home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 18.04.2021 - Most
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:08
1001 Cena zahájení dostihové sezony
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KISSI STURM, 7 j 57,0 ž. Jakub Pavlíček JISTĚ 01:41,72 12 Blecha Jan 180
2. TOP GUN(GER), 5 59,5 ž. Jiří Palík 3/4 01:41,85 6 Brož Jiří 180
3. WLASTINA(GB), 6 55,5 ž. Michal Demo 1 1/2 01:42,09 5 Neuberg Filip 180
4. JOGANVILLE(FR), 4 58,5 am. Sabina Mokrošová hlava 01:42,11 10 Nieslanik Miroslav 45
5. CREATOR(IRE), 4 59,5 ž. Radek Koplík hlava 01:42,13 8 Koplík Zdeno 65
6. FATHER FROST(IRE), 9 55,5 ž. Jaromír Šafář kr.hlava 01:42,14 3 Váňa st. Josef 110
7. SEA THE NIGHT(IRE), 5 57,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 01:42,32 2 Váňa Tomáš 300
8. FACTS AND FIGURES(IRE), 8 59,5 ž. Martin Laube 3/4 01:42,46 11 Urbánek Luboš 150
9. TROPICAL BOND, 10 b 58,0 am. Jindřich Fabris 3/4 01:42,57 9 Kalčík Michal 85
10. RABBIT TORONADO(GB), 4 58,0 ž. Jaroslav Línek 3/4 01:42,69 7 Petrlík Allan 130
11. ORSSIO(FR), 7 57,0 ž. Michal Hrouda 1 1/2 01:42,94 1 Drlík Jaroslav 130
12. BIG BEN, 5 57,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:43,09 13 Havelková Martina 110
13. SAN GODENZO, 4 54,5 ž. Jiřina Andrésová 1 1/4 01:43,31 4 Kalčík Michal 350
14. RABBIT MAKE(IRE), 4 55,5 ž. Jan Verner 2 01:43,62 14 Petrlík Allan 75
Čas: 01:41,72, Mezičasy: (26:02 - 25,10 - 25,04 - 25,56)
Výrok: JISTĚ-3/4-1 1/2-hlava-hlava-kr.hlava-1 1/4-3/4-3/4-3/4-1 1/2-3/4-1 1/4-2

Majitel: Dostihová stáj Kissi, Trenér: Blecha Jan, Chov: Pavlíček J.

DK vyslechla ž. Laubeho M. k výkonu koně č.11 FACTS AND FIGURES v cílové rovině a jeho vysvětlení (domino efekt způsobený tísnícím koněm č.12 KISSI STURM), dále vyslechla am. Mokrošovou S. k výkonu koně č.10 JOGANVILLE v cílové rovině a jeji vysvětlení (závada na výstroji) vzala na vědomí. Sankce: ž. Pavlíček J. 1000 Kč za tísnění koní č.10 JOGANVILLE a následně koní č.5 WLASTINA a č.11 FACTS AND FIGURES koněm č.12 KISSI STURM v cílové rovině (DŘ § 364c).

video

2. dostih, start 13:35
1002 Cena společnosti HIPODROM MOST
Rovina IV.kat. - 2200 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZAMINDARTON, 5 s 62,0 ž. Jaroslav Línek BOJ 02:21,83 12 Petrlík Allan 78
2. CULIHRACH(IRE), 4 j 55,0 ž. Martina Havelková hlava 02:21,87 1 Havelková Martina 85
3. LA SARENNE(FR), 7 58,5 Lucie Fialová 3 1/2 02:22,53 3 Pišl Martin 78
4. MARJANEH(IRE), 4 58,0 ž. Michal Hrouda 3 02:23,01 6 Fedorowicz Vladislav 100
5. NOWETA, 4 54,0 ž. Vendula Korečková 3 02:23,57 2 Hronová Ilona 250
6. BELL ELYSEES(GB), 5 61,0 ž. Jiří Palík 5 02:24,57 9 Brož Jiří 100
7. SHEDIR(IRE), 5 60,5 am. Sabina Mokrošová 1/2 02:24,65 11 Nieslanik Miroslav 55
8. RIVERSIDE, 12 53,0 Michaela Musialová 3 1/4 02:25,24 7 Kantek Petr 180
9. SYLVIANA(FR), 4 66,5 am. Tereza Winterová 1/2 02:25,35 8 Nieslanik Miroslav 100
10. ANZOA, 4 59,5 Ulan Kozhomkulov 7 02:26,79 5 Pohanka Ladislav 100
11. LANDARON, 7 60,0 Simona Laubeová 3 1/2 02:27,47 13 Petrlík Allan 100
12. AMBRA(FR), 4 61,0 ž. Jan Verner 3/4 02:27,63 4 Chaloupka Václav 120
13. CENNÁ NADĚJE, 5 b 54,0 ž. Jiřina Andrésová 3/4 02:27,76 10 Kalčík Michal 120
Čas: 02:21,83, Mezičasy: (14,33 - 24,60 - 25,45 - 25,29 - 25,91 - 26,25)
Výrok: BOJ-hlava-3 1/2-3-3-5-1/2-3 1/4-1/2-7-3 1/2-3/4-3/4

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

Sankce: am Winterová T. 500 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b)

video

3. dostih, start 14:08
1003 Cena tříletých vytrvalců
Rovina III.kat. - 2200 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOCOMOTIVE(FR), 3 59,5 ž. Radek Koplík LEHCE 02:19,37 8 Wroblewski Grzegorz 65
2. BRILLIANT STAR(GER), 3 55,5 ž. Martin Laube 7 02:20,48 10 Urbánek Luboš 47
3. FAMOUS CATINI(IRE), 3 55,5 ž. Vendula Korečková 2 3/4 02:20,93 11 Vocásková Helena 90
4. ZORIYMAN(FR), 3 54,0 am. Sabina Mokrošová 4 1/2 02:21,65 6 Nieslanik Miroslav 180
5. VICTORIE GREAT(GB), 3 53,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 1/2 02:21,85 5 Pohanka Ladislav 450
6. METROPOLIS(IRE), 3 j 52,0 Lucie Fialová 1 1/4 02:22,05 9 Luka Václav 180
7. KANADA, 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 02:22,18 12 Vocásková Helena 30
8. BERENIKA(IRE), 3 53,0 ž. Martina Havelková daleko 02:25,74 7 Havelková Martina 400
9. NASCHE(GER), 3 59,5 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 02:26,08 13 Germič Karel 110
10. TONY BOY(GB), 3 54,5 ž. Michal Demo 1/2 02:26,17 4 Demele Jan 180
11. ARKADAG(IRE), 3 57,0 Ulan Kozhomkulov 2 1/2 02:26,49 2 Šavujev Arslangirej 130
12. GOTT(IRE), 3 52,0 Simona Laubeová 1/2 02:26,58 3 Váňová Pavla 140
13. DREAM BIG(FR), 3 54,5 ž. Jan Verner 2 1/2 02:26,95 1 Pohanka Ladislav 200
Čas: 02:19,37, Mezičasy: (12,66 - 23,98 - 25,86 - 27,20 - 25,08 - 24,59)
Výrok: LEHCE-7-2 3/4-4 1/2-1 1/2-1 1/4-3/4-daleko-2 1/4-1/2-2 1/2-1/2-2 1/2

Majitel: Wieslaw Jakub Kartus, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Clement S., Cotrel P.

Kůň č.10 BRILLIANT STAR byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

4. dostih, start 14:34
1004 4. Memoriál Jaroslava Podolana
Rovina II.kat. - 2000 m, handicap, 4letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ORPHEUS, 6 56,0 ž. Petr Foret TUHÝ BOJ 02:07,15 1 Záhorová Eva 75
2. GRIGRI DE LANCRAY(FR), 5 58,0 ž. Vendula Korečková nos 02:07,15 7 Neuberg Filip 35
3. ORLEANO, 5 57,5 ž. Martin Laube 4 1/2 02:07,84 3 Pejšková Ivana 120
4. MO MY DREAM(FR), 6 58,5 ž. Jan Verner 3 3/4 02:08,52 9 Neuberg Filip 100
5. GALIS, 8 59,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2 02:08,63 4 Pohanka Ladislav 120
6. STORM DE NUIT(FR), 5 61,0 ž. Jiří Palík 1 02:08,80 8 Seménka Zdeněk 60
7. REINE D`ARGENT(FR), 5 49,0 ž. Jiřina Andrésová 3/4 02:08,93 5 Hlavatý Pavel 60
8. MAVERANA(POL), 4 63,0 ž. Radek Koplík 1 1/4 02:09,24 6 Nieslanik Miroslav 120
9. BORUVKA(IRE), 5 sj 49,0 ž. Martina Havelková 4 1/2 02:10,04 2 Havelková Martina 55
Čas: 02:07,15, Mezičasy: (26,54 - 25,34 - 25,87 - 24,61 - 24,79)
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-4 1/2-3 3/4-1/2-1-3/4-1 1/4-4 1/2

Majitel: DS Bronislav Plášek, Trenér: Záhorová Eva, Chov: Ekofarma Rybár

Sankce: tr.Havelková M. 200 Kč za pozdní příchod koně č.2 BORUVKA do paddocku (DŘ § 332)

video

5. dostih, start 15:07
1005 Cena Jockey Clubu ČR
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TARAWERA(IRE), 3 51,0 Lucie Fialová BOJ 01:28,19 8 Luka Václav 90
2. RABBIT POWER(GB), 3 58,0 ž. Jaroslav Línek 1/2 01:28,27 7 Petrlík Allan 90
3. FABRIJAN ERSTE, 3 s 57,5 Simona Laubeová 3 01:28,70 13 Petrlík Allan 90
4. ANAWA(FR), 3 54,0 am. Sabina Mokrošová 1 1/4 01:28,92 9 Nieslanik Miroslav 90
5. KIOTARI(FR), 3 58,5 ž. Jan Verner 1 1/2 01:29,15 3 Tůma Pavel 20
6. ARGEMA, 3 54,0 Zuzana Míčová krk 01:29,20 12 Menclová Aneta 100
7. SMOLÍČEK, 3 54,0 Eva Buriánková, Mgr. 4 01:29,88 2 Chaloupka Jiří 400
8. IRIS, 3 55,5 ž. Jiřina Andrésová 1/2 01:29,98 10 Voršilková Helena 180
9. ALYSTAR, 3 52,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 3/4 01:30,23 11 Koplík Zdeno 220
10. KODI CLIFF(IRE), 3 56,0 ž. Jiří Palík 3 1/2 01:30,83 6 Brož Jiří 140
11. DENIHILONIHIL(IRE), 3 54,0 ž. Vendula Korečková 6 01:32,11 4 Kalčík Michal 270
12. TOYEN(IRE), 3 j 52,5 ž. Martina Havelková 2 01:32,40 1 Havelková Martina 220
13. APRIL, 3 52,5 ž. Michal Hrouda 12 01:34,75 5 Pišl Martin 700
Čas: 01:28,19, Mezičasy: (13,40 - 24,54 - 25,86 - 24,39)
Výrok: BOJ-1/2-3-1 1/4-1 1/2-krk-4-1/2-1 3/4-3 1/2-6-2-12

Majitel: Leram, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Cosgrove B.
video

6. dostih, start 15:36
1006 47. Memoriál Rudolfa Deyla společnosti Tipsport
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 3letí - klisny
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750)
Zápisné: 1800 + 3600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DEVOIR RIEN(FR), 3 57,5 ž. Jan Verner JISTĚ 01:27,28 5 Tůma Pavel 35
2. SPARKLE SHOUT(IRE), 3 57,5 ž. Jiří Palík krk 01:27,33 6 Nieslanik Miroslav 45
3. GIANNINA(IRE), 3 59,5 ž. Jaromír Šafář 3 01:27,71 9 Vocásková Helena 60
4. RABBIT COULSTY(IRE), 3 58,0 ž. Jaroslav Línek 1 1/4 01:27,89 10 Petrlík Allan 120
5. MUGURUZA(IRE), 3 j 59,5 ž. Jiří Chaloupka nos 01:27,89 3 Luka Václav 40
6. GOT LUCK(FR), 3 59,5 ž. Radek Koplík 1 01:28,06 7 Koplík Zdeno 110
7. ORLENE, 3 57,5 ž. Martina Havelková 11 01:30,20 1 Havelková Martina 250
8. FORCE ONE, 3 57,5 ž. Petr Foret 4 1/2 01:30,92 4 Pohanka Ladislav 200
9. OLD SHAMALL, 3 j 57,5 ž. Martin Laube 3/4 01:31,05 8 Hlavatý Pavel 400
10. SOLID EVIDENCE(FR), 3 s 57,5 Ulan Kozhomkulov 3/4 01:31,16 2 Šavujev Arslangirej 450
Čas: 01:27,28, Mezičasy: (14,77 - 23,68 - 25,22 - 23,61)
Výrok: JISTĚ-krk-3-1 1/4-nos-1-11-4 1/2-3/4-3/4

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Charvát Group s.r.o.

Kůň č.5 DEVOIR REIN byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

7. dostih, start 16:07
1007 Cena Nadačního fondu Jockey Clubu ČR
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MIKROP ALIGHIERI, 4 59,5 Simona Laubeová JISTĚ 01:28,27 11 Petrlík Allan 50
2. REBELLE D`ARNOULT(IRE), 4 52,0 ž. Michal Hrouda krk 01:28,30 3 Fedorowicz Vladislav 120
3. VINTANA, 4 j 55,0 am. Sabina Mokrošová 3/4 01:28,44 9 Seménka Zdeněk 75
4. LA VIDA(GER), 5 j 59,5 ž. Martin Laube 3/4 01:28,57 2 Hlavatý Pavel 100
5. SAIGON ICON(IRE), 4 59,5 ž. Petr Foret 1 1/2 01:28,80 8 Záhorová Eva 85
6. BORN TO RACE(GER), 4 63,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:28,99 1 Germič Karel 85
7. NARGOTA, 4 b 59,0 ž. Pavlína Filipová krk 01:29,05 7 Berthier Kateřina 120
8. ROLALIZA, 6 j 54,5 ž. Jan Verner 3/4 01:29,19 10 Hlavatý Pavel 100
9. NACHTSWAERMER(IRE), 5 63,5 am. Matyáš Luka 1 1/4 01:29,39 6 Luka Václav 55
10. DODYBUD(IRE), 12 56,0 ž. Jaromír Šafář 7 01:30,69 5 Kalčík Michal 100
11. NEVER NOW(GER), 8 62,0 am. Lenka Rájová 1/2 01:30,78 4 Brož Jiří 80
Čas: 01:28,27, Mezičasy: (14,77 - 23,76 - 23,15 - 26,59)
Výrok: JISTĚ-krk-3/4-3/4-1 1/2-1 1/4-krk-3/4-1 1/4-7-1/2

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

Kůň č.4 NEVER NOW ztratil na startu cca 3 délky. Sankce: j. Laubeová S. 2 000 Kč a odnětí licence na 1 dostihový den (tj. 1.5.2021) za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

8. dostih, start 16:39
1008 Cena 25. sezony HIPODROMU MOST
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ADMIRAL PIETT(GER), 5 60,5 ž. Jan Verner LEHCE 01:43,34 9 Chaloupka Václav 75
2. SIR CORAL, 4 58,0 ž. Jaromír Šafář 3 1/2 01:43,78 12 Bartoš st. Josef 200
3. SHEBY LOVE, 4 59,5 ž. Vendula Korečková 3 01:44,23 6 Váňa Tomáš 130
4. STUHNA(FR), 7 58,5 ž. Martin Laube 1/2 01:44,31 4 Pejšková Ivana 130
5. HUDSON HORNET(FR), 4 s 61,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:44,40 2 Chaloupka Jiří 75
6. EMA RAL, 6 54,5 Zuzana Míčová 1/2 01:44,46 11 Menclová Aneta 85
7. DATTLEI(IRE), 4 52,5 ž. Martina Havelková 3 3/4 01:45,11 13 Havelková Martina 130
8. RIVAL, 4 61,5 ž. Jiří Palík hlava 01:45,13 1 Brož Jiří 100
9. GISELLE, 6 57,0 ž. Michal Demo 1 1/2 01:45,42 10 Pišl Martin 150
10. BOUŘKA, 10 62,0 Michaela Musialová 1 1/4 01:45,61 7 Kantek Petr 70
11. RABBIT REQUINTO(IRE), 3 59,0 Simona Laubeová 11 01:47,77 3 Petrlík Allan 25
12. MANY REASONS(IRE), 5 s 51,0 Lucie Fialová 2 1/2 01:48,26 8 Pišl Martin 550
13. FRAM, 5 51,0 ž. Jiřina Andrésová 2 1/2 01:48,68 5 Kalčík Michal 300
Čas: 01:43,34, Mezičasy: (27,29 - 25,34 - 24,43 - 26,28)
Výrok: LEHCE-3 1/2-3-1/2-1/2-1/2-3 3/4-hlava-1 1/2-1 1/4-11-2 1/2-2 1/2

Majitel: Stáj Sokrates, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Gest.Trona

Sankce: tr. Bartoš J. 400 Kč za nenahlášenou pomoc u startu u koně č.12 SIR CORAL (DŘ § 344).

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Krejčí Martina, Ing.
Člen DK: Nový Otakar, Mgr.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Pavelková Yvona, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Vyhnálková Valerie
Cílová kamera: Malát Vít