home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 03.08.2019 - Slušovice
stav dráhy: 2.5 (pevná / Firm)
1. dostih, start 10:00
1228 Cena D PLAST, a.s.
Proutky IV.kat. - 3800 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
Stav dráhy: 2.5 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONTJEU THIRD, 6 70,5 ž. Marcel Novák ZADRŽENĚ 04:39,25 3 Petrlík Allan 18
2. HESSOESSE(FR), 5 68,5 ž. Marek Stromský 15 04:42,64 5 Holčák František 21
3. LORD OF LIGHTNING(IRE), 7 69,0 ž. Martin Liška daleko 04:47,33 1 Žalud Radek 200
4. TEX, 5 66,5 Ján Mach, MVDr. 3 04:47,91 4 Bělka Martin 350
5. MAMBO, 4 b 65,5 ž. Lukáš Matuský daleko 04:55,48 7 Bodlák Radim 75
Z MALDINI, 5 A 1/2 65,0 Daniel Vyhnálek     2 Moravec Zdeněk 550
Z RUMBA, 8 65,0 am. Tereza Polesná     6 Berthier Kateřina 250
Čas: 04:39,25, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-15-daleko-3-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (MAMBO)Syndikát Dvorska-Vymazal

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: RABBIT Trhový Štěpánov a.s.

DK prošetřila zadržení koní č.2 MALDINI a č.6 RUMBA, vyslechla jezdce a jejich vysvětlení (zdravotní indispozice koně - Vyhnálek, podezření na zranění koně - Polesná) vzala na vědomí.

video

2. dostih, start 10:35
1229 Cena Stáje Březová
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 3letí
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
Stav dráhy: 2.5 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FIRST OF ALL(FR), 3 68,0 ž. Jan Faltejsek JISTĚ 03:55,43 1 Tůma Pavel 23
2. LARINTO(ITY), 3 64,0 Daniel Vyhnálek 1 1/2 03:55,73 4 Holčák František 100
3. SAINT TOBIAS, 3 b 66,5 Jan Odložil 6 03:57,13 5 Popelka Stanislav 35
4. FIDELL(SVK), 3 s 68,0 ž. Lukáš Matuský 5 03:58,30 3 Štangel Marián 60
5. LOVELY DREAM, 3 61,0 žk. Lenka Kvapilová 3 03:58,91 8 Kvapilová Lenka 150
6. SABATON, 3 68,0 ž. Marcel Novák 10 04:01,24 2 Bodlák Radim 60
SN LEVIS BROVAL, 3 68,0 Martin Vizváry     7 Škrášková Alena 300
Nestartovali: BEAU FIXE(FR)
Čas: 03:55,43, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-6-5-3-10

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: de Kerpezdron M. & E.

DK prošetřila vybočení koně č.7 LEVIS BROVAL a neshledala cizí zavinění.

video

3. dostih, start 11:12
1230 Cena spolku DOSTIHY SLUŠOVICE, z. s. s finanční podporou společnosti Komerc Plus, s.r.o., smluvním dovozcem tenisové kolekce Vőlkl do ČR
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 2.5 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RONCAL(GER), 2 53,5 Michaela Musialová JISTĚ 01:46,37 2 Tůma Pavel 26
2. THOMAS(IRE), 2 56,5 Michal Hrouda 1 1/4 01:46,61 6 Vocásková Helena 23
3. AVIGNON, 2 56,0 ž. Vendula Korečková 3 01:47,23 3 Váňa Tomáš 110
4. LADY LITERATA, 2 55,0 ž. Martina Havelková 4 01:48,02 5 Bodlák Radim 65
5. CATRIONA(GER), 2 55,0 ž. Zuzana Vokálková 5 01:49,05 7 Holčák František 80
6. HABIT OF BEAMS, 2 55,0 žk. Zuzana Míčová 2 01:49,47 4 Brož Jiří 200
ZN SUN RAIN(SVK), 2 55,0 Adam Florian     1 Bodlák Radim 150
Čas: 01:46,37, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-3-4-5-2

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Gest.Küssaburg

Kůň č.7 CATRIONA ztratil na startu cca 3 délky. DK prošetřila pád j. Floriana A. z koně č.1 SUN RAIN a neshledala cizí zavinění.

video

4. dostih, start 11:41
1231 Cena města Slušovice
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 2.5 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SIGN OF THE ZODIAC(IRE), 9 58,0 ž. Zuzana Vokálková JISTĚ 01:40,85 4 Holčák František 33
2. VALMONT OHNE, 7 59,0 am. Jindřich Fabris 1 1/4 01:41,06 2 Havlíčková Zdena 50
3. SWAN PRINCESS, 3 53,5 ž. Martina Havelková 1 1/2 01:41,29 6 Horáková Lenka 120
4. ALEXANDR(IRE), 6 63,0 žk. Lenka Kvapilová hlava 01:41,32 7 Vinklárek Vladimír 75
5. LAST OPERA SONG(FR), 6 56,5 Adam Florian 8 01:42,95 5 Blažek Svatoslav 120
6. MISS PRAGUE(IRE), 3 j 50,0 Michaela Musialová 6 01:44,08 9 Berthier Kateřina 200
7. ALLOUVILLE(FR), 3 s 57,5 ž. Jakub Pavlíček 11 01:46,32 1 Tomek Tibor 250
S GOLD HAVANAH(IRE), 4 62,5 Michal Hrouda     3 Vocásková Helena 25
Nestartovali: CELINE MY HEART(GB)
Čas: 01:40,85, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1 1/2-hlava-8-6-11
Maj. prémie:
10 000 Kč (SWAN PRINCESS)EŽ Praha a.s.

Majitel: AGA-Vlachovice, Trenér: Holčák František, Chov: Doyle J.

DK prošetřila neodskočení koně č.3 GOLD HAVANAH do dostihu, vyslechla j. Hroudu M., staréra Knápka V. a konstatovala, že neodskočení koně do dostihu bylo zaviněno vzepjetím a následným pádem koně v boxech v okamžiku startu dostihu.

video

5. dostih, start 12:16
1232 Cena slušovické vážnice
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 2.5 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHICO DE CHILLI, 3 57,0 Adam Florian JISTĚ 02:01,09 9 Seménka Zdeněk 75
2. RABBIT WIN(IRE), 4 61,0 Simona Laubeová 2 02:01,37 2 Petrlík Allan 45
3. DETERMIS, 6 60,5 ž. Jiřina Andrésová kr.hlava 02:01,38 6 Horáková Lenka 85
4. AIRUSCHKA, 4 58,5 Michaela Musialová 2 02:01,68 3 Hála Libor 45
5. BEST BET, 6 51,0 ž. Peter Hodáň 3/4 02:01,84 8 Podhányi Jan 170
6. LADY`S MAN, 7 59,5 ž. Martina Havelková nos 02:01,84 7 Kantek Petr 60
7. NURWELA, 3 54,0 ž. Vendula Korečková 1 3/4 02:02,12 4 Mach Ján 75
8. ALFAZIVE(FR), 4 61,0 am. Jindřich Fabris 4 1/2 02:03,09 5 Demele Jan 100
9. DETEKCE, 8 bj 56,0 žk. Zuzana Míčová 2 1/2 02:03,56 1 Kalčík Michal 60
10. FARMEDA, 3 52,0 Michal Hrouda daleko 02:07,56 10 Rous Petr 200
Čas: 02:01,09, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-kr.hlava-2-3/4-nos-1 3/4-4 1/2-2 1/2-daleko

Majitel: Cardboard, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Míča P.

DK prošetřila výkon koně č.10 FARMEDA, vyslechla j. Hroudu M. a jeho vysvětlení (neakceptování tempa dostihu) vzala na vědomí. Sankce: tr. Rous P. výstraha za nepřipravenost koně č.10 FARMEDA do dostihu (DŘ § 311f).

video

6. dostih, start 12:42
1233 Cena TIPPLER GROUP, s.r.o.
Rovina IV.kat. - 2900 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 2.5 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EPAULED(IRE), 4 58,0 Michal Hrouda LEHCE 03:16,96 1 Vocásková Helena 20
2. TOXIC(GER), 10 55,5 Adam Florian 4 03:17,54 6 Koplík Zdeno 100
3. KOPRETINA, 7 60,5 ž. Martina Havelková 7 03:19,00 7 Horáková Lenka 35
4. BLACK BET(GB), 6 58,0 ž. Vendula Korečková 9 03:20,91 9 Syslová Lenka 65
5. PLAY OF JAPE, 3 53,5 ž. Zuzana Vokálková 9 03:22,88 2 Holčák Radek 100
6. VIKTORKA, 5 54,0 Lucie Baluchová 1 1/2 03:23,14 4 Marcová Petra 200
7. ONEGIN(FR), 9 59,0 Jakub Spáčil 11 03:25,56 3 Bělka Martin 170
8. NIRWA, 4 56,0 Sára Plšková daleko 03:31,21 8 Derych Vladimír 130
DD LORD EGGI, 4 57,0 Daniel Vyhnálek daleko 03:48,01 5 Horáková Lenka 200
Čas: 03:16,96, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4-7-9-9-1 1/2-11-daleko-daleko

Majitel: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Flanagan G.

DK prošetřila výkon koně č.8 NIRWA, vyslechla j. Plškovou S. a její vysvětlení (podezření na zranění koně) vzala na vědomí.

video

7. dostih, start 13:13
1234 Cena stáje K-K Metal
Rovina IV.kat. - 1100 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 2.5 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DAPA, 4 65,5 ž. Zuzana Vokálková JISTĚ 01:09,52 8 Holčák František 60
2. PARDONIE, 7 s 55,0 Michal Hrouda 2 1/2 01:09,91 1 Mach Ján 85
3. BETTSUT, 4 56,5 ž. Martina Havelková hlava 01:09,93 6 Héč Karel 37
4. SHARP BROOK, 11 61,0 ž. Vendula Korečková 3 1/2 01:10,54 2 Demele Jan 100
5. COLTYN, 4 s 59,5 Adam Florian 1 1/4 01:10,76 9 Seménka Zdeněk 75
6. TREASURE ROCK(USA), 4 58,0 am. Jindřich Fabris 1/2 01:10,86 3 Havlíčková Zdena 22
7. NIKOLETTA, 3 51,5 ž. Peter Hodáň 2 01:11,25 5 Blažek Svatoslav 350
8. AZALEYA, 5 57,0 Michaela Musialová krk 01:11,32 4 Hála Libor 450
9. SHARP JAILER, 3 j 51,0 Simona Laubeová 1 01:11,47 7 Demele Jan 300
Čas: 01:09,52, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/2-hlava-3 1/2-1 1/4-1/2-2-krk-1

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Holčák František, Chov: K-K Metal a.s.

Poplatek: stáj K-K Metal a.s. 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.8 DAPA ke startu (DU 16/5)

video

8. dostih, start 13:41
1235 Cena stáje Valencio
Rovina V.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 2.5 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GALÉRA, 3 b 50,0 ž. Martina Havelková BOJ 02:41,56 8 Demele Jan 75
2. HEURE, 8 61,0 ž. Vendula Korečková 3/4 02:41,69 6 Derych Vladimír 85
3. SHEBY JAIL, 9 62,5 am. Tereza Dlapová 3/4 02:41,82 4 Seménka Zdeněk 40
4. RIVERSIDE, 10 67,0 am. Petra Hrubá krk 02:41,86 3 Kantek Petr 40
5. DOMÉNA, 3 57,5 Michal Hrouda 1 1/2 02:42,11 2 Ilíková Kateřina 45
6. PORTATILE, 6 55,0 ž. Jiřina Andrésová krk 02:42,16 1 Okleštěk Miloslav 55
7. ROONY, 10 sj 60,5 žk. Zuzana Míčová 2 02:42,49 7 Kalčík Michal 70
Nestartovali: OTHELLO
Čas: 02:41,56, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-3/4-krk-1 1/2-krk-2

Majitel: TIPPLER Group s.r.o., Trenér: Demele Jan, Chov: Karlík Petr
video

9. dostih, start 14:14
1236 Cena stáje AGA Vlachovice
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 2.5 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PRVNÍ DÁMA, 3 55,0 Adam Florian JISTĚ 02:25,02 8 Seménka Zdeněk 60
2. MY CHARLIE MAN(GB), 8 61,0 ž. Jakub Pavlíček 1 1/2 02:25,25 3 Syslová Lenka 150
3. FABRYAN, 6 61,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 02:25,45 4 Váňa Tomáš 120
4. SEBASTIANO, 10 56,0 ž. Martina Havelková nos 02:25,45 1 Demele Jan 50
5. AIGER, 6 s 58,5 Michaela Musialová hlava 02:25,49 6 Hála Libor 70
5. GOLDENTON, 3 s 56,5 Simona Laubeová současně 02:25,49 2 Petrlík Allan 30
7. CELENTANO(GER), 3 56,5 ž. Zuzana Vokálková 1 02:25,71 5 Holčák František 32
Nestartovali: PERCHTA(IRE)
Čas: 02:25,02, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-1 1/4-nos-hlava-současně-1

Majitel: Cardboard, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Ševčík M.,Ing.
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Treml František, Doc. MVDr.
Člen DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Srnec František
Dostihový tajemník: Čapáková Jana
Rozhodčí u váhy: Provazníková Barbora, Ing.
Startér: Knápek Vlastimil
Pomocný startér: Havlíček Jan
Cílová kamera: Malát Vít