home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 28.09.2019 - Praha
stav dráhy: 3.4 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:06
1316 EJC CENA SPOLEČNOSTI BALTRO
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Bonus: 30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OPINION MAKER(IRE), 5 j 57,0 ž. Eduardo Pedroza JISTĚ 01:26,94 10 Pejšková Ivana 80
2. CHICA QUERIDA(IRE), 5 bj 55,5 Michaela Musialová 3/4 01:27,07 3 Kalčík Michal 90
3. NÁTURA, 3 58,0 ž. Jiří Palík 1 01:27,23 5 Mach Ján 130
4. DODYBUD(IRE), 10 61,0 ž. Václav Janáček 1/2 01:27,33 13 Kalčík Michal 60
5. POWER ANGEL(IRE), 3 57,5 ž. Vendula Korečková 1/2 01:27,44 11 Váňa Tomáš 90
6. COLTYN, 4 59,0 ž. Jaroslav Línek krk 01:27,50 16 Seménka Zdeněk 200
7. ANJELLICO, 3 55,5 ž. Filip Minařík 2 1/2 01:27,88 6 Bartoš st. Josef 75
8. KATRYEN, 6 57,5 ž. Radek Koplík 1 3/4 01:28,16 12 Bartoš st. Josef 250
9. IRANDO, 5 57,0 ž. David Liška krk 01:28,21 7 Berthier Kateřina 30
10. HOFERGIRL(GB), 3 b 56,0 ž. Arnoldus Adrianus De Vries 3 01:28,72 9 Koplík Zdeno 150
11. BARIKA, 8 55,5 žk. Taťána Mášová 3/4 01:28,85 8 Hanzlíková Jana 300
12. ZLATONKA(IRE), 3 54,0 Dana Bořánková nos 01:28,85 15 Vocásková Dana 100
13. LEGOLAS, 3 55,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3/4 01:29,01 1 Nieslanik Miroslav 40
14. ALFAZIVE(FR), 4 57,0 ž. Colm O`Donoghue 3 01:29,62 4 Demele Jan 130
15. BETTSUT, 4 55,5 ž. Martina Havelková 2 1/4 01:30,02 2 Héč Karel 100
16. ERUPTION(FR), 6 59,0 ž. Jiří Chaloupka 3 01:30,52 14 Chaloupka Václav 130
Čas: 01:26,94, Mezičasy: (13,60 - 25,82 - 23,66 - 23,86)
Výrok: JISTĚ-3/4-1-1/2-1/2-krk-2 1/2-1 3/4-krk-3-3/4-nos-3/4-3-2 1/4-3
Bonus:
15 000 Kč(OPINION MAKER(IRE))Stáj Walter
6 900 Kč(CHICA QUERIDA(IRE))Syndikát V3J
4 500 Kč(NÁTURA)Colegium Racing
2 100 Kč(DODYBUD(IRE))FVE – Relay JK Levín
1 500 Kč(POWER ANGEL(IRE))Statek Blata Český ráj

Majitel: Stáj Walter, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Kildare Racing Syndicate

Poplatek. stáje TOKINAHU-Héč a 3 Hearts á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.2 BETTSUT a č.15 ZLATONKA (DU 16/7). Sankce: stáj Figaro 400 Kč za neohlášenou změnu čapky na koni č.4 ALFAZIVE (DŘ § 105), ž. Montenegro Roberto-Carlos 2500 Kč za nedodržení sjednaného závazku (DŘ § 412b).

video

2. dostih, start 13:37
1317 EJC CENA SPOLEČNOSTI VESIBA
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Bonus: 30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LA SOMMERA(FR), 3 54,0 ž. Vendula Korečková LEHCE 01:55,33 8 Hulínský Václav 140
2. LAST OPERA SONG(FR), 6 56,0 Michal Demo 5 01:56,20 4 Blažek Svatoslav 50
3. WICKER STONE(IRE), 8 57,5 ž. Martina Havelková 1/2 01:56,32 14 Brož Jiří 70
4. AZBUK, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 01:56,67 9 Kalčík Michal 110
5. GOLDENTON, 3 s 61,5 ž. Jaroslav Línek nos 01:56,68 6 Petrlík Allan 90
6. ECOLOGIC, 3 55,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 5 01:57,71 2 Nieslanik Miroslav 50
7. BEAUTIFUL VISION(FR), 3 57,0 ž. Radek Koplík 1 1/2 01:57,94 10 Koplík Zdeno 140
8. MISS PRAGUE(IRE), 3 j 56,0 ž. Jiří Palík krk 01:57,98 5 Berthier Kateřina 160
9. NEMO(FR), 3 55,5 Michaela Musialová 5 01:59,16 1 Olehla Čestmír 35
10. TARIQUE(FR), 3 s 56,5 ž. David Liška 3/4 01:59,31 7 Urbánek Luboš 55
11. MY CHARLIE MAN(GB), 8 60,5 ž. Jakub Pavlíček 1/2 01:59,40 11 Syslová Lenka 90
12. LUCIAN(GER*), 6 57,5 žk. Alena Plimlová 1 1/4 01:59,62 12 Mourek František 140
13. PERSEON(IRE), 3 55,5 ž. Filip Minařík 1/2 01:59,72 13 Váňa Tomáš 100
14. IRISH HERO, 3 55,5 žk. Taťána Mášová 10 02:01,79 15 Berthier Kateřina 250
15. MARILYN DANCER, 6 56,0 Lucie Fialová daleko 02:13,34 3 Dobrovolný Karel 350
Čas: 01:55,33, Mezičasy: (14,87 - 24,60 - 25,10 - 26,75 - 24,01)
Výrok: LEHCE-5-1/2-2 1/4-nos-5-1 1/2-krk-5-3/4-1/2-1 1/4-1/2-10-daleko
Bonus:
15 000 Kč(LA SOMMERA(FR))Protendon-Hulínský
6 900 Kč(LAST OPERA SONG(FR))Autodoprava Blažek s.r.o.
4 500 Kč(WICKER STONE(IRE))Zámek Domoradice
2 100 Kč(AZBUK)The Sons of Sharpour
1 500 Kč(GOLDENTON)Rabbit Trhový Štěpánov

Majitel: Protendon-Hulínský, Trenér: Hulínský Václav, MUDr., Chov: de la Heronniere T.

Kůň č.12 LUCIAN ztratil na startu cca 10 délek.

video

3. dostih, start 14:23
1318 EJC GLOMEX Military Supplies HANDICAP
Rovina III.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000) Bonus: 40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ORSSIO(FR), 5 s 61,0 ž. Jiří Palík JISTĚ 01:56,34 8 Drlík Jaroslav 100
2. POPOCATEPETL, 4 s 55,0 ž. Per-Anders Graberg 2 1/2 01:56,82 10 Germič Karel 50
3. RUSTIKAL(IRE), 3 55,5 ž. Antoine Hamelin kr.hlava 01:56,83 4 Luka Václav 60
4. GALIOS, 3 59,0 ž. Arnoldus Adrianus De Vries nos 01:56,84 2 Haris Ludvík 23
5. DERNIERA(IRE), 4 57,5 ž. Colm O`Donoghue 3 3/4 01:57,52 5 Kub Ivan 80
6. ČAMILLA, 6 s 57,0 ž. Eduardo Pedroza 1 1/2 01:57,77 9 Verner Vladimír 75
7. FULMINE LUNA(FR), 5 57,0 ž. Fergus Sweeney 3 1/4 01:58,34 1 Duchoň Tomáš 60
8. STUHNA(FR), 5 53,0 ž. Roberto-Carlos Montenegro 2 3/4 01:58,80 6 Pejšková Ivana 200
9. FABLE, 3 57,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 6 01:59,92 7 Koplík Zdeno 85
10. TOP GUN(GER), 3 53,0 ž. Filip Minařík 4 02:00,73 3 Urbánek Luboš 120
Čas: 01:56,34, Mezičasy: (15,88 - 25,38 - 25,77 - 24,71 - 24,60)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-kr.hlava-nos-3 3/4-1 1/2-3 1/4-2 3/4-6-4
Maj. prémie:
10 000 Kč (GALIOS)DAR
Bonus:
20 000 Kč(ORSSIO(FR))Hrubý
9 200 Kč(POPOCATEPETL)JAZAM
6 000 Kč(RUSTIKAL(IRE))IBK Race
2 800 Kč(GALIOS)DAR
2 000 Kč(DERNIERA(IRE))Sauter-Kub

Majitel: Hrubý, Trenér: Drlík Jaroslav, Chov: Benillouche Franck

Kůň č.2 GALIOS ztratil na startu cca 2 délky. Poplatek: stáj IBK Race 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.4 RUSTIKAL ke startu (DU 16/5).

video

4. dostih, start 14:57
1319 EJC CENA SPOLEČNOSTI TRADE FIDES
Rovina IV.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Bonus: 30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ORLEANO, 3 57,5 ž. Arnoldus Adrianus De Vries JISTĚ 02:40,15 2 Pejšková Ivana 60
2. BLACK BET(GB), 6 56,5 ž. Václav Janáček 2 3/4 02:40,58 7 Syslová Lenka 55
3. REINE D`ARGENT(FR), 3 54,0 ž. Filip Minařík 3/4 02:40,72 3 Hlavatý Pavel 45
4. NAEX(IRE), 4 59,0 ž. Antoine Hamelin 2 1/2 02:41,05 8 Haris Ludvík 55
5. GOLDEN IRENE, 7 57,5 ž. Jiří Palík 3 1/2 02:41,62 9 Petrlík Allan 35
6. TOUCHY FEELY, 4 56,5 ž. Colm O`Donoghue 2 1/2 02:41,98 5 Neuberg Filip 150
7. NIRGERA, 8 56,5 ž. Fergus Sweeney krk 02:42,03 6 Brož Jiří 250
8. PROVENCE, 4 57,5 ž. Christophe Soumillon 6 02:43,38 4 Kalčík Michal 50
9. HEMINGRAY, 3 55,0 ž. Per-Anders Graberg 4 1/2 02:44,21 10 Kousek Jiří 200
10. TEMIGIN, 3 54,5 ž. Roberto-Carlos Montenegro nos 02:44,21 1 Bartoš st. Josef 150
Čas: 02:40,15, Mezičasy: (28,82 - 27,29 - 27,85 - 26,63 - 25,55 - 24,01)
Výrok: JISTĚ-2 3/4-3/4-2 1/2-3 1/2-2 1/2-krk-6-4 1/2-nos
Bonus:
15 000 Kč(ORLEANO)Hippolit Star - Pejšková
6 900 Kč(BLACK BET(GB))R & L
4 500 Kč(REINE D`ARGENT(FR))EXCELENT-K s.r.o. Liberec
2 100 Kč(NAEX(IRE))DAR
1 500 Kč(GOLDEN IRENE)Rabbit Trhový Štěpánov

Majitel: Hippolit Star - Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla
video

5. dostih, start 15:37
1320 BAK - 83. EJC Gerschův memoriál
Rovina L - 1400 m, cena, 2letí
750.000 Kč (375000 - 142500 - 90000 - 52500 - 37500 - 30000 - 22500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 11250 + 26250 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RATE(FR), 2 58,0 ž. Christophe Soumillon LEHCE 01:24,65 7 Olehla Čestmír 27
2. ACHIRD(IRE), 2 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 7 01:25,84 3 Nieslanik Miroslav 90
3. ETERNITY(GER), 2 57,0 ž. Filip Minařík 2 01:26,10 13 Urbánek Luboš 35
4. TORRERO(FR), 2 58,0 ž. Per-Anders Graberg krk 01:26,14 12 Šavujev Arslangirej 200
5. JOGANVILLE(FR), 2 j 58,0 ž. Václav Janáček 1/2 01:26,24 1 Nieslanik Miroslav 85
6. ALBATROS(IRE), 2 58,0 ž. Eduardo Pedroza 3 01:26,70 10 Vocásková Helena 100
7. PLANTEUR`S WHISKEY(FR), 2 58,0 ž. Jiří Palík 1 01:26,85 8 Musialová Michaela 65
8. MEQUINENZA(IRE), 2 57,0 ž. David Liška 4 01:27,58 6 Luka Václav 45
9. RENATA(GB), 2 b 57,0 ž. Colm O`Donoghue 2 1/4 01:27,92 4 Demele Jan 500
10. ANIELA(IRE), 2 57,0 ž. Antoine Hamelin 6 01:29,49 5 Luka Václav 160
11. RONCAL(GER), 2 58,0 ž. Arnoldus Adrianus De Vries 1 1/2 01:29,77 2 Tůma Pavel 100
12. MARIOS(IRE), 2 58,0 ž. Fergus Sweeney 16 01:32,90 11 Luka Václav 150
Nestartovali: AVIGNON
Čas: 01:24,65, Mezičasy: (14,10 - 23,08 - 25,32 - 22,15)
Výrok: LEHCE-7-2-krk-1/2-3-1-4-2 1/4-6-1 1/2-16

Majitel: DS Pegas, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Fair Salinia Ltd
video

6. dostih, start 16:16
1321 LERAM EJC MILLION
Rovina Gd-3 - 1400 m, cena, 3letí a starší
2.600.000 Kč (1300000 - 494000 - 312000 - 182000 - 130000 - 104000 - 78000) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1300 + 52000 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZOCK(FR), 5 s 59,0 ž. Eduardo Pedroza JISTĚ 01:24,57 9 Rossi Frederic 160
2. CALL ME MISTER(GER), 4 59,0 ž. Colm O`Donoghue 2 1/4 01:24,90 4 Korpas Jan 500
3. TROIZILET(FR), 5 j 59,0 ž. Christophe Soumillon kr.hlava 01:24,91 8 Luka Václav 22
4. POLITICUM(FR), 3 57,5 ž. Roberto-Carlos Montenegro hlava 01:24,95 15 Šavujev Arslangirej 500
5. BIG BOOTS(IRE), 3 57,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 3/4 01:25,21 6 Hickst Waldemar 20
6. SWEETICON(GB), 5 57,5 ž. Filip Minařík 1/2 01:25,28 7 Luka Václav 130
7. BORSAKOV(IRE), 7 59,0 ž. Antoine Hamelin 2 1/2 01:25,64 14 Luka Václav 400
8. HERMIONA(USA), 3 j 56,0 ž. Václav Janáček krk 01:25,71 2 Chappet Fabrice 75
9. RED PERSIAN(IRE), 4 s 59,0 ž. Jiří Palík 1 3/4 01:25,96 1 Urbánek Luboš 300
10. JASNIN(FR), 7 59,0 ž. Arnoldus Adrianus De Vries hlava 01:25,99 10 Hickst Waldemar 400
11. MR RIGHT(IRE), 7 59,0 ž. Per-Anders Graberg nos 01:25,99 11 Holčák František 90
12. BENIDICTION(IRE), 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:26,08 5 Haris Ludvík 400
13. HENRYTHEAEROPLANE(USA), 7 b 59,0 ž. Radek Koplík krk 01:26,16 12 Koplík Zdeno 500
14. NOBLE CLIFFS(FR), 5 59,0 ž. Fergus Sweeney 8 01:27,62 13 Olehla Čestmír 170
15. LEXCEED(GER), 8 j 59,0 ž. David Liška 4 1/2 01:28,40 3 Nieslanik Miroslav 400
Čas: 01:24,57, Mezičasy: (14,42 - 22,34 - 24,62 - 23,19)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-kr.hlava-hlava-1 3/4-1/2-2 1/2-krk-1 3/4-hlava-nos-1/2-krk-8-4 1/2

Majitel: Torsten Raber FR, Trenér: Rossi Frederic, Chov: Seroul J.C.

Kůň č.9 ZOCK byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatky: stáj MUDr. Eva Nieslaniková 3000 Kč za dodatečně nahlášené osvobození od zkušební cvalu a vedení ke startu koně č.3 LEXCEED (DU 16/5)

video

7. dostih, start 16:50
1322 PEMAT TRADING EJC LONG - 41. VC českého turfu
Rovina L - 2400 m, cena, 3letí a starší
750.000 Kč (375000 - 142500 - 90000 - 52500 - 37500 - 30000 - 22500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 375 + 15000 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONPTI(GER), 3 55,5 ž. Arnoldus Adrianus De Vries TUHÝ BOJ 02:31,77 10 Richter Günter 100
2. DARKOLVA(IRE), 4 59,0 ž. Per-Anders Graberg 1/2 02:31,85 4 Holčák František 150
3. RAMSSIO(IRE), 3 55,5 ž. Antoine Hamelin 2 1/2 02:32,25 6 Luka Václav 27
4. PORTORIKOS(IRE), 6 59,0 ž. Václav Janáček 3 1/4 02:32,83 12 Wroblewski Grzegorz 75
5. DOMINIQUE(FR), 5 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 02:32,99 3 Tůma Pavel 110
6. SAPIENTI, 4 59,0 ž. Jiří Palík 2 02:33,28 2 Haris Ludvík 250
7. PREMIER LION(FR), 4 s 59,0 ž. Christophe Soumillon 2 1/2 02:33,75 7 Luka Václav 23
8. ANGKOR WAT(GB), 3 55,5 ž. Filip Minařík 2 3/4 02:34,27 11 Váňa st. Josef 80
9. DALANDI, 3 55,5 ž. David Liška 2 02:34,63 5 Nieslanik Miroslav 300
10. CARMELLA(FR), 4 j 57,5 ž. Eduardo Pedroza 10 02:36,49 9 Chappet Fabrice 170
11. ORPHEUS, 4 59,0 ž. Fergus Sweeney 2 1/2 02:37,03 1 Seménka Zdeněk 350
12. SILVER SEAM(FR), 3 b 55,5 ž. Colm O`Donoghue 11 02:39,17 13 Koplík Zdeno 130
Nestartovali: KIHNU(FR)
Čas: 02:31,77, Mezičasy: (25,22 - 24,64 - 26,19 - 25,09 - 25,39 - 25,24)
Výrok: TUHÝ BOJ-1/2-2 1/2-3 1/4-1-2-2 1/2-2 3/4-2-10-2 1/2-11

Majitel: Heland Racing, Trenér: Richter Günter, Chov: Heland Racing

Sankce:ž. O`Donoghue Colm 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.13 SILVER SEAM v průběhu dostihového dne (DŘ § 326)

video

8. dostih, start 17:20
1323 LOKOTRANS EJC MIDDLE
Rovina L - 1800 m, cena, 3letí a starší
750.000 Kč (375000 - 142500 - 90000 - 52500 - 37500 - 30000 - 22500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 375 + 15000 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WIRELESS(FR), 8 59,0 ž. Christophe Soumillon LEHCE 01:51,94 5 Luka Václav 37
2. SAGAR(IRE), 4 s 59,0 ž. Eduardo Pedroza 2 3/4 01:52,38 7 Olehla Čestmír 80
3. TORQUE POWER(GB), 3 57,0 ž. Václav Janáček 2 1/2 01:52,77 6 Šavujev Arslangirej 25
4. BLACK CANYON(FR), 5 59,0 ž. Filip Minařík hlava 01:52,79 1 Olehla Čestmír 120
5. BOOMBOOM KISS(FR), 4 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 01:53,14 8 Urbánek Luboš 40
6. RYONY(IRE), 3 57,0 ž. Per-Anders Graberg krk 01:53,18 9 Línek Jaroslav 80
7. IDEAL APPROACH(IRE), 7 59,0 ž. Roberto-Carlos Montenegro 1/2 01:53,29 2 Urbánek Luboš 200
8. FATHER FROST(IRE), 7 59,0 ž. Colm O`Donoghue 4 01:54,21 10 Váňa st. Josef 170
9. AMAZING GANGSTER(GER), 3 57,0 ž. Fergus Sweeney krk 01:54,28 4 Wroblewski Grzegorz 170
10. DOINYO(GER), 8 59,0 ž. Arnoldus Adrianus De Vries 3 01:54,91 3 Zschache Christian 60
Čas: 01:51,94, Mezičasy: (14,79 - 25,71 - 23,65 - 25,42 - 22,37)
Výrok: LEHCE-2 3/4-2 1/2-hlava-2-krk-1/2-4-krk-3

Majitel: Leram, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Haras de Manneville

Kůň č.8 BOOMBOOM KISS byl vybrán k antidopingové kontrole.

video


9. dostih, start 18:43
1324 EJC CENA SPOLEČNOSTI HRUBYMOVING (dostih trenérů)
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TROPICAL BOND, 8 b 77,0 ž. Jan Korpas JISTĚ 01:28,13 7 Kalčík Michal 15
2. STORMICO, 8 j 77,0 ž. Ilona Hronová 1/2 01:28,22 5 Kalčík Michal 75
3. ECHO RULES(IRE), 10 s 75,0 ž. Ivan Kub 2 1/2 01:28,69 2 Kub Ivan 55
4. SHARP BROOK, 11 75,0 ž. Jan Demele 5 01:29,64 1 Demele Jan 130
5. NOMBEKO(FR), 5 73,5 ž. Martin Pišl 4 01:30,42 6 Pišl Martin 85
6. LADISLAV, 7 76,0 Josef Váňa st. 4 01:31,22 4 Krysmanová Rennerová Martina 60
7. PERCHTA(IRE), 6 73,5 Dana Vocásková 1 01:31,39 9 Vocásková Helena 65
8. SUMMER DRESS(GB), 4 73,5 Martina Růžičková 14 01:34,22 3 Koplík Zdeno 70
Nestartovali: GOLD OF GIBRALTAR(GER)
Čas: 01:28,13, Mezičasy: (13,63 - 23,26 - 27,29 - 23,94)
Výrok: JISTĚ-1/2-2 1/2-5-4-4-1-14

Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Kalčík Michal, Chov: BUC-Film Bouček J.
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Malát Vít