home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 16.10.2021 - Most
stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 12:41
1299 CENA EBF
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JOSEPHINO(GB), 2 s 58,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková V. LEHCE 01:26,67 4 Janáčková Koplíková Ingrid 33
2. ANGEL WINGS(IRE), 2 56,0 ž. Jiřina Andrésová 7 01:27,85 3 Pohanka Ladislav 100
3. NACHT STAR, 2 56,0 Ulan Kozhomkulov 3/4 01:27,98 2 Pohanka Ladislav 150
4. GILBY(GB), 2 58,0 ž. Vendula Korečková 3 1/4 01:28,45 6 Váňa Tomáš 65
5. KYRIAKALI, 2 53,5 Lucie Fialová 10 01:30,26 5 Kalčík Michal 450
6. LITTLE STREAK(GB), 2 57,0 ž. Martin Laube 1 3/4 01:30,49 10 Wroblewski Grzegorz 65
7. HELLO BELLA(IRE), 2 57,0 ž. Martina Havelková 3 01:30,96 8 Seménka Zdeněk 55
8. PLEIONE(IRE), 2 57,0 ž. Jan Verner 7 01:32,22 7 Nieslanik Miroslav 45
9. MATYLDA, 2 53,5 Taťána Mášová 3 1/4 01:32,70 9 Jirka Petr 450
Nestartovali - odváženi: VALENTIN TCHEQUE

Čas: 01:26,67, Mezičasy: (14,58 - 24,60 - 23,96 - 23,53)
Výrok: VELMI LEHCE-7-3/4-3 1/4-10-1 3/4-3-7-3 1/4

Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Janáčková Koplíková Ingrid, Chov: Aspire Stallions & Bloodstock Ltd

Kůň č. 1 VALENTIN TCHEQUE nestartoval z důvodu proražení startovacích boxů, j. Vyhnálek D. má nárok na jízdné (DŘ § 335). Poplatek: stáj MUDr. Eva Nieslaniková 400 Kč za ohlášené použití fixace jazyka u koně č.7 PLEIONE (DU 16/11), stáj Pauzr-Ždírec 200 kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.10 LITTLE STREAK (DU 16/7).

video

2. dostih, start 13:08
1300 Cena společenství INELSEV
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NAPOLEON BAY(FR), 3 61,0 žk. Zuzana Jeníčková BOJ 01:26,52 5 Drlík Jaroslav 65
2. RABBIT SPIRIT(IRE), 3 61,5 ž. Jaroslav Línek krk 01:26,55 12 Petrlík Allan 65
3. LA VIDA(GER), 5 j 56,0 ž. Michal Hrouda 3 1/2 01:27,01 2 Hlavatý Pavel 150
4. MARIE D`ORVAL(GB), 4 sj 56,5 am. Sabina Mokrošová krk 01:27,05 3 Nieslanik Miroslav 65
5. NOMBEKO(FR), 7 56,0 ž. Jan Verner 1 01:27,22 4 Pejšková Ivana 170
6. FRAM, 5 j 52,5 Alena Plimlová krk 01:27,26 7 Kalčík Michal 170
7. TARAWERA(IRE), 3 57,5 am. Matyáš Luka krk 01:27,29 10 Luka Václav 55
8. BEE CHIC(FR), 7 s 61,0 ž. Radek Koplík 1/2 01:27,34 9 Škrášková Alena 150
9. LUCAS WARRIOR, 4 51,5 am. Ivana Machačová, MVDr. hlava 01:27,36 11 Chaloupka Václav 200
10. IRIS, 3 55,0 Eva Buriánková, Mgr. 3/4 01:27,51 6 Pátková Renata 120
11. FORTE, 4 56,5 ž. Martina Havelková kr.hlava 01:27,52 13 Jelen Jaroslav 170
12. WESTERWALD(GB), 8 j 57,0 Zuzana Míčová 1 1/4 01:27,72 14 Neuberg Filip 100
13. BOSTONSHAMAL, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka hlava 01:27,74 1 Mimra Zdeněk 250
14. WOLVERINE, 5 59,5 ž. Jiřina Andrésová 6 01:28,80 8 Voršilková Helena 100
15. BIG BOBBY(IRE), 7 j 52,0 Simona Laubeová 1/2 01:28,88 15 Pišl Martin 350
16. FINIGA, 4 s 58,5 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 7 01:30,06 16 Juránek Petr 350
Čas: 01:26,52, Mezičasy: (14,41 - 23,75 - 23,68 - 24,68)
Výrok: BOJ-krk-3 1/2-krk-1-krk-krk-1/2-hlava-3/4-kr.hlava-1 1/4-hlava-6-1/2-7

Majitel: Joly, Trenér: Drlík Jaroslav, Chov: Vidal S.
video

3. dostih, start 13:34
1301 Cena společnosti ŠUDOMA
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ADMIRAL PIETT(GER), 5 57,5 ž. Petr Foret BOJ 01:40,14 3 Chaloupka Václav 60
2. BIG BEN, 5 60,5 ž. Jiří Chaloupka krk 01:40,18 7 Mimra Zdeněk 65
3. ORSSIO(FR), 7 59,0 Daniel Vyhnálek kr.hlava 01:40,20 8 Drlík Jaroslav 55
4. TREZY LADY(FR), 3 j 55,0 am. Sabina Mokrošová 1 01:40,35 4 Nieslanik Miroslav 50
5. ZAUKHAN(GB), 4 49,0 am. Pavlína Kašparová hlava 01:40,38 6 Váňa Tomáš 78
6. LET FIRE(FR), 6 58,5 ž. Jiřina Andrésová 1 1/4 01:40,57 2 Andrés Dušan 78
7. TROPICAL BOND, 10 b 61,0 am. Jindřich Fabris 2 01:40,84 9 Kalčík Michal 60
8. AIDENSFIELD(GER), 3 j 61,0 ž. Martin Laube 10 01:42,86 5 Kalčík Michal 120
9. HOFERGIRL(GB), 5 sj 51,5 Lucie Fialová 2 01:43,19 1 Koplík Zdeno 85
Čas: 01:40,14, Mezičasy: (27,40 - 25,08 - 23,68 - 23,98)
Výrok: BOJ-krk-kr.hlava-1-hlava-1 1/4-2-10-2

Majitel: Stáj Sokrates, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Gest.Trona

Kůň č.3 ADMIRAL PIETT byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

4. dostih, start 14:04
1302 Cena společnosti Severočeské doly
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BRILLIANT STAR(GER), 3 59,0 ž. Martin Laube V. LEHCE 01:54,19 12 Urbánek Luboš 45
2. RABBIT MANDURO(IRE), 3 59,5 ž. Jaroslav Línek 7 01:55,36 11 Petrlík Allan 30
3. SINNFONIA, 3 57,5 ž. Vendula Korečková 4 3/4 01:55,98 8 Váňa Tomáš 150
4. PROCELLARUM(IRE), 3 59,0 ž. Martina Havelková 2 1/4 01:56,30 1 Havelková Martina 40
5. TRIBUTE(POL), 3 57,0 ž. Petr Foret 1 1/2 01:56,52 9 Kabelková Hana 200
6. DIAMONTE, 3 54,5 am. Sabina Mokrošová 1 1/4 01:56,72 4 Nieslanik Miroslav 100
7. SHENABI, 3 55,5 ž. Michal Hrouda 3/4 01:56,84 10 Pejšková Ivana 400
8. DENIHILONIHIL(IRE), 3 j 56,0 Daniel Vyhnálek 1 1/4 01:57,05 5 Kalčík Michal 100
9. VADEMILLA, 3 58,0 ž. Radek Koplík 1/2 01:57,15 6 Petrlík Allan 120
10. CHASMAR, 3 53,5 Agáta Čermáková 7 01:58,25 7 Pišl Martin 200
11. FOLIUS, 3 54,5 Taťána Mášová 12 02:01,49 3 Kříž Petr 650
12. NAILAH, 3 57,0 ž. Jiřina Andrésová 1 1/2 02:01,72 2 Pecháček Jaroslav 650
Čas: 01:54,19, Mezičasy: (14,91 - 25,15 - 25,09 - 24,90 - 24,14)
Výrok: VELMI LEHCE-7-4 3/4-2 1/4-1 1/2-1 1/4-3/4-1 1/4-1/2-7-12-1 1/2

Majitel: Lokotrans, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: Gest.Westerberg

Poplatky: stáj Lokotrans 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.12 BRILLIANT STAR (DU 16/7)

video

5. dostih, start 14:31
1303 Velká podzimní cena Mogulu
Rovina I.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CRUSH ON ME(FR), 4 j 52,0 Lucie Fialová JISTĚ 02:05,74 2 Luka Václav 39
2. ORLEANO, 5 53,5 ž. Jan Verner 1 1/4 02:05,90 1 Pejšková Ivana 85
3. CAPE FREEDOM(IRE), 6 58,0 ž. Jaroslav Línek 1 3/4 02:06,13 6 Šavujev Arslangirej 45
4. ZARIYANNKA(IRE), 4 j 58,5 ž. Radek Koplík 2 1/4 02:06,43 3 Koplík Zdeno 43
5. KENSHIBU(IRE), 4 50,0 ž. Martina Havelková 1 1/2 02:06,63 8 Havelková Martina 150
6. BONYS, 8 52,5 ž. Michal Hrouda 6 02:07,66 5 Pohanka Ladislav 65
7. SPENCER(GB), 4 53,0 Simona Laubeová 4 3/4 02:08,33 7 Bartoš st. Josef 100
8. AVIGNON, 4 53,0 ž. Vendula Korečková daleko 02:16,47 4 Váňa Tomáš 85
Čas: 02:05,74, Mezičasy: (26,79 - 25,76 - 24,60 - 24,05 -24,54)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1 3/4-2 1/4-1 1/2-6-4 3/4-daleko

Majitel: Leram, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Haras des Sablonnets

Poplatky: stáj LOKOTRANS Slovakia CZ 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.3 ZARIYANNKA ke startu (DU 16/5)

video

6. dostih, start 15:08
1304 82. Cena zimního favorita CHARVÁT AXL
Rovina L - 1600 m, cena, 2letí
550.000 Kč (275000 - 104500 - 66000 - 38500 - 27500 - 22000 - 16500)
Zápisné: 7150 + 14850 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RED CORAL, 2 58,0 ž. Jan Verner LEHCE 01:39,63 2 Tůma Pavel 19
2. LADY SOPHIE(IRE), 2 57,0 ž. Petr Foret 3 1/2 01:40,07 1 Luka Václav 120
3. DON`T DREAM(FR), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 01:40,20 3 Tůma Pavel 80
4. HELLO HOLA HAY(FR), 2 58,0 ž. Martin Laube 4 3/4 01:40,94 6 Urbánek Luboš 80
5. SKYFORCE, 2 j 58,0 ž. Radek Koplík 1 1/4 01:41,10 7 Vocásková Helena 55
6. HADAR(IRE), 2 58,0 ž. Jaroslav Línek 2 1/2 01:41,47 5 Nieslanik Miroslav 120
7. MINCHIR(IRE), 2 58,0 ž. Jiří Palík 8 01:43,03 4 Nieslanik Miroslav 150
Čas: 01:39,63, Mezičasy: (27,10 - 24,12 - 24,08 - 24,33)
Výrok: LEHCE-3 1/2-1-4 3/4-1 1/4-2 1/2-8

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Charvát Group s.r.o.

Kůň č.2 RED CORAL byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

7. dostih, start 15:38
1305 Cena ČSCHPMDK
Rovina III.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VÉVODA, 5 b 58,0 ž. Jiřina Andrésová JISTĚ 02:21,63 7 Andrés Dušan 120
2. WANIKORO, 8 56,5 ž. Martin Laube 3/4 02:21,76 3 Horová Oliva 45
3. ARIELLE, 4 54,0 am. Sabina Mokrošová 1/2 02:21,85 8 Voršilková Helena 150
4. BE IN, 3 55,5 ž. Jan Verner kr.hlava 02:21,87 4 Tůma Pavel 25
5. ORSON, 6 58,0 ž. Martina Havelková 2 02:22,14 6 Horáková Lenka 55
6. GALIS, 8 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 3/4 02:22,53 2 Pohanka Ladislav 50
7. SAN GODENZO, 4 j 55,5 Alena Plimlová 3 1/4 02:22,97 5 Kalčík Michal 65
8. LORELLY, 3 52,0 ž. Michal Hrouda 1 1/4 02:23,15 1 Demele Jan 250
Čas: 02:21,63, Mezičasy: (15,50 - 25,75 - 25,67 - 25,59 - 25,06 - 24,06)
Výrok: JISTĚ-3/4-1/2-kr.hlava-2-2 3/4-3 1/4-1 1/4

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Andrés Dušan, Chov: Bruna V.MUDr.

Poplatek: stáj Oran - Horáková a Mirkov - Florian á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koní č.6 ORSON a č.8 ARIELLE (DU 16/7).

video

8. dostih, start 16:06
1306 Cena společnosti Tipsport
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SORBET(POL), 6 j 56,5 Alena Plimlová JISTĚ 02:07,98 1 Kalčík Michal 120
2. SHEBY LOVE, 4 62,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 02:08,15 3 Váňa Tomáš 30
3. LEWIS GAL, 5 53,5 Taťána Mášová krk 02:08,20 4 Pejšková Ivana 65
4. VOSSOLIE, 8 b 52,5 ž. Jiřina Andrésová 1 1/4 02:08,37 9 Andrés Dušan 85
5. MARIOS(IRE), 4 56,5 ž. Petr Foret 1 02:08,53 5 Kub Ivan 120
6. LA SARENNE(FR), 7 59,0 Lucie Fialová 2 1/4 02:08,89 6 Pišl Martin 60
7. DREAM OF LOVE, 5 54,0 ž. Martina Havelková krk 02:08,93 2 Horáková Lenka 55
8. MOCCAFIX(GER), 8 sj 59,0 am. Matyáš Luka 3 1/4 02:09,42 7 Neuberg Filip 75
Nestartovali: MONJOUET
Čas: 02:07,98, Mezičasy: (27,16 - 25,54 - 26,15 - 24,89 - 24,24)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-krk-1 1/4-1-2 1/4-krk-3 1/4

Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Kalčík Michal, Chov: Sobierajski T.
video

9. dostih, start 16:35
1307 Cena rádia Blaník
Rovina V.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT MEHMAS(IRE), 3 56,0 ž. Petr Foret LEHCE 01:13,05 9 Petrlík Allan 75
2. TANITSCHKA(GER), 10 56,0 am. Sabina Mokrošová 3 01:13,48 5 Kantek Petr 55
3. METLAKATLA, 5 57,0 am. Matyáš Luka krk 01:13,51 3 Nagy Ladislav 75
4. FRAMI HIT, 3 j 51,0 Alena Plimlová krk 01:13,57 7 Kalčík Michal 65
5. REGGIESTORM, 3 61,5 Lucie Fialová 1/2 01:13,66 1 Váňa Tomáš 39
6. LADISLAV, 9 54,5 am. Ivana Machačová, MVDr. 1/2 01:13,72 4 Krysmanová Rennerová Martina 50
7. GOLDEN WARRIOR, 3 52,0 Simona Laubeová hlava 01:13,73 2 Demele Jan 170
8. DODYBUD(IRE), 12 58,5 Daniel Vyhnálek 5 01:14,45 6 Kalčík Michal 60
Nestartovali: TAPAJO(GER)
Čas: 01:13,05, Mezičasy: (24,83 - 23,98 - 24,24)
Výrok: LEHCE-3-krk-krk-1/2-1/2-hlava-5

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: McCracken Farms
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Nový Otakar, Mgr.
Rozhodčí u cíle: Hájková Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Pavelková Yvona, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Dobrovolný Karel