home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 21.08.2021 - Slušovice
stav dráhy: 2.9 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 12:00
1179 Cena společnosti D Plast a.s.
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
Stav dráhy: 2.7 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LORIANA OF JAPE, 4 64,5 ž. Lukáš Matuský TUHÝ BOJ 03:38,80 3 Holčák Radek 55
2. HASAN(IRE), 8 64,0 Dana Bořánková nos 03:38,80 2 Vocásková Helena 19
3. MIKE OF JAPE, 5 b 68,5 ž. Marcel Novák 9 03:40,55 6 Haris Ludvík 130
4. BREXIT, 4 67,0 Jakub Kocman 1/2 03:40,65 4 Olehla Čestmír 30
5. CELESTE, 7 67,5 ž. Jan Odložil 11 03:43,09 9 Bodlák Radim 78
6. OLIVIA, 4 s 63,0 Daniel Vyhnálek 9 03:45,06 7 Hanáček Jaroslav 350
Z GO DIAMOND, 4 A 1/2 63,0 am. Marcel Novák ml. -   8 Eichler Viktor 700
Nestartovali: MORAVANKA, OLD PRINCE(POL)
Čas: 03:38,80, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-9-1/2-11-9--

Majitel: Syndikát 2007, Trenér: Holčák Radek, Chov: Karafiátová Ludmila

DK přešetřila zadržení koně č.8 GO DIAMOND vyslechla am. Nováka M ml. a jeho vysvětlení (vyčerpání koně) vzala na vědomí. Sankce: stáj LEON (SVK) 400 Kč za neohlášenou změnu barvy čapky na koni č.7 OLIVIA (DŘ § 105).

video

2. dostih, start 12:31
1180 Cena EBF
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 2.7 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SKYFORCE, 2 58,0 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 01:44,27 10 Vocásková Helena 18
2. PLEIONE(IRE), 2 54,5 Michaela Musialová 2 1/4 01:44,60 7 Nieslanik Miroslav 100
3. ALAMAG(GB), 2 j 53,5 Denisa Sikorová 2 1/2 01:44,97 1 Holčák Radek 75
4. MINCHIR(IRE), 2 57,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/4 01:45,29 4 Nieslanik Miroslav 60
5. GASPARINI, 2 58,0 ž. Michal Demo 1/2 01:45,42 9 Demele Jan 65
6. AMERICAN CHARLIE(FR), 2 56,0 ž. Martin Laube 7 01:46,67 2 Haris Ludvík 130
7. MAGNI, 2 57,0 ž. Vendula Korečková 6 01:47,73 3 Hrudka ml. Jaromír 170
8. ORIWALL, 2 55,0 ž. Michal Hrouda 2 1/4 01:48,09 5 Syslová Lenka 220
9. STILL WIN, 2 55,0 ž. Jiřina Andrésová 6 01:49,09 8 Syslová Lenka 300
Nestartovali: SEVERANKA
Čas: 01:44,27, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-2 1/2-2 1/4-1/2-7-6-2 1/4-6

Majitel: Dostihová stáj Virvál, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Hřebčín Napajedla
video

3. dostih, start 13:04
1181 Cena 40. výročí dostihové dráhy Slušovice - věnováno památce filmového režiséra pana Karla Zemana - I. oddělení
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší - klisny
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 2.7 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LA SOMMERA(FR), 5 55,5 ž. Vendula Korečková JISTĚ 01:53,26 1 Hulínský Václav 75
2. PALOMINA(FR), 4 60,5 ž. Milan Zatloukal 1 1/2 01:53,48 4 Vymazal Josef 90
3. VADETABERRY, 4 53,0 Alena Plimlová 8 01:55,02 3 Petrlík Allan 50
4. TREZY LADY(FR), 3 j 55,0 am. Sabina Mokrošová 5 01:55,90 5 Nieslanik Miroslav 18
5. LADY LAURETTA(GB), 4 55,5 am. Pavlína Kacerová 4 3/4 01:56,57 2 Berthier Kateřina 170
6. AIRUSCHKA, 6 56,5 Michaela Musialová hlava 01:56,60 6 Hála Libor 150
7. LAVIGNE, 3 56,0 ž. Martin Laube 5 01:57,49 7 Mimra Zdeněk 150
8. RENATA(GB), 4 58,0 ž. Jakub Pavlíček 6 01:58,50 10 Demele Jan 65
9. NIKOLETTA, 5 55,5 ž. Michal Demo daleko 02:04,25 9 Blažek Svatoslav 450
Nestartovali - odváženi: SENORITA

Čas: 01:53,26, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-8-5-4 3/4-hlava-5-6-daleko

Majitel: Protendon-Hulínský, Trenér: Hulínský Václav, MUDr., Chov: de la Heronniere T.

Kůň č.8 SENORITA nestartoval, nevstoupil do startovacích boxů, j. Mášová T. má nárok na jízdné.

video

4. dostih, start 13:57
1182 Cena 40. výročí dostihové dráhy Slušovice - věnováno památce filmového režiséra pana Karla Zemana - II. oddělení
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší - klisny
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 2.7 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MANORIE(FR), 3 j 51,0 Simona Laubeová BOJ 01:55,06 1 Seménka Zdeněk 26
2. NARGOTA, 4 55,5 ž. Pavlína Filipová 1/2 01:55,14 4 Berthier Kateřina 110
3. MONJOUET, 4 60,5 ž. Radek Koplík 1 1/4 01:55,32 7 Petrlík Allan 46
4. LAST OPERA SONG(FR), 8 58,0 ž. Michal Demo 6 01:56,36 3 Blažek Svatoslav 60
5. FIOMI, 9 55,5 ž. Martina Havelková nos 01:56,36 5 Kantek Petr 120
6. TASMÍNA, 3 57,5 ž. Peter Hodáň 1 01:56,52 2 Piruch Jozef 42
7. NIGHT SKY, 4 51,0 žk. Petra Zedková 3 3/4 01:57,09 8 Ilíková Kateřina 80
8. VEG, 4 55,5 ž. Jiřina Andrésová nos 01:57,10 9 Andrés Dušan 240
Nestartovali: TOS SIA(IRE)
Čas: 01:55,06, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-1 1/4-6-nos-1-3 3/4-nos

Majitel: Cardboard, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Aubree E. & M.
video

5. dostih, start 14:20
1183 Cena Stáje Březová
Steeplechase IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
Stav dráhy: 2.7 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ELSID(FR), 4 68,0 ž. Jan Odložil BOJ 04:08,55 4 Seménka Zdeněk 50
2. YANK, 4 b 68,5 ž. Marcel Novák 3/4 04:08,68 6 Popelka Stanislav 50
3. ZARATE(POL), 4 68,0 Jakub Kocman 2 1/2 04:09,06 1 Lempochnerová Veronika 39
4. MEDI JAPE, 4 64,0 Daniel Vyhnálek 10 04:11,08 3 Popelka Stanislav 65
5. CARILLO, 4 69,5 ž. Lukáš Matuský 5 04:11,99 2 Holčák Radek 28
6. IRON THUNDER(IRE), 4 65,5 Adam Čmiel 6 04:13,11 7 Holčák Radek 65
Z SAMER, 4 65,5 Ján Mach, MVDr.     5 Novák Antonín 350
Čas: 04:08,55, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-2 1/2-10-5-6

Majitel: Cardboard, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Delarue A.

DK prošetřila zadržení koně č.5 SAMER, vyslechla j. Mácha J. a jeho vysvětlení (podezření na zranění koně) vzala na vědomí.

video

6. dostih, start 14:53
1184 Cena spolku DOSTIHY SLUŠOVICE, z. s.
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 2.7 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUSINDA(GB), 6 59,5 am. Sabina Mokrošová BOJ 01:55,53 11 Bodlák Radim 49
2. ETERNITY, 5 55,5 Denisa Sikorová 1 01:55,68 2 Holčák Radek 65
3. RIVERSIDE, 12 62,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:55,84 7 Kantek Petr 130
4. IRISH HERO, 5 62,5 ž. Pavlína Filipová 3/4 01:55,98 1 Berthier Kateřina 75
5. KIRA(IRE), 3 57,0 ž. Jakub Pavlíček 4 3/4 01:56,71 8 Berthier Kateřina 75
6. MISS LATVIA(IRE), 4 63,5 Lukáš Matuský nos 01:56,71 3 Demele Jan 85
7. ANNIE TIGER, 6 59,0 ž. Milan Zatloukal krk 01:56,77 9 Vymazal Josef 170
8. GALÉRA, 5 b 52,0 Simona Laubeová 2 01:57,08 12 Demele Jan 130
9. NURWELA, 5 56,5 am. Marcel Novák ml. 3 3/4 01:57,70 5 Franko Jozef 75
10. AIGER, 8 52,0 Michaela Musialová 4 01:58,53 6 Hála Libor 130
11. LATARMISSIE, 3 57,5 ž. Jaromír Šafář 13 02:01,09 4 Horáková Lenka 100
Nestartovali - odváženi: NEW ITOSTAR(GER)
Nestartovali: FAROM, NIRVANA
Čas: 01:55,53, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1-1 1/4-3/4-4 3/4-nos-krk-2-3 3/4-4-13

Majitel: Michaela-Hruboš, Trenér: Bodlák Radim, Chov: Fifehead Farms M.C.Denning

Kůň č.10 NEW ITOSTAR nestartoval pro nevstoupení do startovacích boxů, ž. Laube M. má nárok na jízdné.

video

7. dostih, start 15:19
1185 Cena společnosti TIPSPORT
Rovina III.kat. - 1100 m, handicap, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 2.7 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CORSTON(IRE), 5 60,0 Michaela Musialová BOJ 01:07,06 2 Kantek Petr 60
2. TREASURE ROCK(USA), 6 59,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:07,17 9 Havlíček Jan 75
3. JUVANA(FR), 4 b 50,5 ž. Jiřina Andrésová 3/4 01:07,31 7 Berthier Kateřina 60
4. BETTSUT, 6 53,0 ž. Michal Hrouda 4 1/4 01:07,97 6 Héč Karel 75
5. SECRET PASSION(GB), 4 63,5 Dana Bořánková krk 01:08,02 5 Vocásková Helena 39
6. DAPA, 6 55,5 Denisa Sikorová 2 01:08,32 4 Holčák Radek 60
7. FABLE, 5 s 57,0 ž. Jakub Pavlíček 8 01:09,62 1 Podhányi Jan 170
8. RABBIT COULSTY(IRE), 3 64,5 ž. Radek Koplík krk 01:09,67 8 Petrlík Allan 70
9. NÁTURA, 5 56,0 ž. Martin Laube 2 1/2 01:10,04 3 Franko Jozef 130
Čas: 01:07,06, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-3/4-4 1/4-krk-2-8-krk-2 1/2

Majitel: DS Ondra, Matyáš+Flash, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: Vartanov V.

Kůň č.1 FABLE ztratil na startu cca 2 délky. Poplatek: stáj K-K Metal a.s. 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.4 DAPA ke startu (DU 16/5). DK prošetřila výkon koně č.8 RABBIT COULSTY, vyslechla ž. Koplíka R. a jeho vysvětlení (ztráta třmenu v průběhu dostihu) vzala na vědomí

video

8. dostih, start 15:51
1186 Cena Hřebčína Vlachovice
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 2.7 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RAMSYA, 3 56,5 ž. Michal Hrouda JISTĚ 02:30,40 7 Olehla Čestmír 65
2. LE CONQUERANT(FR), 4 56,0 Denisa Sikorová 3 1/4 02:30,81 2 Holčák Radek 45
3. TOUCHE FINALE(FR), 5 59,5 ž. Martin Laube krk 02:30,86 4 Seménka Zdeněk 45
4. ORSON, 6 58,5 ž. Martina Havelková 1/2 02:30,95 10 Horáková Lenka 50
5. ARMITAGO(FR), 4 61,0 am. Sabina Mokrošová 7 02:32,11 3 Piruch Jozef 29
6. PORTATILE, 8 54,5 Taťána Mášová 2 02:32,41 5 Okleštěk Miloslav 150
7. BONANZA GOLD(IRE), 5 57,0 ž. Jaromír Šafář 8 02:33,74 9 Kantek Petr 75
8. GOLDEN WARRIOR, 3 52,0 Simona Laubeová 2 1/2 02:34,09 1 Demele Jan 400
Nestartovali: HEURE, URAN(GER)
Čas: 02:30,40, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/4-krk-1/2-7-2-8-2 1/2

Majitel: Syndikát hvězda-Olehla, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.9 BONANZA GOLD ztratil na startu cca 6 délek. Kůň č.8 ORSON byl zaváděn se zaváděcí dekou. Poplatek: stáj LOKOTRANS Slovakia CZ 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.9 BONANZA GOLD (DU 16/7).

video

9. dostih, start 16:12
1187 Cena hejtmana Zlínského kraje
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 2.7 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KENSHIBU(IRE), 4 54,0 ž. Martina Havelková BOJ 02:36,06 6 Havelková Martina 55
2. NOBLE FOX(FR), 12 48,5 ž. Jiřina Andrésová krk 02:36,11 1 Andrés Dušan 100
3. FLY AMICO(FR), 4 j 57,0 am. Sabina Mokrošová 2 3/4 02:36,51 2 Piruch Jozef 43
4. SEPIUS(FR), 4 60,0 ž. Milan Zatloukal 3 1/4 02:37,06 3 Nieslanik Miroslav 60
5. ARION(GER), 3 51,5 Denisa Sikorová 4 1/4 02:37,79 4 Holčák Radek 43
6. BLONDIE(GB), 5 55,0 ž. Michal Demo 7 02:39,08 8 Ilíková Kateřina 85
7. GLAVALINO(SRB), 9 57,0 ž. Jakub Pavlíček 1 02:39,25 7 Mimra Zdeněk 85
8. QUENTY, 3 50,0 ž. Peter Hodáň 1/2 02:39,33 5 Piruch Jozef 60
Čas: 02:36,06, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-2 3/4-3 1/4-4 1/4-7-1-1/2

Majitel: Pure Nutrition, Trenér: Havelková Martina, Chov: Airlie Stud§Mrs Rogers
video

10. dostih, start 16:35
1188 Cena společnosti Pila Surý
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3800 m, cena, 5letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
Stav dráhy: 2.7 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MOBILIZATION(IRE), 6 70,5 ž. Jan Odložil LEHCE 04:47,42 2 Bodlák Radim 50
2. IDOL(POL), 7 69,5 Jakub Kocman 11 04:49,80 4 Derych Vladimír 40
3. NIKEANDNEMESIS(IRE), 5 j 68,5 ž. Lukáš Matuský 9 04:51,45 9 Holčák Radek 27
4. FLICKER, 11 65,5 Adam Čmiel 12 04:53,98 7 Vymazal Josef 85
5. LAMBROZINI, 9 b 65,5 Daniel Vyhnálek 7 04:55,21 3 Popelka Stanislav 65
6. MARCON, 9 68,5 Ján Mach, MVDr. 2 1/4 04:55,62 6 Novák Antonín 75
7. HELIOSTAT(IRE), 9 68,0 ž. Martin Liška 9 04:57,19 1 Moravec Zdeněk 270
ZN TULUSE, 9 68,5 ž. Marcel Novák     8 Složil Pavel 150
Nestartovali: ECOLOGI LOLEK(POL)*
Čas: 04:47,42, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-11-9-12-7-2 1/4-9

Majitel: DS Radim Bodlák, Trenér: Bodlák Radim, Chov: Vartanov V.

DK přešetřila pád ž. Nováka M. z koně č.8 TULUSE a neshledala cizí zavinění.

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Vaňourek Aleš
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Srnec František
Dostihový tajemník: Čapáková Jana
Rozhodčí u váhy: Vychodilová Veronika
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Havlíček Jan
Cílová kamera: Dobrovolný Karel