home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 11.05.2019 - Praha
stav dráhy: 3.7 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:03
1080 CENA TÜCHLER
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.7 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GALIOS, 3 59,0 ž. Jaromír Šafář BOJ 01:43,43 9 Haris Ludvík 60
2. VÉVODA, 3 57,0 ž. Jiřina Andrésová 1/2 01:43,51 12 Andrés Dušan 330
3. NACHTSWAERMER(IRE), 3 60,0 žk. David Liška 1 1/2 01:43,72 3 Luka Václav 35
4. ECOLOGIC, 3 58,0 ž. Jan Rája 2 1/4 01:44,05 8 Nieslanik Miroslav 150
5. STORM DE NUIT(FR), 3 57,0 Adam Florian hlava 01:44,09 7 Seménka Zdeněk 40
6. POWER ANGEL(IRE), 3 57,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 01:44,28 5 Váňa Tomáš 120
7. MAESTRO ALIGHIERI, 3 56,5 Nikola Petrlík 3 1/2 01:44,85 6 Petrlík Allan 140
8. NUTEKI, 3 b 55,5 ž. Jan Verner hlava 01:44,88 11 Hlavatý Pavel 330
9. NOGAR, 3 57,0 ž. Václav Janáček 5 01:45,89 4 Neuberg Filip 140
10. TEMIGIN, 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2 01:46,11 2 Bartoš st. Josef 120
11. LEPORELLO, 3 57,0 ž. Giuseppe Virdis 6 01:47,44 1 Zobal František 220
Nestartovali: CENNIE
Čas: 01:43,43, Mezičasy: (27,60 - 26,56 - 24,66 - 24,61)
Výrok: BOJ-1/2-1 1/2-2 1/4-hlava-1 1/4-3 1/2-hlava-5-1 1/2-6

Majitel: DAR, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Acton s.r.o.

Poplatky: stáj DC Zámrsk MUDr. Bruna 200 Kč za nahlášenou pomoc u startovacích boxů u koně č.12 VÉVODA (DU 16/7) Sankce: ž. Andrésová J.1000 Kč za křižování koně č. 11 NUTEKI koněm č.12 VÉVODA v cílové rovině (DŘ § 364c)

video

2. dostih, start 13:33
1081 CENA UNICREDIT BANK
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.7 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CAWOK(IRE), 3 52,5 ž. Jan Verner BOJ 01:40,76 9 Tajmr Michal 150
2. DERNIERA(IRE), 4 57,5 ž. Radek Koplík 3/4 01:40,89 5 Kub Ivan 150
3. FALCON BABY(IRE), 3 56,5 Michal Hrouda 1/2 01:40,97 15 Vocásková Helena 40
4. TROP, 10 62,0 ž. Martina Havelková krk 01:41,03 11 Jelen Jaroslav 90
5. BEE CHIC(FR), 5 58,5 ž. Jaromír Šafář nos 01:41,03 6 Škrášková Alena 90
6. RABBIT BATED(GB), 4 63,0 Nikola Petrlík krk 01:41,09 14 Petrlík Allan 100
7. LA VELOCITA(IRE), 4 b 52,0 ž. Jiřina Andrésová 3 1/4 01:41,62 7 Bartoš st. Josef 180
8. TIGGY BLUE, 7 56,0 ž. Václav Janáček 2 1/2 01:42,06 10 Jelen Jaroslav 90
9. MONTE CHRISTO, 7 60,0 ž. Ricardo Sousa Ferreira krk 01:42,13 3 Kalčík Michal 200
10. ANNIE TIGER, 4 b 48,0 ž. Kateřina Hlubučková 2 01:42,43 12 Mimra Zdeněk 250
11. IRISH HIT(IRE), 4 59,5 ž. Jiří Palík 3/4 01:42,60 4 Pejšková Ivana 160
12. NEE L'AMOUR(GER), 9 j 55,0 Adam Florian 1 3/4 01:42,90 13 Hlavatý Pavel 200
13. SICILIAN ROCK(IRE), 4 j 60,5 žk. David Liška 1 3/4 01:43,26 1 Luka Václav 200
14. VALMONT OHNE, 7 63,5 ž. Tomáš Lukášek 3/4 01:43,38 2 Havlíčková Zdena 100
15. WINGET, 5 52,5 ž. Pavlína Filipová 1 1/4 01:43,64 8 Berthier Kateřina 200
Čas: 01:40,76, Mezičasy: (27,03 - 25,19 - 24,26 - 24,28)
Výrok: BOJ-3/4-1/2-krk-nos-krk-3 1/4-2 1/2-krk-2-3/4-1 3/4-1 3/4-3/4-1 1/4

Majitel: Strojírna Litvínov, Trenér: Tajmr Michal, Chov: Power I.

Poplatky: stáj 3 hearts 200 Kč za nahlášenou pomoc u startovacích boxů u koně č.15 FALCON BABY (DU 16/7)

video

3. dostih, start 14:02
1082 CENA PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉ SERVIS DISTRIBUCE
Rovina II.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 900 + 2700 Kč
Stav dráhy: 3.7 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MOLLYS BEST(FR), 5 s 55,5 ž. Pavlína Filipová LEHCE 01:10,84 9 Berthier Kateřina 50
2. MANOLLA, 6 53,5 ž. Jan Verner 4 1/2 01:11,81 8 Koplík Zdeno 200
3. TRINIS, 5 51,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:11,99 5 Haris Ludvík 100
4. SPEED MACHINE(IRE), 7 j 55,0 ž. Jiří Palík 1 1/4 01:12,20 7 Pejšková Ivana 200
5. COOL BABY(GB), 4 55,0 žk. David Liška krk 01:12,27 1 Luka Václav 50
6. CELINE MY HEART(GB), 6 61,0 ž. Vendula Korečková 1/2 01:12,36 6 Syslová Lenka 47
7. SHEIK YERBOUTI, 7 59,5 ž. Jiří Chaloupka 2 01:12,63 4 Drlík Jaroslav 100
8. SIGN OF THE ZODIAC(IRE), 9 j 61,5 ž. Zdenko Šmida 3 1/4 01:13,15 3 Holčák František 55
9. WOBULL SE NOW, 9 61,0 Adam Florian krk 01:13,21 2 Voršilková Helena 55
Čas: 01:10,84, Mezičasy: (24,76 - 23,58 - 22,50)
Výrok: LEHCE-4 1/2-1 1/4-1 1/4-krk-1/2-2-3 1/4-krk

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Suc.Morice A.

Poplatky: stáj Zeman-Florian 200 Kč za nahlášenou pomoc u startovacích boxů u koně č.2 WOBULL SE NOW (DU 16/7). Kůň č.9 MOLLYS BEST byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

4. dostih, start 14:32
1083 CENA PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉ DISTRIBUCE
Rovina III.kat. - 2800 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.7 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FAMOUS VALLEY(IRE), 5 56,0 Michal Hrouda V. LEHCE 03:03,66 2 Vocásková Helena 22
2. URBI ET ORBI(GER), 7 61,0 ž. Vendula Korečková 7 03:05,13 1 Syslová Lenka 70
3. DAJUKA, 5 53,5 ž. Zuzana Vokálková hlava 03:05,16 6 Holčák Radek 70
4. ORSON, 4 61,0 ž. Jaromír Šafář 4 1/4 03:05,92 7 Horáková Lenka 120
5. SANTIN(IRE), 7 55,5 ž. Jan Verner 3/4 03:06,07 4 Tajmr Michal 70
6. TESSTINO(POL), 6 50,0 žk. Denisa Sikorová 5 03:06,92 8 Sůrová Pavlína 250
7. MYSTIC GOLFER, 8 59,5 Adam Florian 16 03:10,10 5 Hronová Ilona 85
8. ABONDANCE(FR), 5 57,0 am. Kateřina Kuntová daleko 03:16,98 3 Koplík Zdeno 250
Čas: 03:03,66, Mezičasy: (28,79 - 25,16 - 26,80 - 27,64 - 25,86 - 24,54 - 24,87)
Výrok: VELMI LEHCE-7-hlava-4 1/4-3/4-5-16-daleko

Majitel: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Schone B.

Poplatky: stáj Stanislav Chudáček 200 Kč za nahlášenou pomoc u startovacích boxů u koně č.2 FAMOUS VALLEY DU 16/7), stáj PP Zámrsk 200 Kč za nahlášenou pomoc u startovacích boxů u koně č.7 ORSON (DU 16/7) Sankce: ž.Vokálková Z. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b).

video

5. dostih, start 15:07
1084 33. MEMORIÁL JUDr. OTAKARA FRANKENBERGERA
Rovina I.kat. - 2200 m, cena, 3letí
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
Stav dráhy: 3.7 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KRISTIANO, 3 58,0 Beysim Ferhanov TUHÝ BOJ 02:27,11 2 Vocásková Helena 160
2. PACIFIC HILL(GER), 3 58,0 ž. Jiří Palík krk 02:27,18 4 Holčák Radek 65
3. RAMSSIO(IRE), 3 58,0 žk. David Liška kr.hlava 02:27,19 5 Luka Václav 65
4. OUTBACK RIDER(IRE), 3 58,0 ž. Ricardo Sousa Ferreira 6 02:28,33 8 Šavujev Arslangirej 220
5. LADY ROSEBURG(FR), 3 56,5 Adam Florian 1/2 02:28,42 12 Seménka Zdeněk 350
6. URAN(GER), 3 58,0 Michal Demo krk 02:28,49 6 Demele Jan 330
7. BENJAMIN(FR), 3 58,0 ž. Jaroslav Línek 3/4 02:28,64 9 Olehla Čestmír 160
8. TOUCH OF AUSTRALIA(IRE), 3 j 56,5 ž. Tomáš Lukášek 1 1/4 02:28,83 7 Váňa st. Josef 220
9. BLITZKRIEG(FR), 3 b 58,0 ž. Jaromír Šafář krk 02:28,88 11 Šavujev Arslangirej 32
10. FILIP(GB), 3 58,0 Michal Hrouda 2 1/2 02:29,33 10 Vocásková Helena 49
11. KINGS ROCK(AUT), 3 58,0 ž. Václav Janáček 3/4 02:29,47 3 Baštová Pavlína 250
12. TOUCHE FINALE(FR), 3 56,5 ž. Petr Foret 6 02:30,59 1 Luka Václav 250
Čas: 02:27,11, Mezičasy: (16,31 - 28,50 - 28,61 - 24,85 - 24,72 - 24,12)
Výrok: TUHÝ BOJ-krk-kr.hlava-6-1/2-krk-3/4-1 1/4-krk-2 1/2-3/4-6
Maj. prémie:
20 000 Kč (KRISTIANO)Stanislav Chudáček

Majitel: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Vocásek F.

Poplatky: stáje Stanislav Chudáček a Dr. Charvát á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startovacích boxů u koní č.2 KRISTIANO a č.10 FILIP (DU 16/7). Kůň č.8 OUTBACK RIDER ztratil na startu cca 2 délky. Sankce: tr. Šavujev A. 1500 Kč za neohlášené nepoužití lícních beránků u koně č. 11 BLITZKRIEG (DŘ § 310).

video

6. dostih, start 15:45
1085 98. VELKÁ JARNÍ CENA PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉ
Rovina L - 1600 m, cena, 3letí - klisny a hřebci
600.000 Kč (300000 - 114000 - 72000 - 42000 - 30000 - 24000 - 18000) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2400 + 16200 Kč
Stav dráhy: 3.7 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IGNACIUS REILLY(GB), 3 58,0 žk. David Liška BOJ 01:40,98 7 Luka Václav 80
2. AMAZING GANGSTER(GER), 3 58,0 ž. Radek Koplík 1/2 01:41,07 3 Wroblewski Grzegorz 100
3. TORQUE POWER(GB), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář nos 01:41,07 9 Šavujev Arslangirej 150
4. CALORIFIC(IRE), 3 58,0 ž. Jiří Palík 1 1/2 01:41,32 4 Holčák Radek 120
5. POLITICUM(FR), 3 b 58,0 ž. Ricardo Sousa Ferreira 1 1/2 01:41,54 10 Šavujev Arslangirej 200
5. BIG BEN, 3 58,0 ž. Giuseppe Virdis současně 01:41,54 5 Haris Ludvík 350
7. GREAT GUNNAR(GB), 3 58,0 ž. Tomáš Lukášek krk 01:41,62 2 Luka Václav 100
8. WELL ABSOLUT, 3 58,0 ž. Jan Verner 2 1/4 01:42,01 6 Myšková Štěpánka 350
9. BLUEGRASS BOY(FR), 3 58,0 ž. Zdenko Šmida 2 01:42,35 11 Holčák František 150
10. MANOAMANO(FR), 3 j 58,0 ž. Jan Rája 3 3/4 01:43,04 1 Nieslanik Miroslav 45
11. KING ARCHIE(GER), 3 58,0 ž. Václav Janáček 11 01:45,71 8 Tůma Pavel 30
Čas: 01:40,98, Mezičasy: (27,99 - 25,48 - 24,18 - 23,33)
Výrok: BOJ-1/2-nos-1 1/2-1 1/2-současně-krk-2 1/4-2-3 3/4-11
Maj. prémie:
20 000 Kč (BIG BEN)Gold & Turf

Majitel: Syndikát V3J, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Miss Rausing K.

Poplatek: stáj AMP Invest sp z oo 500 Kč za ohlášenou změnu dresu na koni č.3 AMAZING GANGSTER (DU 16/2). Kůň č.7 IGNACIUS REILLY byl vybrán k antidopingové kontrole. DK vyslechla ž. Janáčka V. k výkonu koně č.8 KING ARCHIE a jeho vysvětlení (kulhání na zadní končetiny) vzala na vědomí.

video

7. dostih, start 16:16
1086 CENA STŘEDNÍ ŠKOLY DOSTIHOVÉHO SPORTU A JEZDECTVÍ
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 150 + 450 Kč
Stav dráhy: 4.0 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAINE D`ANGE(IRE), 4 57,5 žk. Anna Hůlová JISTĚ 01:58,94 8 Fedorowicz Vladislav 100
2. ANHOR(GER), 4 63,5 žk. Simona Laubeová 1   11 Petrlík Allan 65
3. CANDLE IN THE WIND, 7 54,5 žk. Maryna Karmanovych 3/4   4 Voršilková Helena 80
4. OTHELLO, 4 57,0 žk. Zuzana Míčová krk   3 Brož Jiří 120
5. PAPAYA PAYA, 3 48,5 žk. Taťána Mášová krk   9 Kalčík Michal 120
6. GANSEBLUMCHEN(IRE), 5 60,0 Lucie Fialová 5   7 Fedorowicz Vladislav 55
7. LATRIB, 10 s 56,0 Lukáš Vladyka 7   5 Sýkorová Marcela 100
8. ROZINA, 3 59,5 žk. David Liška 2 1/2   2 Zobal František 55
9. MR KOSSAK(POL), 3 64,5 Jiří Henych 6   1 Wroblewski Grzegorz 45
Nestartovali: LYSYANARGENT(FR), MARILYN DANCER
Čas: 01:58,94, Mezičasy: (Neměřeny)
Výrok: JISTĚ-1-3/4-krk-krk-5-7-2 1/2-6

Majitel: Swiss Fans-Fedorowicz, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Chetioui Alexis

Poplatky: stáj Mario Pirone 500 Kč za ohlášenou změnu barvy dresu u koně č.1 MR KOSSAK (DU 16/2) Sankce: žk.Laubeová S. 600 Kč a odnětí licence na 26.5.2019 za nadměrní použití bičíku (DŘ §316)

video

8. dostih, start 16:54
1087 CENA DOSTIHOVÝCH SÁZEK TIPSPORTU
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
Stav dráhy: 4.0 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SEA THE NIGHT(IRE), 3 57,5 ž. Vendula Korečková BOJ 01:59,48 9 Váňa Tomáš 24
2. LAST OPERA SONG(FR), 6 56,0 ž. Jaromír Šafář 1   7 Blažek Svatoslav 200
3. EOWYN, 6 55,5 ž. Kateřina Hlubučková 6   10 Menclová Aneta 100
4. RABBIT WIN(IRE), 4 57,5 Nikola Petrlík 2   2 Petrlík Allan 65
5. FULMINE LUNA(FR), 5 62,0 ž. Jiří Chaloupka krk   5 Duchoň Tomáš 75
6. RUMPL CIMPR CAMPR(GB), 6 56,0 žk. David Liška 6   8 Peťulová Petra 130
7. DRAMA, 7 b 58,5 ž. Pavlína Filipová 2 1/2   4 Berthier Kateřina 75
8. GOOD SIGN(FR), 5 60,5 ž. Václav Janáček 3   3 Maršíčková Miroslava 65
9. GISELLE, 4 58,0 Michal Hrouda 2   11 Fedorowicz Vladislav 200
10. WINNER STARS, 8 53,5 ž. Jan Verner 2   6 Kub Ivan 200
Nestartovali: RIVERSIDE
Čas: 01:59,48, Mezičasy: (Neměřeny)
Výrok: BOJ-1-6-2-krk-6-2 1/2-3-2-2

Majitel: Epona, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Lynn Lodge Stud

Kůň č.7 LAST OPERA SONG byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

9. dostih, start 17:24
1088 CENA ARNY
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
Stav dráhy: 4.0 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VOSSOLIE, 6 s 61,0 ž. Jiřina Andrésová BOJ 01:58,93 10 Andrés Dušan 60
2. MATYSEK(IRE), 6 57,5 ž. Petr Foret krk 01:59,00 9 Tajmr Michal 100
3. SINGAPORE SPICE(FR), 7 55,5 ž. Vendula Korečková 2 1/2 01:59,34 1 Drlík Jaroslav 100
4. DODYBUD(IRE), 10 60,0 žk. Zuzana Míčová 1 01:59,55 8 Kalčík Michal 100
5. NADĚJE, 6 55,0 Adam Florian 2 1/2 01:59,99 7 Voršilková Helena 75
6. LOCIKA(IRE), 4 56,0 ž. Jan Verner krk 02:00,04 2 Záhorová Eva 45
7. STUHNA(FR), 5 59,0 ž. Jiří Palík 2 3/4 02:00,53 4 Pejšková Ivana 45
8. JOHANNES KEPLER(GB), 11 56,0 žk. Karolína Hrošková 4 1/2 02:01,51 6 Mourek František 100
9. ERUPTION(FR), 6 59,5 ž. Tomáš Lukášek 6 02:03,46 3 Chaloupka Václav 120
10. LEMESÍNA, 9 55,5 ž. Martina Havelková 2 02:03,80 5 Kantek Petr 85
Čas: 01:58,93, Mezičasy: (15,77 - 26,28 - 25,34 - 26,14 - 25,40)
Výrok: BOJ-krk-2 1/2-1-2 1/2-krk-2 3/4-4 1/2-6-2

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Andrés Dušan, Chov: Bruna V.MUDr.

Sankce: j. Florian A. 2000 Kč a odnětí licence na jeden dostihový den tj. 26.5.2019 za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Supervizor: Horová Oliva, Ing.
Cílová kamera: Dobrovolný Karel