home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 09.05.2021 - Most
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:03
1025 Cena Jockey Clubu ČR
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NOMBEKO(FR), 7 57,0 ž. Milan Zatloukal JISTĚ 01:41,95 1 Pišl Martin 200
2. ADMIRAL PIETT(GER), 5 58,5 ž. Jiří Palík 2 1/4 01:42,29 9 Chaloupka Václav 85
3. NOWETA, 4 53,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 3 3/4 01:42,85 11 Hronová Ilona 140
4. MARIOS(IRE), 4 s 56,5 ž. Tomáš Lukášek 1 1/4 01:43,02 2 Kub Ivan 200
5. SAIGON ICON(IRE), 4 59,5 ž. Petr Foret 1/2 01:43,11 7 Záhorová Eva 55
6. DODYBUD(IRE), 12 54,0 ž. Adam Florian krk 01:43,15 8 Kalčík Michal 330
7. LUSINDA(GB), 6 56,0 ž. Martin Laube 1 1/2 01:43,35 6 Bodlák Radim 110
8. WOLVERINE, 5 50,0 ž. Jiřina Andrésová 3/4 01:43,47 5 Voršilková Helena 85
9. ROLALIZA, 6 j 52,5 ž. Jan Verner 1 1/4 01:43,64 15 Hlavatý Pavel 100
10. NA KONCI DUHY, 4 54,5 am. Matyáš Luka hlava 01:43,65 12 Brož Jiří 110
11. MONJOUET, 4 63,5 Simona Laubeová 1/2 01:43,72 4 Petrlík Allan 90
12. AZDAR(FR), 6 58,5 am. Sabina Mokrošová 3/4 01:43,79 13 Andrés Dušan 100
13. STUHNA(FR), 7 48,0 Taťána Mášová hlava 01:43,81 3 Pejšková Ivana 90
14. SIR CORAL, 4 55,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/2 01:44,05 16 Bartoš st. Josef 110
15. PREMYSLOVNA(GB), 4 54,0 ž. Vendula Korečková krk 01:44,09 14 Váňa Tomáš 200
Nestartovali: BORN TO RACE(GER)
Čas: 01:41,95, Mezičasy: (26,79 - 25,51 - 25,58 - 24,07)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-3 3/4-1 1/4-1/2-krk-1 1/2-3/4-1 1/4-hlava-1/2-3/4-hlava-1 1/2-krk

Majitel: Jerevan, Trenér: Pišl Martin, Chov: Plersch Breeding SARL
video

2. dostih, start 13:36
1026 Cena společnosti PARAMO a.s.
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT BURATINO(IRE), 3 58,0 ž. Tomáš Lukášek BOJ 01:43,49 3 Petrlík Allan 35
2. NAPOLEON BAY(FR), 3 57,0 ž. Michal Demo krk 01:43,53 1 Drlík Jaroslav 350
3. ANAWA(FR), 3 54,0 am. Sabina Mokrošová krk 01:43,57 4 Nieslanik Miroslav 45
4. SMOLÍČEK, 3 54,0 Eva Buriánková, Mgr. 2 01:43,86 12 Chaloupka Jiří 120
5. DENIHILONIHIL(IRE), 3 57,0 ž. Vendula Korečková 3/4 01:44,00 13 Kalčík Michal 350
6. ARGEMA, 3 55,0 Zuzana Míčová 1 1/2 01:44,24 14 Menclová Aneta 100
7. RABBIT GARSWOOD(IRE), 3 57,0 ž. Jan Verner 1 1/2 01:44,46 10 Petrlík Allan 100
8. OLD SHAMALL, 3 j 55,5 ž. Adam Florian 4 01:45,12 16 Hlavatý Pavel 120
9. KIRA(IRE), 3 55,5 ž. Jaromír Šafář 3 1/2 01:45,70 6 Berthier Kateřina 120
10. ALYSTAR, 3 b 55,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1/2 01:45,76 11 Koplík Zdeno 250
11. MONSIEUR EDDIE(GB), 3 s 57,0 ž. Milan Zatloukal kr.hlava 01:45,77 7 Haris Ludvík 250
12. CHEVAL DE ROI(IRE), 3 57,0 ž. Michal Hrouda 1 1/2 01:46,03 5 Fedorowicz Vladislav 120
13. DIDEROT, 3 57,0 ž. Petr Foret 5 01:46,89 2 Záhorová Eva 250
14. TOYEN(IRE), 3 j 55,5 ž. Martina Havelková 2 01:47,28 9 Havelková Martina 350
15. RABBIT ALFA(IRE), 3 55,5 ž. Jiřina Andrésová 1/2 01:47,40 15 Petrlík Allan 200
16. RABBIT MEHMAS(IRE), 3 53,0 Simona Laubeová 11 01:49,47 8 Petrlík Allan 120
Nestartovali: CLASSA(IRE), SHEIK
Čas: 01:43,49, Mezičasy: (26,73 - 25,76 - 24,58 - 26,42)
Výrok: BOJ-krk-krk-2-3/4-1 1/2-1 1/2-4-3 1/2-1/2-kr.hlava-1 1/2-5-2-1/2-11

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Fitzgerald D. & J.

Sankce: am Mokrošová S. 600 Kč a odnětí jezdecké licence na jeden dostihový den ( tj. 5.6.2021 ) za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

3. dostih, start 14:05
1027 Cena společnosti Tipsport
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CAWOK(IRE), 5 56,5 ž. Adam Florian JISTĚ 01:28,23 5 Tajmr Michal 150
2. SHEIK YERBOUTI, 9 49,0 am. Jana Fialová 2 1/4 01:28,58 11 Mourek František 330
3. EVEREST HILL(GB), 11 55,5 ž. Martin Laube 1/2 01:28,65 3 Koplík Zdeno 200
4. OLINKA, 5 56,5 ž. Martina Havelková 1/2 01:28,74 4 Horáková Lenka 120
5. TARAWERA(IRE), 3 51,0 Lucie Fialová hlava 01:28,77 2 Luka Václav 45
6. OPINION MAKER(IRE), 7 j 61,0 Taťána Mášová hlava 01:28,79 7 Pejšková Ivana 80
7. RABBIT MAKE(IRE), 4 61,5 Simona Laubeová 3/4 01:28,90 10 Petrlík Allan 120
8. ECHO RULES(IRE), 12 s 54,0 žk. Sofie Kvízová 1/2 01:28,96 1 Mourek František 330
9. MARIE D`ORVAL(GB), 4 j 57,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/4 01:29,24 14 Nieslanik Miroslav 120
10. HOFERGIRL(GB), 5 s 58,5 am. Kateřina Fialová 2 01:29,52 6 Koplík Zdeno 100
11. NACHTSWAERMER(IRE), 5 54,0 am. Matyáš Luka 1 01:29,69 9 Luka Václav 80
12. MOONLIGHT SHADOW(GB), 4 55,5 ž. Jiří Palík 3/4 01:29,80 8 Musialová Michaela 150
13. COLTYN, 6 60,0 am. Sabina Mokrošová 2 3/4 01:30,26 12 Seménka Zdeněk 80
14. FORCE ONE, 3 53,5 ž. Jan Verner 2 1/2 01:30,66 13 Pohanka Ladislav 75
Čas: 01:28,23, Mezičasy: (15,28 - 24,18 - 23,95 - 24,82)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-1/2-1/2-hlava-hlava-3/4-1/2-2 1/4-2-1-3/4-2 3/4-2 1/2

Majitel: Strojírna Litvínov, Trenér: Tajmr Michal, Chov: Power I.

Poplatek: stáj SŠ dostihového sportu 200 Kč za ohlášenou změnu barvy čapky u koně č.11 SHEIK YERBOUTI (DU 16/3). DK vyslechla am. Mokrošovou S. k výkonu koně č.12 COLTYN a její vysvětlení (neakceptování tempa ) vzala na vědomí.

video

4. dostih, start 14:32
1028 Cena hejtmana Ústeckého kraje
Rovina II.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JIR SUN(GB), 4 56,0 ž. Martin Laube JISTĚ 01:10,41 5 Urbánek Luboš 50
2. KATHY AMES(FR), 4 54,0 ž. Vendula Korečková 1 3/4 01:10,64 3 Váňa Tomáš 100
3. VI FI(IRE), 3 56,0 Ulan Kozhomkulov 1/2 01:10,72 13 Šavujev Arslangirej 50
4. FILS DE L`AIR(FR), 7 bj 57,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 3/4 01:10,97 11 Koplík Zdeno 150
5. MOLLYS BEST(FR), 7 s 59,5 ž. Pavlína Filipová 3/4 01:11,10 4 Berthier Kateřina 100
6. BEROUYINE(FR), 7 57,0 ž. Jiří Palík 1 01:11,27 12 Brož Jiří 120
7. SOUTH CAPTIVA(FR), 7 60,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:11,38 7 Mimra Zdeněk 110
8. MANOLLA, 8 59,5 ž. Radek Koplík krk 01:11,42 1 Koplík Zdeno 85
9. LET FIRE(FR), 6 53,5 ž. Jiřina Andrésová krk 01:11,47 2 Andrés Dušan 150
10. ORSSIO(FR), 7 54,5 ž. Michal Hrouda 2 1/4 01:11,77 6 Drlík Jaroslav 200
11. LEXCEED(GER), 10 j 66,0 ž. Jan Rája krk 01:11,82 9 Nieslanik Miroslav 100
12. BIG BEN, 5 s 55,0 ž. Jan Verner 3 1/4 01:12,37 10 Havelková Martina 150
13. ANIELA(IRE), 4 58,0 ž. Michal Demo 1 1/4 01:12,57 8 Brož Jiří 250
Čas: 01:10,41, Mezičasy: (23,58 - 23,49 - 23,34)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-1/2-1 3/4-3/4-1-1/2-krk-krk-2 1/4-krk-3 1/4-1 1/4

Majitel: Lokotrans, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: Rabbah Bloodstock Limited

Sankce: j. Kozhomkulov U. 500 Kč za tísnění koně č.4 MOLLYS BEST koněm č.13 VI FI v cílové rovině (DŘ § 364c).

video

5. dostih, start 15:01
1029 27. Memoriál Vlastimila Smolíka
Rovina I.kat. - 2400 m, cena, 4letí a starší
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750)
Zápisné: 1800 + 3600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FALIRAKI, 4 57,5 ž. Jan Verner JISTĚ 02:33,13 9 Tůma Pavel 65
2. FRANCIMOR(IRE), 4 59,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 02:33,26 2 Vocásková Helena 29
3. CACOPHONOUS(GB), 6 59,0 ž. Martina Havelková 4 1/2 02:33,91 4 Havelková Martina 80
4. DARKOLVA(IRE), 6 58,0 ž. Martin Laube 2 1/4 02:34,20 8 Holčák Radek 65
5. BONYS, 8 59,0 ž. Jiří Palík 1 1/4 02:34,40 6 Pohanka Ladislav 100
6. ORPHEUS, 6 58,0 ž. Petr Foret 3 1/4 02:34,85 3 Záhorová Eva 60
7. EDREMI(FR), 4 s 58,0 ž. Radek Koplík 3 1/4 02:35,39 7 Koplík Zdeno 250
8. MAVERANA(POL), 4 57,5 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 02:35,59 1 Nieslanik Miroslav 150
9. ILE JONES(FR), 5 j 55,5 ž. Vendula Korečková 4 02:36,18 10 Hulínský Václav 170
Nestartovali: BARABASH(GER)
Čas: 02:33,13, Mezičasy: (25,50 - 26,68 - 26,28 - 26,02 - 24,13 - 24,52)
Výrok: JISTĚ-3/4-4 1/2-2 1/4-1 1/4-3 1/4-3 1/4-1 1/4-4

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Charvát Group s.r.o.

Kůň č.9 FALIRAKI byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

6. dostih, start 15:33
1030 73. Jarní cena klisen města Mostu
Rovina L - 1600 m, cena, 3letí - klisny
550.000 Kč (275000 - 104500 - 66000 - 38500 - 27500 - 22000 - 16500)
Zápisné: 7150 + 14850 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SOLEMEENA, 3 58,0 ž. Petr Foret BOJ 01:41,42 4 Luka Václav 140
2. DEVOIR RIEN(FR), 3 58,0 ž. Jan Verner krk 01:41,48 3 Tůma Pavel 23
3. SPARKLE SHOUT(IRE), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 2 01:41,72 2 Nieslanik Miroslav 45
4. MUGURUZA(IRE), 3 j 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 3/4 01:42,25 1 Luka Václav 40
5. RABBIT COULSTY(IRE), 3 58,0 ž. Tomáš Lukášek 1 01:42,40 6 Petrlík Allan 130
6. GIANNINA(IRE), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 7 01:43,82 7 Vocásková Helena 75
7. RABBIT MANDURO(IRE), 3 58,0 Simona Laubeová 4 01:44,49 5 Petrlík Allan 270
8. TREZY LADY(FR), 3 58,0 ž. Jiří Palík 12 01:47,06 8 Nieslanik Miroslav 400
Čas: 01:41,42, Mezičasy: (26,62 - 25,20 - 24,19 - 25,41)
Výrok: BOJ-krk-2-3 3/4-1-7-4-12

Majitel: Martin Bláha, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Bláha Martin

Kůň č.4 SOLEMEENA byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

7. dostih, start 16:02
1031 Cena Nadačního fondu Jockey Clubu ČR
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RESPEKT, 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka V. LEHCE 02:23,09 2 Duchoň Tomáš 55
2. MIKE MAJK(IRE), 3 sj 59,5 ž. Milan Zatloukal 8 02:24,69 5 Nieslanik Miroslav 45
3. MERANO, 3 57,0 ž. Adam Florian 1 3/4 02:24,93 7 Neuberg Filip 60
4. BE IN, 3 57,0 ž. Jan Verner krk 02:24,96 1 Tůma Pavel 45
5. AGABA, 3 55,5 ž. Jaromír Šafář 2 02:25,22 10 Vocásková Helena 60
6. TALULU, 3 55,5 ž. Jiří Palík 2 02:25,49 9 Chaloupka Václav 220
7. REGGAETON, 3 57,0 ž. Michal Demo 1/2 02:25,57 6 Kabelková Hana 330
8. DASJA, 3 55,5 ž. Martin Laube 2 1/2 02:25,93 8 Holčák Radek 150
9. CASSYDOR, 3 57,0 ž. Petr Foret 3 1/4 02:26,39 11 Záhorová Eva 130
10. ANGELIC BEAUTY, 3 57,5 ž. Vendula Korečková 7 02:27,51 3 Váňa Tomáš 90
11. SHENABI, 3 53,0 Taťána Mášová 1 1/4 02:27,74 4 Pejšková Ivana 400
Čas: 02:23,09, Mezičasy: (14,08 - 26,18 - 26,73 - 26,00 - 25,78 - 24,32)
Výrok: VELMI LEHCE-8-1 3/4-krk-2-2-1/2-2 1/2-3 1/4-7-1 1/4

Majitel: Jezdecký klub Cholupice, Trenér: Duchoň Tomáš, Chov: Duchoň T.

Poplatek: tr. Holčák R. 400 Kč za dodatečné ohlášení použití stínidel u koně č.8 DASJA (DU 16/11).

video

8. dostih, start 16:37
1032 Cena společnosti HIPODROM MOST
Rovina V.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHEBY LOVE, 4 59,5 ž. Vendula Korečková JISTĚ 02:23,49 2 Váňa Tomáš 75
2. TEMIGIN, 5 55,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 02:23,72 7 Bartoš st. Josef 110
3. HUDSON HORNET(FR), 4 s 60,5 ž. Jiří Chaloupka 3 1/4 02:24,22 9 Chaloupka Jiří 75
4. RIVERSIDE, 12 62,0 Daniel Vyhnálek 1 1/4 02:24,41 10 Kantek Petr 110
5. LUCIFER, 8 s 53,5 ž. Jan Verner 2 1/2 02:24,79 12 Bartoš st. Josef 150
6. MATEY, 4 52,0 Lucie Fialová 3/4 02:24,92 11 Kříž Petr 150
7. EOWYN, 8 59,0 Zuzana Míčová krk 02:24,96 14 Menclová Aneta 85
8. SY JU REE, 5 52,0 Taťána Mášová 2 02:25,31 3 Kříž Petr 85
9. GISELLE, 6 57,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/2 02:25,76 16 Pišl Martin 170
10. ARIGNY, 6 56,5 ž. Adam Florian 2 1/2 02:26,28 8 Voršilková Helena 110
11. FRAM, 5 j 52,0 Alena Plimlová 3/4 02:26,40 4 Kalčík Michal 500
12. CENNÁ NADĚJE, 5 b 59,5 am. Sabina Mokrošová krk 02:26,45 1 Kalčík Michal 150
13. BRIGNOGAN PLAGES(FR), 4 58,5 ž. Jiří Palík 4 1/2 02:27,13 6 Musialová Michaela 100
14. MANY REASONS(IRE), 5 s 53,0 ž. Michal Hrouda 7 02:28,30 5 Pišl Martin 500
Nestartovali - odváženi: DATTLEI(IRE)
Nestartovali: KAPITAN TREVILLE, WHITE GHOST
Čas: 02:23,49, Mezičasy: (13,70 - 24,42 - 26,94 - 27,25 -26,24 - 24,94)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-3 1/4-1 1/4-2 1/2-3/4-krk-2-2 1/2-2 1/2-3/4-krk-4 1/2-7

Majitel: Licehamr, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.13 DATTLEI nestartoval z důvodu proražení startovacích boxů. DK nařídila přezkoušení schopnosti koně č.13 DATTLEI ze startu z boxů před příštím startem v dostihu startovaném ze startovacích boxů(DŘ § 346b), ž. Havelková M. má nárok na jízdné. Poplatek: stáj Stáj Bartoš 200 Kč za ohlášenou změnu barvy čapky u koně č.7 TEMIGIN (DU 16/3). DK vyslechla ž. Palíka J. k výkonu koně č.6 BRIGNOGAN PLAGES a jeho vysvětlení ( podezření na zranění koně ) vzala na vědomí. Kůň č.2 SHEBY LOVE byl vybrán k antidopingové kontrole.

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Krejčí Martina, Ing.
Člen DK: Nový Otakar, Mgr.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Pavelková Yvona, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Šafář st. Jaromír
Cílová kamera: Dobrovolný Karel