home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 05.09.2021 - Praha
stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 13:01
1218 CENA LIFETIME NUTRITIONAL PROGRAMME FITMIN
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Bonus: 25.000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 200 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GASPARINI, 2 b 58,0 ž. Jiří Palík BOJ 01:14,58 7 Demele Jan 41
2. VARNEY, 2 57,0 ž. Petr Foret 3/4 01:14,73 8 Liška Martin 90
3. SHIROCCO FRITZ, 2 58,0 ž. Jaroslav Línek nos 01:14,73 6 Petrlík Allan 17
4. NIWALL, 2 56,0 ž. Vendula Korečková 2 1/2 01:15,09 3 Michal Jiří 150
5. NACHT STAR, 2 56,0 Ulan Kozhomkulov 11 01:17,22 4 Pohanka Ladislav 105
6. REMMEK, 2 j 56,0 ž. Jan Verner 10 01:19,21 5 Havelková Martina 80
Nestartovali: LIVINGSTON, ZAMICO
Čas: 01:14,58, Mezičasy: (25,75 - 24,37 - 24,46)
Výrok: BOJ-3/4-nos-2 1/2-11-10
Bonus:
12 500 Kč(GASPARINI)TIPPLER Group s.r.o.
5 750 Kč(VARNEY)NUTRIN
3 750 Kč(SHIROCCO FRITZ)Rabbit Trhový Štěpánov
1 750 Kč(NIWALL)EKOFARMA Rybár
1 250 Kč(NACHT STAR)DAR

Majitel: TIPPLER Group s.r.o., Trenér: Demele Jan, Chov: Karlík Petr
video

2. dostih, start 13:30
1219 CENA SPOLEČNOSTI TIPSPORT
Rovina II.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 900 + 2700 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PACE MAN(SWI), 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ 01:50,16 1 Neuberg Filip 65
2. CAWOK(IRE), 5 53,0 ž. Jan Verner 1 1/2 01:50,40 3 Tajmr Michal 120
3. SPENCER(GB), 4 j 62,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1/2 01:50,48 2 Janáčková Koplíková Ingrid 70
4. BORUVKA(IRE), 5 sj 51,0 ž. Martina Havelková 4 01:51,08 11 Havelková Martina 65
5. RES JUDICATA(FR), 6 58,0 ž. Vendula Korečková 2 1/4 01:51,41 10 Váňa Tomáš 50
6. TRIPLEX(IRE), 4 59,5 ž. Radek Koplík 3/4 01:51,53 9 Germič Karel 65
7. AIDENSFIELD(GER), 3 j 57,0 ž. Petr Foret 1 1/2 01:51,76 5 Kalčík Michal 100
8. LAGOAS(GER), 8 55,0 ž. Jiří Palík 1 01:51,93 6 Brož Jiří 150
9. URAN(GER), 5 55,0 ž. Martin Laube 3/4 01:52,04 7 Demele Jan 120
10. EDREMI(FR), 4 s 57,0 ž. Jaromír Šafář krk 01:52,10 8 Koplík Zdeno 170
11. GALIS, 8 58,0 ž. Jaroslav Línek 3 01:52,77 4 Pohanka Ladislav 150
Čas: 01:50,16, Mezičasy: (13,62 - 24,76 - 23,49 - 23,65 - 24,64)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-1/2-4-2 1/4-3/4-1 1/2-1-3/4-krk-3

Majitel: Stall KSK, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Kaufmann C.
video

3. dostih, start 14:15
1220 CENA FONDU OHROŽENÝCH DĚTÍ
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SEA THE NIGHT(IRE), 5 59,5 ž. Vendula Korečková BOJ 01:41,04 8 Váňa Tomáš 80
2. WICKER STONE(IRE), 10 61,5 ž. Jiří Palík 1 01:41,19 5 Brož Jiří 65
3. NAPOLEON BAY(FR), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/2 01:41,42 7 Drlík Jaroslav 70
4. POPOCATEPETL, 6 s 58,0 ž. Martin Laube 1/2 01:41,52 13 Germič Karel 130
5. TARAWERA(IRE), 3 52,0 Lucie Fialová hlava 01:41,55 3 Luka Václav 55
6. EVEREST HILL(GB), 11 51,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:41,65 10 Koplík Zdeno 130
7. TREZY LADY(FR), 3 j 55,5 am. Sabina Mokrošová 1/2 01:41,74 6 Nieslanik Miroslav 70
8. NACHTSWAERMER(IRE), 5 56,0 ž. Petr Foret hlava 01:41,76 4 Luka Václav 90
9. JAN MESSI, 4 56,0 am. Marcel Novák ml. hlava 01:41,79 11 Moravec Zdeněk 65
10. NÁTURA, 5 50,5 Taťána Mášová 1 1/4 01:41,97 2 Franko Jozef 200
11. ARIELLE, 4 50,0 ž. Jiřina Andrésová hlava 01:41,99 12 Voršilková Helena 130
12. STREIF, 4 53,5 ž. Jan Verner 3 01:42,52 9 Hronová Ilona 200
13. DARINA(POL), 5 50,0 am. Amálie Vacková daleko 01:51,51 1 Koplík Zdeno 300
Čas: 01:41,04, Mezičasy: (26,68 - 24,66 - 24,83 - 24,87)
Výrok: BOJ-1-1 1/2-1/2-hlava-1/2-1/2-hlava-hlava-1 1/4-hlava-3-daleko

Majitel: Epona, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Lynn Lodge Stud

Kůň č.8 SEA THE NIGHT byl vybrán k antidopingové kontrole. U koně č.13 POPOCATEPETL došlo ke změně jezdce na ž. Laube M. (zdravotní indispozice). ž. Chaloupka J. má nárok na jízdné. Poplatek: Stáj Luka racing syndicate 500 Kč za ohlášenou změnu dresu u koně č.3 TARAWERA (DU 16/2).

video

4. dostih, start 14:45
1221 43. VELKÁ CENA PRAHY CK MARTIN TOUR
Rovina L - 1600 m, cena, 3letí a starší
600.000 Kč (300000 - 114000 - 72000 - 42000 - 30000 - 24000 - 18000)
Zápisné: 7800 + 16200 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BILLABONG CAT(FR), 6 j 59,0 Lucie Fialová BOJ 01:37,28 2 Luka Václav 70
2. HEAVEN FORFEND(GB), 4 sj 59,0 ž. Martin Laube kr.hlava 01:37,29 8 Urbánek Luboš 45
3. TORQUE POWER(GB), 5 59,0 ž. Jiří Palík 1 1/4 01:37,50 11 Šavujev Arslangirej 60
4. ZARIYANNKA(IRE), 4 58,0 ž. Jaroslav Línek 1/2 01:37,58 9 Koplík Zdeno 80
5. ACHIRD(IRE), 4 57,5 ž. Tomáš Lukášek 1 3/4 01:37,83 4 Nieslanik Miroslav 200
6. DONN CLIFS(IRE), 4 59,0 ž. Milan Zatloukal krk 01:37,89 10 Nieslanik Miroslav 120
7. ROYAL TOWN(FR), 6 b 59,0 ž. Radek Koplík nos 01:37,90 7 Koplík Zdeno 150
7. CAPE FREEDOM(IRE), 6 59,0 ž. Jaromír Šafář současně 01:37,90 12 Šavujev Arslangirej 60
9. SEASONY(IRE), 4 59,0 ž. Martina Havelková 3 01:38,31 6 Havelková Martina 700
10. OPHELIA`S AIDAN(IRE), 5 59,0 ž. Petr Foret nos 01:38,32 5 Luka Václav 80
11. RATE(FR), 4 j 59,0 ž. Michal Hrouda hlava 01:38,34 3 Török Dalibor 100
12. RAGING STORM(IRE), 5 59,0 ž. Jan Verner 3 1/2 01:38,91 1 Janáčková Koplíková Ingrid 220
Čas: 01:37,28, Mezičasy: (27,02 - 24,38 - 22,21 - 23,67)
Výrok: BOJ-kr.hlava-1 1/4-1/2-1 3/4-krk-nos-současně-3-nos-hlava-3 1/2

Majitel: Leram, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Van Dalfsen B., Perret M.

Poplatky: stáj LOKOTRANS Slovakia CZ 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.9 ZARIYANNKA ke startu (DU 16/5) Sankce: ž. Zatloukal M. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b)

video

5. dostih, start 15:21
1222 76. ST LEGER FACTORINGU ČESKÉ SPOŘITELNY
Rovina L - 2800 m, cena, 3letí - klisny a hřebci
600.000 Kč (300000 - 114000 - 72000 - 42000 - 30000 - 24000 - 18000)
Zápisné: 7800 + 16200 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KAMSSIO(FR), 3 58,0 ž. Petr Foret JISTĚ 02:54,30 2 Luka Václav 20
2. DIONIS(GER), 3 s 58,0 ž. Jiří Palík 2 1/2 02:54,67 3 Urbánek Luboš 60
3. RESPEKT, 3 58,0 ž. Jan Verner 4 02:55,37 4 Duchoň Tomáš 80
4. ZORIYMAN(FR), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 7 02:56,77 5 Nieslanik Miroslav 38
5. MIKE MAJK(IRE), 3 s 58,0 ž. Tomáš Lukášek 3/4 02:56,91 1 Nieslanik Miroslav 160
6. RAMSYA, 3 56,5 ž. Vendula Korečková krk 02:56,98 6 Olehla Čestmír 145
7. VADEMILLA, 3 56,5 Lucie Fialová daleko 03:01,97 7 Petrlík Allan 210
Nestartovali: VERT LIBERTE(IRE)
Čas: 02:56,30, Mezičasy: (27,47 - 26,51 - 24,59 - 25,37 - 23,14 - 23,18 - 26,04)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-4-7-3/4-krk-daleko

Majitel: Hrubý, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Rousseau H., pariente G. Holding

Kůň č.2 KAMSSIO byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž. Korečková V. 1 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

6. dostih, start 16:01
1223 CENA PĚSTOUNSKÝCH RODIN
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHEDIR(IRE), 5 j 58,0 ž. Milan Zatloukal JISTĚ 02:31,48 6 Nieslanik Miroslav 70
2. TERRAZZINNI(GB), 3 54,0 ž. Jan Verner 1 1/2 02:31,73 9 Vocásková Helena 18
3. MELANIA(GER), 4 53,0 ž. Michal Hrouda 3 1/4 02:32,33 8 Hlavatý Pavel 90
4. VARIMINGO(GER), 4 b 58,0 ž. Jaroslav Línek 3 1/2 02:32,96 5 Hlavatý Pavel 120
5. WASTE NO TIME, 8 57,5 Lucie Fialová 3/4 02:33,08 3 Horáková Lenka 85
6. HIGHBRATION(GER), 4 58,0 Simona Laubeová 3 1/2 02:33,77 4 Germič Karel 85
7. CULIHRACH(IRE), 4 j 54,5 ž. Martina Havelková 1/2 02:33,88 7 Havelková Martina 70
Nestartovali: GLAVALINO(SRB), TALULU
Čas: 02:31,48, Mezičasy: (27,04 - 26,09 - 25,03 - 24,89 - 23,81 - 24,62)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-3 1/4-3 1/2-3/4-3 1/2-1/2

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Lynch L. & Sherrard R.

Sankce: ž. Zatloukal M. 1500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316), j Fialová L. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

7. dostih, start 16:47
1224 CENA STŘEDNÍ ŠKOLY DOSTIHOVÉHO SPORTU A JEZDECTVÍ
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 150 + 450 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANHOR(GER), 6 58,5 Alena Plimlová JISTĚ 01:54,77 9 Petrlík Allan 65
2. LUCIFER, 8 s 48,0 am. Pavlína Kašparová 3 01:55,18 1 Bartoš st. Josef 150
3. ALHAMRA(FR), 6 s 61,5 Dana Bořánková 3/4 01:55,31 5 Kub Ivan 85
4. STUHNA(FR), 7 53,5 Agáta Čermáková 3/4 01:55,43 2 Pejšková Ivana 55
5. CANDLE IN THE WIND, 9 54,0 žk. Renáta Ondráčková 2 01:55,72 6 Pátková Renata 100
6. BEST BOX(POL), 10 b 58,0 Otto Vnuk 3/4 01:55,88 3 Křídlová Tamara 85
7. LATARMISSIE, 3 55,0 am. Anna Lebdušková 1/2 01:55,98 7 Horáková Lenka 100
8. CARA MIA, 3 55,0 am. Jan Kovář 1 01:56,18 12 Germič Karel 80
9. FIOMI, 9 64,5 Denisa Sikorová 3 1/2 01:56,85 8 Kantek Petr 80
10. ANAWA(FR), 3 67,0 am. Tereza Winterová 3/4 01:57,00 11 Nieslanik Miroslav 65
11. PRINCESS VIKTORIA(IRE), 7 j 52,5 žk. Alexandra Stránská 10 01:59,04 4 Sýkorová Marcela 200
12. APRIL, 3 51,0 am. Natálie Flenerová 14 02:01,93 10 Pišl Martin 200
Čas: 01:54,77, Mezičasy: (13,05 - 25,71 - 25,75 - 24,43 - 25,83)
Výrok: JISTĚ-3-3/4-3/4-2-3/4-1/2-1-3 1/2-3/4-10-14

Majitel: Salvator Racing Club, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Gest.Karlshof

Kůň č.3 BEST BOX ztratil na startu cca 2 délky. Poplatek: stáj SŠ Dostihového sportu 1 500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.4 PRINCESS VIKTORIA ke startu (DU 16/5). Sankce: j. Plimlová A. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316), am. Flenerová N. odnětí licence na 1 dostihový den (tj. 18.9.2021) za zbytečné použití bičíku (DŘ § 316).

video

8. dostih, start 17:20
1225 CENA ČSCHPMDK
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WAKAI GO, 3 j 56,5 ž. Petr Foret JISTĚ 01:24,95 1 Luka Václav 60
2. DARKGELTON LADY, 4 59,5 ž. Jaroslav Línek 3/4 01:25,08 11 Petrlík Allan 29
3. TROPICAL BOND, 10 b 61,0 am. Jindřich Fabris 1 1/4 01:25,29 2 Kalčík Michal 85
4. VALMONT OHNE, 9 58,0 ž. Martina Havelková 2 1/2 01:25,63 5 Havlíček Jan 75
5. FRAM, 5 j 55,5 Alena Plimlová 1 1/4 01:25,82 4 Kalčík Michal 250
6. FABRIJAN ERSTE, 3 s 60,0 Lucie Fialová krk 01:25,88 9 Petrlík Allan 50
7. MIKROP ALIGHIERI, 4 59,0 ž. Radek Koplík 3 01:26,28 10 Petrlík Allan 75
8. TROP, 12 55,0 ž. Michal Hrouda 2 1/2 01:26,75 8 Jelen Jaroslav 100
9. EASTERN PRINCESS(GER*), 4 57,0 ž. Vendula Korečková hlava 01:26,78 6 Koplík Zdeno 300
10. ORLENE, 3 55,0 ž. Jiří Palík hlava 01:26,82 12 Mimra Zdeněk 200
11. BE MY INDIAN, 3 53,5 ž. Jan Verner daleko 01:34,72 3 Jelen Jaroslav 400
12. FOLIUS, 3 51,0 Taťána Mášová 16 01:38,02 7 Kříž Petr 550
Čas: 01:24,95, Mezičasy: (13,72 - 23,77 - 23,73 - 23,73)
Výrok: JISTĚ-3/4-1 1/4-2 1/2-1 1/4-krk-3-2 1/2-hlava-hlava-daleko-16

Majitel: DS Go, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.7 FOLIUS ztratil na startu cca 5 délek.

video

9. dostih, start 17:50
1226 CENA UNICREDIT BANK
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BEE CHIC(FR), 7 s 59,0 ž. Radek Koplík BOJ 01:11,66 6 Škrášková Alena 140
2. BOUŘKA, 10 52,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:11,74 8 Kantek Petr 65
3. MARIE D`ORVAL(GB), 4 sj 58,5 am. Sabina Mokrošová 3 01:12,19 11 Nieslanik Miroslav 95
4. ROXETTE, 5 52,0 Michaela Musialová 1 1/4 01:12,40 4 Duchoň Tomáš 70
5. GALNOTS(FR), 4 57,5 ž. Jan Verner 1 1/4 01:12,59 1 Jelen Jaroslav 160
6. ORSSIO(FR), 7 62,5 žk. Zuzana Jeníčková krk 01:12,64 5 Drlík Jaroslav 65
7. MEANNAH, 4 57,0 ž. Petr Foret hlava 01:12,67 3 Nagy Ladislav 160
8. JUVANA(FR), 4 b 60,0 ž. Jakub Pavlíček 1 1/4 01:12,87 14 Berthier Kateřina 65
9. TAPAJO(GER), 9 s 61,5 ž. Milan Zatloukal 3/4 01:13,02 7 Chaloupka Václav 110
10. BOSTONSHAMAL, 3 61,5 ž. Jiří Palík 3 01:13,43 12 Mimra Zdeněk 65
11. RABBIT REQUINTO(IRE), 3 60,0 Lucie Fialová 1/2 01:13,52 9 Petrlík Allan 65
12. REGGIESTORM, 3 58,0 ž. Vendula Korečková 1 1/2 01:13,77 13 Váňa Tomáš 95
13. LAUNCH ZONE(IRE), 3 58,0 ž. Jaroslav Línek 2 01:14,07 15 Kalčík Michal 140
14. NURWELA, 5 s 48,0 Taťána Mášová 2 3/4 01:14,47 10 Franko Jozef 160
Nestartovali: CHEVAL DE ROI(IRE), POET`S ROCK(FR), TAELL
Čas: 01:11,66, Mezičasy: (24,32 - 23,44 - 23,90)
Výrok: BOJ-1/2-3-1 1/4-1 1/4-krk-hlava-1 1/4-3/4-3-1/2-1 1/2-2-2 3/4

Majitel: Stáj Luki, Trenér: Škrášková Alena, Chov: Sc.Aleali SRL

Sankce: ž. Koplík R. 2 000 Kč a odnětí licence na 1 dostihový den (tj. 18.9.2021) za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Malát Vít