home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 14.05.2022 - Slušovice
stav dráhy: 2.5 (pevná / Firm)
1. dostih, start 13:00
1071 Cena společnosti Art of Finance, a.s.
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
Stav dráhy: 2.5 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONSIEUR EDDIE(GB), 4 b 65,5 ž. Jan Kratochvíl ZADRŽENĚ 03:40,21 3 Haris Ludvík 75
2. TASMÍNA, 4 63,0 ž. Pavel Kašný 15 03:42,61 2 Piruch Jozef 400
3. ZOHEYR(IRE), 5 66,0 . Dana Bořánková 1/2 03:42,73 10 Holčák Radek 25
4. RENASI, 5 68,5 ž. Lukáš Matuský 2 1/2 03:43,19 8 Holčák Radek 85
5. MANORIE(FR), 4 j 65,0 ž. Jan Faltejsek krk 03:43,26 4 Seménka Zdeněk 55
5. SÁI FÉI, 8 64,5 . Adam Čmiel současně 03:43,26 5 Novák Antonín 100
7. ZELDA, 9 66,5 ž. Petr Tůma 4 1/2 03:44,23 9 Šomanová Lenka 60
8. PRINCE OF LYRA(IRE), 4 70,0 . Richard Bartoň daleko 03:48,13 1 Ilíková Kateřina 220
9. URAN(GER), 6 68,5 ž. Marcel Novák 10 03:50,35 7 Demele Jan 45
Nestartovali: DAŘBUJÁN
Čas: 03:40,21, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-15-1/2-2 1/2-krk-současně-4 1/2-daleko-10

Majitel: Vocetka Kamil, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Berend Van Dalfsen

Kůň č.1 PRINCE OF LYRA ztratil na startu cca 3 délky.

video

2. dostih, start 13:36
1072 Cena spolku DOSTIHY SLUŠOVICE, z. s.
Rovina III.kat. - 1100 m, handicap, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 2.5 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DAPA, 7 55,0 žk. Sofie Kvízová JISTĚ 01:08,08 6 Holčák Radek 75
2. FABLE, 6 56,5 žk. Marcel Novák ml. krk   4 Podhányi Jan 120
3. JUVANA(FR), 5 b 52,5 ž. Jiřina Andrésová 1 1/4   7 Berthier Kateřina 50
4. NATTY`S STAR(SVK), 5 b 56,0 . Denisa Sikorová 1   2 Mihalík Marcel 65
5. TREASURE ROCK(USA), 7 59,5 ž. Peter Hodáň 2   8 Havlíček Jan 75
6. RABBIT GARSWOOD(IRE), 4 58,0 ž. Milan Zatloukal krk   1 Petrlík Allan 23
7. NIKOLETTA, 6 48,0 . Taťána Mášová 3/4   3 Blažek Svatoslav 330
8. TAELL, 7 50,0 ž. Martina Havelková 2   5 Bodlák Radim 65
Čas: 01:08,08, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-krk-1 1/4-1-2-krk-3/4-2

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Holčák Radek, Chov: K-K Metal, a.s.

Poplatek: stáj K-K Metal, a.s. 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.10 DAPA ke startu (DU 16/5).

video

3. dostih, start 14:01
1073 Cena senátora Goláňe - 1. dostih seriálu
Steeplechase V.kat. - 3600 m, cena, 4letí a 5letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 2.5 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SPEEDY SILVER(FR), 4 68,5 ž. Marcel Novák JISTĚ 04:40,12 2 Poles Pavel 45
2. TIJEN DE LESIENIEC(POL), 4 b 65,0 ž. Lukáš Matuský 3 1/4 04:40,88 4 Haris Ludvík 180
3. CENNÝ MONARCHO, 4 j 66,5 ž. Jan Faltejsek 6 04:42,29 7 Petříková Eva 85
4. SAMER, 5 67,0 . Adam Čmiel 2 04:42,76 10 Novák Antonín 120
5. TIME IN THE WEST(IRE), 5 s 66,5 . Dana Bořánková krk 04:42,81 9 Holčák Radek 45
PN SOLOGNOTE(FR), 5 69,0 . Jakub Kocman     8 Popelka Stanislav 30
SN LITTLE JANE, 5 67,0 ž. Pavel Kašný     3 Brož Jiří 220
Z HEDVIQUE, 5 67,0 ž. Petr Tůma     6 Derych Vladimír 120
Z EDREMI(FR), 5 69,0 . Richard Bartoň     1 Složil Pavel 120
Nestartovali: CUWALL
Čas: 04:40,12, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/4-6-2-krk

Majitel: Vocetka, Trenér: Poles Pavel, Chov: Bloodstock Agency Ltd

DK prošetřila pád koně č.8 SOLOGNOTE a neshledala cizí zavinění. Dále DK prošetřila vybočení koně č.3 LITTLE JANE, vyslechla ž. Kašného P. a jeho vysvětlení (nesprávné nasedlání koně) vzala na vědomí. Dále DK prošetřila zadržení koně č.6 HEDVIQUE, vyslechla ž. Tůmu P. a jeho vysvětlení (nevyhovující stav dráhy pro koně) vzala na vědomí a zadržení koně č.1 EDREMI, vyslechla j. Bartoně R. a jeho vysvětlení (špatné nasedlání koně), dále k tomuto DK vyslechla tr. Složila P. a jeho vysvětlení (jezdec dodal sedlo v nevyhovujícím stavu) vzala na vědomí. Sankce: tr. Brož J. 500 Kč za nesprávné nasedlání koně č.3 LITTLE JANE do dostihu (DŘ § 306), tr. Složil P. výstraha za nesprávné nasedlání koně č.1 EDREMI do dostihu (DŘ § 306), j. Bartoň R. výstraha za špatný stav sedla v dostihu na koni č.1 EDREMI (DŘ §305).

video

4. dostih, start 14:40
1074 Cena společnosti D Plast a.s.
Rovina III.kat. - 2400 m, cena, 3letí
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 2.5 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WOLFI, 3 57,0 ž. Martina Havelková TUHÝ BOJ 02:52,22 4 Bodlák Radim 27
2. LIVINGSTON, 3 57,0 ž. Martin Laube krk 02:52,26 3 Haris Ludvík 21
3. LIKEAWIND(GB), 3 56,0 ž. Michal Demo 3 02:52,80 1 Demele Jan 27
Nestartovali - odváženi: SIRAEL

Čas: 02:52,22, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-krk-3

Majitel: Stáj Polouček, Trenér: Bodlák Radim, Chov: Kubíček E.,MVDr.

Kůň č.2 SIRAEL v dostihu nestartoval pro proražení startovacích boxů, j. Bořánková D. má nárok na jízdné. Výkony koně č.2 SIRAEL budou nadále sledovány.

video

5. dostih, start 15:06
1075 Cena Pardubického závodiště
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
Stav dráhy: 2.5 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CELENTANO(GER), 6 sj 68,0 ž. Lukáš Matuský JISTĚ 05:37,84 2 Holčák Radek 50
2. LETEGERTO, 9 69,5 ž. Marcel Novák 3 1/2 05:38,56 6 Poles Pavel 45
3. STING RIVER(IRE), 9 b 70,5 . Petr Kříž 3 05:39,15 1 Kříž Petr 75
4. MARKOS, 8 66,0 . Adam Čmiel 1 1/2 05:39,44 5 Novák Antonín 150
5. THERESIE(IRE), 5 68,5 ž. Jan Faltejsek 2 05:39,82 9 Váňa st. Josef 19
6. NIKA, 6 A 1/2 66,5 ž. Petr Tůma 2 1/2 05:40,25 8 Popelka Stanislav 100
Nestartovali: LASTIEN, SHEHREZADA, YANK
Čas: 05:37,84, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/2-3-1 1/2-2-2 1/2

Majitel: ELPAM CZ, Trenér: Holčák Radek, Chov: Stall Magog
video

6. dostih, start 15:44
1076 Cena Zlínského kraje
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 2.5 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ORIENTAL GLORY(GER), 7 57,5 ž. Vendula Korečková TUHÝ BOJ 01:55,60 7 Brož Jiří 27
2. MONJOUET, 5 59,5 . Simona Laubeová hlava 01:55,62 2 Petrlík Allan 25
3. LORELLY, 4 58,5 ž. Martina Havelková 3 3/4 01:56,20 1 Demele Jan 78
4. SEVERANKA, 3 52,0 . Alena Plimlová 2 1/2 01:56,54 5 Poles Pavel 150
5. TOUCHE FINALE(FR), 6 61,0 ž. Martin Laube 7 01:57,90 3 Seménka Zdeněk 78
6. HASHTAG JAPE, 3 53,5 ž. Peter Hodáň daleko 02:03,90 4 Vymazal Josef 200
7. MONTJEU STAR, 3 52,0 ž. Jiřina Andrésová daleko 02:09,41 6 Berthier Kateřina 120
ZN WILD BRAU, 5 60,0 . Taťána Mášová     8 Blažek Svatoslav 78
Čas: 01:55,60, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-3 3/4-2 1/2-7-daleko-daleko

Majitel: Zámek Domoradice, Trenér: Brož Jiří, Chov: Gestüt Auenquelle

DK prošetřila pád j. Mášové T. z koně č.8 WILD BRAU a neshledala cizí zavinění. Dále DK prošetřila výkon koně č.7 MONJEU STAR, vyslechla ž. Andrésovou J. a její vysvětlení (kůň neakceptoval tempo dostihu) vzala na vědomí. Sankce: tr. Vymazal J. 200 Kč za pozdní příchod koně č.4 HASHTAG JAPE do paddocku (DŘ § 332) a 500 Kč za narušení průběhu přípravy dostihu (DŘ §337).

video

7. dostih, start 16:05
1077 Cena moravských podnikatelů
Steeplechase II.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000)
Zápisné: 1600 + 3200 Kč
Stav dráhy: 2.5 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KING HEART(GER), 7 70,0 ž. Marek Stromský JISTĚ 04:25,70 4 Bodlák Radim 50
2. CARILLO, 5 69,0 ž. Lukáš Matuský 2 1/4 04:26,05 2 Holčák Radek 170
3. DUSIGROSZ(FR), 9 s 71,5 ž. Marcel Novák 2 1/2 04:26,43 8 Váňa st. Josef 28
4. SWINGING THOMAS(GER), 5 70,0 ž. Jan Faltejsek 14 04:29,56 7 Tůma Pavel 23
5. NAYAK(FR), 5 bj 70,0 ž. Jan Kratochvíl 5 04:30,55 6 Haris Ludvík 110
6. KIFAAYA(GB), 10 70,0 . Jakub Kocman 7 04:32,05 1 Bodlák Radim 200
Nestartovali: NEL, ZIGGY READY(FR)
Čas: 04:25,70, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-2 1/2-14-5-7

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Bodlák Radim, Chov: Gest.Westerberg

DK prošetřila incident v oblouku před cílovou rovinou mezi koňmi č.8 DUSIGROSZ a č.2 CARILLO, vyslechla ž. Nováka M. a ž. Matuského L., konstatovala, že došlo k naražení koně č.8 DUSIGROSZ koněm č.2 CARILLO, které nemělo vliv na výsledek dostihu a udělila sankci. Sankce: ž. Matuský L. 500 Kč za naražení koně č.8 DUSIGROSZ koněm č.2 CARILLO v oblouku před cílovou rovinou, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c).

video

8. dostih, start 16:35
1078 Cena společnosti TIPSPORT
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 2.5 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VALMONT OHNE, 10 65,5 ž. Milan Zatloukal JISTĚ 01:42,22 4 Havlíček Jan 60
2. NIGHT SKY, 5 b 53,5 žk. Petra Zedková 3/4 01:42,35 3 Ilíková Kateřina 27
3. VAN DAMME(SVK), 12 58,0 . Denisa Sikorová 3 01:42,92 6 Mihalík Marcel 45
4. BOUŘKA, 11 51,0 ž. Martina Havelková 1 01:43,11 2 Kantek Petr 80
5. BETTSUT, 7 60,0 žk. Marcel Novák ml. 2 01:43,43 5 Héč Karel 35
6. AIRUSCHKA, 7 51,0 ž. Jiřina Andrésová 2 1/2 01:43,86 7 Hála Libor 60
7. LOVELY INDIAN, 4 48,0 . Taťána Mášová 14 01:46,65 1 Okleštěk Miloslav 170
Čas: 01:42,22, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3/4-3-1-2-2 1/2-14

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Havlíček Jan, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

Kůň č.7 AIRUSCHKA ztratil na startu cca 2 délky. Poplatek: stáj Rabbit Trhový Štěpánov 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.4 VALMONT OHNE ke startu (DU 16/5). Sankce: j. Sikorová D. 1 000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

9. dostih, start 17:07
1079 Cena města Vizovice s podporou Dostihy Slušovice, z.s.
Rovina V.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 2.5 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. QUENTY, 4 63,0 . Pavel Kašný JISTĚ 02:25,09 3 Piruch Jozef 170
2. SUN RAIN(SVK), 5 57,5 . Simona Laubeová 1 1/4 02:25,29 8 Vymazal Josef 100
3. HELLO BELLA(IRE), 3 j 50,5 ž. Peter Hodáň krk 02:25,34 2 Seménka Zdeněk 75
4. MISS LATVIA(IRE), 5 57,0 ž. Milan Zatloukal krk 02:25,38 5 Demele Jan 65
5. ETERNITY, 6 57,0 žk. Sofie Kvízová 1/2 02:25,46 4 Holčák Radek 75
6. NIRVANA, 4 56,5 . Taťána Mášová 3 02:25,89 7 Blažek Svatoslav 60
7. GALÉRA, 6 b 52,0 ž. Martina Havelková 2 1/2 02:26,32 11 Demele Jan 65
8. HEURE, 11 54,0 ž. Vendula Korečková 4 02:27,06 6 Ilíková Kateřina 75
9. AIGER, 9 s 51,0 . Alena Plimlová 1 1/4 02:27,30 12 Hála Libor 65
10. NOWERA, 4 54,5 ž. Jiřina Andrésová 8 02:28,85 1 Berthier Kateřina 65
Nestartovali: ECORIGHT JEAPEX, LUCKY AMICO
Čas: 02:25,09, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-krk-krk-1/2-3-2 1/2-4-1 1/4-8

Majitel: Syndikát 2020 - Piruch, Trenér: Piruch Jozef, Chov: Černotová I.
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Čech Milan
Člen DK: Vaňourek Aleš
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Henychová Martina,
Rozhodčí u váhy: Vychodilová Veronika
Startér: Hochman Petr
Pomocný startér: Havlíček Jan
Cílová kamera: Malát Vít