home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 27.06.2020 - Slušovice
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:05
1059 Cena společnosti Art of Finance
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. URBI ET ORBI(GER), 8 68,0 ž. Martin Liška V. LEHCE 03:44,39 4 Syslová Lenka 100
2. ANITSCHKA(IRE), 7 62,5 Daniel Vyhnálek 9 03:46,33 10 Holčák František 80
3. INTISARI(IRE), 8 68,0 ž. Marcel Novák 2 1/2 03:46,81 3 Bodlák Radim 22
4. RED OAK(FR), 5 b 65,5 Adam Čmiel 3 1/2 03:47,55 11 Holčák Radek 200
5. FIDELL(SVK), 4 66,0 Michal Kubík 2 03:47,93 6 Piruch Jozef 80
6. CAMELAI, 9 68,0 am. František Plšek ml. 1/2 03:48,03 12 Vymazal Josef 500
7. MAKOVÁ PANENKA, 5 66,5 ž. Petr Tůma 1 03:48,25 1 Ilíková Kateřina 170
8. SÁI FÉI, 6 66,0 Ján Mach, MVDr. 6 03:49,64 9 Novák Antonín 40
9. CHARTUM, 5 67,0 Filip Koplík 4 1/2 03:50,59 2 Růžičková Martina 500
10. QUITO(GER), 5 j 68,0 ž. Pavel Kašný 8 03:52,41 5 Hanáček Jaroslav 250
Nestartovali - odváženi: AVESTAN(IRE)
Nestartovali: THE BAR IS CLOSED(FR)
Čas: 03:44,39, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-9-2 1/2-3 1/2-2-1/2-1-6-4 1/2-8

Majitel: Jezdecké potřeby Ostrava, Trenér: Syslová Lenka, Chov: Westminster Race Horses GmbH

Kůň č.7 AVESTAN v dostihu nestartoval pro nepředložení veterinárních záznamů k ověření. j. Dygrýn D. má nárok na jízdné. Sankce: tr. Wroblevski G. 2500 Kč pro nepředložení veterinárních záznamů koně č.7 AVESTAN k ověření (DU 3 b).

video

2. dostih, start 14:35
1060 Cena DOSTIHY SLUŠOVICE, z. s.
Rovina IV.kat. - 1100 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHARP BROOK, 12 58,0 ž. Martina Havelková BOJ 01:07,62 3 Demele Jan 70
2. LOUIS LITT, 5 55,0 ž. Martin Laube 1 01:07,79 7 Kantek Petr 50
3. FABLE, 4 58,0 Michal Demo 1 01:07,94 1 Podhányi Jan 40
4. DAPA, 5 57,5 žk. Denisa Sikorová 1 01:08,10 8 Holčák František 20
5. ALFAZIVE(FR), 5 58,0 ž. Jaromír Šafář 6 01:09,18 5 Demele Jan 85
6. NIKOLETTA, 4 53,5 ž. Peter Hodáň 3/4 01:09,33 4 Blažek Svatoslav 170
7. ETERNITY, 4 53,5 ž. Zdenko Šmida 4 1/4 01:10,15 6 Holčák Radek 500
8. HABIT OF BEAMS, 3 s 50,5 ž. Jiřina Andrésová 11 01:12,26 2 Brož Jiří 150
Čas: 01:07,62, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1-1-1-6-3/4-4 1/4-11

Majitel: Stáj Latén, Trenér: Demele Jan, Chov: Macháčová Bittnerová Lucie

Koně č.2 HABIT OF BEAMS ztratil na startu cca 3 délky a č.6 ETERNITY ztratil na startu cca 4 délky. Poplatek: stáj K-K Metal a.s. 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.8 DAPA ke startu (DU 16/5).

video

3. dostih, start 15:07
1061 Cena Zlínského kraje
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MOONLIGHT SERENADE(FR), 3 53,0 ž. Martina Havelková BOJ 01:37,72 3 Bodlák Radim 120
2. SECRET PASSION(GB), 3 56,5 Beysim Ferhanov 1 1/2 01:37,98 5 Vocásková Helena 17
3. RABBIT TORONADO(GB), 3 56,5 ž. Tomáš Lukášek 1 1/2 01:38,21 9 Petrlík Allan 30
4. QUEEN AM(GB), 3 55,0 Michal Demo 1 3/4 01:38,47 1 Demele Jan 120
5. MAJAKOWSKI(IRE), 3 59,5 ž. Martin Laube 6 01:39,57 2 Kalaš Pavel 100
6. JUVANA(FR), 3 53,0 ž. Jiřina Andrésová 17 01:42,91 8 Berthier Kateřina 250
7. MEMOU, 3 52,0 žk. Denisa Sikorová 2 01:43,25 7 Holčák František 250
8. WILD BRAU, 3 57,0 ž. Adam Florian 1 01:43,46 6 Blažek Svatoslav 350
Nestartovali: SUN RAIN(SVK)
Čas: 01:37,72, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1 1/2-1 1/2-1 3/4-6-17-2-1

Majitel: Vlček - Autodoprava.CZ, Trenér: Bodlák Radim, Chov: Dwek R., Leclere B.F., Simon R.-Y.

Kůň č.8 JUVANA ztratil na startu cca 3 délky. Sankce: j. Ferhanov B. 1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316), stáj DS GAUDIUM 400 Kč za neohlášenou změnu barvy čapky u koně č.5 SECRET PASSION (DU 16/14).

video

4. dostih, start 15:35
1062 Cena společnosti D-Plast
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TREASURE ROCK(USA), 5 61,0 ž. Jaromír Šafář V. LEHCE 01:39,75 11 Havlíček Jan 32
2. GOLDENTON, 4 s 62,0 Michal Hrouda 4 01:40,54 9 Petrlík Allan 78
3. AIRUSCHKA, 5 59,5 ž. Adam Florian 1 1/2 01:40,80 5 Hála Libor 110
4. LUSINDA(GB), 5 57,0 ž. Martin Laube 2 01:41,07 2 Bodlák Radim 200
5. LAST OPERA SONG(FR), 7 55,5 Michal Demo kr.hlava 01:41,08 3 Blažek Svatoslav 150
6. CATRIONA(GER), 3 52,0 žk. Denisa Sikorová 1 01:41,26 12 Holčák František 270
7. MY CHARLIE MAN(GB), 9 58,5 ž. Vendula Korečková 4 1/2 01:42,13 7 Syslová Lenka 100
8. PERSEON(IRE), 4 58,5 ž. Jiřina Andrésová 1 1/4 01:42,36 6 Andrés Dušan 220
9. NID(POL), 10 56,0 ž. Martina Havelková 3 01:42,94 4 Demele Jan 180
10. TANITSCHKA(GER), 9 54,5 ž. Peter Hodáň 4 1/2 01:43,80 8 Kantek Petr 200
11. PRESTIGE OF GRACIE(IRE), 8 57,0 Daniel Vyhnálek 1/2 01:43,91 10 Vymazal Josef 300
Z AZTEKA, 4 58,0 Beysim Ferhanov     1 Vocásková Helena 29
Čas: 01:39,75, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-4-1 1/2-2-kr.hlava-1-4 1/2-1 1/4-3-4 1/2-1/2

Majitel: TIPPLER Group s.r.o., Trenér: Havlíček Jan, Chov: Bonnie Heath Farm LLC

DK prošetřila zadržení koně č.1 AZTEKA, vyslechla j. Ferhanova B., jeho vysvětlení vzala na vědomí a konstatovala, že k zadržení došlo pro zranění koně bez cizího zavinění.

video

5. dostih, start 16:14
1063 Cena společnosti KOVAR
Steeplechase IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CELENTANO(GER), 4 68,5 Adam Čmiel ZADRŽENĚ 03:59,83 6 Holčák František 27
2. WILD EAGLE(FR), 4 68,0 ž. Martin Cagáň 6 04:00,98 4 Cagáň Ján 70
3. SEXY LORD, 4 j 67,0 Filip Koplík 3 3/4 04:01,84 7 Růžičková Martina 250
4. MOHAN, 4 65,5 Ján Mach, MVDr. 1 04:02,01 1 Novák Antonín 85
5. BARCAKO(FR), 4 68,0 ž. Marcel Novák 2 04:02,40 5 Štangel Marián 70
6. BARSALA DE ELIS, 4 62,0 Daniel Vyhnálek 2 04:02,85 3 Bodlák Radim 85
Nestartovali - odváženi: SAINT TOBIAS

Čas: 03:59,83, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-6-3 3/4-1-2-2

Majitel: Stáj Magog, Trenér: Holčák František, Chov: Stall Magog

Kůň č.2 SAINT TOBIAS v dostihu nestartoval pro pád j. Kocmana J. na zkušebním skoku. j. Kocman J. má nárok na jízdné.

video

6. dostih, start 16:47
1064 Cena města Slušovice
Rovina III.kat. - 2200 m, cena, 3letí
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VADETABERRY, 3 58,0 ž. Tomáš Lukášek BOJ 02:21,68 7 Petrlík Allan 40
2. ELSID(FR), 3 57,0 ž. Adam Florian krk 02:21,75 4 Seménka Zdeněk 100
3. APOLON, 3 55,5 Michal Demo nos 02:21,75 9 Kalaš Pavel 38
4. ARMITAGO(FR), 3 59,5 ž. Jaromír Šafář krk 02:21,80 3 Piruch Jozef 50
5. CENNÝ POKLAD, 3 54,5 ž. Andrzej Mazurkiewicz 1 3/4 02:22,03 10 Hanáček Jaroslav 65
6. RUMINKA(GER), 3 53,0 ž. Martina Havelková hlava 02:22,05 1 Bodlák Radim 140
7. DUMON ROCLAY(FR), 3 54,5 ž. Jan Verner 2 02:22,35 2 Tůma Pavel 80
8. LITTLE JANE, 3 53,0 ž. Jiřina Andrésová 5 02:23,30 8 Brož Jiří 140
9. LUCKY VALENTINE, 3 54,5 ž. Vendula Korečková hlava 02:23,33 11 Váňa st. Josef 300
10. FAROM, 3 52,0 Taťána Mášová daleko 02:35,23 5 Ilíková Kateřina 450
ZN WAGGER, 3 53,0 am. Martin Foukal     12 Složil Pavel 450
Nestartovali: LE CONQUERANT(FR)
Čas: 02:21,68, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-nos-krk-1 3/4-hlava-2-5-hlava-daleko

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

DK prošetřila pád am. Foukala M. z koně č.12 WAGGER a konstatovala, že k pádu došlo pro zranění koně bez cizího zavinění. Poplatek: tr. Seménka Z. 400 Kč za dodatečné ohlášení použití stínidel u koně č.4 ELSID (DU 16/11),

video

7. dostih, start 17:19
1065 Cena obce Hošťálková
Rovina IV.kat. - 2900 m, handicap, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LANDARON, 6 58,5 Simona Laubeová JISTĚ 03:10,33 8 Petrlík Allan 30
2. ROSEINTHESAND(GB), 5 61,5 Michal Demo 3 03:10,85 6 Demele Jan 30
3. TOXIC(GER), 11 57,5 ž. Martin Laube 4 1/2 03:11,89 9 Koplík Zdeno 55
4. ALMANY, 9 b 56,0 ž. Martina Havelková 2 03:12,20 7 Šomanová Lenka 120
5. PRVNÍ DÁMA, 4 64,0 ž. Adam Florian 4 1/2 03:13,10 5 Seménka Zdeněk 55
6. WIMBLEDON, 7 52,5 žk. Alena Plimlová 4 1/4 03:13,95 2 Stašková Eva 120
7. KAFIA(POL), 7 57,5 am. Martin Foukal 12 03:16,37 4 Derych Vladimír 200
8. DOMÉNA, 4 52,0 Michal Hrouda 9 03:18,14 3 Ilíková Kateřina 350
9. ARCTIC STAR(GER), 4 54,0 ž. Peter Hodáň 5 03:19,24 1 Cagáň Ján 200
Čas: 03:10,33, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3-4 1/2-2-4 1/2-4 1/4-12-9-5

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Hřebčín Napajedla
video

8. dostih, start 17:45
1066 Cena přátel MVDr. Antonína Černockého
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 5letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SACAMIRO, 7 68,0 ž. Petr Tůma LEHCE 04:26,26 6 Ilíková Kateřina 90
2. THIRTEEN DIAMONDS(IRE), 9 s 69,0 Jakub Kocman 4 3/4 04:27,33 5 Popelka Stanislav 65
3. SILVER NIGHT(FR), 5 68,5 Daniel Vyhnálek 2 04:27,70 8 Bodlák Radim 70
4. APPLE`S KAMIKAZE(FR), 7 65,5 Adam Čmiel 3 04:28,39 12 Holčák Radek 30
5. LETEGERTO, 7 68,0 ž. Marcel Novák 3/4 04:28,54 2 Poles Pavel 60
6. PARIS EIFFEL(IRE), 7 68,0 ž. Martin Cagáň 3 3/4 04:29,36 7 Cagáň Ján 130
7. TEX, 6 65,5 Ján Mach, MVDr. 5 04:30,55 13 Bělka Martin 700
8. UDINE DE CHAMPFEU(FR), 12 A 1/2 69,0 am. František Plšek ml. 2 1/2 04:31,07 3 Derych Vladimír 150
9. ROCKNROBIN(IRE), 9 70,0 ž. Martin Liška 7 04:32,71 9 Holčák František 90
Z RAMPÍK, 5 67,0 Filip Koplík     11 Složil Pavel 300
Z TERAZINI, 6 A 1/2 68,0 ž. Pavel Kašný     4 Novák Antonín 330
ZN KIL AL JAMAL(FR), 7 s 66,0 Michal Kubík     10 Ilíková Kateřina 350
Nestartovali: FERINO
Čas: 04:26,26, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4 3/4-2-3-3/4-3 3/4-5-2 1/2-7

Majitel: Jezdecký oddíl Beňov, Trenér: Ilíková Kateřina, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.1 FERINO v dostihu nestartoval pro zdravotní indispozici j. Vizváryho M. a nepřítomnost náhradního jezdce na závodišti. DK prošetřila pád j Kubíka M. z koně č.10 KIL AL JAMAL, vyslechla j. Kubíka M. a konstatovala, že k pádu došlo pro zranění koně bez cizího zavinění, dále DK prošetřila zadržení koní č.4 TERAZINI a č.11 RAMPÍK, vyslechla ž. Kašného P. a j. Koplíka F. a jejich vysvětlení (nízký stupeň trénovanosti koně - Kašný, závada na výstroji - Koplík) vzala na vědomí.

video

9. dostih, start 18:19
1067 Cena města Vsetína
Rovina V.kat. - 2400 m, handicap, 4letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HEURE, 9 54,0 ž. Vendula Korečková JISTĚ 02:37,79 6 Ilíková Kateřina 85
2. AIGER, 7 s 64,0 žk. Lukáš Charvát 2 1/2 02:38,26 10 Hála Libor 50
3. LEMESÍNA, 10 53,0 ž. Jiřina Andrésová nos 02:38,26 5 Kantek Petr 50
4. GALÉRA, 4 b 56,5 ž. Martina Havelková 4 02:39,19 11 Demele Jan 150
5. RIVERSIDE, 11 63,5 am. Petra Hrubá nos 02:39,20 4 Kantek Petr 40
6. SAMBRA, 4 53,0 am. Nikol Zapletalová kr.hlava 02:39,21 7 Novák Antonín 70
7. MISS PRAGUE(IRE), 4 sj 61,5 Michal Demo 9 02:40,94 1 Berthier Kateřina 85
8. ORIC, 8 66,5 ž. Martin Laube krk 02:41,02 9 Kantek Petr 85
9. CHAMAR, 4 50,0 Taťána Mášová 4 02:41,85 2 Ilíková Kateřina 350
10. FARMEDA, 4 55,0 ž. Peter Hodáň 2 02:42,24 3 Rous Petr 300
Nestartovali: PORTATILE
Čas: 02:37,79, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/2-nos-4-nos-kr.hlava-9-krk-4-2

Majitel: Stáj Lucie K, Trenér: Ilíková Kateřina, Chov: ATOS-jezdecká stáj s.r.o.

Kůň č.8 PORTATILE v dostihu nestartoval z důvodu zranění v průběhu dostihového dne.

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Treml František, Doc. MVDr.
Člen DK: Vaňourek Aleš
Rozhodčí u cíle: Srnec František
Dostihový tajemník: Čapáková Jana
Rozhodčí u váhy: Vychodilová Veronika
Startér: Knápek Vlastimil
Pomocný startér: Havlíček Jan
Cílová kamera: Malát Vít