home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 15.05.2021 - Slušovice
stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 14:00
1033 Cena společnosti CHARVÁT CTS a.s.
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BREXIT, 4 67,0 ž. Pavel Složil ml. V. LEHCE 04:03,36 12 Olehla Čestmír 300
2. LETEGERTO, 8 70,5 ž. Marcel Novák 9 04:04,92 6 Poles Pavel 90
3. TOUCH OF AUSTRALIA(IRE), 5 66,5 ž. Jan Kratochvíl 2 1/4 04:05,27 5 Wroblewski Grzegorz 75
4. RENASI, 4 64,0 Adam Čmiel 3/4 04:05,40 4 Holčák Radek 49
5. ANHOR(GER), 6 64,5 Daniel Vyhnálek 2 1/4 04:05,81 7 Petrlík Allan 100
6. ELSID(FR), 4 j 65,0 ž. Jan Faltejsek 1 1/4 04:06,02 10 Seménka Zdeněk 90
7. ZELDA, 8 70,0 ž. Petr Tůma krk 04:06,06 9 Šomanová Lenka 35
8. MAKOVÁ PANENKA, 6 67,0 ž. Jan Odložil 3 1/4 04:06,55 1 Ilíková Kateřina 85
9. DOVALWEENO(GB), 4 s 64,0 Ján Mach, MVDr. daleko 04:11,99 3 Wroblewski Grzegorz 450
Z ILUSION, 5 65,0 Veronika Škvařilová-Řezáčová     8 Řezáčová Jana 300
PN HABIT OF BEAMS, 4 65,0 Jiří Henych     13 Brož Jiří 450
SN SAINT TOBIAS, 5 b 70,0 ž. Pavel Kašný     11 Derych Vladimír 100
Nestartovali: BLACK BERRY(SVK)
Čas: 04:03,36, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-9-2 1/4-3/4-2 1/4-1 1/4-krk-3 1/4-daleko

Majitel: Syndikát hvězda-Olehla, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Gynekologie Gebauer s.r.o.

DK prošetřila zadržení koně č.8 ILUSION, vyslechla j. Škvařilovou V. a její vysvětlení (neakceptování tempa dostihu) vzala na vědomí a udělila sankci, dále DK prošetřila pád koně č.13 HABIT OF BEAMS a neshledala cizí zavinění, dále DK prošetřila vybočení koně č.11 SAINT TOBIAS, vyslechla ž. Kašného P. a jeho vysvětlení (neovladatelnost koně) vzala na vědomí. Poplatek: tr. Wroblewski G. 400 Kč za ohlášení nepoužití stínidel u koně č.3 DOVALWEENO (DU 16/11),stáj Statek Blata Český ráj 500 Kč za ohlášenou změnu dresu (DU 16/2). Sankce: am. Plšek F. ml. 2 500 Kč za nedodržení sjednaného závazku DŘ § 412b, stáj Syndikát hvězda-Olehla 400 Kč za neohlášenou změnu barvy čapky na koni č.12 BREXIT (DŘ § 105), tr. Řezáčová J. výstraha za nepřipravenost koně č.8 ILUSION do dostihu (DŘ § 411f), tr. Derych V. výstraha za nepřipravenost koně č.11 SAINT TOBIAS do dostihu (DŘ § 411f)

video

2. dostih, start 14:35
1034 Cena Stáje Březová
Rovina IV.kat. - 1100 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CORSTON(IRE), 5 54,5 Michaela Musialová LEHCE 01:09,36 6 Kantek Petr 90
2. DAPA, 6 58,0 Denisa Sikorová 4 1/4 01:10,16 11 Holčák Radek 35
3. VALMONT OHNE, 9 59,0 ž. Jiří Palík 2 1/2 01:10,64 4 Havlíček Jan 30
4. MEANNAH, 4 52,0 Taťána Mášová 3/4 01:10,78 8 Nagy Ladislav 220
5. BETTSUT, 6 57,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:11,00 9 Héč Karel 80
6. SUMMER DRESS(GB), 6 57,0 Daniel Vyhnálek 1 01:11,17 3 Koplík Zdeno 100
7. RENATA(GB), 4 57,0 ž. Jakub Pavlíček 1/2 01:11,26 10 Demele Jan 80
8. ANNIE TIGER, 6 55,0 am. Sabina Mokrošová 5 01:12,25 2 Vymazal Josef 180
9. SHARP BROOK, 13 62,0 ž. Jaromír Šafář 1 01:12,44 1 Demele Jan 150
10. NIGHT SKY, 4 60,5 ž. Michal Demo krk 01:12,51 7 Ilíková Kateřina 120
11. TATRYNKA, 4 54,5 am. Markéta Krejčí 17 01:16,11 5 Slabý Petr 450
Čas: 01:09,36, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4 1/4-2 1/2-3/4-1 1/4-1-1/2-5-1-krk-17

Majitel: DS Ondra, Matyáš+Flash, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: Vartanov V.

Kůň č.5 TATRYNKA ztratil na startu cca 2 délky. Poplatek: stáj K-K Metal a.s. 1 500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.11 DAPA ke startu (DU 16/5).

video

3. dostih, start 15:04
1035 Cena společnosti TIPSPORT
Rovina III.kat. - 2400 m, cena, 4letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 4.0 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FRANCESKA BELLA(IRE), 4 56,0 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 02:35,80 12 Vocásková Helena 27
2. AVIGNON, 4 61,0 ž. Vendula Korečková 3 1/2 02:36,49 1 Váňa Tomáš 29
3. FLY AMICO(FR), 4 55,5 Michaela Musialová 3 1/4 02:37,13 5 Piruch Jozef 85
4. BLONDIE(GB), 5 55,5 ž. Michal Demo 4 1/4 02:37,96 2 Ilíková Kateřina 170
5. GLAVALINO(SRB), 9 55,5 am. Sabina Mokrošová 1 02:38,18 8 Mimra Zdeněk 130
6. LORIANA OF JAPE, 4 59,5 ž. Jakub Pavlíček 2 1/2 02:38,65 11 Holčák Radek 130
7. MOUNT Q(GB), 6 52,5 Denisa Sikorová 2 02:39,02 4 Holčák Radek 100
8. FELIX(FR), 7 59,0 ž. Jiří Palík 2 02:39,36 3 Havlíček Jan 78
9. MISS LATVIA(IRE), 4 51,0 Taťána Mášová 6 02:40,49 7 Demele Jan 300
10. JAN MESSI, 4 57,0 Daniel Vyhnálek 5 02:41,48 6 Moravec Zdeněk 170
11. VADETABERRY, 4 55,0 Simona Laubeová 2 1/2 02:41,94 9 Petrlík Allan 130
12. CAMELAI, 10 53,5 ž. Michal Hrouda 7 02:43,32 10 Vymazal Josef 550
Nestartovali: BLACK BET(GB), CHALUHA, JESIENKA
Čas: 02:35,80, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/2-3 1/4-4 1/4-1-2 1/2-2-2-6-5-2 1/2-7

Majitel: Statek Blata Český Ráj I, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Holland B. & Connell P.
video

4. dostih, start 15:30
1036 Cena Jockey Clubu ČR
Steeplechase IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
Stav dráhy: 4.4 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TIARA MAN(FR), 10 72,5 ž. Marcel Novák JISTĚ 04:00,18 1 Bodlák Radim 33
2. KOMINIK(IRE), 6 68,5 ž. Jan Faltejsek 3 04:00,85 10 Baštová Pavlína 18
3. IDOL(POL), 7 71,0 ž. Jan Kratochvíl 3 1/2 04:01,62 4 Derych Vladimír 80
4. ECOLOGIC, 5 68,5 ž. Pavel Složil ml. 4 3/4 04:02,69 8 Kříž Petr 220
5. KASAI, 4 65,0 Veronika Škvařilová-Řezáčová 12 04:05,40 7 Popelka Stanislav 400
6. MEDI JAPE, 4 63,0 Daniel Vyhnálek 2 3/4 04:06,03 5 Popelka Stanislav 200
7. MARKOS, 7 68,5 ž. Petr Tůma 3/4 04:06,20 3 Novák Antonín 130
8. CARILLO, 4 64,0 Adam Čmiel 2 04:06,62 2 Holčák Radek 120
9. NIKA, 5 A 1/2 67,5 ž. Jan Odložil 4 1/4 04:07,63 11 Popelka Stanislav 450
10. SANTOS(IRE), 8 66,0 Ján Mach, MVDr. 3/4 04:07,80 9 Slabý Petr 130
Z SHEHREZADA, 4 65,0 am. Tereza Polesná     6 Růžičková Martina 550
Čas: 04:00,18, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3-3 1/2-4 3/4-12-2 3/4-3/4-2-4 1/4-3/4

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Bodlák Radim, Chov: Mlle Collet C.& L.

DK prošetřila zadržení koně č.6 SHEHREZADA, vyslechla am. Polesnou T. a její vysvětlení (vypadnutý třmen) vzala na vědomí. Sankce: am. Plšek F. ml. 2 500 Kč za nedodržení sjednaného závazku DŘ § 412b.

video

5. dostih, start 16:02
1037 Cena společnosti CHARVÁT Group s.r.o.
Rovina III.kat. - 2200 m, cena, 3letí
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. QUENTY, 3 56,0 ž. Jiří Palík JISTĚ 02:30,76 6 Piruch Jozef 75
2. DOROTA(IRE), 3 53,0 Dana Bořánková 1 02:30,97 11 Vocásková Helena 39
3. TONY BOY(GB), 3 57,0 ž. Jakub Pavlíček 2 1/2 02:31,47 2 Demele Jan 55
4. SALIVANO(POL), 3 57,0 Taťána Mášová 2 1/2 02:31,94 8 Lempochnerová Veronika 100
5. BERENIKA(IRE), 3 53,0 ž. Martina Havelková 6 02:33,13 3 Havelková Martina 100
6. LAVIGNE, 3 57,0 Daniel Vyhnálek 1 02:33,31 4 Mimra Zdeněk 200
7. ALFONZA, 3 55,0 ž. Michal Demo 4 1/2 02:34,28 10 Menclová Aneta 75
8. BIG TALK(FR), 3 56,0 ž. Jaromír Šafář 6 02:35,51 5 Bodlák Radim 45
9. SUNSET(FR), 3 52,0 Alena Plimlová 1 3/4 02:35,81 7 Stašková Eva 250
10. SWEET VALENTINE, 3 53,0 ž. Michal Hrouda 3 1/2 02:36,54 1 Bodlák Radim 100
Nestartovali: TASMÍNA
Čas: 02:30,76, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1-2 1/2-2 1/2-6-1-4 1/2-6-1 3/4-3 1/2

Majitel: Syndikát 2020 - Piruch, Trenér: Piruch Jozef, Chov: Černotová I.

DK prošetřila situaci mezi koňmi č.11 DOROTA a č.3 BERENIKA na začátku cílové roviny, vyslechla ž. Havelkovou M. a nezjistila žádné porušení DŘ.

video

6. dostih, start 16:32
1038 Cena společnosti D Plast a.s.
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FALCON BABY(IRE), 5 56,0 ž. Jaromír Šafář V. LEHCE 01:55,42 9 Vocásková Helena 21
2. URAN(GER), 5 56,5 ž. Michal Demo 11 01:57,50 7 Demele Jan 85
3. LAST OPERA SONG(FR), 8 55,5 ž. Peter Hodáň 2 1/2 01:57,98 5 Blažek Svatoslav 180
4. TEDDY BEAR(FR), 4 56,5 ž. Jiří Palík 2 01:58,36 6 Holčák Radek 130
5. ARMITAGO(FR), 4 57,5 Michaela Musialová 1 1/2 01:58,63 4 Piruch Jozef 40
6. FABLE, 5 b 60,0 ž. Jakub Pavlíček 1 01:58,80 1 Podhányi Jan 270
7. RABBIT TORONADO(GB), 4 55,0 Simona Laubeová 1/2 01:58,91 10 Petrlík Allan 75
8. FIOMI, 9 55,0 ž. Martina Havelková 2 1/2 01:59,39 2 Kantek Petr 200
9. ZOHEYR(IRE), 4 s 59,0 Denisa Sikorová 6 02:00,63 8 Holčák Radek 60
10. WILD BRAU, 4 57,0 Daniel Vyhnálek daleko 02:06,63 3 Blažek Svatoslav 550
Čas: 01:55,42, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-11-2 1/2-2-1 1/2-1-1/2-2 1/2-6-daleko

Majitel: 3 hearts, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Glashare House S.

DK prošetřila výkon koně č.3 WILD BRAU v dostihu, vyslechla j. Vyhnálka D. a jeho vysvětlení vzala na vědomí. Sankce: tr. Piruch J. 200 Kč za nesprávné nasedlání koně č.4 ARMITAGO do dostihu (DŘ § 306). tr. Blažek S. výstraha za nepřipravenost koně do dostihu (DŘ § 411f).

video

7. dostih, start 17:00
1039 Cena hejtmana Zlínského kraje
Steeplechase V.kat. - 3800 m, cena, 5letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 4.4 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHAIKOVSKIY(UKR), 5 68,0 ž. Jan Kratochvíl V. LEHCE 04:39,76 9 Wroblewski Grzegorz 29
2. THE BAR IS CLOSED(FR), 6 64,0 Daniel Vyhnálek 5 04:40,92 5 Lempochnerová Veronika 150
3. STING RIVER(IRE), 8 b 70,5 ž. Pavel Složil ml. 15 04:44,31 2 Kříž Petr 100
4. TEX, 7 66,0 Ján Mach, MVDr. 2 04:44,70 1 Bělka Martin 80
5. SEXY LORD, 5 j 65,0 am. Tereza Polesná 1 3/4 04:45,02 10 Růžičková Martina 170
6. KORNETA, 6 68,5 ž. Jan Odložil 11 04:47,54 3 Popelka Stanislav 30
Z BORDERLAND(IRE), 15 69,0 ž. Pavel Kašný     4 Kašný Pavel 220
Z LIGHTNING STORM, 5 b 68,0 ž. Jan Faltejsek     6 Popelka Stanislav 60
PN ROZINA, 5 b 63,0 Josef Borč     8 Křídlová Tamara 300
Z MATHEUS, 5 b 65,5 Adam Čmiel     7 Popelka Stanislav 170
Nestartovali: MORAVANKA
Čas: 04:39,76, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-5-15-2-1 3/4-11

Majitel: Vocetka, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Lishchuk G.

DK prošetřila zadržení koní č.4 BORDERLAND, č.6 LIGHTNING STORM a č.7 MATHEUS, vyslechla ž. Kašeného P., ž. Faltejska J. a j. Čmiela A. a jejich vysvětlení (neakceptování tempa dostihu - Kašný, neakceptování tempa dostihu - Faltejsek, neakceptování tempa dostihu - Čmiel) vzala na vědomí, dále DK prošetřila pád koně č.8 ROZINA a neshledala cizí zavinění. Sankce: ž. Odložil J. 1 000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

8. dostih, start 17:43
1040 Cena dostihové dráhy Slušovice
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 4.4 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IRISH HERO, 5 60,0 ž. Pavlína Filipová JISTĚ 01:45,64 3 Berthier Kateřina 55
2. MIKROP ALIGHIERI, 4 71,5 Simona Laubeová 2 1/2 01:46,06 12 Petrlík Allan 75
3. ETERNITY, 5 52,0 Denisa Sikorová 1/2 01:46,14 5 Holčák Radek 150
4. SHARP JAILER, 5 s 51,5 Taťána Mášová 3 1/2 01:46,84 7 Bělka Martin 120
5. ABONDANCE(FR), 7 63,5 ž. Jiří Palík 3/4 01:46,99 1 Brož Jiří 65
6. LEMESÍNA, 11 57,5 ž. Martina Havelková kr.hlava 01:47,00 13 Kantek Petr 70
7. GALÉRA, 5 b 52,0 Alena Plimlová 2 1/2 01:47,45 11 Demele Jan 270
8. HEURE, 10 58,0 ž. Vendula Korečková 1 1/2 01:47,72 8 Ilíková Kateřina 60
9. ODIONETA, 4 51,0 ž. Peter Hodáň 2 01:48,12 9 Kantek Petr 250
10. EMA RAL, 6 57,0 ž. Michal Demo 1/2 01:48,24 10 Menclová Aneta 100
11. AIGER, 8 sj 61,5 Michaela Musialová 9 01:50,08 6 Hála Libor 120
12. SUN RAIN(SVK), 4 61,0 Daniel Vyhnálek 4 3/4 01:51,06 2 Vymazal Josef 90
Nestartovali: SAVAGE, TANITSCHKA(GER)
Čas: 01:45,64, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/2-1/2-3 1/2-3/4-kr.hlava-2 1/2-1 1/2-2-1/2-9-4 3/4

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Filip V.
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Treml František, Doc. MVDr.
Člen DK: Vaňourek Aleš
Rozhodčí u cíle: Srnec František
Dostihový tajemník: Čapáková Jana
Rozhodčí u váhy: Vychodilová Veronika
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Havlíček Jan
Cílová kamera: Malát Vít