sjednaného závazku DŘ § 412b Poplatek: stáj KarGoBau s.r.o. a stáj ARS á 500 Kč za ohlášenou změnu dresu u koní č.3 KYRIAKALI a č.5 BUNDESKANZLER(DU 16/2).

video

2. dostih, start 14:34
1081 CENA SPOLEČNOSTI EMONT BOHEMIA
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BACORA(IRE), 3 s 52,0 ž. Jan Verner BOJ 01:38,76 7 Nieslanik Miroslav 45
2. CREATOR(IRE), 5 61,0 . Lucie Fialová 1/2 01:38,85 3 Koplík Zdeno 85
3. COLTYN, 7 62,5 ž. Adam Florian 3 01:39,33 2 Seménka Zdeněk 150
4. ORSSIO(FR), 8 61,5 am. Anna Lebdušková 3/4 01:39,45 8 Drlík Jaroslav 65
5. CALORIFIC(IRE), 6 58,0 žk. Sofie Kvízová 1 01:39,61 11 Holčák Radek 55
6. SOUTH CAPTIVA(FR), 8 s 58,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/2 01:39,96 13 Mimra Zdeněk 150
7. CALECO(IRE), 4 58,0 ž. Koen Clijmans 1 01:40,13 4 Resulov Artur 100
8. FAST SKARMISH(GB), 4 b 60,0 ž. Petr Foret 1 1/4 01:40,33 5 Liška Martin 200
9. TROP, 13 55,0 ž. Michal Hrouda 1 1/2 01:40,56 10 Jelen Jaroslav 200
10. WICKER STONE(IRE), 11 60,5 ž. Jiří Palík krk 01:40,63 9 Brož Jiří 150
11. BRIGHT AMBER(FR), 5 59,5 am. Matyáš Luka 3/4 01:40,76 6 Škrášková Alena 100
12. PALOMINA(FR), 5 55,0 ž. Jiřina Andrésová 4 1/2 01:41,54 1 Vymazal Josef 150
13. AIDENSFIELD(GER), 4 j 58,5 ž. David Liška 6 01:42,64 12 Kalčík Michal 200
Čas: 01:38,76, Mezičasy: (25,39 - 24,79 - 23,45 - 25,13)
Výrok: BOJ-1/2-3-3/4-1-2 1/2-1-1 1/4-1 1/2-krk-3/4-4 1/2-6

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Knocktoran Stud
video

3. dostih, start 15:02
1082 CENA ÚNĚTICKÉHO PIVOVARU
Rovina IV.kat. - 2210 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VIGNETTA, 3 57,0 ž. Adam Florian BOJ 02:26,91 2 Seménka Zdeněk 30
2. JOSH, 3 57,0 ž. Jiří Palík 1/2 02:27,02 1 Pejšková Ivana 170
3. GENEZE, 3 53,0 . Lucie Fialová hlava 02:27,04 6 Luka Václav 100
4. VALENTIN TCHEQUE, 3 55,5 . Dana Bořánková 3/4 02:27,15 11 Liška Martin 170
5. GILBY(GB), 3 59,0 ž. Koen Clijmans 1/2 02:27,23 4 Váňa Tomáš 120
5. HADAR(IRE), 3 j 58,5 žk. Sabina Mokrošová současně 02:27,24 9 Nieslanik Miroslav 30
7. ESLÍK, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 02:27,31 5 Germič Karel 270
8. ORIWALL, 3 j 55,5 ž. Vendula Korečková 1 3/4 02:27,58 8 Michal Jiří 170
9. GASTON, 3 j 57,0 ž. Petr Foret 1 02:27,75 7 Luka Václav 90
10. MIRACLE BOY, 3 57,0 ž. Jiřina Andrésová daleko 02:35,20 3 Berthier Kateřina 450
Nestartovali: CECILLE
Čas: 02:26,91, Mezičasy: (16,94 - 27,18 - 26,87 - 24,94 - 25,85 - 25,13)
Výrok: BOJ-1/2-hlava-3/4-1/2-současně-1/2-1 3/4-1-daleko

Majitel: Cardboard, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Hřebčín Napajedla

Koně č.3 MIRACLE BOY a č.7 GASTON ztratili na startu cca 6 a 4 délky. Proti výsledku dostihu byl podán protest ex-offo pro křižování koně č.4 GILBY koněm č.2 VIGNETA, DK protest uznala a konstatovala, že ke křižování došlo, ale nemělo to vliv na výsledek dostihu. Sankce: ž. Florian A. odnětí licence na 1 dostihový den (tj. 28.5.2022) za křižování koně č.4 GILBY koněm č.2 VIGNETTA v cílové rovině (D.Ř § 364c).

video

4. dostih, start 15:36
1083 36. MEMORIÁL JUDR. OTAKARA FRANKENBERGERA
Rovina I.kat. - 2210 m, cena, 3letí
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WELL PREPARED(GER), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 02:22,96 6 Holčák Radek 78
2. HELLO HOLA HAY(FR), 3 58,0 ž. Martin Laube 1 02:23,11 10 Urbánek Luboš 78
3. GASPARINI, 3 58,0 ž. Jaroslav Línek 1/2 02:23,20 2 Demele Jan 350
4. KORVETTE(GER), 3 56,5 ž. Martina Havelková nos 02:23,21 1 Urbánek Luboš 140
5. SECRET PEET(IRE), 3 58,0 ž. Radek Koplík 3/4 02:23,34 3 Janáčková Koplíková Ingrid 400
6. CHARMBRUCK(FR), 3 58,0 ž. Szczepan Mazur krk 02:23,40 9 Haris Ludvík 85
7. MINCHIR(IRE), 3 58,0 žk. Sabina Mokrošová 2 1/4 02:23,72 7 Nieslanik Miroslav 300
8. AGADIR GOLD(IRE), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal hlava 02:23,76 8 Holčák Radek 150
9. CAUCASIAN(IRE), 3 58,0 ž. Jiří Palík krk 02:23,80 12 Šavujev Arslangirej 78
10. FREHEL(FR), 3 58,0 ž. Jan Verner 2 02:24,09 4 Tůma Pavel 40
11. SMICHOFF(FR), 3 58,0 ž. Petr Foret 7 02:25,33 5 Luka Václav 78
12. KARAMAZOV(IRE), 3 58,0 ž. David Liška 2 3/4 02:25,83 11 Luka Václav 100
Čas: 02:22,96, Mezičasy: (16,57 - 26,39 - 24,66 - 27,27 - 23,40 - 24,67)
Výrok: JISTĚ-1-1/2-nos-3/4-krk-2 1/4-hlava-krk-2-7-2 3/4

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Holčák Radek, Chov: Gest.Röttgen

Kůň č.6 WELL PREPARED byl vybrán k antidopignové kontrole. Poplatek: tr. Janáčková Koplíková I. 400 Kč za dodatečné ohlášení použití stínidel u koně č.3 SECRET PEET(DU 16/11).

video

5. dostih, start 16:05
1084 CENA SPOLEČNOSTI TIPSPORT
Rovina II.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 900 + 2700 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MORMILL(GB), 9 59,0 ž. David Liška BOJ 01:14,44 2 Jelen Jaroslav 49
2. MOLLYS BEST(FR), 8 s 61,0 ž. Pavlína Filipová krk 01:14,49 5 Berthier Kateřina 50
3. LADY MAZIE(IRE), 6 58,5 ž. Szczepan Mazur 2 01:14,77 3 Štangel Marián 75
4. CORSTON(IRE), 6 58,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:14,91 1 Bodlák Radim 75
5. MANOLLA, 9 55,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 3/4 01:15,05 7 Koplík Zdeno 80
6. CHOP CHOP(IRE), 6 55,5 ž. Jan Verner 2 1/2 01:15,48 4 Resulov Artur 60
7. DRISH VENTURE(IRE), 4 62,0 ž. Jaromír Šafář hlava 01:15,51 6 Holčák Radek 50
Čas: 01:14,44, Mezičasy: (25,94 - 23,93 - 24,57)
Výrok: BOJ-krk-2-3/4-3/4-2 1/2-hlava

Majitel: Dr. Lischka-Jelen, Trenér: Jelen Jaroslav, Chov: Galadari Sons Stud Ltd.

Kůň č.3 LADY MAZIE ztratil na startu cca 3 délky.

video

6. dostih, start 16:39
1085 101. CONSEQ VELKÁ JARNÍ CENA
Rovina L - 1600 m, cena, 3letí - klisny a hřebci
600.000 Kč (300000 - 114000 - 72000 - 42000 - 30000 - 24000 - 18000)
Zápisné: 7800 + 16200 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZAMICO, 3 58,0 ž. Milan Zatloukal JISTĚ 01:36,81 6 Petrlík Allan 130
2. WESTMINSTER NIGHT(FR), 3 58,0 ž. Petr Foret 4 01:37,57 4 Luka Václav 29
3. ARKHANGELSK(IRE), 3 58,0 ž. Jiří Palík 1/2 01:37,68 3 Kobzarev Konstantin 60
4. ASHAT(FR), 3 58,0 ž. Martin Laube 1 01:37,84 5 Urbánek Luboš 100
5. ALZIR(GB), 3 58,0 žk. Sabina Mokrošová 1/2 01:37,93 12 Nieslanik Miroslav 330
6. HAVANA SILK(GB), 3 58,0 ž. Adam Florian 1 1/2 01:38,18 11 Nieslanik Miroslav 330
7. AMERICAN CHARLIE(FR), 3 58,0 ž. Szczepan Mazur hlava 01:38,21 9 Haris Ludvík 180
8. RED CORAL, 3 58,0 ž. Jan Verner 3/4 01:38,35 10 Tůma Pavel 130
9. JOSEPHINO(GB), 3 s 58,0 ž. Jaroslav Línek krk 01:38,40 14 Janáčková Koplíková Ingrid 70
10. HELP(FR), 3 j 58,0 ž. Radek Koplík 1 01:38,57 13 Janáčková Koplíková Ingrid 110
11. LIKE MAGIC(FR), 3 58,0 ž. David Liška kr.hlava 01:38,58 2 Seménka Zdeněk 75
12. LENA(FR), 3 56,5 ž. Martina Havelková 2 1/2 01:39,01 15 Havelková Martina 650
13. RABBIT EL KABEIR(IRE), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:39,22 7 Petrlík Allan 650
14. GOLD SHALAA(FR), 3 58,0 ž. Koen Clijmans 5 01:40,18 1 Koplík Zdeno 350
Nestartovali: ALAMAG(GB)
Čas: 01:36,81, Mezičasy: (25,51 - 23,98 - 23,84 - 23,48)
Výrok: JISTĚ-4-1/2-1-1/2-1 1/2-hlava-3/4-krk-1-kr.hlava-2 1/2-1 1/4-5

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

Kůň č.6 ZAMICO byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: tr. Janáčková Koplíková I. 2x 400 Kč za pozdní příchod koní č.13 HELP a č.14 JOSEPHINO do paddocku (DŘ § 332).

video

7. dostih, start 17:17
1086 CENA STŘEDNÍ ŠKOLY DOSTIHOVÉHO SPORTU A JEZDECTVÍ
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 150 + 450 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SIR CORAL, 5 56,0 am. Jan Kovář JISTĚ 01:40,83 8 Bartoš st. Josef 120
2. RABBIT SPIRIT(IRE), 4 74,0 žk. Renáta Ondráčková krk 01:40,90 6 Petrlík Allan 30
3. DARK ALIGHIERI, 7 60,5 žk. Sofie Kvízová 1/2 01:41,01 1 Mourek František 60
4. TRIBUTE(POL), 4 j 59,0 žk. Eliška Janderová 10 01:42,56 3 Kalčík Michal 75
5. GOLDEN WARRIOR, 4 55,5 . Michal Kopczyk 1 01:42,74 7 Demele Jan 170
6. LADISLAV, 10 57,0 am. Anna Lebdušková kr.hlava 01:42,76 2 Krysmanová Rennerová Martina 60
7. BIG BOBBY(IRE), 8 j 57,0 am. Natálie Flenerová 1/2 01:42,85 9 Pišl Martin 120
8. SHEIK, 4 53,0 žk. Alexandra Stránská 1/2 01:42,97 4 Mourek František 250
Nestartovali - odváženi: LAVIGNE

Čas: 01:40,83, Mezičasy: (25,12 - 24,32 - 23,08 - 28,31)
Výrok: JISTĚ-krk-1/2-10-1-kr.hlava-1/2-1/2

Majitel: Špaček Xaverov-Bartoš, Trenér: Bartoš st. Josef, Chov: Švéda Jan, Bc.

Kůň č.5 LAVIGNE v dostihu nestartoval pro proražení startovacích boxů, am. Luka M. má nárok na proplacení jízdného ve prospěch SČADJ. Výkony koně č.5 LAVIGNE budou nadále sledovány. Sankce: am. Flenerová N. odnětí licence na 1 dostihový den (tj. 28.5.2022) za nevhodné použití bičíku (DŘ § 316), am. Kovář J. odnětí licence na 1 dostihový den (tj. 28.5.2022)za nadměrné a nevhodné použití bičíku (DŘ § 316).

video

8. dostih, start 17:46
1087 CENA FONTANA WATERCOOLERS
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MOCCAFIX(GER), 9 j 58,5 am. Anna Lebdušková JISTĚ 01:51,99 11 Manová Jana 80
2. GOTT(IRE), 4 58,0 ž. David Liška 2 01:52,28 6 Drlík Jaroslav 80
3. LATARMISSIE, 4 52,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:52,42 10 Horáková Lenka 100
4. ARKADAG(IRE), 4 j 60,0 . Lukáš Charvát 1 3/4 01:52,68 13 Kalčík Michal 140
5. GALNOTS(FR), 5 b 48,5 . Taťána Mášová 1 01:52,84 15 Jelen Jaroslav 200
6. TOM JOVI(FR), 4 55,0 ž. Jiřina Andrésová 3/4 01:52,96 7 Duchoň Tomáš 110
7. BERENIKA(IRE), 4 58,0 . Lucie Fialová 3 01:53,41 3 Fedorowicz Vladislav 140
8. VALMOREL(IRE), 4 57,0 am. Matyáš Luka 3/4 01:53,54 1 Luka Václav 80
9. NA KONCI DUHY, 5 56,0 ž. Jiří Palík 3 1/2 01:54,16 5 Brož Jiří 200
10. NUTEKI, 6 52,0 ž. Michal Hrouda hlava 01:54,18 16 Hlavatý Pavel 140
11. RABBIT WIN(IRE), 7 57,5 . Simona Laubeová 3/4 01:54,33 9 Petrlík Allan 70
12. LYSYANARGENT(FR), 8 60,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 01:54,56 12 Mourek František 140
13. CONNIE, 3 b 57,0 ž. Adam Florian 6 01:55,68 2 Haris Ludvík 80
14. AIDO(POL), 8 j 52,0 ž. Jan Verner 3 01:56,15 14 Verner Vladimír 160
15. SINNFONIA, 4 59,5 ž. Koen Clijmans 5 01:57,09 8 Váňa Tomáš 110
Nestartovali: CASSYDOR
Čas: 01:51,99, Mezičasy: (12,52 - 23,95 - 25,23 - 24,75 - 25,54)
Výrok: JISTĚ-2-3/4-1 3/4-1-3/4-3-3/4-3 1/2-hlava-3/4-1 1/4-6-3-5

Majitel: Stall Pinot, Trenér: Manová Jana, Chov: Paulick L.

Sankce: ž. Mazur S. 2500 Kč za nedodržení sjednaného závazku DŘ § 412b tr. Luka V. Ing. 500 Kč za nesprávné nasedlání koně č.1 VALMOREL do dostihu (DŘ § 306), am. Lebdušková A. 500 Kč za křižování koně č.13 ARKADAG koněm č.11 MOCCAFIX v cílové rovině (DŘ § 364c).

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Malát Vít