home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 11.08.2019 NE 10.08.2019 PE 04.08.2019 KV 03.08.2019 SL 27.07.2019 MO 21.07.2019 KV 13.07.2019 SH 12.07.2019 CH 06.07.2019 LL 05.07.2019 SL 30.06.2019 KV 23.06.2019 PE 22.06.2019 CH 16.06.2019 KV 15.06.2019 BR 09.06.2019 MO 08.06.2019 PE 01.06.2019 CH 26.05.2019 MO 25.05.2019 PE 19.05.2019 CH 18.05.2019 SL 11.05.2019 CH 08.05.2019 PE 05.05.2019 MO 01.05.2019 LL 28.04.2019 CH 27.04.2019 KV 22.04.2019 CH 21.04.2019 KO 19.04.2019 LL 14.04.2019 MO 13.04.2019 BR 07.04.2019 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 22.06.2019 - Praha
stav dráhy: 3.4 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:07
1162 CENA EBF
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CORSTON(IRE), 3 59,0 ž. Jaroslav Línek JISTĚ 01:54,25 7 Šavujev Arslangirej 25
2. STORM DE NUIT(FR), 3 57,0 Adam Florian 3/4 01:54,37 1 Seménka Zdeněk 100
3. FABLE, 3 56,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/2 01:54,61 13 Myšková Štěpánka 85
4. CONNOR MACLEOD(GB), 3 57,0 žk. David Liška 3 01:55,16 8 Luka Václav, Ing. 150
5. MOSTAR, 3 58,0 ž. Jan Verner 1/2 01:55,27 14 Neuberg Filip 250
6. LEWIS GAL, 3 60,0 ž. Giuseppe Virdis 1/2 01:55,38 6 Haris Ludvík 85
7. BENTLY(IRE), 3 59,0 ž. Vendula Korečková 3/4 01:55,52 9 Váňa Tomáš 85
8. WEMMA, 3 55,5 ž. Martina Havelková krk 01:55,56 3 Chaloupka Jiří 350
9. VÉVODA, 3 60,0 ž. Jiřina Andrésová 2 01:55,86 15 Andrés Dušan 150
10. LA CORAL, 3 57,5 žk. Lenka Kvapilová 3 1/2 01:56,41 5 Kvapilová Lenka 120
11. YOUKO(FR), 3 57,0 ž. Filip Minařík 7 01:57,89 2 Baštová Pavlína, Ing. 250
12. LA SOMMERA(FR), 3 55,5 ž. Kateřina Hlubučková 2 01:58,23 10 Hulínský Václav, MUDr. 670
13. BARNEY BASH(GER), 3 57,0 ž. Jiří Palík 5 01:59,29 11 Urbánek Luboš 180
Nestartovali: MARCHAND, THAT`S MY GIRL(GER)
Čas: 01:54,25, Mezičasy: (14,62 - 25,45 - 24,57 - 25,43 - 24,18)
Výrok: JISTĚ-3/4-1 1/2-3-1/2-1/2-3/4-krk-2-3 1/2-7-2-5
Maj. prémie:
10 000 Kč (FABLE)Meridian
6 000 Kč (MOSTAR)LUČ stajka - Neuberg

Majitel: Russian Racing Syndicate, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Vartanov V.

Koně č.2 YOUKO a č.15 VÉVODA ztratili na startu cca 2 délky, kůň č.10 LA SOMMERA ztratil na startu cca 4 délky.

video


2. dostih, start 14:37
1163 CENA VÝŽIVOVÝCH PROGRAMŮ FITMIN
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Bonus: 30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 300 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MILUŠKA EX MEGGLE, 2 54,5 Michal Hrouda BOJ 01:17,38 4 Germič Karel 70
2. DARKGELTON LADY, 2 57,0 žk. David Liška 1/2 01:17,48 5 Petrlík Allan 35
3. FATRA GLONKA, 2 56,0 ž. Vendula Korečková 3 01:17,98 9 Váňa Tomáš 100
4. SHIROCCO ALIGHIERI, 2 53,5 žk. Simona Laubeová krk 01:18,04 2 Petrlík Allan 60
5. FINIGA, 2 56,0 ž. Jaromír Šafář krk 01:18,08 1 Haris Ludvík 60
6. LUCAS WARRIOR, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 01:18,43 6 Chaloupka Jiří 200
7. ROBINSONKA, 2 56,0 Adam Florian kr.hlava 01:18,44 10 Bartoš st. Josef 150
8. NA KONCI DUHY, 2 56,0 ž. Kateřina Hlubučková 3 3/4 01:19,10 7 Brož Jiří 85
9. JESIENKA, 2 56,0 ž. Jiřina Andrésová 15 01:22,15 3 Chaloupka Václav, Ing. 200
Nestartovali: FORTE
Čas: 01:17,38, Mezičasy: (28,65 - 25,25 - 23,48)
Výrok: BOJ-1/2-3-krk-krk-2 1/4-kr.hlava-3 3/4-15
Bonus:
15 000 Kč(MILUŠKA EX MEGGLE)J.T.K.-Bečková-Germič
6 900 Kč(DARKGELTON LADY)Rabbit Trhový Štěpánov
4 500 Kč(FATRA GLONKA)Z Vršku
2 100 Kč(SHIROCCO ALIGHIERI)Rabbit Trhový Štěpánov
1 500 Kč(FINIGA)DAR

Majitel: J.T.K.-Bečková-Germič, Trenér: Germič Karel, Chov: Bečková Jana
video


3. dostih, start 15:12
1164 15. SPRINTERSKÁ CENA AUTO JAROV KUNRATICE
Rovina I.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
200.000 Kč (100000 - 46000 - 30000 - 14000 - 10000) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 6000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MOLLYS BEST(FR), 5 s 58,0 ž. Pavlína Filipová JISTĚ 01:12,11 4 Berthier Kateřina 65
2. LEXCEED(GER), 8 j 58,0 ž. Jan Rája 1/2 01:12,22 1 Nieslanik Miroslav 150
3. MR RIGHT(IRE), 7 60,0 ž. Filip Minařík krk 01:12,27 8 Holčák František 25
4. HELLO HOBBY(IRE), 8 58,0 ž. Jiří Palík 1 01:12,46 10 Urbánek Luboš 150
5. POLITICUM(FR), 3 b 56,0 ž. Jaromír Šafář krk 01:12,52 7 Šavujev Arslangirej 85
6. ULTIMATE FIGHT(FR), 5 60,0 ž. Radek Koplík 1/2 01:12,60 3 Koplík Zdeno 35
7. BLUEGRASS BOY(FR), 3 55,0 ž. Zdenko Šmida nos 01:12,61 2 Holčák František 250
8. NINE OU FOUR(IRE), 8 j 60,0 ž. Petr Foret 7 01:14,11 5 Luka Václav, Ing. 85
9. CELINE MY HEART(GB), 6 56,5 ž. Vendula Korečková hlava 01:14,14 9 Syslová Lenka 500
10. PRINCE ORPEN(FR), 8 58,0 ž. Martina Havelková 5 01:15,16 6 Kantek Petr, MVDr 350
Čas: 01:12,11, Mezičasy: (24,85 - 21,85 - 25,41)
Výrok: JISTĚ-1/2-krk-1-krk-1/2-nos-7-hlava-5

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Suc.Morice A.

Kůň č.4 MOLLYS BEST byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž. Šafář J. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.7 POLITICUM před začátkem dostihového dne (DŘ § 326)

video


4. dostih, start 15:48
1165 16. TATTERSALLS MILE
Rovina I.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
200.000 Kč (100000 - 46000 - 30000 - 14000 - 10000) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 6000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WAGRAM(FR), 4 j 59,5 ž. Radek Koplík JISTĚ 01:38,90 1 Koplík Zdeno 33
2. TORQUE POWER(GB), 3 56,0 ž. Jaromír Šafář 1/2 01:39,00 10 Šavujev Arslangirej 90
3. CALORIFIC(IRE), 3 s 53,5 ž. Zdenko Šmida 1 01:39,17 3 Holčák Radek 170
4. GEORGE BOOLE(IRE), 5 59,5 ž. Jaroslav Línek krk 01:39,22 6 Holčák František 220
5. ZOCK(FR), 5 59,5 žk. David Liška 1 1/2 01:39,45 5 Luka Václav, Ing. 67
6. SAGAR(IRE), 4 59,5 ž. Petr Foret 1 1/4 01:39,68 7 Olehla Čestmír, MVDr. 50
7. MASTER OF GOLD(FR), 8 s 59,5 ž. Eduardo Pedroza 2 1/4 01:40,06 11 Wroblewski Grzegorz 220
8. FATHER FROST(IRE), 7 j 59,5 ž. Filip Minařík 1/2 01:40,13 8 Váňa st. Josef 90
9. RED PERSIAN(IRE), 4 59,5 ž. Jiří Palík 3 01:40,63 4 Urbánek Luboš 67
10. TROPICAL BOND, 8 b 58,0 ž. Jiří Chaloupka 6 01:42,01 2 Kalčík Michal 100
11. FACTS AND FIGURES(IRE), 6 j 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3 1/2 01:42,85 9 Urbánek Luboš 220
Čas: 01:38,90, Mezičasy: (24,94 - 24,72 - 24,47 - 24,77)
Výrok: JISTĚ-1/2-1-krk-1 1/2-1 1/4-2 1/4-1/2-3-6-3 1/2

Majitel: MS Racing, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Nyk M. & Boutroue J.-F.

Poplatky: stáj MS Racing 200 Kč za ohlášenou změnu barvy čapky u koně č.9 FACTS AND FIGURES (DU. 16/3) Sankce: ž.Šafář J.1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.10 TORQUE POWER před začátkem dostihového dne (DŘ § 326) Stav dráhy po dešti: měkká

video


5. dostih, start 16:24
1166 40. CENA TŘÍLETÝCH KLISEN
Rovina I.kat. - 2200 m, cena, 3letí - klisny
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ILE JONES(FR), 3 j 58,0 ž. Vendula Korečková JISTĚ 02:25,24 6 Hulínský Václav, MUDr. 650
2. LADY ROSEBURG(FR), 3 58,0 Adam Florian 1/2 02:25,33 3 Seménka Zdeněk 60
3. FALCON BABY(IRE), 3 59,5 Beysim Ferhanov 3/4 02:25,48 8 Vocásková Helena 45
4. GOLD MEMORY(IRE), 3 59,5 Michal Hrouda krk 02:25,54 7 Vocásková Helena 35
5. MOON SHOT(FR), 3 58,0 ž. Jan Rája 3 1/2 02:26,19 1 Nieslanik Miroslav 70
6. JOSEPHA, 3 58,0 ž. Jaroslav Línek 1 3/4 02:26,44 5 Tůma Pavel 170
7. ASTORIA(FR), 3 59,5 ž. Jan Verner 3 02:27,02 9 Tůma Pavel 45
8. MOTIVATOR LADY, 3 58,0 žk. David Liška daleko 02:32,32 10 Petrlík Allan 330
Nestartovali - odváženi: COLOMBINA(FR), DARK ABSOLU

Čas: 02:25,24, Mezičasy: (15,71 - 27,72 - 27,26 - 25,16 - 24,96 - 24,43)
Výrok: JISTĚ-1/2-3/4-krk-3 1/2-1 3/4-3-daleko

Majitel: Protendon-Hulínský, Trenér: Hulínský Václav, MUDr., Chov: Lacouture J.

Kůň č.6 ILE JONES byl vybrán k antidopingové kontrole. Kůň č.2 COLOMBINA nestartoval pro zranění ž. Foreta P. a kůň č.4 DARK ABSOLU nestartoval pro nevstoupení do startovacích boxů, ž. Foret P. a ž. Murzabayev B. mají nárok na jízdné. DK nařídila přezkoušení koně č.4 DARK ABSOLU ze startu ze startovacích boxů před příštím startem koně v dostihu startovaném ze startovacíh boxů. DK vyslechla žk. Lišku D. ke způsobu jízdy v cílové rovině a jeho vysvětlení (neovladatelnost koně) vzala na vědomí.

video


6. dostih, start 17:01
1167 60. ZLATÝ POHÁR RÁDIA IMPULS
Rovina I.kat. - 2400 m, cena, 4letí a starší
200.000 Kč (100000 - 46000 - 30000 - 14000 - 10000)
Zápisné: 2000 + 6000 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PREMIER LION(FR), 4 s 59,0 žk. David Liška LEHCE 02:34,55 7 Luka Václav, Ing. 40
2. DARKOLVA(IRE), 4 59,0 ž. Zdenko Šmida 2 02:34,85 2 Holčák František 49
3. PORTORIKOS(IRE), 6 59,0 ž. Filip Minařík 2 1/2 02:35,24 3 Wroblewski Grzegorz 80
4. DOMINIQUE(FR), 5 58,0 ž. Jaroslav Línek hlava 02:35,26 8 Tůma Pavel 120
5. BONYS, 6 59,0 ž. Giuseppe Virdis nos 02:35,26 10 Haris Ludvík 80
6. AUTOR(IRE), 9 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4 02:35,53 4 Myšková Štěpánka 120
7. SAPIENTI, 4 58,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 02:35,71 5 Haris Ludvík 80
8. KIHNU(FR), 4 57,5 ž. Jiří Palík 1 3/4 02:36,00 9 Urbánek Luboš 65
9. KERABUSH(IRE), 5 58,0 ž. Jan Rája 4 1/2 02:36,79 11 Nieslanik Miroslav 500
10. BARABASH(GER), 4 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 1/4 02:37,21 1 Urbánek Luboš 170
Nestartovali: ORPHEUS
Čas: 02:34,55, Mezičasy: (27,65 - 26,24 - 25,60 - 25,70 - 24,18 - 25,18)
Výrok: LEHCE-2-2 1/2-hlava-nos-1 3/4-3/4-1 3/4-4 1/2-2 1/4

Majitel: Syndikát V3J, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: E.A.R.L.Elevage des Loges
video


7. dostih, start 17:42
1168 99. ČESKÉ DERBY
Rovina Gd-3 - 2400 m, cena, 3letí - klisny a hřebci
2.000.000 Kč (1000000 - 380000 - 240000 - 140000 - 100000 - 80000 - 60000) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 8000 + 70000 Kč
Stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PACIFIC HILL(GER), 3 58,0 ž. Jiří Palík JISTĚ 02:36,08 8 Holčák Radek 49
2. ANGKOR WAT(GB), 3 58,0 ž. Filip Minařík 1 1/4 02:36,31 11 Váňa st. Josef 35
3. IGNACIUS REILLY(GB), 3 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev krk 02:36,36 3 Luka Václav, Ing. 70
4. RAMSSIO(IRE), 3 58,0 žk. David Liška 3 02:36,90 7 Luka Václav, Ing. 65
5. ARCTURUS(IRE), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 02:37,12 6 Holčák František 130
6. KRISTIANO, 3 58,0 Beysim Ferhanov krk 02:37,20 13 Vocásková Helena 200
7. NIKEANDNEMESIS(IRE), 3 56,5 ž. Zdenko Šmida 1 1/4 02:37,42 16 Holčák František 700
8. DALANDI, 3 58,0 ž. Jan Rája 1/2 02:37,50 2 Nieslanik Miroslav 300
9. WELL ABSOLUT, 3 s 58,0 ž. Jan Verner 3 1/2 02:38,09 15 Myšková Štěpánka 700
10. AMAZING GANGSTER(GER), 3 58,0 ž. Radek Koplík 5 02:38,85 1 Wroblewski Grzegorz 130
11. OUTBACK RIDER(IRE), 3 58,0 ž. Jaroslav Línek 3/4 02:38,98 4 Šavujev Arslangirej 1000
12. MILITARY RESPECT(FR), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 02:39,18 12 Urbánek Luboš 330
13. URAN(GER), 3 58,0 Michal Demo 3 02:39,74 5 Demele Jan 300
14. CHIOUBOUCAR(FR), 3 58,0 ž. Martin Laube krk 02:39,81 10 Sůrová Pavlína 130
15. TULARKA(IRE), 3 56,5 ž. Eduardo Pedroza 2 02:40,17 9 Vocásková Helena 550
16. BIG BEN, 3 58,0 ž. Giuseppe Virdis 2 1/2 02:40,57 14 Haris Ludvík 220
Nestartovali: BELL ELYSEES(GB)
Čas: 02:36,08, Mezičasy: (28,33 - 27,38 - 26,73 - 24,32 - 24,59 - 24,73)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-krk-3-1 1/4-krk-1 1/4-1/2-3 1/2-5-3/4-1-3-krk-2-2 1/2
Maj. prémie:
20 000 Kč (KRISTIANO)Stanislav Chudáček

Majitel: Monte Negro, Trenér: Holčák Radek, Chov: Stiftung Gest.Fährhof

Kůň č.8 PACIFIC HILL byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: tr. Wroblewski G. a tr. Nieslanik M. po 500 Kč za pozdní příchod koní č.1 AMAZING GANGSTER a č.2 DALANDI do paddocku (DŘ § 332)

video


8. dostih, start 18:22
1169 CENA UNICREDIT BANK
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MO MY DREAM(FR), 4 59,0 ž. Jan Verner JISTĚ 02:39,23 7 Neuberg Filip 110
2. WANIKORO, 6 56,0 ž. Martin Laube 1 1/4 02:39,43 4 Horová Oliva, Ing. 180
3. MYSTIC GOLFER, 8 60,5 Adam Florian nos 02:39,43 5 Hronová Ilona 120
4. MERELLA(SWI), 7 60,0 Michal Hrouda 2 3/4 02:39,94 8 Vocásková Helena 25
5. NOBLE FOX(FR), 10 53,5 ž. Jiřina Andrésová 1 02:40,14 10 Andrés Dušan 150
6. SARAS(FR), 9 56,5 ž. Zuzana Vokálková 1 1/4 02:40,35 12 Holčák Radek 85
7. MUJAHID BRAVE, 5 63,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2 02:40,47 9 Petrlík Allan 70
8. GALIOS, 3 56,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 02:40,62 3 Haris Ludvík 85
9. AZDAR(FR), 4 58,0 ž. Jan Rája 6 02:41,73 1 Horáková Lenka 110
10. BLACK BET(GB), 6 54,0 ž. Vendula Korečková 1/2 02:41,83 6 Syslová Lenka 220
11. POPOCATEPETL, 4 s 56,0 žk. David Liška 2 02:42,19 11 Germič Karel 150
12. WHITE GHOST, 8 55,0 ž. Martina Havelková 4 1/2 02:43,10 2 Kantek Petr, MVDr 180
Nestartovali: VALENTINO DANCER(FR)
Čas: 02:39,23, Mezičasy: (29,56 - 27,29 - 27,49 - 25,29 - 26,66 - 22,94)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-nos-2 3/4-1-1 1/4-1/2-3/4-6-1/2-2-4 1/2

Majitel: Stall Mäder - Neuberg, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Mader R.

Sankce: ž. Šafář J. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.3 GALIOS před začátkem dostihového dne (DŘ § 326) a žk. Liška D. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 kg na koni č.11 POPOCATEPETL před začátkem dostihového dne (DŘ § 326)

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Malát Vít