home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 05.06.2021 - Praha
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:04
1057 CENA MÉDI KUBÍKA
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NAPOLEON BAY(FR), 3 59,0 ž. Jiří Palík LEHCE 01:37,76 3 Drlík Jaroslav 29
2. TONY BOY(GB), 3 58,0 ž. Jakub Pavlíček 5 01:38,68 8 Demele Jan 65
3. RABBIT RULER(IRE), 3 55,5 ž. Jan Verner 3 1/2 01:39,23 7 Petrlík Allan 90
4. DENIHILONIHIL(IRE), 3 57,0 ž. Vendula Korečková 4 01:39,91 1 Kalčík Michal 50
5. OLD SHAMALL, 3 j 55,5 ž. Adam Florian 3 01:40,41 11 Hlavatý Pavel 170
6. SARAH DURANTE, 3 55,0 Simona Laubeová 3 01:40,92 5 Petrlík Allan 49
7. ILIAS, 3 s 57,0 ž. Koen Clijmans 2 1/4 01:41,26 6 Váňa Tomáš 270
8. SHEIK, 3 57,0 Daniel Vyhnálek 11 01:43,35 9 Kub Ivan 250
9. PAX, 3 57,0 ž. Martin Laube 2 1/2 01:43,79 10 Kalčík Michal 350
Nestartovali - odváženi: CENWA
Nestartovali: LATARMISSIE, NAILAH
Čas: 01:37,76, Mezičasy: (24,65 - 23,98 - 23,38 - 25,75)
Výrok: LEHCE-5-3 1/2-4-3-3-2 1/4-11-2 1/2

Majitel: Joly, Trenér: Drlík Jaroslav, Chov: Vidal S.

Kůň č.12 CENWA v dostihu nestartoval z důvodu pádu ž. Filipové P. ve startovacích boxech. ž. Filipová P. má nárok na jízdné. DK prošetřila výkon koně č.5 SARAH DURANTE v dostihu, vyslechla j. Laubeovou S., její vysvětlení (závada na výstroji) vzala na vědomí. a konstatovala, že j. Laubeová S. absolvovala celý dostih bez třmenů. DK upustila od převážení j. Laubeové S. po dostihu z důvodu pádu po dostihu.

video

2. dostih, start 14:38
1058 CENA SPOLEČNOSTI TICKETLIVE
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GIANNAH(FR), 3 57,5 ž. Milan Zatloukal JISTĚ 01:39,70 6 Nieslanik Miroslav 60
2. RABBIT POWER(GB), 3 59,0 ž. Tomáš Lukášek 1 01:39,85 10 Petrlík Allan 25
3. RABBIT GARSWOOD(IRE), 3 57,0 ž. Vendula Korečková 5 01:40,86 9 Petrlík Allan 120
4. BOSTONSHAMAL, 3 57,0 ž. Petr Foret 3 01:41,33 5 Mimra Zdeněk 60
5. TALULU, 3 56,0 ž. Jiří Palík 3/4 01:41,46 4 Chaloupka Václav 160
6. CHEVAL DE ROI(IRE), 3 57,0 ž. Michal Hrouda 3 1/2 01:42,11 8 Fedorowicz Vladislav 180
7. MALÝ MOMENT, 3 57,0 ž. Adam Florian 11 01:44,36 12 Germič Karel 250
8. NEAPOL, 3 58,0 ž. Jakub Pavlíček 4 1/2 01:45,26 1 Růžičková Martina 450
9. NOWERA, 3 55,5 ž. Pavlína Filipová 7 01:46,60 11 Berthier Kateřina 450
D ZDENIČKA, 3 52,0 am. Michaela Kacerová     2 Michal Jiří 650
Nestartovali - odváženi: FRAMI HIT, SMOLÍČEK

Čas: 01:39,70, Mezičasy: (26,09 - 24,52 - 24,56 - 24,53)
Výrok: JISTĚ-1-5-3-3/4-3 1/2-11-4 1/2-7

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Girres Benoit

Koně č.3 SMOLÍČEK a č.7 FRAMI HIT v dostihu nestartovali pro nevstoupení do startovacích boxů. ž. Verner J. a j. Plimlová A. mají nárok na jízdné. Kůň č.2 ZDENIČKA ztratil na startu cca 11 délek, č.11 NOWERA cca 8 délek. č.12 MALÝ MOMENT ztratil na startu cca 6 délek. Kůň č.2 ZDENIČKA byl diskvalifikován pro opuštění dostihové dráhy v průběhu dostihu. DK nařídila přezkoušení schopnosti koně č.7 FRAMI HIT ze startu z boxů před příštím startem v dostihu startovaném z boxů(DŘ § 346b). Sankce: tr. Chaloupka J. výstraha za nepřipravenost koně č.3 SMOLÍČEK pro start ze startovacích boxů (DŘ § 411f).

video

3. dostih, start 15:11
1059 CENA MČ VELKÁ CHUCHLE
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DARKGELTON LADY, 4 63,5 ž. Tomáš Lukášek JISTĚ 01:39,62 14 Petrlík Allan 100
2. SEA THE NIGHT(IRE), 5 61,0 ž. Vendula Korečková 1/2 01:39,70 6 Váňa Tomáš 150
3. ZAUKHAN(GB), 4 52,5 am. Pavlína Kašparová 1/2 01:39,81 4 Váňa Tomáš 90
4. NIGEL(FR), 4 59,5 Daniel Vyhnálek nos 01:39,81 10 Török Dalibor 100
5. ČAMILLA, 8 56,0 ž. Jan Verner 3/4 01:39,94 8 Verner Vladimír 250
6. FORTE, 4 52,5 ž. Michal Hrouda 1 1/4 01:40,15 13 Jelen Jaroslav 450
7. CAWOK(IRE), 5 61,5 ž. Adam Florian krk 01:40,19 12 Tajmr Michal 100
8. MOCCAFIX(GER), 8 j 60,0 Taťána Mášová krk 01:40,23 2 Neuberg Filip 90
9. GALNOTS(FR), 4 51,5 ž. Martina Havelková hlava 01:40,26 16 Jelen Jaroslav 65
10. NÁTURA, 5 56,5 ž. Jiří Palík 4 01:40,94 7 Franko Jozef 200
11. EVEREST HILL(GB), 11 56,0 ž. Martin Laube 1 1/2 01:41,18 1 Koplík Zdeno 100
12. SHEIK YERBOUTI, 9 52,5 Alena Plimlová 1 1/4 01:41,37 15 Mourek František 150
13. NOMBEKO(FR), 7 57,5 ž. Milan Zatloukal 1/2 01:41,48 11 Pišl Martin 130
14. STREIF, 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk 01:41,52 9 Hronová Ilona 150
15. FINIGA, 4 58,0 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 3 01:42,03 5 Juránek Petr 450
16. TRIPLEX(IRE), 4 s 59,0 am. Matyáš Luka 4 1/2 01:42,93 3 Janáčková Koplíková Ingrid 90
Nestartovali: ECHO RULES(IRE), MOONLIGHT SHADOW(GB), NACHTSWAERMER(IRE)
Čas: 01:39,62, Mezičasy: (26,89 - 23,51 - 24,44 - 24,78)
Výrok: JISTĚ-1/2-1/2-nos-3/4-1 1/4-krk-krk-hlava-4-1 1/2-1 1/4-1/2-krk-3-4 1/2

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

Kůň č.15 SHEIK YERBOUTI ztratil na startu cca 5 délek. Kůň č.4 ZAUKHAN byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: z. Lukášek T. a ž Havelková M. á 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b).

video

4. dostih, start 15:39
1060 CENA JOCKEY CLUBU ČR
Rovina II.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 900 + 2700 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT BREATH(GB), 4 60,5 ž. Tomáš Lukášek BOJ 01:23,19 10 Petrlík Allan 85
2. LEXCEED(GER), 10 j 64,0 ž. Jan Rája hlava 01:23,22 5 Nieslanik Miroslav 130
3. WLASTINA(GB), 6 55,0 ž. Adam Florian 1 1/2 01:23,45 7 Neuberg Filip 90
4. OPINION MAKER(IRE), 7 j 56,0 ž. Martin Laube krk 01:23,53 6 Pejšková Ivana 180
5. COLTYN, 6 56,0 ž. Jiří Palík krk 01:23,60 16 Seménka Zdeněk 280
6. KOOL AND THE GANG(IRE), 11 59,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 3/4 01:23,73 11 Janáčková Koplíková Ingrid 180
7. SOUTH CAPTIVA(FR), 7 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:23,85 14 Mimra Zdeněk 130
8. VI FI(IRE), 3 57,0 ž. Jan Verner 2 1/4 01:24,24 15 Šavujev Arslangirej 50
9. KATHY AMES(FR), 4 55,5 ž. Vendula Korečková 1 3/4 01:24,52 9 Váňa Tomáš 55
10. LET FIRE(FR), 6 52,0 ž. Jiřina Andrésová krk 01:24,56 2 Andrés Dušan 350
11. MANOLLA, 8 58,5 ž. Radek Koplík 3/4 01:24,68 12 Koplík Zdeno 150
12. SPENCER(GB), 4 j 61,5 ž. Petr Foret 3/4 01:24,84 8 Janáčková Koplíková Ingrid 150
13. NICO(IRE), 3 j 49,5 ž. Martina Havelková 1 1/2 01:25,10 3 Koplík Zdeno 130
14. FILS DE L`AIR(FR), 7 bj 56,0 ž. Jaromír Šafář 1/2 01:25,19 1 Koplík Zdeno 110
15. ORSSIO(FR), 7 53,0 Lucie Fialová 1/2 01:25,28 4 Drlík Jaroslav 130
Nestartovali: PLANTEUR`S WHISKEY(FR)
Čas: 01:23,19, Mezičasy: (12,62 - 22,09 - 23,01 - 25,47)
Výrok: BOJ-hlava-1 1/2-krk-krk-3/4-1/2-2 1/4-1 3/4-krk-3/4-3/4-1 1/2-1/2-1/2

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Rosemont Stud

DK upustila od vážení ž. Ráji J. po dostihu z důvodu pádu po dostihu. Sankce: stáj Nico 400 Kč za nezdůvodněnou změnu barvy čapky u koně č.1 FILS DE L`AIR (DU 16/14), tr.Janáčková Koplíková I. 2x 200 za pozdní příchod koní č.8 SPENCER a č.11 KOOL AND THE GANG do paddocku (DŘ § 332), ž. Koplík R. 500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 Kg na koni č.12 MANOLLA před začátkem dostihového dne (DŘ § 326).

video

5. dostih, start 16:08
1061 16. MEMORIÁL JAROSLAVA MAŠKA
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750)
Zápisné: 1350 + 4050 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WORTH CHOICE(IRE), 5 56,0 ž. Adam Florian BOJ 01:22,08 3 Myšková Štěpánka 140
2. POLITICUM(FR), 5 60,0 ž. Jan Verner krk 01:22,13 12 Šavujev Arslangirej 22
3. MANOAMANO(FR), 5 j 60,0 ž. Milan Zatloukal 3 1/2 01:22,72 6 Nieslanik Miroslav 85
4. PRAY FOR PARIS, 5 56,5 ž. Pavlína Filipová 2 3/4 01:23,13 5 Berthier Kateřina 130
5. MORMILL(GB), 8 58,0 ž. Tomáš Lukášek krk 01:23,16 11 Jelen Jaroslav 68
6. TULARKA(IRE), 5 58,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 01:23,36 1 Vocásková Helena 90
7. ULTIMATE FIGHT(FR), 7 56,0 ž. Jiří Palík kr.hlava 01:23,36 4 Koplík Zdeno 85
8. SEASONY(IRE), 4 56,0 ž. Martina Havelková 2 1/2 01:23,81 7 Havelková Martina 550
9. HIT THE TRACK JACK(GB), 5 60,0 ž. Koen Clijmans 3 01:24,30 10 Resulov Artur 500
10. ANOASTER(FR), 4 s 58,5 ž. Radek Koplík 2 01:24,59 9 Koplík Zdeno 250
11. RABBIT HAVANA(GB), 6 58,5 ž. Petr Foret 1/2 01:24,66 8 Luka Václav 100
12. CRUSH ON ME(FR), 4 j 54,5 Lucie Fialová 3 1/2 01:25,28 2 Luka Václav 250
Čas: 01:22,08, Mezičasy: (12,30 - 25,04 - 23,03 - 21,71)
Výrok: BOJ-krk-3 1/2-2 3/4-krk-1 1/4-kr.hlava-2 1/2-3-2-1/2-3 1/2

Majitel: Vasury Kolesa, Trenér: Myšková Štěpánka, Chov: Tormey P.
video

6. dostih, start 16:38
1062 69. VELKÁ ČERVNOVÁ CENA
Rovina I.kat. - 2200 m, cena, 3letí
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750)
Zápisné: 1350 + 4050 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TCHEQUE KING(FR), 3 j 58,0 Daniel Vyhnálek JISTĚ 02:20,50 15 Török Dalibor 80
2. DRAGON ARROW(GB), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 2 02:20,75 8 Vocásková Helena 90
3. KMOTR(IRE), 3 58,5 ž. Radek Koplík nos 02:20,75 6 Vocásková Helena 100
4. GLOBAL MAN(FR), 3 59,5 ž. Petr Foret 3/4 02:20,89 10 Luka Václav 50
5. RABBIT BURATINO(IRE), 3 58,0 ž. Tomáš Lukášek 4 02:21,41 5 Petrlík Allan 180
6. ABRAMS CREEK(IRE), 3 59,5 ž. Martin Laube 3/4 02:21,53 7 Urbánek Luboš 80
7. RESPEKT, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka kr.hlava 02:21,54 2 Duchoň Tomáš 100
8. FABRIJAN ERSTE, 3 s 58,0 Simona Laubeová 2 1/4 02:21,85 16 Petrlík Allan 450
9. VERT LIBERTE(IRE), 3 j 59,5 ž. Michal Hrouda 1/2 02:21,94 4 Török Dalibor 40
10. AIDENSFIELD(GER), 3 58,0 ž. Jiří Palík 3 1/2 02:22,32 14 Urbánek Luboš 160
11. MIKE MAJK(IRE), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal krk 02:22,37 11 Nieslanik Miroslav 270
12. JACOBELLIS(GB), 3 58,0 ž. Adam Florian 4 02:23,18 9 Luka Václav 220
13. BOLOGNA(IRE), 3 56,5 Ulan Kozhomkulov 3 3/4 02:23,94 3 Šavujev Arslangirej 500
14. LAMPREY(IRE), 3 58,0 Taťána Mášová 1/2 02:24,03 1 Kříž Petr 330
15. BLUE EVOQUE(IRE), 3 58,0 ž. Jan Verner daleko 02:31,82 12 Brož Jiří 500
Nestartovali: VERO AMORE(IRE)
Čas: 02:20,50, Mezičasy: (15,34 - 25,32 - 26,32 - 25,50 - 23,59 - 24,43)
Výrok: JISTĚ-2-nos-3/4-4-3/4-kr.hlava-2 1/4-1/2-3 1/2-krk-4-3 3/4-1/2-daleko

Majitel: DS Pegas, Trenér: Török Dalibor, Chov: Trávníček Jiří, Ing.

Kůň č.15 TCHEQUE KING byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž. Koplík R. 500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 kg na koni č.6 KMOTR před začátkem dostihového dne (DŘ § 326).

video

7. dostih, start 17:07
1063 CENA SPOLEČNOSTI DINO TOYS
Rovina III.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FRANCESKA BELLA(IRE), 4 60,0 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 02:22,61 11 Vocásková Helena 17
2. GOMMERVILLE(FR), 4 j 56,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 3/4 02:22,86 8 Janáčková Koplíková Ingrid 130
3. DECANTER(GB), 4 57,5 ž. Koen Clijmans 1/2 02:22,93 5 Resulov Artur 200
4. URAN(GER), 5 59,0 ž. Michal Demo krk 02:22,98 7 Demele Jan 78
5. KING OF BEAUFAY(FR), 3 j 52,0 ž. Michal Hrouda 4 02:23,67 1 Török Dalibor 130
6. KENSHIBU(IRE), 4 59,0 ž. Martina Havelková hlava 02:23,71 9 Havelková Martina 130
7. ANNAHEIM(GER*), 4 56,5 Daniel Vyhnálek hlava 02:23,73 2 Pejšková Ivana 280
8. LAST OPERA SONG(FR), 8 58,0 ž. Jiří Chaloupka 4 02:24,47 6 Blažek Svatoslav 130
9. TOPSY, 4 55,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 02:24,69 10 Kabelková Hana 330
10. BLACK BET(GB), 8 56,0 ž. Petr Foret kr.hlava 02:24,69 4 Syslová Lenka 220
11. SHARETT(FR), 4 58,5 ž. Radek Koplík 13 02:26,82 12 Stašková Eva 550
12. DR IRVIN(IRE), 4 53,0 am. Michaela Kacerová 3 1/2 02:27,53 3 Germič Karel 330
Čas: 02:22,61, Mezičasy: (16,48 - 26,32 - 26,19 - 24,45 - 23,67 - 25,50)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-1/2-krk-4-hlava-hlava-4-1 1/4-kr.hlava-13-3 1/2

Majitel: Statek Blata Český Ráj I, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Holland B. & Connell P.

Kůň č.12 SHARETT ztratil na startu cca 10 délek, kůň č.3 DR IRVIN ztratil na startu cca 3 délky.

video

8. dostih, start 17:34
1064 CENA SPOLEČNOSTI TIPSPORT
Rovina III.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EAGLEWINGS(FR), 6 j 58,0 ž. Milan Zatloukal JISTĚ 02:20,82 3 Nieslanik Miroslav 170
2. MO MY DREAM(FR), 6 57,5 ž. Martin Laube 2 1/4 02:21,16 1 Neuberg Filip 80
3. LADY ROSEBURG(FR), 5 60,0 ž. Jiří Palík krk 02:21,19 10 Seménka Zdeněk 40
4. POLISH KING(IRE), 4 s 59,0 ž. Adam Florian 6 02:22,38 7 Wroblewski Grzegorz 49
5. WASTE NO TIME, 8 59,0 ž. Jiří Chaloupka kr.hlava 02:22,39 8 Horáková Lenka 170
6. ARIELLE, 4 55,0 ž. Jiřina Andrésová 2 3/4 02:22,79 11 Voršilková Helena 550
7. ROSA ALPINA(FR), 4 55,0 ž. Martina Havelková krk 02:22,85 2 Chaloupka Václav 200
8. ANGEL`S GLORY LP(SRB), 3 51,5 Lucie Fialová 1/2 02:22,94 9 Luka Václav 150
9. HIGHBRATION(GER), 4 55,0 Simona Laubeová krk 02:22,97 6 Germič Karel 100
10. KIOTARI(FR), 3 53,5 ž. Jan Verner 3/4 02:23,09 4 Tůma Pavel 100
ZN PACIFIC HILL(GER), 5 56,5 ž. Vendula Korečková     5 Váňa Tomáš 49
Čas: 02:20,82, Mezičasy: (16,12 - 24,48 - 25,32 - 26,27 - 23,55 - 25,08)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-krk-6-kr.hlava-2 3/4-krk-1/2-krk-3/4

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Haras du Cadran, Mme Ades-Hazan P.

DK prošetřila pád ž. Korečkové V. z koně č.5 PACIFIC HILL v průběhu dostihu, vyslechla ž. Korečkovou V. a její vysvětlení (podklouznutí koně) vzala na vědomí s tím, že neshledala cizí zavinění. Sankce: ž. Zatloukal M. 2 000 za zjištěnou vyšší hmotnost po dostihu o 1kg (DŘ § 383d).

video

9. dostih, start 18:04
1065 CENA CEDROSE
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IDEAL GRACE(GB), 5 60,0 ž. Koen Clijmans JISTĚ 01:53,81 12 Resulov Artur 130
2. POPOCATEPETL, 6 s 63,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/2 01:54,37 14 Germič Karel 100
3. SORBET(POL), 6 j 53,5 Taťána Mášová 4 01:55,17 4 Kalčík Michal 130
4. LA SARENNE(FR), 7 59,5 Lucie Fialová 2 01:55,44 1 Pišl Martin 70
5. TARAWERA(IRE), 3 56,0 am. Matyáš Luka 1 1/2 01:55,67 9 Luka Václav 50
6. AIDO(POL), 7 j 52,0 ž. Jan Verner nos 01:55,67 2 Verner Vladimír 180
7. NELISSA, 6 b 57,5 Daniel Vyhnálek 1 1/4 01:55,87 8 Blažek Svatoslav 90
8. DREAM OF LOVE, 5 58,0 ž. Martina Havelková 1 1/2 01:56,11 13 Horáková Lenka 90
9. LADY LAURETTA(GB), 4 61,0 am. Pavlína Kacerová 7 01:57,40 3 Berthier Kateřina 90
10. AIGER, 8 sj 51,0 Michaela Musialová 2 01:57,70 6 Hála Libor 250
11. IRIS, 3 54,5 ž. Jiřina Andrésová krk 01:57,74 11 Pátková Renata 90
12. GOLD HARY, 7 s 50,0 am. Michaela Kacerová 2 1/2 01:58,10 7 Chaloupka Václav 280
Nestartovali - odváženi: BONANZA GOLD(IRE)
Nestartovali: SIROKOVS(GB)
Čas: 01:53,81, Mezičasy: (15,06 - 25,09 - 25,58 - 24,01 - 24,07)
Výrok: JISTĚ-3 1/2-4-2-1 1/2-nos-1 1/4-1 1/2-7-2-krk-2 1/2

Majitel: Stáj Arenzo, Trenér: Resulov Artur, Chov: Chasemore Farm

Kůň č.10 BONANZA GOLD v dostihu nestartoval pro neposlušnost při vstupu do startovacích boxů. Ž. Foret P. má nárok na jízdné. DK nařídila přezkoušení schopnosti koně č.10 BONANZA GOLD ze startu z boxů před příštím startem v dostihu startovaném z boxů(DŘ § 346b). Sankce: stáj VIKTORIE V 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky na koni č.2 AIDO (DU 16/14).

video

10. dostih, start 18:33
1066 CENA SYMBOLA
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč ()
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JAN MESSI, 4 56,5 am. Marcel Novák ml. JISTĚ 01:53,64 9 Moravec Zdeněk 100
2. MARJANEH(IRE), 4 58,5 ž. Michal Hrouda 3/4 01:53,76 5 Fedorowicz Vladislav 100
3. ROLALIZA, 6 j 52,0 ž. Jan Verner 3 01:54,19 13 Hlavatý Pavel 150
4. VÉVODA, 5 b 60,5 ž. Petr Foret 2 01:54,47 14 Andrés Dušan 55
5. AIRUSCHKA, 6 56,0 Michaela Musialová nos 01:54,48 4 Hála Libor 150
6. IRISH HERO, 5 57,0 ž. Pavlína Filipová 1 3/4 01:54,73 1 Berthier Kateřina 49
7. ABONDANCE(FR), 7 56,0 ž. Jiří Palík 1/2 01:54,82 12 Brož Jiří 100
8. MARILYN DANCER, 8 51,0 Simona Laubeová 2 3/4 01:55,29 10 Dobrovolný Karel 400
9. SILVER TRIGGER(FR), 4 bj 60,0 ž. Jaromír Šafář 1 3/4 01:55,53 8 Kalčík Michal 100
10. ALHAMRA(FR), 6 s 57,0 ž. Adam Florian krk 01:55,57 7 Kub Ivan 100
11. DANCER OF DENALI, 4 52,5 Taťána Mášová 3/4 01:55,70 11 Kříž Petr 100
12. ALYSTAR, 3 s 49,0 ž. Martina Havelková 5 01:56,83 6 Koplík Zdeno 150
Nestartovali: ADMIRAL PIETT(GER), FIOMI
Čas: 01:53,64, Mezičasy: (14,14 - 24,60 - 25,09 - 24,03 - 25,78)
Výrok: JISTĚ-3/4-3-2-nos-1 3/4-1/2-2 3/4-1 3/4-krk-3/4-5

Majitel: Kam+Kam Opava, Trenér: Moravec Zdeněk, Chov: Charvát Group s.r.o.
video

11. dostih, start 19:05
1067 CENA CHUCHLE ARENY PRAHA
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FRAM, 5 j 52,0 Alena Plimlová JISTĚ 01:26,29 13 Kalčík Michal 450
2. JUVANA(FR), 4 60,5 am. Pavlína Kacerová 3/4 01:26,43 5 Berthier Kateřina 85
3. PREMYSLOVNA(GB), 4 s 59,5 ž. Koen Clijmans 3/4 01:26,59 3 Váňa Tomáš 200
4. NUTEKI, 5 55,0 ž. Michal Hrouda krk 01:26,62 16 Hlavatý Pavel 220
5. LYSYANARGENT(FR), 7 59,5 žk. Zuzana Jeníčková 1 01:26,76 2 Mourek František 85
6. ROXETTE, 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 01:27,03 6 Chaloupka Jiří 300
7. HUDSON HORNET(FR), 4 s 57,0 Eva Buriánková, Mgr. 1 1/2 01:27,24 12 Chaloupka Jiří 85
8. LADISLAV, 9 59,0 ž. Tomáš Lukášek 7 01:28,50 1 Krysmanová Rennerová Martina 85
9. WOLVERINE, 5 57,5 ž. Adam Florian 2 01:28,81 11 Voršilková Helena 55
10. MANY REASONS(IRE), 5 50,0 ž. Jiřina Andrésová 1/2 01:28,91 17 Pišl Martin 550
11. DODYBUD(IRE), 12 61,0 ž. Petr Foret 3 01:29,32 15 Kalčík Michal 150
12. TOYEN(IRE), 3 sj 49,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:29,46 8 Havelková Martina 300
13. NIKOLETTA, 5 50,0 Taťána Mášová 3/4 01:29,60 4 Blažek Svatoslav 330
14. TANITSCHKA(GER), 10 62,5 Michaela Musialová daleko 01:32,55 14 Kantek Petr 100
15. LARITA, 3 57,5 ž. Jan Verner krk 01:32,61 7 Tajmr Michal 100
16. CARA MIA, 3 60,5 ž. Vendula Korečková daleko 01:35,67 10 Germič Karel 85
Nestartovali: BJETKA(IRE), DARK ALIGHIERI, RABBIT ALFA(IRE)
Čas: 01:26,29, Mezičasy: (13,71 - 22,70 - 25,36 - 24,52)
Výrok: JISTĚ-3/4-3/4-krk-1-2-1 1/2-7-2-1/2-3-3/4-3/4-daleko-krk-daleko

Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Kalčík Michal, Chov: Pešlová M.

Poplatky: tr.Berthier K. 200 Kč za dodatečné ohlášení použití lícních beránků u koně č.5 JUVANA (DU 16/11)

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Malát Vít