home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 07.08.2021 - Pardubice
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:00
1154 CENA STÁJE QUARTIS – ZÁMECKÝ VRCH
Proutky IV.kat. - 2800 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KING OF BEAUFAY(FR), 3 64,0 Daniel Vyhnálek V. LEHCE 03:19,02 1 Török Dalibor 65
2. CHARLESTON CHARLIE(IRE), 3 68,5 ž. Jan Kratochvíl 9 03:20,64 4 Vocásková Helena 15
3. RED CLIFF(FR), 3 64,0 Petr Foret 13 03:23,89 3 Kabelková Hana 35
4. MEADOW LIFE(POL), 3 64,0 Barbora Hejnová daleko 03:29,78 7 Chaboski Wojcech 200
5. CENNÝ MONARCHO, 3 j 68,0 ž. Jan Odložil 7 03:31,15 5 Ilíková Kateřina 450
ZN ARION(GER), 3 68,0 ž. Lukáš Matuský     2 Holčák Radek 100
Nestartovali: DRAGON ARROW(GB), FRENCH CHARDONNAY(GER*), KMOTR(IRE)
Čas: 03:19,02, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-9-13-daleko-7

Majitel: DS Pegas, Trenér: Török Dalibor, Chov: Trávníček Jiří, Ing.

DK přešetřila pád ž. Matuského L. z koně č.2 ARION a neshledala cizí zavinění.

video


2. dostih, start 13:45
1155 Cena podporovaná společností AGROVENKOV, o.p.s.
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4500 m, handicap, 5letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NON STOP(AUT), 7 63,0 Carina Schneider JISTĚ 05:53,11 5 Neuberg Filip 550
2. KORNELIA, 7 63,0 Daniel Vyhnálek 3/4 05:53,30 12 Popelka Stanislav 55
3. QUEENTERA(GB), 6 68,0 ž. Martin Liška 4 1/4 05:53,97 10 Bodlák Radim 120
4. BARCAKO(FR), 5 b 67,5 ž. Romain Julliot 4 1/4 05:54,66 6 Štangel Marián 50
5. HAMIS(POL), 5 69,0 ž. Lukáš Matuský 1/2 05:54,76 8 Lempochnerová Veronika 85
6. ČMELÁK, 7 63,0 Ján Mach, MVDr. 12 05:58,00 2 Novák Antonín 350
7. SICILIAN, 5 65,0 Adam Čmiel 14 06:01,73 3 Vašina Josef 550
8. STING RIVER(IRE), 8 b 67,0 ž. Ondřej Velek 14 06:05,28 11 Kříž Petr 150
Z TELLUR(POL), 9 69,5 ž. Marcel Novák     7 Poles Pavel 120
Z CHAIKOVSKIY(UKR), 5 69,5 ž. Jan Kratochvíl     1 Wroblewski Grzegorz 65
Z GIOVANNI, 8 70,5 ž. Jan Odložil     9 Olehla Čestmír 45
PN VALTZ, 10 b 68,5 Jakub Kocman     4 Lempochnerová Veronika 120
Čas: 05:53,11, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3/4-4 1/4-4 1/4-1/2-12-14-14

Majitel: Stall Pinot, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Furtner W.

DK přešetřila pád koně č.4 VALTZ a neshledala cizí zavinění.

video


3. dostih, start 14:25
1156 Cena Slavia pojišťovny a.s.
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4000 m, handicap, 5letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MEDIC, 8 68,0 ž. Marcel Novák LEHCE 04:58,05 5 Kvapilová Lenka 100
2. POPINJAY(FR), 5 68,0 ž. Jaroslav Myška 4 1/4 04:58,80 2 Myšková Štěpánka 30
3. RONALDO KING, 6 64,5 ž. Lukáš Matuský 5 04:59,65 10 Holčák Radek 150
4. APPLE`S KAMIKAZE(FR), 8 j 65,0 Adam Čmiel 2 04:59,99 9 Holčák Radek 78
5. DEL REY(SVK), 6 67,5 ž. Josef Bartoš 2 1/4 05:00,35 4 Mimra Zdeněk 78
6. MAHONY, 9 72,5 ž. Marek Stromský 10 05:02,31 6 Popelka Stanislav 100
7. KIFAAYA(GB), 9 68,0 ž. Jan Odložil 14 05:05,76 8 Bodlák Radim 250
8. GONTCHAR(FR), 8 63,0 Daniel Vyhnálek 2 05:06,31 7 Bodlák Radim 150
9. KOMINIK(IRE), 6 64,5 ž. Ondřej Velek 3 3/4 05:07,10 11 Baštová Pavlína 78
Z KÖNIG SAMUR(GER), 7 64,0 ž. Pavel Kašný     1 Kašný Pavel 550
PN FORT RYAN(SVK), 7 70,5 ž. Jaroslav Brečka     3 Brečka Jaroslav 45
Čas: 04:58,05, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4 1/4-5-2-2 1/4-10-14-2-3 3/4

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Kvapilová Lenka, Chov: Junková J.

DK přešetřila pád koně č.3 FORT RYAN a neshledala cizí zavinění.

video

4. dostih, start 15:02
1157 Cena společnosti Tipsport
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3300 m, cena, 5letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TIARA MAN(FR), 10 72,0 ž. Jan Odložil BOJ 04:09,02 16 Bodlák Radim 50
2. LIANEL(GB), 6 b 71,0 Jakub Kocman 2 1/2 04:09,46 13 Popelka Stanislav 100
3. KING`S SHILLING(USA), 7 j 65,5 Adam Čmiel 5 04:10,41 11 Holčák Radek 350
4. LA CORAL, 5 66,0 Lenka Kvapilová 4 1/2 04:11,17 6 Kvapilová Lenka 100
5. BOB HEART(IRE), 6 69,5 ž. Jan Kratochvíl krk 04:11,23 4 Vocásková Helena 28
6. NIKEANDNEMESIS(IRE), 5 j 68,5 ž. Lukáš Matuský 2 1/4 04:11,62 14 Holčák Radek 110
7. MIZURI, 8 68,0 ž. Jaroslav Myška 7 04:12,83 9 Zobal František 170
8. YAHK, 5 68,0 ž. Rostislav Benš 3/4 04:12,98 7 Popelka Stanislav 250
9. LEO FANTASTICO(GER), 7 j 69,0 ž. Josef Bartoš 1/2 04:13,05 15 Baštová Pavlína 110
10. ALVA(GER), 6 b 66,5 Carina Schneider 11 04:15,36 8 Neuberg Filip 300
11. LANTANA LADY, 8 63,0 Daniel Vyhnálek 2 04:15,78 3 Bodlák Radim 550
12. YOUKO(FR), 5 bj 69,0 ž. Ondřej Velek daleko 04:21,41 10 Baštová Pavlína 110
13. ESPOIR DE L`OASIS(FR), 7 A 1/2 65,5 Ján Mach, MVDr. 8 04:22,80 5 Kovář Stanislav 450
14. VINN, 6 68,0 ž. Martin Liška 13 04:26,25 1 Ministr Antonín 350
ZN USOCKEM(FR), 13 A 1/2j 67,0 Tomáš Vodrážka     2 Vítek Pavel 150
ZN MOHAN, 5 68,0 ž. Petr Tůma     12 Novák Antonín 550
Čas: 04:09,02, Mezičasy:
Výrok: BOJ-2 1/2-5-4 1/2-krk-2 1/4-7-3/4-1/2-11-2-daleko-8-13

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Bodlák Radim, Chov: Mlle Collet C.& L.

Proti výsledku dostihu byl podán protest ex offo, pro tísnění koně č.13 LIANEL koněm č.16 TIARA MAN. DK protest projednala, vyslechla j. Kocmana J. a ž. Odložila J. a konstatovala, že k tísnění došlo avšak i nebýt tohoto tísnění by kůň č.13 LIANEL koně č.16 TIARA MAN neporazil, dále DK přešetřila pád j. Vodrážky T. z koně č.2 USOCKEM, a pád ž. Tůmy P. z koně č.12 MOHAN a neshledala cizí zavinění. Sankce: ž. Odložil J. 1000 Kč za tísnění koně č.13 LIANEL koněm č.16 TIARA MAN v cílové rovině (DŘ § 364c).

video

5. dostih, start 15:36
1158 Pohár BICZ holding 2021
Steeplechase crosscountry III.kat. - 3600 m, cena, 4letí
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GATSBY, 4 68,0 ž. Jan Odložil JISTĚ 04:33,97 6 Tůma Pavel 17
2. GIORGIONE(GB), 4 68,0 ž. Josef Bartoš 2 1/4 04:34,33 7 Váňa st. Josef 170
3. CRAKEN(GER)*, 4 67,0 Adam Čmiel 1 1/2 04:34,53 4 Holčák Radek 50
4. REGTIME, 4 68,0 ž. Martin Liška 5 04:35,30 2 Kabelková Hana 130
5. JACQUELINE, 4 66,5 ž. Ondřej Velek 8 04:36,76 5 Baštová Pavlína 65
6. SHOW ME THE MONEY, 4 b 68,0 ž. Jaroslav Myška daleko 04:41,54 1 Mimra Zdeněk 200
7. SOPHIST, 4 68,0 ž. Marcel Novák 18 04:45,60 9 Poles Pavel 85
ZN CAPE WITCHER, 4 68,0 ž. Pavel Kašný     8 Baštová Pavlína 550
ZN EL CANDELON(FR), 4 71,0 ž. Jaroslav Brečka     3 Brečka Jaroslav 350
Čas: 04:33,97, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-1 1/2-5-8-daleko-18

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.5 JACQUELINE byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž. Brečka J. 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.3 EL CANDELON v průběhu dostihového dne (DŘ § 326). DK přešetřila pád ž. Brečky J. z koně č.3 EL CANDELON a ž. Kašného P. z koně č.8 CAPE WITCHER a neshledala cizí zavinění.

video

6. dostih, start 16:12
1159 Cena města Pardubic - Cena Registany
Steeplechase crosscountry II.kat. - 4150 m, cena, 4letí a starší - klisny
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000)
Zápisné: 1600 + 3200 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DAJUKA, 7 70,5 ž. Lukáš Matuský LEHCE 05:19,87 10 Holčák Radek 25
2. APAS ROCKA, 7 68,5 ž. Jan Odložil 6 05:20,84 4 Popelka Stanislav 55
3. SLIVKA, 6 68,5 ž. Marek Stromský 3 05:21,32 5 Bodlák Radim 60
4. SAINT SHINE(FR), 5 69,0 ž. Josef Bartoš 7 05:22,48 1 Váňa st. Josef 120
5. ZTRACENKA, 5 69,0 ž. Jaroslav Myška 8 05:24,25 7 Popelka Stanislav 120
6. LA BEAUTÉ, 4 63,0 ž. Jan Kratochvíl daleko 05:29,39 11 Urbánek Luboš 220
7. ANNIE REILLY(GB), 6 b 68,5 ž. Rostislav Benš 18 05:33,46 2 Wroblewski Grzegorz 250
8. SINNDARKA(IRE), 10 68,5 Jakub Kocman daleko 05:38,36 6 Hrudka ml. Jaromír 220
Z MODRAVA, 6 s 68,5 ž. Marcel Novák     9 Kvapilová Lenka 350
PN PIRANIYA(UKR), 7 69,5 Daniel Vyhnálek     3 Wroblewski Grzegorz 120
PN ALEGORIA, 9 68,5 ž. Ondřej Velek     8 Lempochnerová Veronika 170
Čas: 05:19,87, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-6-3-7-8-daleko-18-daleko

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Holčák Radek, Chov: K-K Metal, a.s.

DK přešetřila pád koně č.3 PIRANIYA a koně č.8 ALEGORIA a neshledala cizí zavinění.

video

7. dostih, start 16:49
1160 Cena firmy Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. - III. kvalifikace na 131. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou
Steeplechase crosscountry NL - 5800 m, cena, 5letí a starší
200.000 Kč (100000 - 46000 - 30000 - 14000 - 10000)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOMBARGINI(GER*), 10 70,0 ž. Jan Odložil V. LEHCE 07:35,83 13 Popelka Stanislav 100
2. DIRECT LAGRANGE(FR), 8 A 1/2 70,0 ž. Lukáš Matuský 6 07:36,91 3 Holčák Radek 180
3. VANDUAL(SVK), 13 70,0 ž. Romain Julliot 3 3/4 07:37,63 1 Štangel Marián 55
4. LODGIAN WHISTLE, 8 70,0 ž. Josef Bartoš 2 3/4 07:38,17 4 Váňa st. Josef 40
5. IMPHAL(POL), 8 b 70,0 ž. Ondřej Velek 11 07:40,58 9 Popelka Stanislav 75
6. RUI FALEIRO(USA), 10 71,0 ž. Jaroslav Brečka 1/2 07:40,71 8 Brečka Jaroslav 140
7. MR SPEX(GER), 7 b 70,0 ž. Jan Kratochvíl 1/2 07:40,82 12 Urbánek Luboš 75
8. AENEAS(IRE), 7 j 70,0 Jakub Kocman daleko 07:51,99 10 Váňa st. Josef 75
Z BEAU ROCHELAIS(FR), 10 A 1/2 70,0 ž. Martin Liška     6 Křídlová Tamara 330
Z SAINT JOSEPH(FR), 8 b 70,0 ž. Marek Stromský     7 Tůma Pavel 110
ZN KAISERWALZER(GER), 8 70,0 ž. Jaroslav Myška     2 Brečka Jaroslav 140
PN PARIS EIFFEL(IRE), 8 70,0 ž. Martin Cagáň     11 Cagáň Ján 660
Nestartovali: FLY FILO FLY(ITY)
Čas: 07:35,83, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-6-3 3/4-2 3/4-11-1/2-1/2-daleko

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Popelka Stanislav

Kůň č.3 DIRECT LAGRANGE byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: tr. Štangel M. 400 Kč za ohlášené použití lícních beránků koně č.1 VANDUAL (DU 16/11). Sankce: ž. Brečka J. 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.8 RUI FALEIRO v průběhu dostihového dne (DŘ § 326), stáj B & M Horse 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky na koni č.3 DIRECT LAGRANGE(DŘ § 105). DK přešetřila pád koně č.11 PARIS EIFFEL a pád ž. Myšky J. z koně č.2 KAISERWALZER a neshledala cizí zavinění.

video

8. dostih, start 17:29
1161 Cena společnosti K-K METAL, a.s.
Steeplechase IV.kat. - 3900 m, cena, 5letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SALASAMAN(FR), 5 68,0 ž. Josef Bartoš LEHCE 04:50,66 4 Váňa st. Josef 25
2. HIGH SPEC(IRE), 5 j 66,0 ž. Lukáš Matuský 3 3/4 04:51,31 6 Holčák Radek 80
3. LIBUŠKA, 7 68,0 ž. Marcel Novák 3/4 04:51,49 9 Derych Vladimír 100
4. THE BAR IS CLOSED(FR), 6 64,5 am. Marcel Novák ml. 8 04:53,07 1 Lempochnerová Veronika 80
5. MAKOVÁ PANENKA, 6 68,0 ž. Jan Odložil 11 04:55,72 3 Ilíková Kateřina 150
6. BUISENESS SIVOLA(FR), 10 b 68,5 ž. Petr Tůma 2 04:56,15 2 Kovář Stanislav 78
Z HELIOSTAT(IRE), 9 68,0 ž. Martin Liška     5 Moravec Zdeněk 200
Z FORT TEMPLIER(FR), 5 64,0 Anton Andrejevič Orčinskij     8 Váňa st. Josef 43
Nestartovali: NEL
Čas: 04:50,66, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-3 3/4-3/4-8-11-2

Majitel: BMS Group S.Pegza, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Haras D`Haspel
video

9. dostih, start 18:03
1162 Cena podporovaná Krajskou hospodářskou komorou Pardubického kraje
Rovina IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ILE JONES(FR), 5 j 62,5 ž. Vendula Korečková LEHCE 03:33,26 2 Hulínský Václav 90
2. ARARAT, 7 65,5 Dana Bořánková 6 03:34,28 5 Vocásková Helena 16
3. PRVNÍ DÁMA, 5 64,0 am. Sabina Mokrošová 4 1/4 03:34,97 3 Seménka Zdeněk 85
4. LANDMARK(IRE), 4 61,0 am. Marcel Novák ml. 4 03:35,67 15 Koplík Zdeno 200
5. IZYREJKA, 4 63,0 Jan Kratochvíl 1 1/2 03:35,91 14 Šimonová Jana 200
6. MY HOPE, 5 b 61,0 Lukáš Vladyka 6 03:36,84 6 Sýkorová Marcela 220
7. MATEY, 4 63,5 Ján Mach, MVDr. 9 03:38,68 13 Kříž Petr 350
8. ECOLOGI LOLEK(POL)*, 7 66,0 ž. Jakub Pavlíček 6 03:39,80 12 Ministr Antonín 250
9. TALIFA, 5 64,5 ž. Ondřej Velek 2 1/4 03:40,19 7 Jirátová Petra 450
10. TOPSY, 4 62,5 ž. Petr Foret 17 03:44,40 9 Kabelková Hana 350
11. UNIONISTA, 4 A 1/2 61,0 Jakub Kocman 1/2 03:44,54 8 Andrés Dušan 550
12. VLNOLKA, 5 59,0 Lenka Kvapilová 5 03:45,42 4 Popelka Stanislav 450
13. HARAKAN(IRE), 6 64,5 Lukáš Matuský 9 03:47,20 1 Záhorová Eva 200
Z WANIKORO, 8 62,5 ž. Jaromír Šafář     10 Horová Oliva 80
DD PROFESSOR, 4 61,5 Denisa Sikorová     11 Holčák Radek 200
Čas: 03:33,26, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-6-4 1/4-4-1 1/2-6-9-6-2 1/4-17-1/2-5-9

Majitel: Protendon-Hulínský, Trenér: Hulínský Václav, MUDr., Chov: Lacouture J.

Kůň č.10 WANIKORO ztratil na startu nesčetné délky. Poplatky: stáj TVD a.s. 400 Kč za ohlášené použití fixace jazyka u koně č.9 TOPSY (DU 16/11), stáj ELPAM CZ 500 Kč za nahlášenou změnu barvy dresu na koni č.11 PROFESSOR (DU 16/2),

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pavelková Jaroslava, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pínová Markéta
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Švůgerová Hana
Startér: Hochman Petr
Pomocný startér: Němec Jan
Cílová kamera: Dobrovolný Karel