home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 01.06.2019 - Praha
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:07
1123 CENA SPOLEČNOSTI EMONT BOHEMIA
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BARTHESA(IRE), 2 56,0 ž. Tomáš Lukášek BOJ 01:15,31 10 Vocásková Helena 24
2. RENATA(GB), 2 55,0 Michal Demo 3/4 01:15,43 9 Demele Jan 65
3. AMBRA(FR), 2 56,0 ž. Jan Verner 3 1/2 01:15,98 3 Germič Karel 150
4. SHENAH(IRE), 2 56,0 ž. Martina Havelková 5 01:17,01 1 Havelková Martina 85
5. JOGANVILLE(FR), 2 58,0 ž. Martin Laube 4 1/4 01:17,71 6 Nieslanik Miroslav 65
6. DARKGELTON LADY, 2 55,0 Lucie Fialová 2 1/4 01:18,05 4 Petrlík Allan 250
7. SHIROCCO ALIGHIERI, 2 57,0 Michal Kopczyk 2 1/2 01:18,40 2 Petrlík Allan 350
8. WHISKEY PALACE(FR), 2 56,0 Michaela Musialová 3 01:18,87 5 Musialová Michaela 400
9. RABBIT TORONADO(GB), 2 58,0 am. Jindřich Fabris 10 01:21,15 8 Petrlík Allan 65
10. FORTE, 2 57,0 ž. Giuseppe Virdis 4 01:21,91 7 Haris Ludvík 100
Čas: 01:15,31, Mezičasy: (26,37 - 24,67 - 24,27)
Výrok: BOJ-3/4-3 1/2-5-4 1/4-2 1/4-2 1/2-3-10-4

Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Iceton D.G.

Sankce: ž. Rája J. 2500 Kč za nedodržení sjednaného závazku na koni č.6 JOGANVILLE (DŘ § 412b))

video

2. dostih, start 14:39
1124 CENA ČESKÉ POJIŠŤOVNY, a. s.
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. POWER ANGEL(IRE), 3 57,0 ž. Vendula Korečková JISTĚ 01:25,90 2 Váňa Tomáš 55
2. OLINKA, 3 60,0 Adam Florian 3/4 01:26,02 9 Voršilková Helena 25
3. AZTEKA, 3 54,0 Michal Hrouda 1/2 01:26,11 12 Vocásková Helena 150
4. NÁTURA, 3 58,5 ž. Tomáš Lukášek 1 01:26,27 11 Mach Ján 85
5. WEMMA, 3 55,5 ž. Martina Havelková 2 1/4 01:26,60 6 Chaloupka Jiří 350
6. NUTEKI, 3 b 55,5 ž. Jan Verner 5 01:27,56 8 Hlavatý Pavel 200
7. FANTASTIC LAST, 3 58,0 am. Jindřich Fabris krk 01:27,60 5 Petrlík Allan 85
8. ROXETTE, 3 55,5 žk. David Liška 2 1/2 01:27,98 7 Duchoň Tomáš 85
9. FEBRIANNE, 3 55,5 ž. Jiřina Andrésová 10 01:30,09 3 Váňa Tomáš 400
10. NIKOLETTA, 3 55,5 ž. Jaromír Šafář 2 1/4 01:30,45 1 Blažek Svatoslav 200
S CENNIE, 3 54,0 Michaela Musialová     13 Pejšková Ivana 400
Nestartovali: ROYAL RIVER, TAIČI
Čas: 01:25,90, Mezičasy: (14,25 - 24,05 - 24,40 - 23,20)
Výrok: JISTĚ-3/4-1/2-1-2 1/4-5-krk-2 1/2-10-2 1/4

Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Qatar Bloodstock & Ecurie Des Charmes

Sankce: stáj COLEGIUM RACING 1000 Kč za nenahlášenou změnu barvy dresu na koni č.11 NÁTURA (DŘ § 105). Kůň č. 13 CENNIE neodstartoval, DK nařídila přezkoušení schopnosti koně č.13 CENNIE ze startu z boxů před příštím startem v dostihu startovaném z boxů(DŘ § 346b), j.Musialová M. má nárok na jízdné.

video

3. dostih, start 15:03
1125 CENA KLOKÁNKŮ ŠTĚRBOHOLY A CHODOV
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONTE CHRISTO, 7 61,5 žk. David Liška BOJ 01:25,28 1 Kalčík Michal 49
2. GOLD OF GIBRALTAR(GER), 6 55,5 ž. Jaromír Šafář krk 01:25,34 6 Brož Jiří 85
3. TIGGY BLUE, 7 56,5 ž. Martina Havelková 1/2 01:25,44 10 Jelen Jaroslav 75
4. TAELL, 4 53,5 ž. Jan Verner hlava 01:25,46 3 Chaloupka Václav 70
5. LAFRANCO, 10 s 57,5 žk. Lukáš Charvát 2 1/2 01:25,90 8 Škrášková Alena 70
6. ECHO RULES(IRE), 10 s 59,0 ž. Martin Laube 1/2 01:25,99 7 Kub Ivan 50
7. MALQ(FR), 12 51,5 žk. Denisa Sikorová 2 3/4 01:26,47 4 Sůrová Pavlína 150
8. CAPTAIN HOLLOW, 4 58,5 ž. Radek Koplík 5 01:27,43 9 Koplík Zdeno 100
9. TAPAJO(GER), 7 58,5 ž. Jiří Chaloupka 6 01:28,65 2 Chaloupka Václav 150
Nestartovali: ANNIE TIGER
Čas: 01:25,28, Mezičasy: (14,12 - 23,86 - 23,96 - 23,34)
Výrok: BOJ-krk-1/2-hlava-2 1/2-1/2-2 3/4-5-6

Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Kalčík Michal, Chov: Ševčík M.,Ing.

Kůň č.1 MONTE CHRISTO byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

4. dostih, start 15:35
1126 CENA MLADÝCH TALENTŮ
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší, dostih žáků
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 300 + 900 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. POPOCATEPETL, 4 s 58,0 žk. David Liška V. LEHCE 01:39,81 10 Germič Karel 28
2. ZAMINGERTON, 4 55,5 žk. Simona Laubeová 5 01:40,85 3 Petrlík Allan 170
3. ERUPTION(FR), 6 55,5 žk. Alena Plimlová 1/2 01:40,94 5 Chaloupka Václav 120
4. ULTIMA, 9 b 57,0 žk. Edita Vaníčková 1/2 01:41,02 2 Šimčík Radek 150
5. GREEN WAY, 3 55,5 žk. Irena Štěrbová 3 3/4 01:41,64 6 Haris Ludvík 30
6. DODYBUD(IRE), 10 63,0 žk. Otto Vnuk 2 1/2 01:42,06 4 Kalčík Michal 65
7. LADY`S MAN, 7 58,0 žk. Maryna Karmanovych 2 01:42,37 7 Kantek Petr 250
8. PETINGO DANCER, 8 60,5 žk. Zénó Kelemen 1/2 01:42,49 8 Chaloupka Jiří 120
9. AIDO(POL), 5 58,0 žk. Karolína Hrošková 2 1/2 01:42,91 9 Hurt Tomáš 200
10. LYMET, 4 56,0 žk. Elöd Morvai 17 01:46,23 1 Horáková Lenka 650
Čas: 01:39,81, Mezičasy: (25,63 - 25,13 - 24,55 - 24,50)
Výrok: VELMI LEHCE-5-1/2-1/2-3 3/4-2 1/2-2-1/2-2 1/2-17

Majitel: JAZAM, Trenér: Germič Karel, Chov: Zalabák J.

Koně č.1 LYMET a č.3 ZAMIRGETON ztratili na startu cca 6 a 3 délky. Poplatek: tr. Petrlík A. 400 Kč za nahlášené použití stínidel u koně č.3 ZAMINGERTON (DŘ § 310). Sankce: stáj FVE – Relay JK Levín 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky na koni č.4 DODYBUD (DŘ § 105) DK vyslechla žk. Vaníčkovou E. ke způsobu vyjetí koně č.2 ULTIMA v cílové rovině a její vysvětlení (ztráta třmenu) vzala na vědomí.

video

5. dostih, start 16:02
1127 16. CENA NORY JEANE
Rovina I.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší - klisny
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IWNIANKA(POL), 7 j 59,0 ž. Jan Rája BOJ 01:37,61 2 Nieslanik Miroslav 60
2. SAŠA(GB), 5 j 60,5 ž. Vendula Korečková krk 01:37,66 1 Váňa Tomáš 21
3. RABBIT HAVANA(GB), 4 59,0 ž. Tomáš Lukášek 2 1/4 01:37,97 3 Petrlík Allan 85
4. WANGI WANGI(GER), 5 60,5 ž. Martin Laube 1 01:38,12 4 Korpas Jan 60
5. HAVEYOUEVERSEEN(FR), 3 s 54,0 ž. Jiřina Andrésová 1/2 01:38,20 7 Nováková Jana 75
6. MANOLLA, 6 59,0 ž. Radek Koplík 8 01:39,68 6 Koplík Zdeno 200
7. TOUCH OF AUSTRALIA(IRE), 3 j 53,0 ž. Jan Verner 1/2 01:39,78 5 Váňa st. Josef 120
Čas: 01:37,61, Mezičasy: (24,94 - 24,68 - 24,10 - 23,89)
Výrok: BOJ-krk-2 1/4-1-1/2-8-1/2

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Szmyt J.

Sankce: ž. Rája J. 500 Kč za křižování koně č.3 RABBIT HAVANA koněm č.2 IWNIANKA v cílové rovině (Dا 364c).

video

6. dostih, start 16:34
1128 67. VELKÁ ČERVNOVÁ CENA AUTO JAROV KUNRATICE
Rovina I.kat. - 2212 m, cena, 3letí
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500) Majitelská prémie: 40.000 Kč (20.000 - 12.000 - 8.000)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANGKOR WAT(GB), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 02:17,85 1 Váňa st. Josef 40
2. PACIFIC HILL(GER), 3 58,0 ž. Jiří Palík 1 1/4 02:18,05 12 Holčák Radek 60
3. BIG BEN, 3 58,0 ž. Giuseppe Virdis kr.hlava 02:18,07 10 Haris Ludvík 200
4. CHIOUBOUCAR(FR), 3 58,0 ž. Martin Laube krk 02:18,10 2 Sůrová Pavlína 65
5. URAN(GER), 3 58,0 Michal Demo 2 02:18,41 11 Demele Jan 300
6. DALANDI, 3 59,0 ž. Jan Rája 1/2 02:18,50 5 Nieslanik Miroslav 160
7. TULARKA(IRE), 3 56,5 ž. Tomáš Lukášek nos 02:18,51 8 Vocásková Helena 75
8. BENJAMIN(FR), 3 58,0 ž. Petr Foret 2 02:18,80 9 Olehla Čestmír 200
9. WELL ABSOLUT, 3 s 58,0 ž. Jan Verner krk 02:18,87 4 Myšková Štěpánka 200
10. CORSTON(IRE), 3 58,0 ž. Radek Koplík 1 02:19,04 6 Šavujev Arslangirej 250
11. MIKE OF JAPE, 3 58,0 žk. David Liška 3 1/2 02:19,60 15 Nováková Jana 250
12. OUTBACK RIDER(IRE), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 4 1/4 02:20,37 3 Šavujev Arslangirej 150
13. CALORIFIC(IRE), 3 58,0 ž. Zdenko Šmida 1/2 02:20,44 7 Holčák Radek 140
14. BELL ELYSEES(GB), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 1/2 02:20,53 13 Urbánek Luboš 150
15. ZAMINDARTON, 3 s 58,0 am. Jindřich Fabris daleko 02:24,83 14 Petrlík Allan 1500
Čas: 02:17,85, Mezičasy: (14,69 - 24,20 - 25,58 - 24,66 - 24,19 - 24,53)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-kr.hlava-krk-2-1/2-nos-2-krk-1-3 1/2-4 1/4-1/2-1/2-daleko
Maj. prémie:
20 000 Kč (BIG BEN)Gold & Turf

Majitel: Joly, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Berend Van Dalfsen

Kůň č.10 BIG BEN byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce ž. Rája J. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.5 DALANDI před začátkem dostihového dne (DŘ § 326).

video

7. dostih, start 17:03
1129 MEMORIÁL MILOSLAVA NOVÉHO
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 150 + 450 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DALTON(POL), 5 56,0 žk. Elöd Morvai JISTĚ 01:52,97 2 Hurt Tomáš 85
2. ANHOR(GER), 4 64,0 žk. Simona Laubeová 1 01:53,11 1 Petrlík Allan 40
3. LEMESÍNA, 9 62,0 žk. David Liška kr.hlava 01:53,13 6 Kantek Petr 50
4. CANDLE IN THE WIND, 7 55,5 žk. Maryna Karmanovych 3 01:53,66 8 Voršilková Helena 60
5. NURWELA, 3 54,5 žk. Irena Štěrbová 4 1/4 01:54,39 4 Mach Ján 80
6. RUMPL CIMPR CAMPR(GB), 6 62,0 žk. Otto Vnuk 2 1/2 01:54,81 7 Peťulová Petra 60
7. LA SARENNE(FR), 5 56,0 žk. Alena Plimlová 1/2 01:54,93 5 Pišl Martin 100
8. BRILANCE, 3 56,0 žk. Zénó Kelemen daleko 01:59,93 9 Kovář Stanislav 100
Nestartovali: LABOND
Čas: 01:52,97, Mezičasy: (14,36 - 24,75 - 23,80 - 24,54 - 25,52)
Výrok: JISTĚ-1-kr.hlava-3-4 1/4-2 1/2-1/2-daleko

Majitel: LorenzoWinfieldSyndicate, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: SK Moszna
video

8. dostih, start 17:34
1130 CENA FONTANA WATERCOOLERS
Rovina III.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BEE CHIC(FR), 5 60,5 ž. Jan Rája JISTĚ 01:52,71 6 Škrášková Alena 85
2. CAWOK(IRE), 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/2 01:53,22 7 Tajmr Michal 57
3. GALIOS, 3 55,5 ž. Jaromír Šafář hlava 01:53,24 1 Haris Ludvík 57
4. CATOTONIC(GB), 6 59,0 ž. Martina Havelková krk 01:53,28 4 Jelen Jaroslav 110
5. ČAMILLA, 6 s 61,0 ž. Jan Verner 1 3/4 01:53,55 8 Hurt Tomáš 130
6. DERNIERA(IRE), 4 60,5 ž. Radek Koplík 3 1/4 01:54,00 5 Kub Ivan 85
7. LUSINDA(GB), 4 55,5 ž. Vendula Korečková 1/2 01:54,11 3 Kašný Pavel 130
8. STUHNA(FR), 5 50,0 Michaela Musialová 1/2 01:54,19 2 Pejšková Ivana 130
9. TESSTINO(POL), 6 51,0 žk. Denisa Sikorová 3 1/4 01:54,67 13 Sůrová Pavlína 350
10. NEE L'AMOUR(GER), 9 j 55,5 Adam Florian krk 01:54,71 12 Hlavatý Pavel 200
11. LAST OPERA SONG(FR), 6 53,5 ž. Jiřina Andrésová 5 01:55,54 11 Blažek Svatoslav 85
12. GOOD SIGN(FR), 5 55,5 žk. David Liška 1 01:55,74 9 Maršíčková Miroslava 130
13. IRISH HIT(IRE), 4 59,5 ž. Jiří Palík 7 01:57,06 10 Pejšková Ivana 130
Čas: 01:52,71, Mezičasy: (15,61 - 24,80 - 24,66 - 24,11 - 23,53)
Výrok: JISTĚ-3 1/2-hlava-krk-1 3/4-3 1/4-1/2-1/2-3 1/4-krk-5-1-7
Maj. prémie:
10 000 Kč (GALIOS)DAR

Majitel: Stáj Luki, Trenér: Škrášková Alena, Chov: Sc.Aleali SRL
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Pavelková Yvona, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Dobrovolný Karel