home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 13.09.2020 - Praha
stav dráhy: 3.6 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:03
1221 CENA SPOLEČNOSTI SIGNALBAU a. s. (EBF)
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KIOTARI(FR), 2 55,0 ž. Jan Verner JISTĚ 01:14,96 2 Tůma Pavel 20
2. LITTLEDI BARELIERE(FR), 2 57,0 ž. Petr Foret 2 1/4 01:15,25 3 Fedorowicz Vladislav 110
3. LAUNCH ZONE(IRE), 2 58,0 ž. Milan Zatloukal 3 01:15,69 4 Šavujev Arslangirej 75
4. RABBIT RULER(IRE), 2 52,5 Simona Laubeová 4 1/2 01:16,31 5 Petrlík Allan 55
5. RABBIT POWER(GB), 2 58,0 ž. David Liška krk 01:16,37 6 Petrlík Allan 35
6. PERSIAN PRINCE(GB), 2 56,0 ž. Martina Havelková 3 01:16,79 9 Váňová Pavla 50
7. TOM JOVI(FR), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 01:17,03 7 Duchoň Tomáš 110
8. HERMÉS, 2 56,0 ž. Vendula Korečková 10 01:19,07 1 Tajmr Michal 140
9. BE MY INDIAN, 2 56,0 Daniel Vyhnálek 3/4 01:19,21 8 Jelen Jaroslav 110
Čas: 01:14,96, Mezičasy: (26,41 - 24,40 - 24,15)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-3-4 1/2-krk-3-2-10-3/4

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Dr Jiří Charvát

Poplatky: stáj HIPIATER Tajmr a stáj Dr. Charvát po 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koní č.1 HERMÉS a č.2 KIOTARI (DU 16/7).

video

2. dostih, start 14:32
1222 CENA SPOLEČNOSTI ČESKOMORAVSKÁ ŽELEZNIČNÍ OPRAVNA, s. r. o.
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JUVANA(FR), 3 b 58,0 Michal Demo LEHCE 01:26,00 13 Berthier Kateřina 120
2. DARK ALIGHIERI, 5 58,0 Simona Laubeová 3 1/4 01:26,59 5 Mourek František 30
3. HUDSON HORNET(FR), 3 s 59,5 ž. Jiří Chaloupka 1 01:26,75 8 Chaloupka Jiří 55
4. SINGAPORE SPICE(FR), 8 61,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/2 01:27,16 3 Drlík Jaroslav 90
5. IBAR, 10 b 60,5 ž. Jan Rája krk 01:27,21 1 Bartoš st. Josef 130
6. LITTLE JANE, 3 58,5 am. Sabina Mokrošová 1 01:27,39 7 Brož Jiří 70
7. PRESTIGE OF GRACIE(IRE), 8 j 58,5 am. Michaela Kacerová 3/4 01:27,52 4 Berthier Kateřina 90
8. SIR CORAL, 3 59,5 Daniel Vyhnálek 5 01:28,42 6 Bartoš st. Josef 140
9. LADISLAV, 8 57,5 am. Ivana Machačová, MVDr. 1 3/4 01:28,71 9 Krysmanová Rennerová Martina 60
10. ODIONETA, 3 49,0 ž. Jiřina Andrésová 1 3/4 01:29,02 12 Chaloupka Václav 210
11. BJETKA(IRE), 3 54,5 ž. Jan Verner 2 3/4 01:29,59 2 Kub Ivan 130
Nestartovali - odváženi: DATTLEI(IRE)
Nestartovali: REBELLE D`ARNOULT(IRE)
Čas: 01:26,00, Mezičasy: (13,23 - 24,57 - 24,39 - 23,82)
Výrok: LEHCE-3 1/4-1-2 1/2-krk-1-3/4-5-1 3/4-1 3/4-2 3/4

Majitel: DS Helen, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Mme Vayssier E.

Kůň č.10 DATTLEI v dostihu nestartoval pro proražení startovních boxů před startem dostihu a následném zranění. Ž. Havelková M. má nárok na jízdné.

video

3. dostih, start 15:01
1223 CENA SPOLEČNOSTI CHLÁDEK A TINTĚRA, PARDUBICE a. s.
Proutky IV.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAUL(GB), 5 70,5 Ondřej Velek ZADRŽENĚ 03:48,34 5 Vocásková Helena 16
2. GIBB`S BEACH(IRE), 8 67,5 Jakub Kocman 13 03:51,13 1 Soukup Václav 70
3. SKYLINE RUNNER(IRE), 7 67,5 Jan Verner 8 03:52,83 4 Horáková Lenka 27
4. RED OAK(FR), 5 66,5 Adam Čmiel 11 03:55,27 6 Holčák Radek 70
5. BEST BOX(POL), 9 b 65,0 Otto Vnuk 6 03:56,46 8 Křídlová Tamara 200
6. WELL ABSOLUT, 4 67,0 ž. Jaroslav Myška 7 03:57,89 3 Myšková Štěpánka 110
7. MOSTAR, 4 63,0 Daniel Vyhnálek daleko 04:05,23 10 Neuberg Filip 140
PN WOLFSONG(FR), 4 67,0 ž. Jan Faltejsek     2 Baštová Pavlína 200
Nestartovali: GANGE LISES(FR), SEA THE NIGHT(IRE)
Čas: 03:48,34, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-13-8-11-6-7-daleko

Majitel: Zeas Staré Hradiště, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Ashbrittle Stud

DK prošetřila pád koně č.2 WOLFSONG a neshledala cizí zavinění. Sankce: stáj EŽ Praha a.s. 400 Kč za neohlášenou změnu barvy čapky u koně č.4 SKYLINE RUNNER (DU 16/14).

video

4. dostih, start 15:34
1224 CENA SPOLEČNOSTI SUDOP PRAHA, a. s.
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LADY LAURETTA(GB), 3 60,5 ž. Jan Rája JISTĚ 01:39,07 10 Berthier Kateřina 200
2. ECHO RULES(IRE), 11 s 58,0 am. Jana Fialová 1 1/4 01:39,26 5 Mourek František 170
3. HARRIET(FR), 3 57,5 ž. Petr Foret 1 01:39,42 3 Luka Václav 75
4. BONANZA GOLD(IRE), 4 59,5 ž. Martina Havelková krk 01:39,48 15 Kantek Petr 50
5. MIKROP ALIGHIERI, 3 57,5 Simona Laubeová krk 01:39,53 13 Petrlík Allan 22
6. FORTE, 3 59,0 Daniel Vyhnálek krk 01:39,59 1 Jelen Jaroslav 70
7. STUHNA(FR), 6 54,5 ž. Jiřina Andrésová 3/4 01:39,74 7 Pejšková Ivana 100
8. IRISH VALENTINE, 4 s 60,5 ž. Jiří Chaloupka hlava 01:39,77 9 Voršilková Helena 250
9. STORMICO, 9 j 60,5 Zuzana Míčová 1 1/4 01:39,97 4 Kalčík Michal 200
10. SWAN PRINCESS, 4 s 58,0 ž. Jan Verner 1/2 01:40,07 6 Horáková Lenka 100
11. MARIOS(IRE), 3 s 58,0 ž. David Liška 3/4 01:40,23 2 Kub Ivan 130
12. VINTANA, 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 4 01:40,97 14 Seménka Zdeněk 120
13. LYSYANARGENT(FR), 6 56,5 Alena Plimlová nos 01:40,97 8 Mourek František 80
14. ERUPTION(FR), 7 50,0 am. Ivana Machačová, MVDr. krk 01:41,01 12 Chaloupka Václav 250
15. SORAHHO, 8 56,0 Michaela Musialová 2 1/4 01:41,41 16 Brož Jiří 160
16. NOMBEKO(FR), 6 56,0 Michal Demo 1 01:41,59 11 Pišl Martin 90
Čas: 01:39,07, Mezičasy: (25,45 - 24,52 - 25,61 - 23,49)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1-krk-krk-krk-3/4-hlava-1 1/4-1/2-3/4-4-nos-krk-2 1/4-1

Majitel: DS Helen, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Widgham Farm S.

Kůň č.15 BONANZA GOLD ztratil na startu cca 2 délky. Kůň č.10 LADY LAURETTA byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatky: stáj LOKOTRANS Slovakia CZ 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.15 BONANZA GOLD (DU 16/7) Sankce: stáj EŽ Praha a.s. 400 Kč za neohlášenou změnu barvy čapky u koně č.6 SWAN PRINCESS (DU 16/14).

video

5. dostih, start 16:04
1225 CENA SPOLEČNOSTI AŽD PRAHA s. r. o.
Rovina III.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FINIGA, 3 bj 52,0 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. JISTĚ 01:52,27 8 Juránek Petr 27
2. PALOMINA(FR), 3 56,0 Daniel Vyhnálek 2 01:52,56 7 Olehla Čestmír 27
3. CONNOR(FR), 6 j 51,5 Lucie Fialová 2 1/4 01:52,87 6 Luka Václav 65
4. MOCCAFIX(GER), 7 56,5 Taťána Mášová 2 01:53,17 9 Neuberg Filip 85
5. TROPICAL BOND, 9 b 69,0 ž. Jan Rája 2 1/4 01:53,57 3 Kalčík Michal 75
6. REINE D`ARGENT(FR), 4 54,0 am. Sabina Mokrošová 2 1/2 01:53,99 5 Hlavatý Pavel 70
7. AMBRA(FR), 3 51,5 ž. Martina Havelková 3 3/4 01:54,70 2 Chaloupka Václav 200
8. FREDONIA(GER), 3 53,5 ž. Jan Verner 9 01:56,47 4 Neuberg Filip 90
9. SILVER TRIGGER(FR), 3 58,0 ž. David Liška 1 3/4 01:56,76 1 Šavujev Arslangirej 65
Čas: 01:52,27, Mezičasy: (14,30 - 23,19 - 25,14 - 24,83 - 24,81)
Výrok: JISTĚ-2-2 1/4-2-2 1/4-2 1/2-3 3/4-9-1 3/4

Majitel: G-RADIANT Racing, Trenér: Juránek Petr, Chov: Acton s.r.o.

Poplatky: stáj KT OBAL CZ 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.6 CONNOR ke startu bez jezdce (DU 16/5) Sankce: ž.Liška D.1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 kg na koni č.1 SILVER TRIGGER před začátkem dostihového dne (DŘ § 326).

video

6. dostih, start 16:33
1226 CENA SPOLEČNOSTI SUDOP BRNO, spol. s r. o.
Rovina II.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 900 + 2700 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BARABASH(GER), 5 60,5 ž. Jan Rája JISTĚ 02:32,84 5 Urbánek Luboš 90
2. AVIGNON, 3 57,0 ž. Vendula Korečková 1 02:33,01 9 Váňa Tomáš 40
3. THAT`S MY GIRL(GER), 4 56,5 ž. Martina Havelková 2 3/4 02:33,40 1 Urbánek Luboš 120
4. SHEDIR(IRE), 4 50,0 Michaela Musialová krk 02:33,44 3 Nieslanik Miroslav 160
5. BETTING TIP(FR), 5 53,5 Lucie Fialová 2 02:33,75 8 Luka Václav 140
6. ORLEANO, 4 57,5 Daniel Vyhnálek 2 1/2 02:34,16 10 Pejšková Ivana 60
7. WASTE NO TIME, 7 53,5 ž. Jiřina Andrésová 1/2 02:34,27 6 Horáková Lenka 160
8. ORPHEUS, 5 58,5 ž. Milan Zatloukal 2 1/2 02:34,68 4 Seménka Zdeněk 45
9. SHAMALANN(FR), 3 55,5 ž. Petr Foret 3 1/4 02:35,28 7 Váňa ml. Josef 50
10. WANIKORO, 7 56,5 ž. Jan Verner 3 1/2 02:36,02 2 Horová Oliva 25
Čas: 02:32,84, Mezičasy: (26,11 - 26,38 - 26,66 - 24,17 - 24,87 - 24,65)
Výrok: JISTĚ-1-2 3/4-krk-2-2 1/2-1/2-2 1/2-3 1/4-3 1/2

Majitel: Lokotrans, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: Gest.Am Schlossgarten

Kůň č.2 WANIKORO byl vybrán k antidopignové kontrole. Sankce: ž. Rája J. 2250 Kč a odnětí licence na 1 dostihový den (na žádost jezdce 20.9.2020) za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

7. dostih, start 17:07
1227 14. ZLATÝ POHÁR ELEKTRIZACE ŽELEZNIC PRAHA a. s.
Proutky I.kat. - 4200 m, cena, 4letí a starší
360.000 Kč (180000 - 82800 - 54000 - 25200 - 18000)
Zápisné: 3600 + 10800 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CAPIVARI(FR), 8 69,5 ž. Josef Bartoš JISTĚ 05:09,52 2 Váňa ml. Josef 37
2. DRAGON(FR), 5 69,5 Daniel Vyhnálek 3 1/2 05:10,15 4 Olehla Čestmír 120
3. ANAKING(FR), 10 69,5 ž. Jan Faltejsek krk 05:10,19 1 Tůma Pavel 15
4. SANSIRO(FR), 6 69,5 ž. Jaroslav Myška 9 05:12,22 3 Váňa ml. Josef 50
5. KIFAAYA(GB), 8 69,5 Jakub Kocman 11 05:14,79 6 Bodlák Radim 170
PN CAPFERRET(FR), 8 A 1/2bj 69,5 Adam Čmiel     5 Holčák Radek 75
Čas: 05:09,52, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/2-krk-9-11

Majitel: Scuderia Aichner SRL, Trenér: Váňa ml. Josef, Chov: Suc. de Moratalla

DK prošetřila pád koně č.5 CARFERRET a neshledala cizí zavinění.

video

8. dostih, start 17:42
1228 CENA SPOLEČNOSTI KK - PROVOZ A OPRAVY LOK. s. r. o.
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HIGHBRATION(GER), 3 52,0 Simona Laubeová V. LEHCE 02:34,06 4 Germič Karel 85
2. LA SARENNE(FR), 6 54,0 Lucie Fialová 8 02:35,20 6 Pišl Martin 60
3. WHITE GHOST, 9 52,0 ž. Martina Havelková 2 02:35,45 2 Kantek Petr 45
4. DETERMIS, 7 57,5 ž. Jiřina Andrésová 1/2 02:35,54 10 Horáková Lenka 110
5. RABBIT MAKFI(GB), 7 54,5 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 2 1/2 02:35,86 12 Juránek Petr 160
6. MISS LATVIA(IRE), 3 56,0 ž. Petr Foret 3 02:36,39 8 Luka Václav 20
7. EOWYN, 7 55,5 Zuzana Míčová 2 02:36,70 13 Menclová Aneta 55
8. SHEBY LOVE, 3 52,0 ž. Jan Verner 1 1/2 02:36,95 9 Myšková Štěpánka 150
9. WIMBLEDON, 7 56,0 am. Veronika Olehlová 1/2 02:37,06 3 Stašková Eva 160
10. LEWIS GAL, 4 56,0 Daniel Vyhnálek krk 02:37,11 7 Pejšková Ivana 70
11. MAINE D`ANGE(IRE), 5 51,0 Alena Plimlová nos 02:37,12 5 Fedorowicz Vladislav 170
11. FLYING FINN, 3 48,0 Taťána Mášová současně 02:37,12 11 Kříž Petr 250
13. ARIZONA CHOPE(FR), 3 50,0 Michaela Musialová kr.hlava 02:37,13 1 Hulínský Václav 100
Čas: 02:34,06, Mezičasy: (25,97 - 26,49 - 25,06 - 25,80 - 25,77 - 24,97)
Výrok: VELMI LEHCE-8-2-1/2-2 1/2-3-2-1 1/2-1/2-krk-nos-současně-kr.hlava

Majitel: Roman, Trenér: Germič Karel, Chov: Gest.Ammerland

Sankce: j.Plimlová A. 500 Kč za křižování koně č.8 MISS LATVIA koněm č.5 MAINE D`ANGE v cílové rovině (DŘ § 364c) Poplatky: stáj Protendon-Hulínský 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.1 ARIZONA CHOP (DU 16/7).

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Hájková Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Malát Vít