home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 03.10.2021 - Praha
stav dráhy: 3.4 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:06
1276 CENA SPOLEČNOSTI TIPSPORT
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MEANNAH, 4 54,0 ž. Vendula Korečková JISTĚ 01:14,16 2 Nagy Ladislav 140
2. LA VIDA(GER), 5 j 53,5 Lucie Fialová 1/2 01:14,24 3 Hlavatý Pavel 120
3. TAELL, 6 60,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:14,44 7 Chaloupka Václav 80
4. MARIE D`ORVAL(GB), 4 sj 59,5 am. Sabina Mokrošová 2 1/4 01:14,79 9 Nieslanik Miroslav 45
5. REALM RULER(IRE), 6 57,5 Daniel Vyhnálek 2 01:15,09 10 Neuberg Filip 65
6. BEE CHIC(FR), 7 s 61,0 am. Marcel Novák ml. 3/4 01:15,22 5 Škrášková Alena 55
7. FLYING FINN, 4 s 49,0 Taťána Mášová 2 3/4 01:15,66 1 Kříž Petr 170
8. ROXETTE, 5 55,0 Alena Plimlová hlava 01:15,69 6 Duchoň Tomáš 75
9. TAPAJO(GER), 9 s 58,0 Otto Vnuk 7 01:16,82 11 Chaloupka Václav 120
10. BOUŘKA, 10 54,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 9 01:18,65 4 Kantek Petr 100
11. METLAKATLA, 5 56,0 ž. Michal Demo 3/4 01:18,83 8 Nagy Ladislav 100
Čas: 01:14,16, Mezičasy: (25,33 - 24,54 - 24,29)
Výrok: JISTĚ-1/2-1 1/4-2 1/4-2-3/4-2 3/4-hlava-7-9-3/4

Majitel: Kelso Stables-Nagy, Trenér: Nagy Ladislav, PhDr., Chov: Nagy L.a Komanec M.

Kůň č.9 MARIE D`ORVAL a č.11 TAPAJO ztratili na startu cca 2 resp. 1 délku. Sankce: tr. Nieslanik M. 1000 Kč za pozdní hlášení změn v dostihovém programu (DŘ § 290), tr. Hlavatý P. a Neuberg F. po 200 Kč za pozdní příchod koní č.3 LA VIDA a č.10 REALM RULER do paddocku (DŘ § 332).

video

2. dostih, start 13:33
1277 CENA FONTANA WATERCOOLERS
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GUDERIANA(IRE), 2 52,5 Lucie Fialová JISTĚ 01:31,35 2 Luka Václav 50
2. CHARMBRUCK(FR), 2 58,0 ž. Vendula Korečková krk 01:31,39 5 Haris Ludvík 36
3. LUIS STORMEN(FR), 2 57,0 Ulan Kozhomkulov 3 1/2 01:31,84 6 Pohanka Ladislav 120
4. HIGHLAND PRECIOUS(GB), 2 b 57,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 3/4 01:31,99 1 Nieslanik Miroslav 23
5. SHEM HA MEFORASH(IRE), 2 57,0 ž. Petr Foret 1 1/2 01:32,23 3 Syslová Lenka 170
6. BELLA RIA(IRE), 2 52,5 Taťána Mášová 5 01:32,97 8 Pejšková Ivana 150
7. COPPER SCAPE(GB), 2 56,5 ž. Jakub Pavlíček 11 01:35,74 4 Seménka Zdeněk 120
Nestartovali: ULTRA OSTRAVA(FR)
Čas: 01:31,35, Mezičasy: (15,47 - 25,08 - 25,66 - 25,14)
Výrok: JISTĚ-krk-3 1/2-3/4-1 1/2-5-11

Majitel: Rustikal HC s.r.o., Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Awbeg Stud

Sankce: ž. Korečková V. 2000 Kč a odnětí licence na 1 dostihový den tj. (16.10.2021) za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316). Na žádost ž. Korečkové V. bylo přesunuto odnětí licence z 16.10.2021 na 9.10.2021.

video

3. dostih, start 14:03
1278 CENA UNICREDIT BANK
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WAKAI GO, 3 j 57,5 am. Matyáš Luka TUHÝ BOJ 01:25,85 1 Luka Václav 45
2. TREZY LADY(FR), 3 j 55,0 am. Sabina Mokrošová kr.hlava 01:25,86 7 Nieslanik Miroslav 70
3. COLTYN, 6 62,5 am. Marcel Novák ml. 3 1/4 01:26,45 5 Seménka Zdeněk 60
4. CAPTAIN LUKA(IRE), 5 63,5 ž. Jakub Pavlíček kr.hlava 01:26,46 3 Škrášková Alena 70
5. NICO(IRE), 3 54,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 3/4 01:26,60 2 Koplík Zdeno 100
6. SOUTH CAPTIVA(FR), 7 64,5 ž. Jiří Chaloupka 2 01:26,98 9 Mimra Zdeněk 70
7. AIDENSFIELD(GER), 3 j 63,0 Alena Plimlová 4 1/2 01:27,85 4 Kalčík Michal 100
8. HAS D`EMRA(FR), 4 j 61,0 Taťána Mášová 3/4 01:27,97 6 Kalčík Michal 100
9. NACHTSWAERMER(IRE), 5 b 55,5 ž. Petr Foret 2 01:28,27 8 Luka Václav 70
Čas: 01:25,85, Mezičasy: (14,28 - 23,69 - 23,22 - 24,66)
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-3 1/4-kr.hlava-3/4-2-4 1/2-3/4-2

Majitel: DS Go, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.8 NACHTSWAERMER ztratil na startu cca 2 délky. Kůň č.1 WAKAI GO byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: tr. Kalčík M. 400 Kč za dodatečné ohlášení použití lícních beránků u koně č.6 HAS D`EMRA (DU 16/11). Sankce: stáj MANEKO 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky na koni č.2 NICO (DŘ § 105).

video

4. dostih, start 14:32
1279 CENA PORTÁLU FITMIN & TURF MAGAZÍN
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Bonus: 20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 200 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TALUNA, 2 57,0 ž. Jiřina Andrésová JISTĚ 01:44,32 10 Chaloupka Václav 75
2. CONNIE, 2 b 54,5 Lucie Fialová 3/4 01:44,47 3 Haris Ludvík 75
3. STORMMY, 2 56,0 Zuzana Míčová krk 01:44,52 11 Liška Martin 150
4. VARNEY, 2 58,0 ž. Petr Foret 1 3/4 01:44,81 1 Liška Martin 50
5. DALLY TOP, 2 56,5 ž. Jakub Pavlíček 1/2 01:44,92 7 Seménka Zdeněk 200
6. NIWALL, 2 58,0 ž. Vendula Korečková krk 01:44,97 2 Michal Jiří 45
7. ESLÍK, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk 01:45,04 5 Germič Karel 180
8. LIVINGSTON, 2 55,5 Alena Plimlová 2 1/4 01:45,38 6 Haris Ludvík 60
9. SHIROCCO FRITZ, 2 57,0 ž. Michal Demo krk 01:45,45 9 Petrlík Allan 60
10. JOSH, 2 57,0 Daniel Vyhnálek 10 01:47,49 12 Pejšková Ivana 180
11. MAGNI, 2 57,0 ž. Michal Hrouda 6 01:48,50 4 Hrudka ml. Jaromír 300
12. DAJLA, 2 52,5 Taťána Mášová 11 01:51,01 8 Žalud Radek 220
Čas: 01:44,32, Mezičasy: (27,65 - 25,25 - 25,32 - 26,10)
Výrok: JISTĚ-3/4-krk-1 3/4-1/2-krk-krk-2 1/4-krk-10-6-11
Bonus:
10 000 Kč(TALUNA)Stáj Sokrates
4 600 Kč(CONNIE)Buc-Film
3 000 Kč(STORMMY)AKRAZ, bezpečnostní agentura
1 400 Kč(VARNEY)NUTRIN
1 000 Kč(DALLY TOP)Cardboard

Majitel: Stáj Sokrates, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Kršák Peter

Kůň č.7 DALLY TOP a č.8 DAJLA ztratili na startu cca 2 délky. Sankce: j. Míčová Z. 500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.11 STORMMY před začátkem dostihového dne (DŘ § 326).

video

5. dostih, start 15:04
1280 CENA WELLNESS HOTELU ZLATÝ LEV
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANAWA(FR), 3 55,0 am. Sabina Mokrošová BOJ 01:41,88 12 Nieslanik Miroslav 35
2. PROCELLARUM(IRE), 3 55,0 am. Josef Břečka, Dis. 1 01:42,07 1 Havelková Martina 55
3. ARC EN CIEL(FR), 3 58,0 ž. Jakub Pavlíček 1 3/4 01:42,34 15 Seménka Zdeněk 65
4. MIKROP, 3 58,0 ž. Vendula Korečková 8 01:43,55 2 Petrlík Allan 85
5. TOM JOVI(FR), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 01:43,86 4 Duchoň Tomáš 170
6. SARAH DURANTE, 3 53,5 žk. Renáta Ondráčková 1 01:44,04 8 Petrlík Allan 130
7. RABBIT GARSWOOD(IRE), 3 57,5 Zuzana Míčová krk 01:44,07 6 Petrlík Allan 85
8. LAUNCH ZONE(IRE), 3 j 58,5 am. Jindřich Fabris hlava 01:44,11 7 Kalčík Michal 110
9. LATARMISSIE, 3 s 54,0 Lucie Fialová 1 1/2 01:44,33 11 Horáková Lenka 130
10. ALFONZA, 3 56,5 ž. Michal Demo 5 01:45,18 5 Menclová Aneta 130
11. SVEN, 3 58,0 ž. Jiřina Andrésová 11 01:47,99 10 Andrés Dušan 300
12. CALISTPOUR, 3 55,5 Alena Plimlová 6 01:49,03 9 Kalčík Michal 300
DD EMINENS, 3 54,0 Taťána Mášová     14 Bělka Martin 750
Nestartovali: ALPENROSE, RABBIT MANDURO(IRE)
Čas: 01:41,88, Mezičasy: (26,67 - 24,63 - 24,97 - 25,61)
Výrok: BOJ-1-1 3/4-8-2-1-krk-hlava-1 1/2-5-11-6

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Vidal S., Mme Ribard E.

Kůň č.10 SVEN ztratil na startu cca 2 délky.

video

6. dostih, start 15:31
1281 18. MEMORIÁL HARRYHO PETRLÍKA
Rovina I.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší - klisny
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CLASSA(IRE), 3 58,0 Lucie Fialová LEHCE 01:39,48 1 Luka Václav 20
2. SPARKLE SHOUT(IRE), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 4 3/4 01:40,20 6 Nieslanik Miroslav 50
3. MEQUINENZA(IRE), 4 58,0 ž. Vendula Korečková krk 01:40,26 3 Váňa Tomáš 100
4. RABBIT HAVANA(GB), 6 56,5 ž. Petr Foret 5 01:41,09 4 Luka Václav 50
5. MANOLLA, 8 58,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 01:41,27 2 Koplík Zdeno 100
6. LADY ROSEBURG(FR), 5 56,5 ž. Jakub Pavlíček 1/2 01:41,37 5 Seménka Zdeněk 140
Čas: 01:39,48, Mezičasy: (26,32 - 24,41 - 24,65 - 24,10)
Výrok: LEHCE-4 3/4-krk-5-1-1/2

Majitel: Martin Bláha, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Glenville Bloodstock Ltd

Kůň č.3 MEQUINENZA byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

7. dostih, start 16:03
1282 CENA STŘEDNÍ ŠKOLY DOSTIHOVÉHO SPORTU A JEZDECTVÍ
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 150 + 450 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DARK ALIGHIERI, 6 58,0 žk. Sofie Kvízová JISTĚ 01:42,60 6 Mourek František 50
2. LYSYANARGENT(FR), 7 60,5 žk. Zuzana Jeníčková 1/2 01:42,69 1 Mourek František 40
3. CARA MIA, 3 54,5 am. Anna Lebdušková 4 3/4 01:43,23 8 Germič Karel 70
4. LUCIFER, 8 s 48,0 am. Pavlína Kašparová 5 01:44,13 4 Bartoš st. Josef 60
5. BIG BOBBY(IRE), 7 60,0 Agáta Čermáková 2 01:44,43 9 Pišl Martin 70
6. DODYBUD(IRE), 12 61,0 Alena Plimlová 1/2 01:44,51 5 Kalčík Michal 70
7. CANDLE IN THE WIND, 9 52,0 žk. Renáta Ondráčková 3/4 01:44,65 2 Pátková Renata 100
8. ALHAMRA(FR), 6 s 59,0 am. Matyáš Luka 4 01:45,25 3 Kub Ivan 50
9. LADY LAURETTA(GB), 4 62,5 am. Pavlína Kacerová 11 01:47,23 7 Berthier Kateřina 55
Nestartovali - odváženi: NUTEKI

Čas: 01:42,60, Mezičasy: (25,80 - 25,35 - 25,86 - 25,59)
Výrok: JISTĚ-1/2-4 3/4-5-2-1/2-3/4-4-11

Majitel: ČI-RO-ÁJA, Trenér: Mourek František, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

Kůň č.10 NUTEKI nestartoval pro neovladatelnost ve zkušebním cvalu, j. Sikorová D. má nárok na jízdné. Kůň č.7 LADY LAURETTA ztratil na startu cca 4 délky. Poplatek: Stáj Cikáda 400 Kč za ohlášené použití fixace jazyka u koně č.9 BIG BOBBY (DU 16/11). Sankce: j. Jeníčková Z. 500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.1 LYSYANARGENT před začátkem dostihového dne (DŘ § 326), tr. Hlavatý P. výstraha za nepřipravenost koně č.10 NUTEKI do dostihu (DŘ § 411f).

video

8. dostih, start 16:34
1283 CENA ČSCHPMDK
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TROPICAL BOND, 10 b 60,5 am. Jindřich Fabris TUHÝ BOJ 01:55,76 1 Kalčík Michal 23
2. FABRIJAN ERSTE, 3 s 61,5 ž. Vendula Korečková nos 01:55,77 8 Petrlík Allan 22
3. ARIELLE, 4 54,0 ž. Jiřina Andrésová 4 1/2 01:56,44 7 Voršilková Helena 170
4. TROP, 12 55,5 ž. Petr Foret 1 3/4 01:56,70 3 Jelen Jaroslav 65
5. DIAMONTE, 3 54,0 am. Sabina Mokrošová 1 1/4 01:56,91 5 Nieslanik Miroslav 85
6. FRAM, 5 j 55,5 Alena Plimlová 2 3/4 01:57,34 2 Kalčík Michal 130
7. SENORITA, 3 50,0 Taťána Mášová 9 01:59,50 4 Bělka Martin 450
Nestartovali: POPOCATEPETL
Čas: 01:55,76, Mezičasy: (15,10 - 25,28 - 25,04 - 24,54 - 25,19)
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-4 1/2-1 3/4-1 1/4-2 3/4-9

Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Kalčík Michal, Chov: BUC-Film Bouček J.
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Mandysová Kateřina
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Pavelková Yvona, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Dobrovolný Karel