home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 01.05.2022 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:06
1047 Cena společnosti Tipsport
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 4letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LET FIRE(FR), 7 57,0 ž. Jiřina Andrésová JISTĚ 01:46,32 8 Andrés Dušan 120
2. RABBIT COULSTY(IRE), 4 63,0 ž. Milan Zatloukal 2 3/4 01:46,72 13 Petrlík Allan 75
3. WASTE NO TIME, 9 54,0 am. Anna Lebdušková krk 01:46,77 2 Horáková Lenka 180
4. TROPICAL BOND, 11 b 59,5 am. Jindřich Fabris 4 1/2 01:47,31 3 Kalčík Michal 140
5. BARTHESA(IRE), 5 53,0 ž. Vendula Korečková 3/4 01:47,45 11 Vocásková Helena 18
6. LAST OPERA SONG(FR), 9 56,0 ž. Michal Demo 1 1/4 01:47,64 5 Blažek Svatoslav 180
7. FABLE, 6 57,0 žk. Marcel Novák ml. krk 01:47,69 9 Podhányi Jan 130
8. LADISLAV, 10 57,5 ž. Petr Foret 3/4 01:47,79 4 Krysmanová Rennerová Martina 350
9. DONTELLYOURMOTHER(IRE), 4 53,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 3/4 01:48,06 1 Germič Karel 180
10. AIDENSFIELD(GER), 4 j 52,0 . Lucie Fialová krk 01:48,10 12 Kalčík Michal 130
11. METROPOLIS(IRE), 4 52,0 . Taťána Mášová nos 01:48,10 7 Vašina Josef 300
12. BIG BOBBY(IRE), 8 j 53,0 am. Natálie Flenerová 7 01:49,44 14 Pišl Martin 850
13. EN AMOUR(SRB), 4 57,0 am. Matyáš Luka 7 01:50,76 10 Mimra Zdeněk 400
14. BIG TALK(FR), 4 56,5 ž. Jaromír Šafář 8 01:52,05 6 Bodlák Radim 330
Čas: 01:46,32, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 3/4-krk-4 1/2-3/4-1 1/4-krk-3/4-1 3/4-krk-nos-7-7-8

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Andrés Dušan, Chov: S.C.E.A.des Prairies,Mlle Zetterholm A.,Aime A.,Bo

Kůň č.8 LET FIRE byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž. Zatloukal M. 300 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b).

video


2. dostih, start 14:37
1048 O pohár dědy Koláře „Libhošť“.
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Bonus: 5.000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. REMMEK, 3 j 58,0 ž. Martina Havelková BOJ 02:26,71 3 Havelková Martina 60
2. INNOCENCE, 3 53,0 . Taťána Mášová 1/2 02:26,82 10 Horáková Lenka 85
3. SIRAEL, 3 55,0 . Dana Bořánková 3/4 02:26,97 6 Holčák Radek 200
4. ESLÍK, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 02:27,07 4 Germič Karel 22
5. ORIWALL, 3 j 56,5 ž. Vendula Korečková 1 1/2 02:27,28 2 Michal Jiří 80
6. VENOM VANGELIS, 3 54,5 . Lucie Fialová daleko 02:31,64 7 Hlavatý Pavel 300
7. DAENERYS, 3 55,5 ž. Jiřina Andrésová 4 02:32,29 8 Kabelková Hana 78
8. CORDEX, 3 57,0 ž. Jaromír Šafář 17 02:35,68 1 Pohanka Ladislav 110
Nestartovali: NOWIT, TAKAREEN
Čas: 02:26,71, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-3/4-1/2-1 1/2-daleko-4-17
Bonus:
2 500 Kč(REMMEK)Hřebčín Vlachovice
1 500 Kč(INNOCENCE)EŽ Praha a.s.
1 000 Kč(SIRAEL)AGA-Vlachovice

Majitel: Hřebčín Vlachovice, Trenér: Havelková Martina, Chov: Ševčík M.,Ing.
video

3. dostih, start 15:09
1049 Handicap společnosti KENOX
Rovina V.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VOSSOLIE, 9 62,5 ž. Jiřina Andrésová BOJ 02:27,12 11 Andrés Dušan 47
2. TOS SIA(IRE), 5 bj 63,5 žk. Sofie Kvízová 3/4 02:27,27 10 Haris Ludvík 47
3. CHARMING EMMA, 5 b 62,0 žk. Eliška Janderová nos 02:27,28 9 Sýkorová Marcela 78
4. VADEMILLA, 4 60,5 ž. Milan Zatloukal 1/2 02:27,35 8 Petrlík Allan 49
5. GOLD HARY, 8 s 52,0 . Lucie Fialová 1 1/2 02:27,57 6 Chaloupka Václav 250
6. WHITE GHOST, 11 60,5 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 02:27,87 2 Kantek Petr 150
7. NIRVANA, 4 60,5 ž. Michal Demo kr.hlava 02:27,88 1 Blažek Svatoslav 100
8. MATEY, 5 53,5 . Taťána Mášová nos 02:27,89 5 Kříž Petr 200
9. SENORITA, 4 55,0 . Dana Bořánková 4 1/2 02:28,53 3 Bělka Martin 150
10. VARNEY, 3 63,0 ž. Petr Foret 2 1/4 02:28,82 7 Liška Martin 78
11. HEURE, 11 56,0 ž. Vendula Korečková 7 02:30,16 4 Ilíková Kateřina 250
Čas: 02:27,12, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-nos-1/2-1 1/2-2 1/4-kr.hlava-nos-4 1/2-2 1/4-7

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Andrés Dušan, Chov: Bruna V.MUDr.

Poplatek: stáj Autodoprava Blažek s.r.o. a stáj ARTEP á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.1 NIRVANA a č.3 SENORITA (DU 16/7)

video


4. dostih, start 15:40
1050 Steeplechase parku Mirakulum
Steeplechase IV.kat. - 3700 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANGKOR WAT(GB), 6 66,5 . Anton Andrejevič Orčinskij V. LEHCE 04:42,05 4 Váňa st. Josef 40
2. ODIGNY, 7 s 69,0 ž. Martin Liška 13 04:44,83 5 Bartoš st. Josef 200
3. MOSTAR, 6 69,0 . Jiří Henych 8 04:46,59 6 Manová Jana 350
4. CHARLESTON CHARLIE(IRE), 4 65,5 . Jakub Kocman 6 04:47,59 1 Popelka Stanislav 23
5. KINGSTON LILLY(IRE), 5 64,5 . Adam Čmiel 2 04:47,90 3 Vocásková Helena 38
6. ANJELLICO, 6 69,0 ž. Marcel Novák 2 04:48,18 7 Kvapilová Lenka 200
ZN SCARE CROW, 10 b 65,5 žk. Lenka Neprašová     2 Baštová Pavlína 150
Čas: 04:42,05, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-13-8-6-2-2

Majitel: Joly, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Berend Van Dalfsen

DK přešetřila pád žk. Neprašové L. z koně č. 2 SCARE CROW a neshledala cizí zavinění.

video

5. dostih, start 16:06
1051 Handicap Tankodromu Milovice
Rovina V.kat. - 1300 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MIKROP, 4 59,5 žk. Renáta Ondráčková BOJ 01:21,53 1 Petrlík Allan 65
2. DENIHILONIHIL(IRE), 4 j 60,0 am. Jindřich Fabris 1/2 01:21,63 6 Kalčík Michal 130
3. YASÁNEK, 3 61,5 ž. Jaromír Šafář 1/2 01:21,73 8 Váňa Tomáš 65
4. FRAMI HIT, 4 j 52,5 . Taťána Mášová 1 1/4 01:21,95 4 Kalčík Michal 160
5. ROXETTE, 6 62,5 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:22,08 2 Duchoň Tomáš 60
6. SHARP JAILER, 6 s 55,0 . Michal Kopczyk 2 3/4 01:22,46 10 Bělka Martin 200
7. MIA(AUT), 4 b 58,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 01:22,66 9 Vinklárek René 300
8. BOUŘKA, 11 59,5 ž. Martina Havelková 1 1/2 01:22,88 7 Kantek Petr 130
9. REGGIESTORM, 4 60,0 . Lucie Fialová 3/4 01:23,03 5 Váňa Tomáš 26
10. NIWALL, 3 j 57,0 am. Jan Kovář 8 01:24,64 11 Michal Jiří 65
Nestartovali: LAVIGNE
Čas: 01:21,53, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-1/2-1 1/4-3/4-2 3/4-1 1/4-1 1/2-3/4-8

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

Kůň č.11 NIWALL ztratil na startu cca 5 délek. DK přešetřila vybočení koně č. 5 REGGIESTORM v oblouku před cílovou rovinou, vyslechla j. Fialovou L. a její vysvětlení (špatná ovladatelnost koně) vzala na vědomí. Sankce: ž. Šafář J. odnětí licence na 1 dostihový den (14.5.2022) za tísnění koně č.10 SHARP JAILER koněm č.8 YASÁNEK v cílové rovině (DŘ § 364c)

video


6. dostih, start 16:34
1052 Cena Akraz, bezpečnostní agentura
Rovina IV.kat. - 2850 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MIRAM(IRE), 3 57,5 am. Tereza Jedličková JISTĚ 03:25,71 2 Nieslanik Miroslav 24
2. FANNY MAST, 3 60,5 ž. Martina Havelková 2 3/4 03:26,08 1 Havelková Martina 110
3. LIVINGSTON, 3 61,5 . Lucie Fialová 1 1/4 03:26,26 4 Haris Ludvík 23
4. STORMMY, 3 62,0 ž. Petr Foret 3 1/4 03:26,67 6 Liška Martin 90
5. CAPE KING, 3 56,0 žk. Sofie Kvízová daleko 03:31,35 5 Holčák Radek 500
6. ULTRA OSTRAVA(FR), 3 55,5 am. Anna Lebdušková 3 1/4 03:32,07 3 Germič Karel 120
7. CENNÝ EMAIL, 3 55,0 žk. Petra Zedková daleko 03:40,84 7 Petříková Eva 300
Čas: 03:25,71, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 3/4-1 1/4-3 1/4-daleko-3 1/4-daleko

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Kennedy C.

Sankce: stáj AKRAZ, bezpečnostní agentura 400 Kč za neohlášenou změnu barvy čapky na koni č.1 FANNY MAST (DŘ § 105)

video

7. dostih, start 17:03
1053 Prvomájová steeplechase města Lysá nad Labem
Steeplechase crosscountry I.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LARIZANO, 14 70,0 ž. Jaroslav Myška JISTĚ 05:46,23 4 Popelka Stanislav 35
2. THEOPHILOS(FR), 12 b 70,0 ž. Marek Stromský 3 1/2 05:46,77 5 Váňa st. Josef 22
3. MILSUELDOS(IRE), 5 67,0 ž. Martin Liška 9 05:48,51 2 Tůma Pavel 43
4. MOBILIZATION(IRE), 7 70,0 . Adam Čmiel 1 3/4 05:48,76 3 Bodlák Radim 120
ZN DUMON ROCLAY(FR), 5 69,0 žk. Marcel Novák ml.     1 Kvapilová Lenka 250
Nestartovali: SHOEMAKER(GER)
Čas: 05:46,23, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/2-9-1 3/4

Majitel: Hvozd-Popelka, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Popelka S.,Ing.

Kůň č.4 LARIZANO byl vybrán k antidopingové kontrole. DK přešetřila pád žk. Nováka M. ml. z koně č.1 DUMON ROCLAY a neshledala cizí zavinění.

video

8. dostih, start 17:33
1054 Memoriál Tomáše Hurta s podporou rodiny a přátel.
Proutky IV.kat. - 3000 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CRUSH ON ME(FR), 5 69,0 ž. Marcel Novák LEHCE 03:40,30 9 Kvapilová Lenka 24
2. DOVALWEENO(GB), 5 66,0 . Ján Mach, MVDr. 5 03:41,11 7 Porkátová Ivana 220
3. SKILLED PLAYER(IRE), 5 68,5 ž. Martin Liška 1 3/4 03:41,37 4 Liška Martin 150
4. SANDRA ROCK, 4 64,0 . Adam Čmiel 4 03:42,13 1 Vocásková Helena 24
5. SKYLINE RUNNER(IRE), 9 68,5 ž. Marek Stromský 2 03:42,41 2 Horáková Lenka 85
6. MEISHO KONGOH(IRE), 8 69,0 . Jiří Henych 10 03:44,77 8 Ministr Antonín 300
7. AUSTRALIA CROSS(FR), 4 63,0 . Anton Andrejevič Orčinskij 11 03:46,84 3 Váňová Pavla 120
Z METLAKATLA, 6 66,5 ž. Rostislav Benš     6 Wroblewski Grzegorz 220
Z THAVORS(ITY), 5 65,0 . Dana Bořánková     5 Jelínková Petra 300
Čas: 03:40,30, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-5-1 3/4-4-2-10-11

Majitel: M+M Kvapilovi, Trenér: Kvapilová Lenka, Chov: Haras des Sablonnets

DK přešetřila zadržení koně č.6 METLAKATLA, vyslechla ž. Benše R. a neshledala cizí zavinění.

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Čech Milan
Rozhodčí u váhy: Janecká Monika
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Dobrovolný Karel