home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 15.04.2022 - Praha
stav dráhy: 3.9 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:04
1016 CENA WEBU JEZDCI.CZ
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BACORA(IRE), 3 s 58,5 žk. Sabina Mokrošová JISTĚ 01:30,87 2 Nieslanik Miroslav 23
2. SHIROCCO FRITZ, 3 57,0 ž. Milan Zatloukal 2 01:31,18 5 Petrlík Allan 38
3. YASÁNEK, 3 57,0 ž. Koen Clijmans 1 01:31,37 6 Váňa Tomáš 300
4. KYRIAKALI, 3 53,0 . Lucie Fialová 1 3/4 01:31,67 4 Kalčík Michal 130
5. SHEM HA MEFORASH(IRE), 3 57,0 ž. Vendula Korečková 2 3/4 01:32,14 3 Syslová Lenka 130
6. NACHT STAR, 3 56,5 ž. Petr Foret 3 3/4 01:32,79 1 Hronová Ilona 55
7. MONTJEU STAR, 3 55,5 ž. Jiřina Andrésová 7 01:34,19 8 Berthier Kateřina 130
8. FIX SCHOLAR, 3 58,0 ž. Jaroslav Línek 7 01:35,78 7 Kalčík Michal 250
Čas: 01:30,87, Mezičasy: (14,28 - 25,30 - 25,19 - 26,10)
Výrok: JISTĚ-2-1-1 3/4-2 3/4-3 3/4-7-7

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Knocktoran Stud
video

2. dostih, start 14:35
1017 CENA EQUITV.CZ
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NICO(IRE), 4 54,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková JISTĚ 01:30,18 10 Koplík Zdeno 120
2. ORSSIO(FR), 8 62,5 žk. Zuzana Jeníčková 2 3/4 01:30,58 2 Drlík Jaroslav 85
3. FORTE, 5 52,5 ž. Michal Hrouda krk 01:30,63 4 Jelen Jaroslav 120
4. CALORIFIC(IRE), 6 61,0 žk. Sofie Kvízová 2 01:30,96 9 Holčák Radek 50
5. MOONLIGHT SHADOW(GB), 5 56,0 ž. Jiří Palík 1 3/4 01:31,23 3 Brož Jiří 250
6. LET FIRE(FR), 7 61,5 ž. Petr Foret krk 01:31,29 1 Andrés Dušan 70
7. COLTYN, 7 61,0 am. Tereza Dlapová 2 1/4 01:31,60 7 Seménka Zdeněk 85
8. OLINKA, 6 59,0 ž. Martina Havelková 4 1/2 01:32,32 6 Horáková Lenka 49
9. RABBIT MAKE(IRE), 5 62,5 . Lucie Fialová 8 01:33,65 11 Petrlík Allan 100
10. ARKADAG(IRE), 4 j 59,0 am. Jindřich Fabris 5 01:34,48 5 Kalčík Michal 200
Nestartovali - odváženi: AIDENSFIELD(GER)

Čas: 01:30,18, Mezičasy: (14,74 - 24,51 - 24,24 - 26,62)
Výrok: JISTĚ-2 3/4-krk-2-1 3/4-krk-2 1/4-4 1/2-8-5-JISTĚ

Majitel: MANEKO, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: The Melodious Partnership

Kůň č.8 AIDENSFIELD nestartoval z důvodu proražení startovacích boxů a následného pádu j. Plimlové A. j. Plimlová A. má nárok na jízdné.

video

3. dostih, start 15:02
1018 CENA CHUCHLE ARENY PRAHA
Rovina II.kat. - 1200 m, handicap, 4letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 900 + 2700 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MOLLYS BEST(FR), 8 s 58,5 ž. Pavlína Filipová JISTĚ 01:15,81 6 Berthier Kateřina 78
2. ULTIMATE FIGHT(FR), 8 59,5 ž. Radek Koplík 3 3/4 01:16,38 1 Koplík Zdeno 50
3. CHOP CHOP(IRE), 6 58,5 ž. Koen Clijmans hlava 01:16,42 5 Resulov Artur 75
4. BRIGHT AMBER(FR), 5 57,0 ž. Martin Srnec 4 3/4 01:17,12 7 Škrášková Alena 39
5. MANOLLA, 9 59,5 ž. René Koplík 2 01:17,43 3 Koplík Zdeno 33
6. GILIENNE, 6 49,5 . Taťána Mášová krk 01:17,50 2 Kříž Petr 120
7. BEROUYINE(FR), 8 56,0 ž. Jiří Palík 2 1/2 01:17,90 4 Brož Jiří 85
Čas: 01:15,81, Mezičasy: (25,51 - 25,23 - 25,07)
Výrok: JISTĚ-3 3/4-hlava-4 3/4-2-krk-2 1/2

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Suc.Morice A.

Poplatky: stáj Dagmar Dostálová 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.3 MANOLLA (DU 16/7)

video

4. dostih, start 15:34
1019 CENA SPOLEČNOSTI TIPSPORT
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PLEIONE(IRE), 3 57,5 ž. Jiří Palík LEHCE 01:58,76 6 Nieslanik Miroslav 75
2. CHARMBRUCK(FR), 3 59,0 ž. Martin Laube 6 01:59,82 5 Haris Ludvík 60
3. HIGHLAND PRECIOUS(GB), 3 b 55,0 žk. Sabina Mokrošová krk 01:59,88 8 Nieslanik Miroslav 35
4. ALAMAG(GB), 3 j 59,5 ž. Milan Zatloukal 2 3/4 02:00,30 7 Holčák Radek 34
5. FANNY MAST, 3 55,5 ž. Martina Havelková krk 02:00,36 2 Havelková Martina 150
6. GILBY(GB), 3 59,0 ž. Koen Clijmans 1/2 02:00,47 3 Váňa Tomáš 85
7. LAZARD, 3 58,0 ž. Radek Koplík 9 02:02,00 1 Pohanka Ladislav 250
8. ULTRA OSTRAVA(FR), 3 56,5 ž. Vendula Korečková kr.hlava 02:02,02 4 Germič Karel 100
Čas: 01:58,76, Mezičasy: (15,01 - 25,36 - 25,56 - 26,23 - 26,60)
Výrok: LEHCE-6-krk-2 3/4-krk-1/2-9-kr.hlava

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Nagle J.

Poplatky: stáj Vocetka Kamil 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.5 CHARMBRUCK (DU 16/7)

video

5. dostih, start 16:03
1020 VELIKONOČNÍ CENA
Rovina III.kat. - 2200 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAPIENTI, 7 57,0 ž. Martina Havelková JISTĚ 02:26,34 8 Havelková Martina 75
2. DALANDI, 6 54,0 žk. Sabina Mokrošová 3 1/4 02:26,82 11 Nieslanik Miroslav 100
3. CACOPHONOUS(GB), 7 62,0 ž. David Liška 7 02:28,00 5 Havelková Martina 100
4. ARCTURUS(IRE), 6 57,0 ž. Milan Zatloukal nos 02:28,00 6 Holčák Radek 85
5. SUPRTUPL(IRE), 5 57,0 ž. Petr Foret 3/4 02:28,13 10 Myšková Štěpánka 60
6. LAMPREY(IRE), 4 54,5 . Taťána Mášová krk 02:28,16 9 Kříž Petr 300
7. ČAMILLA, 9 53,0 ž. Jan Verner krk 02:28,22 3 Verner Vladimír 150
8. LADY IN PINK(GER), 4 58,0 ž. Sibylle Vogt 1 1/2 02:28,47 13 Urbánek Luboš 60
9. ROUSSE(GB), 7 s 55,0 ž. Martin Laube 2 1/2 02:28,89 4 Seménka Zdeněk 85
10. ENFIELD GREY(IRE), 5 s 54,5 ž. Vendula Korečková 3/4 02:29,01 2 Syslová Lenka 800
11. CONTAINMENT(GB), 4 j 59,5 ž. Radek Koplík krk 02:29,05 7 Janáčková Koplíková Ingrid 65
12. IVA CHANCE(IRE), 4 52,0 . Lucie Fialová 17 02:32,90 1 Koplík Zdeno 170
13. FLEXIBLE APPROACH(IRE), 4 57,0 ž. Koen Clijmans 3 02:33,43 12 Resulov Artur 250
Čas: 02:26,34, Mezičasy: (15,38 - 26,54 - 25,51 - 25,62 - 26,51 - 26,78)
Výrok: JISTĚ-3 1/4-7-nos-3/4-krk-krk-1 1/2-2 1/2-3/4-krk-17-3

Majitel: Candy & Aqua, Trenér: Havelková Martina, Chov: Hřebčín Napajedla
video

6. dostih, start 16:33
1021 64. VELKÁ DUBNOVÁ CENA
Rovina I.kat. - 1800 m, cena, 4letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VERT LIBERTE(IRE), 4 59,5 ž. Petr Foret TUHÝ BOJ 01:55,45 2 Török Dalibor 65
2. PACE MAN(SWI), 6 b 58,0 ž. Sibylle Vogt krk 01:55,52 11 Manová Jana 110
3. ZARIYANNKA(IRE), 5 j 58,0 ž. Radek Koplík 6 01:56,68 7 Koplík Zdeno 60
4. TORQUE POWER(GB), 6 59,5 ž. Jaroslav Línek 3 1/4 01:57,16 12 Kalčík Michal 60
5. CAPE FREEDOM(IRE), 7 59,5 . Lukáš Charvát 3/4 01:57,31 6 Kobzarev Konstantin 120
6. RABBIT RED JAZZ(IRE), 4 59,5 ž. Milan Zatloukal 2 1/2 01:57,71 9 Petrlík Allan 120
7. WILANTOS(GER), 5 b 59,5 ž. Michal Demo krk 01:57,74 8 Wroblewski Grzegorz 200
8. MO MY DREAM(FR), 7 58,0 ž. Jan Verner krk 01:57,79 3 Manová Jana 150
9. ACHIRD(IRE), 5 56,5 žk. Sabina Mokrošová 1 1/4 01:58,03 10 Nieslanik Miroslav 120
10. AUSTRALIEN(FR), 6 59,5 ž. Martin Laube 1/2 01:58,12 1 Popelka Stanislav 65
11. FOX PREMIER(IRE), 6 j 59,5 ž. David Liška 7 01:59,51 5 Havelková Martina 100
12. GOLD SADDLE(IRE), 4 59,5 ž. Jiří Palík 6 02:00,64 4 Mimra Zdeněk 400
Čas: 01:55,45, Mezičasy: (14,73 - 24,32 - 25,89 - 25,58 - 24,93)
Výrok: TUHÝ BOJ-krk-6-3 1/4-3/4-2 1/2-krk-krk-1 1/4-1/2-7-6

Majitel: DS Pegas, Trenér: Török Dalibor, Chov: Ecurie des Charmes

Poplatky: stáj LOKOTRANS Slovakia CZ 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.7 ZARIYANNKA ke startu (DU 16/5)

video

7. dostih, start 17:01
1022 CENA WEBU JEZDECKAINZERCE.CZ
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MOCCAFIX(GER), 9 j 58,0 ž. Sibylle Vogt BOJ 02:01,29 8 Manová Jana 85
2. NIRVANA, 4 49,0 . Taťána Mášová 1/2 02:01,38 1 Blažek Svatoslav 170
3. VALMOREL(IRE), 4 56,5 . Lucie Fialová 4 1/2 02:02,06 3 Luka Václav 35
4. MARJANEH(IRE), 5 55,5 am. Ani-Etella Ivanyšová 3/4 02:02,22 5 Fedorowicz Vladislav 80
5. CHARMING EMMA, 5 b 55,0 žk. Eliška Janderová 1/2 02:02,35 2 Sýkorová Marcela 80
6. LAST OPERA SONG(FR), 9 61,0 ž. Michal Demo 2 1/4 02:02,75 6 Blažek Svatoslav 80
7. LYSYANARGENT(FR), 8 62,0 žk. Zuzana Jeníčková 3 3/4 02:03,40 7 Mourek František 70
8. VÉVODA, 6 b 64,5 ž. Petr Foret 2 1/4 02:03,77 10 Andrés Dušan 50
9. AIDO(POL), 8 j 52,0 ž. Jan Verner 3 3/4 02:04,39 9 Verner Vladimír 120
10. AS DE TREFFLES(FR), 6 61,0 ž. Vendula Korečková 12 02:07,31 4 Pišl Martin 120
Čas: 02:01,29, Mezičasy: (15,32 - 26,00 - 26,77 - 26,10 - 27,10)
Výrok: BOJ-1/2-4 1/2-3/4-1/2-2 1/4-3 3/4-2 1/4-3 3/4-12

Majitel: Stall Pinot, Trenér: Manová Jana, Chov: Paulick L.

Poplatek: stáj Autodoprava Blažek s.r.o. a Hipospol Velká Chuchle á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.1 NIRVANA a č.2 CHARMING EMMA (DU 16/7)

video

8. dostih, start 17:31
1023 CENA SHAMALGANA
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 4letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHASMAR, 4 59,5 ž. Jiřina Andrésová JISTĚ 01:32,09 6 Pišl Martin 150
2. LAUNCH ZONE(IRE), 4 j 58,0 ž. Jaroslav Línek 1 1/4 01:32,30 2 Kalčík Michal 78
3. MIKROP, 4 63,0 . Lucie Fialová 1 3/4 01:32,61 7 Petrlík Allan 55
4. NOWERA, 4 56,0 ž. Pavlína Filipová 3/4 01:32,78 3 Berthier Kateřina 26
5. NUTEKI, 6 59,5 ž. Michal Hrouda 4 01:33,60 8 Hlavatý Pavel 55
6. DARK ALIGHIERI, 7 59,5 žk. Sofie Kvízová 3 1/2 01:34,11 4 Mourek František 49
7. ALPENROSE, 4 52,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:34,28 5 Hála Libor 200
8. DENIHILONIHIL(IRE), 4 j 63,0 am. Jindřich Fabris 4 1/2 01:34,98 1 Kalčík Michal 78
Čas: 01:32,09, Mezičasy: (15,71 - 25,89 - 25,43 - 25,06)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1 3/4-3/4-4-3 1/2-3/4-4 1/2

Majitel: Stáj Cabrio, Trenér: Pišl Martin, Chov: Přehnil Vladimír
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Mandysová Kateřina
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Jaroslava, Ing.
Startér: Vaňourek Jan, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Dobrovolný Karel