home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 23.10.2021 - Pardubice
stav dráhy: 3.4 (dobrá / Good)
1. dostih, start 12:00
1308 Cena za podpory PREMIN
Proutky IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MOLLY POWER(GER), 4 67,5 ž. Jan Faltejsek ZADRŽENĚ 04:16,11 2 Baštová Pavlína 55
2. ČAMILLA, 8 63,5 Jan Verner 14 04:18,93 4 Verner Vladimír 60
3. GIRL FLOWER(FR), 5 bj 68,0 ž. Martin Liška 18 04:22,59 7 Kovář Stanislav 75
4. TALIFA, 5 67,0 ž. Pavel Složil ml. daleko 04:45,78 1 Jirátová Petra 330
Z GIBB`S BEACH(IRE), 9 67,5 Jakub Kocman     6 Soukup Václav 55
ZN HIGH IN THE SKY(FR), 4 A 1/2 68,5 Daniel Vyhnálek     5 Török Dalibor 23
SN SHOW ME THE MONEY, 4 68,5 ž. Jaroslav Myška     3 Mimra Zdeněk 85
Čas: 04:16,11, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-14-18-daleko

Majitel: Francis Fuchs, Trenér: Baštová Pavlína, Ing., Chov: Gestüt Auenquelle

DK přešetřila pád j. Vyhnálka D. z koně č.5 HIGH IN THE SKY a neshledala cizí zavinění.

video


2. dostih, start 12:43
1309 Cena společnosti Tipsport
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FRENCH CHARDONNAY(GER*), 3 69,0 ž. Jan Faltejsek BOJ 04:01,50 5 Tůma Pavel 50
2. PLATINA(FR), 3 67,0 am. Marcel Novák ml. krk 04:01,56 7 Török Dalibor 17
3. ARION(GER), 3 68,0 ž. Jan Kratochvíl 6 04:02,62 3 Holčák Radek 110
4. LITTLEDI BARELIERE(FR), 3 68,5 ž. Jaroslav Myška 1 1/4 04:02,83 2 Mimra Zdeněk 100
5. REGGAETON, 3 68,0 ž. Pavel Složil ml. 9 04:04,43 4 Kabelková Hana 130
6. DAŘBUJÁN, 3 68,0 ž. Jan Odložil 8 04:05,92 8 Odložil Pavel 130
Z TYCHE(POL), 3 66,0 Adam Čmiel     6 Neuberg Filip 350
Z CENNÝ MONARCHO, 3 67,0 Jakub Kocman     1 Ilíková Kateřina 130
Čas: 04:01,50, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-6-1 1/4-9-8

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Charvát Group s.r.o.

Jezdec Vyhnálek byl odvážen do dostihu

video


3. dostih, start 13:21
1310 Cena FALCON SECURITY
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4300 m, cena, 5letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LEO FANTASTICO(GER), 7 70,5 ž. Jan Faltejsek JISTĚ 05:53,87 3 Baštová Pavlína 55
2. RUI FALEIRO(USA), 10 72,5 ž. Jaroslav Myška 4 1/2 05:54,52 1 Brečka Jaroslav 30
3. NON STOP(AUT), 7 67,0 Carina Schneider 3 1/4 05:55,00 7 Neuberg Filip 45
4. KENGI, 5 68,5 ž. Marcel Novák 5 05:55,85 6 Kejzlar Přemek 100
5. QUEENTERA(GB), 6 66,0 Jakub Kocman krk 05:55,91 2 Bodlák Radim 78
6. ODIGNY, 6 s 68,0 ž. Martin Liška daleko 06:00,03 8 Bartoš st. Josef 170
SN VINN, 6 69,0 Anton Andrejevič Orčinskij     4 Ministr Antonín 150
ZN JITŘENKA, 8 68,5 ž. Jan Odložil     5 Vinklárek Vladimír 100
Čas: 05:53,87, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-4 1/2-3 1/4-5-krk-daleko

Majitel: www.trdelnik.com-Luka, Trenér: Baštová Pavlína, Ing., Chov: Galopp Management Grässer
video

4. dostih, start 14:02
1311 Cena správce dráhy Pardubického závodiště
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3300 m, cena, 4letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LA BEAUTÉ, 4 66,0 ž. Jan Kratochvíl JISTĚ 04:17,98 5 Urbánek Luboš 45
2. MEDI JAPE, 4 68,0 ž. Jan Odložil 2 04:18,31 1 Popelka Stanislav 85
3. CAPE WITCHER, 4 b 68,0 ž. Jan Faltejsek daleko 04:23,78 6 Baštová Pavlína 150
4. TOPSY, 4 66,5 ž. Pavel Složil ml. daleko 04:37,45 3 Kabelková Hana 200
PN FRANCESKA BELLA(IRE), 4 66,0 Adam Čmiel     2 Vocásková Helena 14
ZN TIME IN THE WEST(IRE), 4 s 64,0 Dana Bořánková     4 Holčák Radek 150
Čas: 04:17,98, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-daleko-daleko

Majitel: Lokotrans, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.5 LA BEAUTÉ byl vybrán k antidopingové kontrole. DK přešetřila pád j. Bořánkové D. z koně č.4 TIME IN THE WEST a pád koně č.2 FRANCESKA BELLA a neshledala cizí zavinění. Poplatek: tr. Vocásková H. 400 Kč za ohlášené použití fixace jazyka u koně č.2 FRANCESKA BELLA (DU 16/11).

video

5. dostih, start 14:42
1312 Cena Talenta – vítěze 131. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4000 m, handicap, 5letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Bonus: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KORFU(FR), 6 70,0 ž. Jan Faltejsek JISTĚ 04:56,51 5 Baštová Pavlína 28
2. WELL ABSOLUT, 5 69,5 ž. Jaroslav Myška 2 3/4 04:56,95 3 Myšková Štěpánka 30
3. PARIS EIFFEL(IRE), 8 69,5 ž. Martin Cagáň daleko 05:02,88 2 Cagáň Ján 55
PN SHENT(FR), 6 67,0 ž. Jan Kratochvíl     1 Urbánek Luboš 39
Nestartovali: ANTALGIQUE(FR)
Čas: 04:56,51, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 3/4-daleko
Bonus:
15 000 Kč(WELL ABSOLUT)Martina Poláková

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Baštová Pavlína, Ing., Chov: Dr Jiří Charvát

DK přešetřila pád koně č.1 SHENT a neshledala cizí zavinění.

video

6. dostih, start 15:19
1313 Cena města Pardubic
Steeplechase crosscountry II.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Bonus: 35.000 Kč (17500 - 10500 - 7000)
Zápisné: 1600 + 3200 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NIGHT MOON, 5 68,5 ž. Jan Faltejsek LEHCE 05:27,90 6 Tůma Pavel 18
2. POPINJAY(FR), 5 s 68,0 ž. Jaroslav Myška 4 1/4 05:28,49 2 Myšková Štěpánka 120
3. KAISERWALZER(GER), 8 69,0 ž. Pavel Složil ml. 8 05:29,95 5 Brečka Jaroslav 85
4. ARGANO, 7 68,0 ž. Martin Liška 2 05:30,29 3 Liška Martin 770
5. PLAYER, 9 68,5 ž. Marcel Novák 3/4 05:30,41 4 Kvapilová Lenka 30
6. CHRISTIANO, 5 68,5 ž. Jan Odložil 3/4 05:30,54 1 Olehla Čestmír 170
Čas: 05:27,90, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4 1/4-8-2-3/4-3/4
Bonus:
17 500 Kč(NIGHT MOON)Dr. Charvát
10 500 Kč(ARGANO)Marek Šimák
7 000 Kč(PLAYER)Nýznerov

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Charvát Group s.r.o.

Kůň č.5 KAISERWALZER byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž. Novák M. 1000 Kč a odnětí licence na 1 dostihový den (7.11.2021) za nadměrné a nevhodné použití bičíku (DŘ § 316).

video

7. dostih, start 15:56
1314 Pohár BICZ holding 2021
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3400 m, cena, 5letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARARAT, 7 65,5 Adam Čmiel V. LEHCE 04:26,39 9 Vocásková Helena 19
2. THE BAR IS CLOSED(FR), 6 67,5 Jakub Kocman 7 04:27,81 6 Lempochnerová Veronika 150
3. BUISENESS SIVOLA(FR), 10 68,5 ž. Martin Liška 3 1/4 04:28,29 1 Kovář Stanislav 150
4. GEJZIR(GB), 14 69,5 ž. Jan Odložil 12 04:30,82 3 Vinklárek Vladimír 75
5. CHARISMATIC, 9 69,5 ž. Marcel Novák kr.hlava 04:30,83 8 Kvapilová Lenka 40
Z MOSTAR, 5 68,0 ž. Pavel Složil ml.     7 Neuberg Filip 400
ZN ANGKOR WAT(GB), 5 65,5 Anton Andrejevič Orčinskij     4 Váňa st. Josef 60
Nestartovali: ECOLOGI LOLEK(POL)*, KÖNIG SAMUR(GER), WISE RULER(GB)
Čas: 04:26,39, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-7-3 1/4-12-kr.hlava

Majitel: Zeas Staré Hradiště, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Vocásek F.

Kůň č.5 KÖNIG SAMUR nestartoval z důvodu nepřítomnosti náhradního jezdce na závodišti. Sankce: ž. Novák M. 2000 Kč za nadměrné použití bičíku, j. Kocman J. odnětí licence na 1 dostihový den tj.(7.11.2021) za nevhodné použití bičíku (DŘ § 316).

video

8. dostih, start 16:30
1315 Cena Dostihového spolku
Rovina IV.kat. - 3200 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DANCING INDIAN, 3 59,0 am. Kateřina Fialová BOJ 03:41,75 1 Koplík Zdeno 120
2. LANDMARK(IRE), 4 63,5 am. Matyáš Luka krk 03:41,79 3 Koplík Zdeno 65
3. BONANZA GOLD(IRE), 5 67,0 am. Jindřich Fabris 2 1/2 03:42,17 9 Kantek Petr 100
4. DABING(IRE), 4 65,5 Adam Čmiel 1/2 03:42,25 2 Vocásková Dana 65
5. WHITE GHOST, 10 66,5 Pavel Složil ml. 9 03:43,99 4 Kantek Petr 100
6. ORIENTALISTE(FR), 3 bj 62,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 03:44,24 7 Váňa ml. Josef 170
7. AVERIS, 4 66,0 Jan Faltejsek 18 03:48,41 5 Urbánek Luboš 55
8. RED PERSIAN(IRE), 6 66,5 ž. Martin Laube daleko 03:52,62 11 Urbánek Luboš 39
9. NATHANIELA OREIRO, 3 60,5 ž. Jan Verner 12 03:54,79 8 Tůma Pavel 55
Z CHARLI ROS, 3 62,0 ž. Jakub Pavlíček     6 Ministr Antonín 450
Z KETTY GREAT, 4 65,0 ž. Michaela Musialová     10 Ministr Antonín 450
Čas: 03:41,75, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-2 1/2-1/2-9-1 1/4-18-daleko-12

Majitel: Orling, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Vanda V.

DK prošetřila zadržení koně č.6 CHARLI ROS a č.10 KETTY GREAT a vysvětlení jezdců ž. Pavlíčka J. (zdravotní indispozice koně) a ž. Musialové M. (zranění koně) vzala na vědomí.

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pavelková Jaroslava, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pínová Markéta
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Švůgerová Hana
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Hochman Petr
Cílová kamera: Dobrovolný Karel