home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 19.05.2019 - Praha
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:03
1098 CENA SHARPOURA
Rovina V.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DEREQUINTA(IRE), 3 62,0 ž. Martina Havelková JISTĚ 01:17,09 5 Havelková Martina 45
2. PALADDIO, 4 s 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:17,32 4 Chaloupka Jiří 55
3. GANSEBLUMCHEN(IRE), 5 58,5 Michal Hrouda hlava 01:17,35 1 Fedorowicz Vladislav 70
4. AZALEYA, 5 54,0 ž. Jan Verner hlava 01:17,39 6 Hála Libor 330
5. BOUŘKA, 8 62,0 Adam Florian 1/2 01:17,48 2 Kantek Petr 70
6. LAKAR, 9 bj 56,0 žk. Zuzana Míčová hlava 01:17,50 9 Kalčík Michal 100
7. DARK ALIGHIERI, 4 54,5 žk. Alena Plimlová 1/2 01:17,61 7 Mourek František 270
8. IBAR, 9 b 59,5 am. Jindřich Fabris 3/4 01:17,73 3 Bartoš st. Josef 100
9. KÁRL, 8 b 51,5 ž. Jiřina Andrésová 8 01:19,36 10 Hanousek Ladislav 100
10. APOPHIS, 7 48,0 ž. Kateřina Hlubučková krk 01:19,41 8 Váňa Tomáš 150
Čas: 01:17,09, Mezičasy: (26,19 - 26,15 - 24,75)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-hlava-hlava-1/2-hlava-1/2-3/4-8-krk

Majitel: Pure Nutrition, Trenér: Havelková Martina, Chov: Fisher F. & Fisher J.
video

2. dostih, start 14:33
1099 CENA CHARDONNEY TCHEQUE
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WLASTINA(GB), 4 59,0 Adam Florian BOJ 01:12,27 7 Neuberg Filip 25
2. VALMONT, 10 s 54,0 ž. Jan Verner 1 1/2 01:12,49 1 Duchoň Tomáš 100
3. TRINIS, 5 59,0 žk. Zuzana Míčová krk 01:12,55 5 Haris Ludvík 60
4. IRANDO, 5 62,0 ž. Pavlína Filipová 1 1/4 01:12,79 3 Berthier Kateřina 150
5. CHICA QUERIDA(IRE), 5 b 57,0 žk. David Liška krk 01:12,85 2 Kalčík Michal 60
6. LADY HORTENZIE, 5 53,5 žk. Taťána Mášová krk 01:12,88 4 Chaloupka Václav 150
7. TWINKY, 8 s 51,0 ž. Martina Havelková 2 01:13,16 8 Jelen Jaroslav 100
8. STORMICO, 8 j 62,5 am. Jindřich Fabris 3 01:13,73 6 Kalčík Michal 65
Čas: 01:12,27, Mezičasy: (24,84 - 23,95 - 23,48)
Výrok: BOJ-1 1/2-krk-1 1/4-krk-krk-2-3

Majitel: Přikryl s.r.o., Trenér: Neuberg Filip, Chov: Hall Of Fame Stud Ltd

Kůň č.5 TRINIS byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

3. dostih, start 15:06
1100 CENA KURÝRNÍ SLUŽBY MESSENGER
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MIREČEK, 3 56,5 žk. David Liška TUHÝ BOJ 01:25,71 1 Jirka Petr 49
2. LAFRANCO, 10 s 59,5 žk. Lukáš Charvát nos 01:25,72 5 Škrášková Alena 200
3. GREEN WAY, 3 55,5 ž. Jaromír Šafář nos 01:25,73 9 Haris Ludvík 49
4. TAELL, 4 59,0 Beysim Ferhanov 2 1/4 01:26,06 3 Chaloupka Václav 170
5. NOMBEKO(FR), 5 59,0 Adam Florian nos 01:26,07 4 Pišl Martin 50
6. HANAHA INTHEJUNGLE(IRE), 3 b 52,5 ž. Martina Havelková 4 1/2 01:26,93 8 Havelková Martina 170
7. PETINGO DANCER, 8 51,0 ž. Jiřina Andrésová 3/4 01:27,08 12 Chaloupka Jiří 150
8. ZLOMEK, 6 60,5 ž. Vendula Korečková hlava 01:27,11 10 Michal Jiří 100
9. BIG BOBBY(IRE), 5 59,5 am. Kateřina Kuntová 3/4 01:27,26 2 Koplík Zdeno 85
10. RAKIA, 6 s 58,5 ž. Petr Foret 1 3/4 01:27,53 11 Váňa Tomáš 170
11. DETEKCE, 8 bj 56,5 žk. Zuzana Míčová 6 01:28,47 7 Kalčík Michal 130
Nestartovali - odváženi: SORAHHO

Čas: 01:25,71, Mezičasy: (13,96 - 24,66 - 24,14 - 22,95)
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-nos-2 1/4-nos-4 1/2-3/4-hlava-3/4-1 3/4-6

Majitel: Stáj MON-GOL Svinčice, Trenér: Jirka Petr, Chov: Křenek V.

Kůň č.6 SORAHHO nestartoval pro pád ž. Hlubučkové K. ve zkušebním cvalu, ž. Hlubučková K. má nárok na jízdné. Sankce: žk. Charvát L. 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316), žk. Míčová Z. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b).

video

4. dostih, start 15:39
1101 CENA POJISTNÝCH ŘEŠENÍ RENOMIA
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VIVIANN(FR), 3 j 58,0 ž. Jan Rája JISTĚ 01:55,17 8 Nieslanik Miroslav 45
2. LEWIS GAL, 3 59,0 ž. Jaromír Šafář 2 01:55,42 15 Haris Ludvík 35
3. RUSTIKAL(IRE), 3 57,0 žk. David Liška krk 01:55,49 4 Luka Václav 100
4. FABLE, 3 55,5 ž. Jan Verner 3/4 01:55,61 5 Myšková Štěpánka 200
5. MARCHAND, 3 56,5 Nikola Petrlík 1 1/4 01:55,81 14 Petrlík Allan 120
6. EL BUT, 3 58,5 am. Jindřich Fabris 3 01:56,25 10 Bartoš st. Josef 200
7. LEVANDULE, 3 55,5 ž. Jiřina Andrésová 2 3/4 01:56,67 1 Horová Oliva 700
8. TOP GUN(GER), 3 j 59,0 ž. Petr Foret hlava 01:56,71 11 Urbánek Luboš 120
9. DREAM OF LOVE, 3 58,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:56,94 3 Horáková Lenka 350
10. SAMBRA, 3 56,0 Beysim Ferhanov 2 01:57,25 7 Zobal František 270
11. PERSEON(IRE), 3 60,0 ž. Vendula Korečková kr.hlava 01:57,26 2 Váňa Tomáš 100
12. ANNAKIN(IRE*), 3 b 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/2 01:57,69 13 Pejšková Ivana 270
13. KETTY FENOMEN, 3 55,5 ž. Kateřina Hlubučková 1/2 01:57,79 9 Váňa Tomáš 450
14. AZTEKA, 3 54,0 Michal Hrouda 18 02:01,39 6 Vocásková Helena 90
15. GLADYS, 3 52,0 žk. Simona Laubeová 4 02:02,18 12 Kovačík František 1200
S CHICO DE CHILLI, 3 s 57,5 Adam Florian     16 Seménka Zdeněk 800
Čas: 01:55,17, Mezičasy: (17,05 - 24,25 - 24,86 - 24,95 - 24,06)
Výrok: JISTĚ-2-krk-3/4-1 1/4-3-2 3/4-hlava-1 1/4-2-kr.hlava-2 1/2-1/2-18-4

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Sca de Tourgeville Mme Erculiani H.

DK nařídila přezkoušení schopnosti koně č.1 LEVANDULE ze startu z boxů před příštím startem v dostihu startovaném z boxů(DŘ § 346b). Koně č.12 GLADYS a č.6 AZTEKA ztratili na startu cca 4 délky. DK prošetřila neodstartování koně č.16 CHICO DE CHILLI a současně pád j. Floriana A. ve startovacích boxech v momentě startu a neshledala cizí zavinění.

video

5. dostih, start 16:08
1102 70. VELKÁ KVĚTNOVÁ CENA RENOMIA
Rovina I.kat. - 1600 m, cena, 4letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CAPE FREEDOM(IRE), 4 58,0 ž. Jaromír Šafář TUHÝ BOJ 01:41,75 4 Šavujev Arslangirej 50
2. NOBLE CLIFFS(FR), 5 j 59,5 ž. Petr Foret krk 01:41,81 1 Olehla Čestmír 50
3. TROPICAL BOND, 8 b 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:41,90 9 Kalčík Michal 120
4. SAGAR(IRE), 4 59,5 Adam Florian 1/2 01:41,99 7 Olehla Čestmír 85
5. LEXCEED(GER), 8 j 58,0 ž. Jan Rája nos 01:41,99 6 Nieslanik Miroslav 150
6. BRIDPORT(IRE), 4 59,5 ž. Jan Verner 3/4 01:42,12 3 Myšková Štěpánka 65
7. MORMILL(GB), 6 59,5 ž. Martina Havelková krk 01:42,17 5 Jelen Jaroslav 150
8. ZOCK(FR), 5 59,5 žk. David Liška 3/4 01:42,30 2 Luka Václav 48
9. MASTER OF GOLD(FR), 8 s 59,5 Beysim Ferhanov 1 1/4 01:42,51 8 Wroblewski Grzegorz 130
Čas: 01:37,90, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-krk-1/2-1/2-nos-3/4-krk-3/4-1 1/4

Majitel: Russian Racing Syndicate, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Harrison D.

Kůň č.7 SAGAR ztratil na startu cca 2 délky. Kůň č.4 CAPE FREEDOM byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

6. dostih, start 16:39
1103 CENA FONDU OHROŽENÝCH DĚTÍ
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IMATRA, 4 b 54,0 ž. Vendula Korečková TUHÝ BOJ 01:41,51 6 Hulínský Václav 50
2. ALHAMRA(FR), 4 s 55,5 Adam Florian nos 01:41,52 8 Kub Ivan 150
3. STREET SINGER(GB), 5 61,5 ž. Petr Foret 3 1/2 01:41,99 4 Koplík Zdeno 65
4. AIDO(POL), 5 56,5 ž. Jan Verner 3 01:42,32 9 Hurt Tomáš 85
5. LADAR, 7 56,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:42,46 1 Kantek Petr 100
6. SERESCO, 9 56,0 ž. Jaromír Šafář 2 01:42,75 5 Brož Jiří 85
7. FURANO(GB), 7 b 56,0 Beysim Ferhanov 3/4 01:42,88 3 Kalčík Michal 100
8. ABBEY ROAD, 3 52,5 Michal Hrouda 4 01:43,55 2 Germič Karel 85
9. SARAH ALIGHIERI, 3 54,0 Lucie Fialová 2 3/4 01:44,06 7 Petrlík Allan 75
10. TAURUS, 9 56,0 žk. David Liška 3 01:44,70 10 Jirka Petr 55
Čas: 01:41,51, Mezičasy: (26,46 - 25,22 - 24,29 - 25,54)
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-3 1/2-3-3/4-2-3/4-4-2 3/4-3

Majitel: Protendon-Hulínský, Trenér: Hulínský Václav, MUDr., Chov: Hulínský V.
video

7. dostih, start 17:08
1104 CENA KLOKÁNKU HOSTIVICE
Rovina III.kat. - 2400 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BELL ELYSEES(GB), 3 55,5 žk. David Liška BOJ 02:33,08 4 Urbánek Luboš 120
2. BE MAN(FR), 3 59,0 ž. Jan Verner krk 02:33,15 6 Tůma Pavel 30
3. CORSTON(IRE), 3 55,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/2 02:33,52 5 Šavujev Arslangirej 100
4. ZAFIRO(POL), 3 s 59,0 ž. Petr Foret 5 02:34,45 3 Myšková Štěpánka 60
5. DULA(IRE), 3 60,0 Michal Hrouda 3 1/2 02:35,00 8 Vocásková Helena 49
6. ILE JONES(FR), 3 j 53,5 ž. Vendula Korečková 3/4 02:35,13 2 Hulínský Václav 250
7. ANJELLICO, 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4 02:35,40 1 Bartoš st. Josef 170
8. COLOMBINA(FR), 3 56,0 Adam Florian 4 02:36,08 10 Olehla Čestmír 60
9. GOLDENTON, 3 56,0 Nikola Petrlík 13 02:38,40 9 Petrlík Allan 250
10. PUSKY TO THE CORE(FR), 3 54,0 Lucie Fialová 3 1/2 02:39,10 7 Olehla Čestmír 150
Čas: 02:33,08, Mezičasy: (25,11 - 25,37 - 27,50 - 24,21 - 25,41 - 25,48)
Výrok: BOJ-krk-2 1/2-5-3 1/2-3/4-1 3/4-4-13-3 1/2

Majitel: Lokotrans, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: Exors of the Late Sir Parker E.

Kůň č.10 COLOMBINA ztratil na startu cca 4 délky. Sankce: j. Florian A. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b).

video

8. dostih, start 17:40
1105 CENA RESTAURACE VELKÁ CHUCHLE
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WANIKORO, 6 59,0 Adam Florian LEHCE 02:34,82 9 Horová Oliva 130
2. VINNY AGNES, 4 s 53,5 ž. Vendula Korečková 2 02:35,15 8 Váňa Tomáš 330
3. WESTERNERKA(IRE), 3 58,0 Michal Hrouda kr.hlava 02:35,16 4 Vocásková Helena 22
4. JOSEPHA, 3 s 58,0 ž. Jan Verner 3/4 02:35,27 3 Tůma Pavel 65
5. MIZURI, 6 s 59,5 ž. Jaromír Šafář 3/4 02:35,42 2 Zobal František 250
6. MARKER SUN, 10 49,5 ž. Martina Havelková nos 02:35,42 1 Pišl Martin 130
7. WHITE GHOST, 8 65,5 ž. Jiří Chaloupka 4 02:36,01 6 Kantek Petr 100
8. ROONY, 10 sj 52,0 žk. Taťána Mášová 2 1/2 02:36,41 11 Kalčík Michal 250
9. ORLEANO, 3 49,0 ž. Jiřina Andrésová kr.hlava 02:36,43 10 Pejšková Ivana 330
10. LA SARENNE(FR), 5 51,0 žk. Simona Laubeová 5 02:37,33 7 Pišl Martin 180
11. PROVENCE, 4 54,0 žk. Zuzana Míčová 2 1/2 02:37,74 5 Kalčík Michal 90
12. LANDARON, 5 63,0 Nikola Petrlík krk 02:37,78 12 Petrlík Allan 100
13. AIGER, 6 s 56,0 ž. Petr Foret daleko 02:40,96 13 Hála Libor 330
Čas: 02:34,82, Mezičasy: (25,71 - 26,35 - 26,09 - 24,64 - 25,96 - 26,07)
Výrok: LEHCE-2-kr.hlava-3/4-3/4-nos-4-2 1/2-kr.hlava-5-2 1/2-krk-daleko

Majitel: Falun-Horová, Trenér: Horová Oliva, Ing., Chov: Horová O.,Ing

Sankce: žk. Míčová Z. odnětí licence na 1 dostihový den (tj. 1.6.2019) za zbytečné použití bičíku (DŘ § 316).

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Mandysová Kateřina
Rozhodčí u cíle: Hájková Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Malát Vít