home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 27.06.2021 - Praha
stav dráhy: 3.6 (dobrá / Good)
1. dostih, start 12:31
1106 CENA VÝŽIVOVÝCH PROGRAMŮ FITMIN
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Bonus: 30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RED CORAL, 2 56,0 ž. Jan Verner LEHCE 01:15,78 6 Tůma Pavel 19
2. ASKERANA, 2 56,0 ž. Petr Foret 7 01:17,00 1 Kabelková Hana 70
3. SIR AMICO, 2 58,0 ž. Milan Zatloukal 1 3/4 01:17,23 5 Bartoš st. Josef 220
4. GASPARINI, 2 56,0 ž. Michal Demo 1 1/4 01:17,41 7 Demele Jan 170
5. SHIROCCO FRITZ, 2 58,0 ž. Jaroslav Línek 1/2 01:17,52 4 Petrlík Allan 55
6. LIVINGSTON, 2 56,0 ž. Adam Florian 4 01:18,20 3 Haris Ludvík 170
7. ESLÍK, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:18,32 8 Germič Karel 100
8. MAGNI, 2 56,0 ž. Vendula Korečková 3 1/2 01:19,05 2 Hrudka ml. Jaromír 270
Čas: 01:15,78, Mezičasy: (27,68 - 24,45 - 23,65)
Výrok: LEHCE-7-1 3/4-1 1/4-1/2-4-3/4-3 1/2
Bonus:
15 000 Kč(RED CORAL)Dr. Charvát
6 900 Kč(ASKERANA)EPICOS
4 500 Kč(SIR AMICO)Stáj Bartoš
2 100 Kč(GASPARINI)TIPPLER Group s.r.o.
1 500 Kč(SHIROCCO FRITZ)Rabbit Trhový Štěpánov

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Charvát Group s.r.o.

Sankce: tr. Tůma P. 400 Kč za neuposlechnutí pokynu startéra (DŘ § 43)

video

2. dostih, start 13:02
1107 17. SPRINTERSKÁ CENA JOCKEY CLUBU ČR
Rovina I.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WORTH CHOICE(IRE), 5 60,0 ž. Adam Florian JISTĚ 01:10,84 6 Myšková Štěpánka 40
2. POLITICUM(FR), 5 60,0 ž. Radek Koplík 3 01:11,33 2 Šavujev Arslangirej 18
3. DRISH VENTURE(IRE), 3 j 57,0 ž. Tomáš Lukášek 1 01:11,51 7 Holčák Radek 75
4. CHOP CHOP(IRE), 5 58,5 ž. Jan Verner 2 01:11,80 5 Resulov Artur 160
5. HAS D`EMRA(FR), 4 sj 58,0 ž. Petr Foret 3/4 01:11,92 3 Luka Václav 110
6. LEXCEED(GER), 10 j 60,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/2 01:12,15 4 Nieslanik Miroslav 100
7. MOLLYS BEST(FR), 7 s 58,0 ž. Pavlína Filipová 3/4 01:12,27 1 Berthier Kateřina 180
Čas: 01:10,84, Mezičasy: (23,80 - 23,60 - 23,44)
Výrok: JISTĚ-3-1-2-3/4-1 1/2-3/4

Majitel: Vasury Kolesa, Trenér: Myšková Štěpánka, Chov: Tormey P.

Kůň č.7 DRISH VENTURE byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

3. dostih, start 13:28
1108 18. TATTERSALLS MILE
Rovina I.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IGNACIUS REILLY(GB), 5 59,5 ž. Petr Foret JISTĚ 01:37,68 3 Luka Václav 18
2. DARKOLVA(IRE), 6 58,0 ž. Václav Janáček 4 1/2 01:38,35 4 Holčák Radek 150
3. TORQUE POWER(GB), 5 59,5 ž. Radek Koplík krk 01:38,39 6 Šavujev Arslangirej 39
4. SAIGET(IRE), 4 j 58,0 ž. Jan Verner 5 01:39,21 7 Luka Václav 120
5. KOOL AND THE GANG(IRE), 11 58,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 1/2 01:39,48 8 Janáčková Koplíková Ingrid 450
6. CHILLI CHOCOLATE(FR), 7 58,0 ž. Adam Florian 2 01:39,80 5 Hanáček Jaroslav 120
7. BLACK CANYON(FR), 7 59,5 Daniel Vyhnálek 2 1/4 01:40,14 1 Török Dalibor 85
8. TREASURE ROCK(USA), 6 58,0 ž. Martina Havelková hlava 01:40,18 2 Havlíček Jan 450
Čas: 01:37,68, Mezičasy: (27,27 - 24,30 - 22,48 - 23,63)
Výrok: JISTĚ-4 1/2-krk-5-1 1/2-2-2 1/4-hlava

Majitel: Syndikát V3J, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Miss Rausing K.
video

4. dostih, start 13:55
1109 62. ZLATÝ POHÁR SPOLEČNOSTI TIPSPORT
Rovina I.kat. - 2400 m, cena, 4letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GRIGRI DE LANCRAY(FR), 5 58,0 ž. Václav Janáček JISTĚ 02:30,68 6 Neuberg Filip 75
2. PREMIER LION(FR), 6 58,0 ž. Petr Foret 3 1/2 02:31,33 8 Luka Václav 75
3. CACOPHONOUS(GB), 6 59,0 ž. Martina Havelková 2 1/4 02:31,65 1 Havelková Martina 75
4. RATE(FR), 4 j 59,0 ž. Michal Hrouda 1 1/4 02:31,83 4 Török Dalibor 60
5. BONYS, 8 59,0 ž. Jaroslav Línek hlava 02:31,85 7 Pohanka Ladislav 150
6. AUSTRALIEN(FR), 5 58,0 ž. Vendula Korečková 2 1/4 02:32,22 5 Popelka Stanislav 350
7. FALIRAKI, 4 57,5 ž. Jan Verner 6 02:33,31 2 Tůma Pavel 30
8. ARCTURUS(IRE), 5 59,0 ž. Tomáš Lukášek 5 02:34,35 3 Holčák Radek 45
Čas: 02:30,68, Mezičasy: (27,97 - 25,34 - 25,92 - 23,45 - 24,43 - 23,57)
Výrok: JISTĚ-3 1/2-2 1/4-1 1/4-hlava-2 1/4-6-5

Majitel: Přikryl s.r.o., Trenér: Neuberg Filip, Chov: Thomas E., Thomas M., Biraben J.

Kůň č.7 BONYS byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: tr. Luka V. Ing. 200 Kč za pozdní příchod koně č.7 PREMIER LION do paddocku (DŘ § 332).

video

5. dostih, start 14:38
1110 101. CPIPG ČESKÉ DERBY
Rovina Gd-3 - 2400 m, cena, 3letí - klisny a hřebci
2.000.000 Kč (1000000 - 380000 - 240000 - 140000 - 100000 - 80000 - 60000)
Zápisné: 28000 + 52000 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HAZARDER(IRE), 3 58,0 ž. Václav Janáček JISTĚ 02:30,83 15 Tůma Pavel 35
2. TCHEQUE KING(FR), 3 j 58,0 Daniel Vyhnálek 1 1/2 02:31,05 10 Török Dalibor 120
3. ROYAL WORD(FR), 3 58,0 ž. Jiří Palík 1 3/4 02:31,32 16 Šavujev Arslangirej 65
4. REX OF THUNDER(GB), 3 58,0 ž. Michal Demo 1 1/4 02:31,53 7 Demele Jan 80
5. KAMSSIO(FR), 3 58,0 ž. Adam Florian 3/4 02:31,65 8 Luka Václav 300
6. LOCOMOTIVE(FR), 3 58,0 ž. Szczepan Mazur 1/2 02:31,72 14 Wroblewski Grzegorz 120
7. ZORIYMAN(FR), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 1/2 02:31,81 9 Nieslanik Miroslav 250
8. RABBIT RED JAZZ(IRE), 3 58,0 ž. Tomáš Lukášek hlava 02:31,82 4 Petrlík Allan 550
9. L`IENISSEI(FR), 3 58,0 ž. Wladimir Panov 1 1/4 02:32,02 12 Endaltsev Igor 75
10. DRAGON ARROW(GB), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář nos 02:32,02 11 Vocásková Helena 220
11. GLOBAL MAN(FR), 3 58,0 ž. Petr Foret kr.hlava 02:32,04 3 Luka Václav 180
12. VERT LIBERTE(IRE), 3 bj 58,0 ž. Michal Hrouda krk 02:32,09 5 Török Dalibor 180
13. KMOTR(IRE), 3 b 58,0 ž. Radek Koplík 3 1/2 02:32,63 1 Vocásková Helena 230
14. MANDARIN(FR), 3 58,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 3 1/2 02:33,19 13 Janáčková Koplíková Ingrid 330
15. BESIBERRI(GB), 3 56,5 ž. Jan Verner 3 1/2 02:33,92 6 Luka Václav 250
16. SURABAYA(FR), 3 56,5 ž. Martina Havelková daleko 02:37,39 2 Chaloupka Václav 250
Nestartovali: ABRAMS CREEK(IRE), MACHINOS(FR)
Čas: 02:30,83, Mezičasy: (26,99 - 24,38 - 24,11 - 25,87 - 24,44 - 25,04)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-1 3/4-1 1/4-3/4-1/2-1/2-hlava-1 1/4-nos-kr.hlava-krk-3 1/2-3 1/2-3 1/2-daleko

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Niarchos Familly

Kůň č.15 HAZARDER byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: tr. Tůma P. 800 Kč za neuposlechnutí pokynu startéra (DŘ § 43), tr, Nieslanik M. 400 Kč za nenahlášenou pomoc u startu u koně č.9 ZORIYMAN (DŘ § 344), tr. Endaltsev I. 200 Kč za nevhodný oděv vodiče u koně č.12 L´IENISSEI (DŘ § 332)

video

6. dostih, start 15:18
1111 CENA SPOLEČNOSTI TICKETLIVE
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. REINE D`ARGENT(FR), 5 54,0 ž. Vendula Korečková JISTĚ 02:33,71 5 Váňa Tomáš 140
2. CULIHRACH(IRE), 4 j 49,0 ž. Martina Havelková 3 02:34,16 7 Havelková Martina 130
3. RESPEKT, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/2 02:34,45 8 Duchoň Tomáš 35
4. TRIPLEX(IRE), 4 s 60,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková krk 02:34,51 1 Janáčková Koplíková Ingrid 110
5. GLAVALINO(SRB), 9 56,5 ž. Jiří Palík 2 02:34,77 2 Mimra Zdeněk 90
6. CROSSCHECK, 5 48,0 Taťána Mášová krk 02:34,82 14 Kříž Petr 180
7. DECANTER(GB), 4 55,0 ž. Wladimir Panov 5 02:35,80 9 Resulov Artur 90
8. METROPOLIS(IRE), 3 j 51,5 Lucie Fialová 2 1/2 02:36,19 3 Luka Václav 90
9. LA SARENNE(FR), 7 51,0 Michaela Musialová hlava 02:36,22 6 Pišl Martin 140
10. WASTE NO TIME, 8 57,5 ž. Václav Janáček 1/2 02:36,34 10 Horáková Lenka 110
11. VARIMINGO(GER), 4 58,0 ž. Adam Florian 1 1/4 02:36,56 13 Hlavatý Pavel 90
12. ROSA ALPINA(FR), 4 55,0 ž. Martin Laube 2 1/4 02:36,96 11 Chaloupka Václav 140
13. LADY LAURETTA(GB), 4 56,5 ž. Jakub Pavlíček 11 02:38,93 12 Berthier Kateřina 220
Nestartovali: BE IN
Čas: 02:33,71, Mezičasy: (28,88 - 26,07 - 25,49 - 24,54 - 24,43 - 24,30)
Výrok: JISTĚ-3-2 1/2-krk-2-krk-5-2 1/2-hlava-1/2-1 1/4-2 1/4-11

Majitel: EXCELENT-K s.r.o. Liberec, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Charvát Group s.r.o.
video

7. dostih, start 16:03
1112 2. MEMORIÁL TOMÁŠE ŠATRY
Rovina II.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000)
Zápisné: 1000 + 3000 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SPENCER(GB), 4 j 60,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková TUHÝ BOJ 01:52,28 11 Janáčková Koplíková Ingrid 100
1. BORUVKA(IRE), 5 sj 49,0 ž. Martina Havelková současně 01:52,28 8 Havelková Martina 120
3. POLISH KING(IRE), 4 b 60,5 ž. Szczepan Mazur 3/4 01:52,40 2 Wroblewski Grzegorz 85
4. BESTHON(FR), 3 57,5 ž. Jaroslav Línek krk 01:52,47 5 Kubovičová Zuzana 55
5. SIXTE(FR), 5 57,5 ž. Tomáš Lukášek 4 01:53,12 13 Haris Ludvík 65
6. URAN(GER), 5 56,5 ž. Michal Demo 2 3/4 01:53,56 12 Demele Jan 85
7. VIVIANN(FR), 5 j 58,5 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 01:53,77 3 Nieslanik Miroslav 85
8. STREIF, 4 49,0 ž. Jiřina Andrésová 1/2 01:53,88 1 Hronová Ilona 250
9. MOCCAFIX(GER), 8 j 54,0 ž. Vendula Korečková 2 1/2 01:54,29 6 Neuberg Filip 100
10. GALIS, 8 60,0 ž. Václav Janáček 2 1/2 01:54,73 7 Pohanka Ladislav 120
11. LA SOMMERA(FR), 5 50,0 Michaela Musialová 2 1/2 01:55,19 9 Hulínský Václav 170
12. STERLI(FR), 4 57,5 ž. Petr Foret 6 01:56,62 4 Liška Martin 200
13. HOFERGIRL(GB), 5 s 53,5 ž. Jan Verner 11 01:58,86 10 Koplík Zdeno 120
Čas: 01:52,28, Mezičasy: (15,76 - 23,42 - 24,05 - 23,74 - 25,31)
Výrok: TUHÝ BOJ-současně-3/4-krk-4-2 3/4-1 1/4-1/2-2 1/2-2 1/2-2 1/2-6-11

Majitel: Pure Nutrition, Trenér: Havelková Martina, Chov: Jones P. & Jones E.
Majitel: Liliana Carvalho, Trenér: Janáčková Koplíková Ingrid, Chov: Curran D.
video

8. dostih, start 16:36
1113 CENA EBF
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CLASSA(IRE), 3 53,0 Lucie Fialová JISTĚ 01:51,21 11 Luka Václav 180
2. VERO AMORE(IRE), 3 j 57,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 3/4 01:51,48 4 Janáčková Koplíková Ingrid 35
3. MIKE MAJK(IRE), 3 s 59,0 ž. Milan Zatloukal 3 01:51,94 5 Nieslanik Miroslav 85
4. LADY IN PINK(GER), 3 55,5 ž. Martin Laube krk 01:51,98 14 Urbánek Luboš 60
5. JACOBELLIS(GB), 3 57,0 ž. Petr Foret nos 01:51,98 6 Luka Václav 100
6. ARCHEUS(FR), 3 58,0 ž. Jaroslav Línek 2 01:52,28 12 Kubovičová Zuzana 37
7. VALMOREL(IRE), 3 55,5 ž. Jan Verner 3 1/2 01:52,93 3 Luka Václav 180
8. MANORIE(FR), 3 j 55,5 ž. Michal Demo 3 3/4 01:53,56 7 Seménka Zdeněk 330
9. TONY BOY(GB), 3 59,0 ž. Jakub Pavlíček 1/2 01:53,64 8 Demele Jan 120
10. VICTORIE GREAT(GB), 3 55,5 ž. Adam Florian 6 01:54,76 2 Pohanka Ladislav 140
11. SHENABI, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka hlava 01:54,80 9 Pejšková Ivana 500
12. NEW ITOSTAR(GER), 3 57,0 ž. Jiří Palík daleko 02:01,31 15 Mimra Zdeněk 250
Nestartovali: ANGEL`S GLORY LP(SRB), DOROTA(IRE), NEGRO MUSICA(POL)
Čas: 01:51,21, Mezičasy: (13,94 - 23,46 - 23,92 - 23,72 - 26,17)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-3-krk-nos-2-3 1/2-3 3/4-1/2-6-hlava-daleko

Majitel: Martin Bláha, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Glenville Bloodstock Ltd

Kůň č.15 NEW ITOSTAR ztratil na startu cca 2 délky. DK prošetřila situaci při náběhu do oblouku, vyslechla ž. Vernera J. a ž. Foreta P. a konstatovala, že došlo k tísnění koně č.6 JACOBELLIS a následně koně č.3 VALMORE koněm č.14 LADY IN PINK. Sankce: ž. Laube M. 500 Kč za tísnění koní č.6 JACOBELLIS a č.3 VALMORE koněm č.14 LADY IN PINK v průběhu dostihu (DŘ § 364c)

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Malát Vít