home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 16.08.2020 - Netolice
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:01
1164 HANDICAP ŠINDELÁŘ SPEDITION s. r. o.
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOLDENTON, 4 s 66,0 Simona Laubeová JISTĚ 01:49,47 9 Petrlík Allan 60
2. LADISLAV, 8 50,0 am. Ivana Machačová, MVDr. 3 1/2 01:50,03 2 Krysmanová Rennerová Martina 78
3. ERUPTION(FR), 7 55,0 am. Veronika Olehlová 3 1/2 01:50,67 8 Chaloupka Václav 200
4. POWER ANGEL(IRE), 4 59,5 am. Sabina Mokrošová 1 01:50,84 7 Křídlová Tamara 78
5. KATCHABA(USA), 11 57,5 ž. Vendula Korečková hlava 01:50,86 4 Březina Ladislav 100
6. RUMPL CIMPR CAMPR(GB), 7 53,5 Michal Hrouda nos 01:50,86 3 Peťulová Petra 85
7. BONANZA GOLD(IRE), 4 60,5 ž. Martina Havelková hlava 01:50,89 6 Kantek Petr 25
8. CENNIE, 4 58,0 Beysim Ferhanov 5 01:52,08 5 Pejšková Ivana 78
9. ARAKANIE(IRE), 5 62,0 am. Tereza Polesná 6 01:53,41 1 Eichler Viktor 78
Čas: 01:49,47, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/2-3 1/2-1-hlava-nos-hlava-5-6

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: RABBIT Trhový Štěpánov a.s.

Sankce: am Polesná T.1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 kg na koni č.1 ARAKANIE v průběhu dostihového dne (DŘ § 326), j.Ferhanov B.1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 kg na koni č.5 CENNIE v průběhu dostihového dne (DŘ § 326)

video


2. dostih, start 13:36
1165 CENA ENVISAN - GEM a.s. - PROSTOR DESIGN s. r. o.
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAMSON MOON, 3 58,0 Beysim Ferhanov LEHCE 01:51,23 8 Vocásková Helena 17
2. MIKROP ALIGHIERI, 3 60,0 ž. Martina Havelková 5 01:52,07 6 Petrlík Allan 30
3. LITTLE JANE, 3 55,5 am. Sabina Mokrošová 4 1/2 01:52,91 3 Brož Jiří 120
4. MADAM ZAZOU, 3 55,0 Michal Hrouda 3 1/2 01:53,60 9 Jirka Petr 200
5. ROBINSONKA, 3 55,5 Zuzana Míčová 2 01:53,91 7 Bartoš st. Josef 250
6. OLAF, 3 58,0 ž. Vendula Korečková 3 01:54,39 1 Váňa Tomáš 85
7. SUN RAIN(SVK), 3 55,5 am. Veronika Olehlová 1 01:54,57 2 Vymazal Josef 120
8. TESSY, 3 54,0 Lucie Fialová 3 1/2 01:55,23 10 Jirka Petr 350
9. ODIONETA, 3 s 58,0 Otto Vnuk daleko 01:59,55 4 Chaloupka Václav 500
10. TATRYNKA, 3 54,0 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. daleko 02:09,67 5 Chaloupka Václav 550
Čas: 01:51,23, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-5-4 1/2-3 1/2-2-3-1-3 1/2-daleko-daleko

Majitel: 3 hearts, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Horčičková Hana

Sankce: j. Ferhanov B. 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 kg na koni č.8 SAMSON MOON v průběhu dostihového dne (DŘ § 326), am. Olehlová V. 500 Kč za nebezpečnou jízdu v průběhu dostihu (DŘ 364c). DK prošetřila způsob jízdy am. Olehlové V. v cílové rovině, vyslechla am. Olehlovou V. a její vysvětlení (podezření na zranění koně) vzala na vědomí

video

3. dostih, start 14:04
1166 CENA MĚSTA NETOLIC
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 750 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DARK ABSOLU, 4 62,5 ž. Martina Havelková JISTĚ   6 Petrlík Allan 22
2. STEP STAR, 9 53,5 ž. Vendula Korečková 3/4   2 Váňa Tomáš 85
3. EVEREST HILL(GB), 10 52,5 am. Kateřina Fialová 10   1 Koplík Zdeno 85
4. GALNOTS(FR), 3 51,0 Taťána Mášová krk   8 Jelen Jaroslav 170
5. PRESTIGE OF GRACIE(IRE), 8 55,5 am. Sabina Mokrošová 4   5 Vymazal Josef 250
6. LIKE A TRINITY(GB), 6 55,0 Michal Hrouda 2   4 Březina Ladislav 120
7. TABI`S FIRST(FR), 4 50,0 am. Ivana Machačová, MVDr. 3   7 Mimra Zdeněk 200
D BLUEGRASS BOY(FR), 4 53,0 žk. Denisa Sikorová     3 Holčák Radek 22
Nestartovali - odváženi: FALSTAFF DE BERCE(FR)

Čas:  , Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3/4-10-krk-4-2-3

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: RABBIT Trhový Štěpánov a.s.

Kůň č.9 FALSTAFF DE BERCE v dostihu nestartoval pro neposlušnost v paddocku, am. Kuntová K. má nárok na proplacení jízdného ve prospěch SČADJ. DK rozhodla o distancování koně č.9 FALSTAF DE BERCE z dostihového provozu na dobu 4 týdnů (tj. od 22.8. do 19.9.2020). Kůň č.3 BLUEGRASS BOY byl diskvalifikován pro opuštění dostihové dráhy v průběhu dostihu. Poplatek: stáj Byliny-Kindl 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.1 EVEREST HILL ke startu (DU 16/5). Sankce: tr. Šindar L. 200 Kč za nepřipravenost koně č.9 FALSTAFF DE BERCE do dostihu (DŘ § 411f)

video

4. dostih, start 14:55
1167 CENA ZEMĚDĚLSKÉ A LESNICKÉ SLUŽBY LIŠKA ALBRECHTICE
Rovina IV.kat. - 3000 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NAZMA(IRE), 7 58,0 Beysim Ferhanov V. LEHCE 03:22,97 4 Vocásková Helena 13
2. ORIENTAL GLORY(GER), 5 55,5 am. Sabina Mokrošová 4 1/2 03:23,91 2 Brož Jiří 40
3. RABBIT MAKFI(GB), 7 56,5 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 15 03:27,11 6 Juránek Petr 120
4. TEMIGIN, 4 56,5 Zuzana Míčová 14 03:30,12 3 Bartoš st. Josef 85
5. GOLD HARY, 6 s 55,0 am. Veronika Olehlová 9 03:32,07 1 Chaloupka Václav 270
6. BRILANCE, 4 54,0 žk. Denisa Sikorová daleko 03:36,73 5 Kovář Stanislav 220
Čas: 03:22,97, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-4 1/2-15-14-9-daleko

Majitel: 3 hearts, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Norton R.
video

5. dostih, start 15:35
1168 HANDICAP STŘEDNÍ ŠKOLY DOSTIHOVÉHO SPORTU A JEZDECTVÍ PRAHA - VELKÁ CHUCHLE (ostih žáků a mladých jezdců)
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 4letí a starší
15.000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 250 + 350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BEST BOX(POL), 9 b 63,0 Otto Vnuk JISTĚ 01:57,27 7 Křídlová Tamara 27
2. ABONDANCE(FR), 6 59,0 am. Kateřina Kuntová 3 1/2 01:57,94 3 Šindar Libor 50
3. LEMESÍNA, 10 53,5 Lucie Fialová 1/2 01:58,03 4 Kantek Petr 27
4. MONTEPUCINI(FR), 10 54,0 am. Alexandra Slámová, Bc.Dis. 3 3/4 01:58,77 5 Bernardová Kateřina 100
5. ETERNITY, 4 53,0 žk. Denisa Sikorová 2 1/2 01:59,23 6 Holčák Radek 75
6. LUCIFER, 7 s 59,0 am. Tereza Podráská 1 3/4 01:59,53 1 Bartoš st. Josef 100
7. KATRYEN, 7 59,0 žk. Irena Štěrbová 3/4 01:59,65 2 Bartoš st. Josef 100
Čas: 01:57,27, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/2-1/2-3 3/4-2 1/2-1 3/4-3/4

Majitel: Stáj Aliance Jičín, Trenér: Křídlová Tamara, Chov: SK Moszna

Kůň č.7 BEST BOX byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: žk. Štěrbová I. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1kg na koni č.2 KATRYEN před začátkem dostihového dne (DŘ § 326), j. Vnuk O. 500 Kč a odnětí licence na 1 dostihový den (tj. 29.8.2020) za zbytečné a nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

6. dostih, start 16:06
1169 STEEPLECHASE EKOS NETOLICE v. o. s., FRANTIŠEK KOCÁR, SVITÁK s. r. o., NOVÁČEK A SPOL - živé ploty
Steeplechase V.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FABRYAN, 7 70,0 Jakub Kocman BOJ 04:05,92 4 Váňa Tomáš 24
2. SURIKATA, 7 65,0 Veronika Řezáčová krk 04:05,97 10 Kříž Petr 80
3. KORNETA, 5 67,5 ž. Jan Odložil 4 1/2 04:06,71 5 Popelka Stanislav 55
4. ODIGNY, 5 s 68,0 ž. Martin Liška 6 04:07,94 1 Bartoš st. Josef 250
5. AIDO(POL), 6 j 64,0 Jan Verner 4 1/4 04:08,64 7 Verner Vladimír 80
6. TAIČI, 4 63,0 am. Tereza Polesná 3 1/2 04:09,18 8 Kovář Stanislav 65
7. NIRWA, 5 s 67,0 Filip Koplík krk 04:09,23 9 Derych Vladimír 120
8. SICILIANA, 5 68,0 ž. Marcel Novák daleko 04:16,41 3 Vinklárek Vladimír 55
ZN ARISTOTELES, 7 64,0 Otto Vnuk     6 Slabý Petr 250
Nestartovali: STING RIVER(IRE)
Čas: 04:05,92, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-4 1/2-6-4 1/4-3 1/2-krk-daleko

Majitel: Michaela-Hruboš, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Hřebčín Napajedla
video

7. dostih, start 16:33
1170 STEEPLECHASE CROSS COUNTRY VELKÁ CENA GALOPP NEWS - VELKÁ CENA NETOLIC
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4100 m, cena, 5letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000)
Zápisné: 1200 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GEJZIR(GB), 13 68,0 ž. Marcel Novák BOJ 05:39,10 3 Vinklárek Vladimír 35
2. WOTAN(GER), 6 66,0 Adam Čmiel krk 05:39,16 7 Holčák František 45
3. LAMBROZINI, 8 b 66,0 Jakub Kocman 10 05:41,56 5 Popelka Stanislav 75
4. KÖNIG SAMUR(GER), 6 j 63,0 am. Marcel Altenburger 2 1/2 05:42,15 6 Váňa st. Josef 55
5. MARCON, 8 68,0 ž. Martin Liška 3 1/4 05:42,88 1 Novák Antonín 75
ZN TARAS(POL), 11 69,0 Pavel Složil ml.     4 Kabelková Hana 30
PN HAYLEY, 8 68,0 ž. Jan Odložil     2 Odložil Pavel 130
Čas: 05:39,10, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-10-2 1/2-3 1/4

Majitel: Vinklárek-Dešná, Trenér: Vinklárek Vladimír, Chov: Munnis A.& Walwin L.

Kůň č.3 GEJZIR byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

8. dostih, start 17:00
1171 STEEPLECHASE BPA SPORT MARKETING a. s.
Steeplechase V.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
D IDOL(POL), 6 67,0 Filip Koplík JISTĚ 04:18,87 2 Derych Vladimír 45
D MORAVANKA, 7 67,5 ž. Martin Liška 2 3/4 04:19,35 1 Novák Antonín 75
1. SPEEDER, 5 71,5 ž. Jan Odložil 1 1/2 04:19,61 4 Odložil Pavel 75
2. HER HIM(FR), 5 67,0 Pavel Složil ml. 6 04:20,93 6 Porkátová Ivana 25
3. KORNELIUS, 7 b 66,5 Jakub Kocman 2 1/4 04:21,34 7 Popelka Stanislav 75
4. ROCKNROBIN(IRE), 9 71,5 Adam Čmiel 6 04:22,55 5 Holčák František 75
5. JITŘENKA, 7 68,0 ž. Marcel Novák 1 1/2 04:22,79 3 Vinklárek Vladimír 45
Čas: 04:18,87, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 3/4-1 1/2-6-2 1/4-6-1 1/2

Majitel: Stáj Dopa-Odložil, Trenér: Odložil Pavel, Chov: Fa-Bio Spol.s r.o.

Proti výsledku dostihu byl podán protest ex-offo pro nedodržení kurzu dostihu koněm č.1 MORAVANKA a koněm č.2 IDOL. DK protest prověřila a po zhlédnutí videozáznamu protest shledala oprávněným, koně diskvalifikovala a udělila sankci. Sankce: ž. Liška M. a j. Koplík F. odnětí licence na 1 dostihový den (tj. 22.8.2020 přesunuta na žádost jezdců) za neznalost kurzu dostihu (DŘ § 364a). Ž. Liška M. a j. Koplík F. ztrácí nárok na jízdné (DŘ § 150c).

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Pokorná Leona, Ing.
Rozhodčí u cíle: Hájková Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Huňáček František
Cílová kamera: Malát Vít