home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 13.07.2019 SH 12.07.2019 CH 06.07.2019 LL 05.07.2019 SL 30.06.2019 KV 23.06.2019 PE 22.06.2019 CH 16.06.2019 KV 15.06.2019 BR 09.06.2019 MO 08.06.2019 PE 01.06.2019 CH 26.05.2019 MO 25.05.2019 PE 19.05.2019 CH 18.05.2019 SL 11.05.2019 CH 08.05.2019 PE 05.05.2019 MO 01.05.2019 LL 28.04.2019 CH 27.04.2019 KV 22.04.2019 CH 21.04.2019 KO 19.04.2019 LL 14.04.2019 MO 13.04.2019 BR 07.04.2019 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 11.05.2019 - Praha
stav dráhy: 3.7 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:03
1080 CENA TÜCHLER
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.7 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GALIOS, 3 59,0 ž. Jaromír Šafář BOJ 01:43,43 9 Haris Ludvík 60
2. VÉVODA, 3 57,0 ž. Jiřina Andrésová 1/2 01:43,51 12 Andrés Dušan 330
3. NACHTSWAERMER(IRE), 3 60,0 žk. David Liška 1 1/2 01:43,72 3 Luka Václav, Ing. 35
4. ECOLOGIC, 3 58,0 ž. Jan Rája 2 1/4 01:44,05 8 Nieslanik Miroslav 150
5. STORM DE NUIT(FR), 3 57,0 Adam Florian hlava 01:44,09 7 Seménka Zdeněk 40
6. POWER ANGEL(IRE), 3 57,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 01:44,28 5 Váňa Tomáš 120
7. MAESTRO ALIGHIERI, 3 56,5 Nikola Petrlík 3 1/2 01:44,85 6 Petrlík Allan 140
8. NUTEKI, 3 b 55,5 ž. Jan Verner hlava 01:44,88 11 Hlavatý Pavel 330
9. NOGAR, 3 57,0 ž. Václav Janáček 5 01:45,89 4 Neuberg Filip 140
10. TEMIGIN, 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2 01:46,11 2 Bartoš st. Josef 120
11. LEPORELLO, 3 57,0 ž. Giuseppe Virdis 6 01:47,44 1 Zobal František 220
Nestartovali: CENNIE
Čas: 01:43,43, Mezičasy: (27,60 - 26,56 - 24,66 - 24,61)
Výrok: BOJ-1/2-1 1/2-2 1/4-hlava-1 1/4-3 1/2-hlava-5-1 1/2-6

Majitel: DAR, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Acton s.r.o.

Poplatky: stáj DC Zámrsk MUDr. Bruna 200 Kč za nahlášenou pomoc u startovacích boxů u koně č.12 VÉVODA (DU 16/7) Sankce: ž. Andrésová J.1000 Kč za křižování koně č. 11 NUTEKI koněm č.12 VÉVODA v cílové rovině (DŘ § 364c)

video


2. dostih, start 13:33
1081 CENA UNICREDIT BANK
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.7 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CAWOK(IRE), 3 52,5 ž. Jan Verner BOJ 01:40,76 9 Tajmr Michal 150
2. DERNIERA(IRE), 4 57,5 ž. Radek Koplík 3/4 01:40,89 5 Kub Ivan 150
3. FALCON BABY(IRE), 3 56,5 Michal Hrouda 1/2 01:40,97 15 Vocásková Helena 40
4. TROP, 10 62,0 ž. Martina Havelková krk 01:41,03 11 Jelen Jaroslav 90
5. BEE CHIC(FR), 5 58,5 ž. Jaromír Šafář nos 01:41,03 6 Škrášková Alena 90
6. RABBIT BATED(GB), 4 63,0 Nikola Petrlík krk 01:41,09 14 Petrlík Allan 100
7. LA VELOCITA(IRE), 4 b 52,0 ž. Jiřina Andrésová 3 1/4 01:41,62 7 Bartoš st. Josef 180
8. TIGGY BLUE, 7 56,0 ž. Václav Janáček 2 1/2 01:42,06 10 Jelen Jaroslav 90
9. MONTE CHRISTO, 7 60,0 ž. Ricardo Sousa Ferreira krk 01:42,13 3 Kalčík Michal 200
10. ANNIE TIGER, 4 b 48,0 ž. Kateřina Hlubučková 2 01:42,43 12 Mimra Zdeněk 250
11. IRISH HIT(IRE), 4 59,5 ž. Jiří Palík 3/4 01:42,60 4 Pejšková Ivana, Ing. 160
12. NEE L`AMOUR(GER), 9 j 55,0 Adam Florian 1 3/4 01:42,90 13 Hlavatý Pavel 200
13. SICILIAN ROCK(IRE), 4 j 60,5 žk. David Liška 1 3/4 01:43,26 1 Luka Václav, Ing. 200
14. VALMONT OHNE, 7 63,5 ž. Tomáš Lukášek 3/4 01:43,38 2 Havlíčková Zdena, Ing. 100
15. WINGET, 5 52,5 ž. Pavlína Filipová 1 1/4 01:43,64 8 Berthier Kateřina 200
Čas: 01:40,76, Mezičasy: (27,03 - 25,19 - 24,26 - 24,28)
Výrok: BOJ-3/4-1/2-krk-nos-krk-3 1/4-2 1/2-krk-2-3/4-1 3/4-1 3/4-3/4-1 1/4

Majitel: Strojírna Litvínov, Trenér: Tajmr Michal, Chov: Power I.

Poplatky: stáj 3 hearts 200 Kč za nahlášenou pomoc u startovacích boxů u koně č.15 FALCON BABY (DU 16/7)

video


3. dostih, start 14:02
1082 CENA PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉ SERVIS DISTRIBUCE
Rovina II.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 900 + 2700 Kč
Stav dráhy: 3.7 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MOLLYS BEST(FR), 5 s 55,5 ž. Pavlína Filipová LEHCE 01:10,84 9 Berthier Kateřina 50
2. MANOLLA, 6 53,5 ž. Jan Verner 4 1/2 01:11,81 8 Koplík Zdeno 200
3. TRINIS, 5 51,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:11,99 5 Haris Ludvík 100
4. SPEED MACHINE(IRE), 7 j 55,0 ž. Jiří Palík 1 1/4 01:12,20 7 Pejšková Ivana, Ing. 200
5. COOL BABY(GB), 4 55,0 žk. David Liška krk 01:12,27 1 Luka Václav, Ing. 50
6. CELINE MY HEART(GB), 6 61,0 ž. Vendula Korečková 1/2 01:12,36 6 Syslová Lenka 47
7. SHEIK YERBOUTI, 7 59,5 ž. Jiří Chaloupka 2 01:12,63 4 Drlík Jaroslav 100
8. SIGN OF THE ZODIAC(IRE), 9 j 61,5 ž. Zdenko Šmida 3 1/4 01:13,15 3 Holčák František 55
9. WOBULL SE NOW, 9 61,0 Adam Florian krk 01:13,21 2 Voršilková Helena, Ing. 55
Čas: 01:10,84, Mezičasy: (24,76 - 23,58 - 22,50)
Výrok: LEHCE-4 1/2-1 1/4-1 1/4-krk-1/2-2-3 1/4-krk

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Suc.Morice A.

Poplatky: stáj Zeman-Florian 200 Kč za nahlášenou pomoc u startovacích boxů u koně č.2 WOBULL SE NOW (DU 16/7). Kůň č.9 MOLLYS BEST byl vybrán k antidopingové kontrole.

video


4. dostih, start 14:32
1083 CENA PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉ DISTRIBUCE
Rovina III.kat. - 2800 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.7 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FAMOUS VALLEY(IRE), 5 56,0 Michal Hrouda V. LEHCE 03:03,66 2 Vocásková Helena 22
2. URBI ET ORBI(GER), 7 61,0 ž. Vendula Korečková 7 03:05,13 1 Syslová Lenka 70
3. DAJUKA, 5 53,5 ž. Zuzana Vokálková hlava 03:05,16 6 Holčák Radek 70
4. ORSON, 4 61,0 ž. Jaromír Šafář 4 1/4 03:05,92 7 Horáková Lenka 120
5. SANTIN(IRE), 7 55,5 ž. Jan Verner 3/4 03:06,07 4 Tajmr Michal 70
6. TESSTINO(POL), 6 50,0 žk. Denisa Sikorová 5 03:06,92 8 Sůrová Pavlína 250
7. MYSTIC GOLFER, 8 59,5 Adam Florian 16 03:10,10 5 Hronová Ilona 85
8. ABONDANCE(FR), 5 57,0 am. Kateřina Kuntová daleko 03:16,98 3 Koplík Zdeno 250
Čas: 03:03,66, Mezičasy: (28,79 - 25,16 - 26,80 - 27,64 - 25,86 - 24,54 - 24,87)
Výrok: VELMI LEHCE-7-hlava-4 1/4-3/4-5-16-daleko

Majitel: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Schone B.

Poplatky: stáj Stanislav Chudáček 200 Kč za nahlášenou pomoc u startovacích boxů u koně č.2 FAMOUS VALLEY DU 16/7), stáj PP Zámrsk 200 Kč za nahlášenou pomoc u startovacích boxů u koně č.7 ORSON (DU 16/7) Sankce: ž.Vokálková Z. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b).

video


5. dostih, start 15:07
1084 33. MEMORIÁL JUDr. OTAKARA FRANKENBERGERA
Rovina I.kat. - 2200 m, cena, 3letí
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
Stav dráhy: 3.7 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KRISTIANO, 3 58,0 Beysim Ferhanov TUHÝ BOJ 02:27,11 2 Vocásková Helena 160
2. PACIFIC HILL(GER), 3 58,0 ž. Jiří Palík krk 02:27,18 4 Holčák Radek 65
3. RAMSSIO(IRE), 3 58,0 žk. David Liška kr.hlava 02:27,19 5 Luka Václav, Ing. 65
4. OUTBACK RIDER(IRE), 3 58,0 ž. Ricardo Sousa Ferreira 6 02:28,33 8 Šavujev Arslangirej 220
5. LADY ROSEBURG(FR), 3 56,5 Adam Florian 1/2 02:28,42 12 Seménka Zdeněk 350
6. URAN(GER), 3 58,0 Michal Demo krk 02:28,49 6 Demele Jan 330
7. BENJAMIN(FR), 3 58,0 ž. Jaroslav Línek 3/4 02:28,64 9 Olehla Čestmír, MVDr. 160
8. TOUCH OF AUSTRALIA(IRE), 3 j 56,5 ž. Tomáš Lukášek 1 1/4 02:28,83 7 Váňa st. Josef 220
9. BLITZKRIEG(FR), 3 b 58,0 ž. Jaromír Šafář krk 02:28,88 11 Šavujev Arslangirej 32
10. FILIP(GB), 3 58,0 Michal Hrouda 2 1/2 02:29,33 10 Vocásková Helena 49
11. KINGS ROCK(AUT), 3 58,0 ž. Václav Janáček 3/4 02:29,47 3 Baštová Pavlína, Ing. 250
12. TOUCHE FINALE(FR), 3 56,5 ž. Petr Foret 6 02:30,59 1 Luka Václav, Ing. 250
Čas: 02:27,11, Mezičasy: (16,31 - 28,50 - 28,61 - 24,85 - 24,72 - 24,12)
Výrok: TUHÝ BOJ-krk-kr.hlava-6-1/2-krk-3/4-1 1/4-krk-2 1/2-3/4-6
Maj. prémie:
20 000 Kč (KRISTIANO)Stanislav Chudáček

Majitel: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Vocásek F.

Poplatky: stáje Stanislav Chudáček a Dr. Charvát á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startovacích boxů u koní č.2 KRISTIANO a č.10 FILIP (DU 16/7). Kůň č.8 OUTBACK RIDER ztratil na startu cca 2 délky. Sankce: tr. Šavujev A. 1500 Kč za neohlášené nepoužití lícních beránků u koně č. 11 BLITZKRIEG (DŘ § 310).

video


6. dostih, start 15:45
1085 98. VELKÁ JARNÍ CENA PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉ
Rovina L - 1600 m, cena, 3letí - klisny a hřebci
600.000 Kč (300000 - 114000 - 72000 - 42000 - 30000 - 24000 - 18000) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2400 + 16200 Kč
Stav dráhy: 3.7 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IGNACIUS REILLY(GB), 3 58,0 žk. David Liška BOJ 01:40,98 7 Luka Václav, Ing. 80
2. AMAZING GANGSTER(GER), 3 58,0 ž. Radek Koplík 1/2 01:41,07 3 Wroblewski Grzegorz 100
3. TORQUE POWER(GB), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář nos 01:41,07 9 Šavujev Arslangirej 150
4. CALORIFIC(IRE), 3 58,0 ž. Jiří Palík 1 1/2 01:41,32 4 Holčák Radek 120
5. POLITICUM(FR), 3 b 58,0 ž. Ricardo Sousa Ferreira 1 1/2 01:41,54 10 Šavujev Arslangirej 200
5. BIG BEN, 3 58,0 ž. Giuseppe Virdis současně 01:41,54 5 Haris Ludvík 350
7. GREAT GUNNAR(GB), 3 58,0 ž. Tomáš Lukášek krk 01:41,62 2 Luka Václav, Ing. 100
8. WELL ABSOLUT, 3 58,0 ž. Jan Verner 2 1/4 01:42,01 6 Myšková Štěpánka 350
9. BLUEGRASS BOY(FR), 3 58,0 ž. Zdenko Šmida 2 01:42,35 11 Holčák František 150
10. MANOAMANO(FR), 3 j 58,0 ž. Jan Rája 3 3/4 01:43,04 1 Nieslanik Miroslav 45
11. KING ARCHIE(GER), 3 58,0 ž. Václav Janáček 11 01:45,71 8 Tůma Pavel 30
Čas: 01:40,98, Mezičasy: (27,99 - 25,48 - 24,18 - 23,33)
Výrok: BOJ-1/2-nos-1 1/2-1 1/2-současně-krk-2 1/4-2-3 3/4-11
Maj. prémie:
20 000 Kč (BIG BEN)Gold & Turf

Majitel: Syndikát V3J, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Miss Rausing K.

Poplatek: stáj AMP Invest sp z oo 500 Kč za ohlášenou změnu dresu na koni č.3 AMAZING GANGSTER (DU 16/2). Kůň č.7 IGNACIUS REILLY byl vybrán k antidopingové kontrole. DK vyslechla ž. Janáčka V. k výkonu koně č.8 KING ARCHIE a jeho vysvětlení (kulhání na zadní končetiny) vzala na vědomí.

video


7. dostih, start 16:16
1086 CENA STŘEDNÍ ŠKOLY DOSTIHOVÉHO SPORTU A JEZDECTVÍ
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 150 + 450 Kč
Stav dráhy: 4.0 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAINE D`ANGE(IRE), 4 57,5 žk. Anna Hůlová JISTĚ 01:58,94 8 Fedorowicz Vladislav 100
2. ANHOR(GER), 4 63,5 žk. Simona Laubeová 1   11 Petrlík Allan 65
3. CANDLE IN THE WIND, 7 54,5 žk. Maryna Karmanovych 3/4   4 Voršilková Helena, Ing. 80
4. OTHELLO, 4 57,0 žk. Zuzana Míčová krk   3 Brož Jiří 120
5. PAPAYA PAYA, 3 48,5 žk. Taťána Mášová krk   9 Kalčík Michal 120
6. GANSEBLUMCHEN(IRE), 5 60,0 Lucie Fialová 5   7 Fedorowicz Vladislav 55
7. LATRIB, 10 s 56,0 Lukáš Vladyka 7   5 Sýkorová Marcela, Ing. 100
8. ROZINA, 3 59,5 žk. David Liška 2 1/2   2 Zobal František 55
9. MR KOSSAK(POL), 3 64,5 Jiří Henych 6   1 Wroblewski Grzegorz 45
Nestartovali: LYSYANARGENT(FR), MARILYN DANCER
Čas: 01:58,94, Mezičasy: (Neměřeny)
Výrok: JISTĚ-1-3/4-krk-krk-5-7-2 1/2-6

Majitel: Swiss Fans-Fedorowicz, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Chetioui Alexis

Poplatky: stáj Mario Pirone 500 Kč za ohlášenou změnu barvy dresu u koně č.1 MR KOSSAK (DU 16/2) Sankce: žk.Laubeová S. 600 Kč a odnětí licence na 26.5.2019 za nadměrní použití bičíku (DŘ §316)

video


8. dostih, start 16:54
1087 CENA DOSTIHOVÝCH SÁZEK TIPSPORTU
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
Stav dráhy: 4.0 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SEA THE NIGHT(IRE), 3 57,5 ž. Vendula Korečková BOJ 01:59,48 9 Váňa Tomáš 24
2. LAST OPERA SONG(FR), 6 56,0 ž. Jaromír Šafář 1   7 Blažek Svatoslav 200
3. EOWYN, 6 55,5 ž. Kateřina Hlubučková 6   10 Menclová Aneta 100
4. RABBIT WIN(IRE), 4 57,5 Nikola Petrlík 2   2 Petrlík Allan 65
5. FULMINE LUNA(FR), 5 62,0 ž. Jiří Chaloupka krk   5 Duchoň Tomáš 75
6. RUMPL CIMPR CAMPR(GB), 6 56,0 žk. David Liška 6   8 Peťulová Petra 130
7. DRAMA, 7 b 58,5 ž. Pavlína Filipová 2 1/2   4 Berthier Kateřina 75
8. GOOD SIGN(FR), 5 60,5 ž. Václav Janáček 3   3 Maršíčková Miroslava 65
9. GISELLE, 4 58,0 Michal Hrouda 2   11 Fedorowicz Vladislav 200
10. WINNER STARS, 8 53,5 ž. Jan Verner 2   6 Kub Ivan 200
Nestartovali: RIVERSIDE
Čas: 01:59,48, Mezičasy: (Neměřeny)
Výrok: BOJ-1-6-2-krk-6-2 1/2-3-2-2

Majitel: Epona, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Lynn Lodge Stud

Kůň č.7 LAST OPERA SONG byl vybrán k antidopingové kontrole.

video


9. dostih, start 17:24
1088 CENA ARNY
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
Stav dráhy: 4.0 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VOSSOLIE, 6 s 61,0 ž. Jiřina Andrésová BOJ 01:58,93 10 Andrés Dušan 60
2. MATYSEK(IRE), 6 57,5 ž. Petr Foret krk 01:59,00 9 Tajmr Michal 100
3. SINGAPORE SPICE(FR), 7 55,5 ž. Vendula Korečková 2 1/2 01:59,34 1 Drlík Jaroslav 100
4. DODYBUD(IRE), 10 60,0 žk. Zuzana Míčová 1 01:59,55 8 Kalčík Michal 100
5. NADĚJE, 6 55,0 Adam Florian 2 1/2 01:59,99 7 Voršilková Helena, Ing. 75
6. LOCIKA(IRE), 4 56,0 ž. Jan Verner krk 02:00,04 2 Záhorová Eva 45
7. STUHNA(FR), 5 59,0 ž. Jiří Palík 2 3/4 02:00,53 4 Pejšková Ivana, Ing. 45
8. JOHANNES KEPLER(GB), 11 56,0 žk. Karolína Hrošková 4 1/2 02:01,51 6 Mourek František 100
9. ERUPTION(FR), 6 59,5 ž. Tomáš Lukášek 6 02:03,46 3 Chaloupka Václav, Ing. 120
10. LEMESÍNA, 9 55,5 ž. Martina Havelková 2 02:03,80 5 Kantek Petr, MVDr 85
Čas: 01:58,93, Mezičasy: (15,77 - 26,28 - 25,34 - 26,14 - 25,40)
Výrok: BOJ-krk-2 1/2-1-2 1/2-krk-2 3/4-4 1/2-6-2

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Andrés Dušan, Chov: Bruna V.MUDr.

Sankce: j. Florian A. 2000 Kč a odnětí licence na jeden dostihový den tj. 26.5.2019 za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Supervizor: Horová Oliva, Ing.
Cílová kamera: Dobrovolný Karel