home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 11.08.2019 NE 10.08.2019 PE 04.08.2019 KV 03.08.2019 SL 27.07.2019 MO 21.07.2019 KV 13.07.2019 SH 12.07.2019 CH 06.07.2019 LL 05.07.2019 SL 30.06.2019 KV 23.06.2019 PE 22.06.2019 CH 16.06.2019 KV 15.06.2019 BR 09.06.2019 MO 08.06.2019 PE 01.06.2019 CH 26.05.2019 MO 25.05.2019 PE 19.05.2019 CH 18.05.2019 SL 11.05.2019 CH 08.05.2019 PE 05.05.2019 MO 01.05.2019 LL 28.04.2019 CH 27.04.2019 KV 22.04.2019 CH 21.04.2019 KO 19.04.2019 LL 14.04.2019 MO 13.04.2019 BR 07.04.2019 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 28.04.2019 - Praha
stav dráhy: 3.9 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:04
1051 CENA SATUM CZECH
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LYSYANARGENT(FR), 5 51,0 žk. Alena Plimlová V. LEHCE 01:43,75 4 Mourek František 70
2. TAURUS, 9 55,5 žk. David Liška 5 01:44,48 8 Jirka Petr 100
3. TOP GUN(GER), 3 j 60,0 ž. Jaroslav Línek krk 01:44,51 1 Urbánek Luboš 27
4. IMATRA, 4 54,5 ž. Vendula Korečková krk 01:44,56 6 Hulínský Václav, MUDr. 55
5. LADAR, 7 57,5 ž. Martina Havelková 1/2 01:44,65 2 Kantek Petr, MVDr 150
5. FURANO(GB), 7 b 55,0 ž. Martin Laube současně 01:44,66 7 Kalčík Michal 150
7. LAKAR, 9 bj 57,5 žk. Lukáš Charvát 3/4 01:44,78 9 Kalčík Michal 150
8. AIRUSCHKA, 4 56,0 ž. Jan Verner 3 01:45,37 5 Hála Libor, MVDr. 100
9. NURWELA, 3 52,0 Michal Hrouda 1/2 01:45,46 3 Mach Ján, MVDr. 70
Čas: 01:43,75, Mezičasy: (28,10 - 25,09 - 25,45 - 25,11)
Výrok: VELMI LEHCE-5-krk-krk-1/2-současně-3/4-3-1/2

Majitel: ČI-RO-ÁJA, Trenér: Mourek František, Chov: Cherdo Daniel

Kůň č.4 LYSYANARGENT ztratil na startu cca 2 délky.

video


2. dostih, start 14:35
1052 CENA BRÁDKA
Rovina IV.kat. - 1200 m, cena, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WLASTINA(GB), 4 55,0 Adam Florian JISTĚ 01:11,26 8 Neuberg Filip 39
2. CHICA QUERIDA(IRE), 5 b 55,5 ž. Martina Havelková 3 01:11,71 2 Kalčík Michal 27
3. TAELL, 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 01:12,21 5 Chaloupka Václav, Ing. 150
4. RABBIT MAKFI(GB), 6 s 60,5 am. Tereza Grbavčicová, Bc. 3 1/2 01:12,75 3 Juránek Petr 65
5. KATRYEN, 6 54,0 žk. Irena Štěrbová 4 01:13,32 1 Bartoš st. Josef 100
6. COLTYN, 4 57,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:13,44 6 Seménka Zdeněk 150
7. LAFRANCO, 10 s 59,5 žk. Lukáš Charvát 1 1/2 01:13,68 4 Škrášková Alena 65
8. ALFAZIVE(FR), 4 60,0 žk. David Liška 3 01:14,20 7 Demele Jan 130
Čas: 01:11,26, Mezičasy: (22,99 - 22,21 - 26,06)
Výrok: JISTĚ-3-3-3 1/2-4-3/4-1 1/2-3

Majitel: Přikryl s.r.o., Trenér: Neuberg Filip, Chov: Hall Of Fame Stud Ltd
video


3. dostih, start 15:05
1053 CENA EXPOBANK
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MIREČEK, 3 57,0 žk. David Liška JISTĚ 01:29,12 6 Jirka Petr 85
2. NÁTURA, 3 57,0 Michal Hrouda 1 3/4 01:29,38 8 Mach Ján, MVDr. 55
3. PERSEON(IRE), 3 b 60,0 ž. Vendula Korečková 1/2 01:29,49 2 Váňa Tomáš 25
4. FANTASTIC LAST, 3 55,0 Lucie Fialová 3/4 01:29,62 1 Petrlík Allan 55
5. VALENTINE LADY, 3 55,5 ž. Jiřina Andrésová 1/2 01:29,70 3 Demele Jan 200
6. NIKOLETTA, 3 55,5 Adam Florian 3 01:30,16 4 Blažek Svatoslav 250
7. LEVANDULE, 3 55,5 ž. Martina Havelková 2 1/2 01:30,58 7 Horová Oliva, Ing. 150
8. ALYSSON, 3 s 55,5 ž. Jan Verner 3/4 01:30,71 5 Mimra Zdeněk 85
Čas: 01:29,12, Mezičasy: (15,09 - 24,75 - 24,59 - 24,69)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-1/2-3/4-1/2-3-2 1/2-3/4

Majitel: Stáj MON-GOL Svinčice, Trenér: Jirka Petr, Chov: Křenek V.

Kůň č.6 MIREČEK byl vybrán k antidopingové kontrole.

video


4. dostih, start 15:34
1054 CENA RIGIPS
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MOLLYS BEST(FR), 5 s 54,5 ž. Pavlína Filipová V. LEHCE 01:25,11 5 Berthier Kateřina 60
2. RABBIT BATED(GB), 4 61,0 Nikola Petrlík 4 01:25,80 8 Petrlík Allan 100
3. ECHO RULES(IRE), 10 s 56,0 ž. Martin Laube 1 01:25,98 7 Kub Ivan 85
4. MY CHARLIE MAN(GB), 8 48,5 ž. Jiřina Andrésová 2 01:26,29 3 Syslová Lenka 85
5. SICILIAN ROCK(IRE), 4 j 60,5 žk. David Liška krk 01:26,34 4 Luka Václav, Ing. 28
6. STORMICO, 8 j 59,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:26,48 1 Kalčík Michal 85
7. MONTE CHRISTO, 7 57,0 žk. Zuzana Míčová 1/2 01:26,56 2 Kalčík Michal 130
8. LADY HORTENZIE, 5 49,5 žk. Taťána Mášová 1 01:26,72 6 Chaloupka Václav, Ing. 100
9. GISELLE, 4 52,5 Michal Hrouda 4 01:27,41 9 Fedorowicz Vladislav 120
Čas: 01:25,11, Mezičasy: (12,99 - 24,48 - 24,39 - 23,25)
Výrok: VELMI LEHCE-4-1-2-krk-3/4-1/2-1-4

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Suc.Morice A.
video


5. dostih, start 16:06
1055 VELKÁ CENA VODAFONE & ČESKÝCH LÍDRŮ (14. MEMORIÁL J.MAŠKA)
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 4letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
D BRIDPORT(IRE), 4 58,0 ž. Jan Verner BOJ 01:24,14 11 Myšková Štěpánka 350
1. RED PERSIAN(IRE), 4 60,0 ž. Jaroslav Línek 1 1/4 01:24,35 12 Urbánek Luboš 57
2. TROPICAL BOND, 8 b 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk 01:24,42 9 Kalčík Michal 330
3. NOBLE CLIFFS(FR), 5 j 60,0 Adam Florian 3/4 01:24,56 6 Olehla Čestmír, MVDr. 35
4. MASTER OF GOLD(FR), 8 s 60,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/2 01:24,94 10 Wroblewski Grzegorz 70
5. LEXCEED(GER), 8 j 58,0 ž. Jan Rája 3/4 01:25,08 3 Nieslanik Miroslav 60
6. CELINE MY HEART(GB), 6 56,5 ž. Vendula Korečková 1 3/4 01:25,36 2 Syslová Lenka 350
7. BENIDICTION(IRE), 5 58,5 ž. Giuseppe Virdis 1 01:25,55 13 Haris Ludvík 57
8. FACTS AND FIGURES(IRE), 6 58,0 ž. Martin Laube 1/2 01:25,64 7 Urbánek Luboš 180
9. RABBIT HAVANA(GB), 4 58,5 ž. Martina Havelková 1/2 01:25,74 4 Petrlík Allan 180
10. LET FIRE(FR), 4 58,0 ž. Jiřina Andrésová 2 1/2 01:26,17 1 Andrés Dušan 180
11. EFILY(FR), 6 b 58,5 ž. Radek Koplík 1/2 01:26,24 5 Koplík Zdeno 350
12. ANITSCHKA(IRE), 6 56,5 žk. David Liška 3 01:26,84 8 Luka Václav, Ing. 150
Čas: 01:24,35, Mezičasy: (13,74 -24,28 - 23,40 - 22,72)
Výrok: (BOJ-1 1/4)-krk-3/4-2 1/2-3/4-1 3/4-1-1/2-1/2-2 1/2-1/2-3

Majitel: Lokotrans, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: Longrove Stud

Kůň č.11 BRIDPORT byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: stáj MS Racing 400 Kč za dodatečné ohlášení použití fixace jazyka u koně č.7 FACTS AND FIGURES(DU 16/11) Kůň č 11 BRIDPORT (IRE) byl diskvalifikován pro pozitvní dopingový nález (§ 428 DŘ) viz VČT12- Rozhodnutí pořádkové komise (06/2019).

video


6. dostih, start 16:37
1056 CENA FERTICARE
Rovina III.kat. - 1800 m, handicap, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BEE CHIC(FR), 5 56,0 ž. Jaromír Šafář LEHCE 01:54,67 3 Škrášková Alena 75
2. STUHNA(FR), 5 50,0 Michaela Musialová 2 1/2 01:55,14 7 Pejšková Ivana, Ing. 60
3. NELISSA, 4 b 55,5 Adam Florian hlava 01:55,16 1 Blažek Svatoslav 120
4. DERNIERA(IRE), 4 s 59,5 ž. Jan Rája 2 1/4 01:55,51 2 Kub Ivan 23
5. LUCIAN(GER*), 6 58,5 žk. David Liška 2 3/4 01:56,01 4 Mourek František 45
6. CAPTAIN HOLLOW, 4 56,0 am. Kateřina Kuntová 7 01:57,39 5 Koplík Zdeno 50
Nestartovali: GOOD SIGN(FR)
Čas: 01:54,67, Mezičasy: (13,78 - 24,91 - 25,23 - 25,17 - 25,58)
Výrok: LEHCE-2 1/2-hlava-2 1/4-2 3/4-7

Majitel: Stáj Luki, Trenér: Škrášková Alena, Chov: Sc.Aleali SRL

Kůň č.4 LUCIAN ztratil na startu cca 3 délky.

video


7. dostih, start 17:05
1057 CENA LOGIO
Rovina IV.kat. - 2400 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DALANDI, 3 58,0 ž. Jan Rája V. LEHCE 02:39,83 6 Nieslanik Miroslav 55
2. REINE D`ARGENT(FR), 3 58,5 ž. Jan Verner 6 02:40,77 1 Tůma Pavel 33
3. ZAFIRO(POL), 3 60,0 ž. Martin Laube 1 1/2 02:40,98 5 Myšková Štěpánka 30
4. CROSSCHECK, 3 55,5 žk. Taťána Mášová 1 02:41,15 10 Kříž Petr 130
5. ILE JONES(FR), 3 j 54,0 Michal Hrouda krk 02:41,19 4 Hulínský Václav, MUDr. 200
6. CENNÁ NADĚJE, 3 b 57,5 ž. Vendula Korečková 1/2 02:41,25 7 Váňa Tomáš 180
7. ORLEANO, 3 57,0 ž. Giuseppe Virdis 4 02:42,02 8 Pejšková Ivana, Ing. 250
8. CHICO DE CHILLI, 3 59,0 ž. Jaromír Šafář 5 02:42,87 2 Seménka Zdeněk 200
9. AVANT TOUT, 3 57,5 žk. David Liška 4 1/2 02:43,66 3 Urbánek Luboš 100
10. LOVELY DREAM, 3 55,5 ž. Jiřina Andrésová 2 02:43,95 9 Kvapilová Lenka 300
Čas: 02:39,83, Mezičasy: (26,94 - 26,96 - 26,81 - 26,84 - 26,77 - 25,51)
Výrok: VELMI LEHCE-6-1 1/2-1-krk-1/2-4-5-4 1/2-2

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Nieslanik Petr
video


8. dostih, start 17:42
1058 CENA DERMACOL LOVE DAYS
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RIVERSIDE, 10 64,0 ž. Martina Havelková TUHÝ BOJ 02:39,73 2 Kantek Petr, MVDr 50
2. EOWYN, 6 56,5 ž. Kateřina Hlubučková hlava 02:39,75 7 Menclová Aneta 35
3. PROVENCE, 4 56,0 žk. Zuzana Míčová 3 3/4 02:40,47 1 Kalčík Michal 80
4. MARKER SUN, 10 54,0 ž. Vendula Korečková 4 02:41,29 3 Pišl Martin 40
5. LA SARENNE(FR), 5 51,5 Michaela Musialová 1 02:41,47 6 Pišl Martin 50
6. AIGER, 6 s 59,0 ž. Jan Verner 3 1/2 02:42,14 8 Hála Libor, MVDr. 100
7. SHAHNOUR AZNAVOUR(GB), 7 68,5 ž. Zuzana Vokálková 3/4 02:42,29 4 Berthier Kateřina 50
Nestartovali: MARILYN DANCER
Čas: 02:39,73, Mezičasy: (29,35 - 27,48 - 27,41 - 26,67 - 26,09 - 22,73)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-3 3/4-4-1-3 1/2-3/4

Majitel: LOKOTRANS Slovakia CZ, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: Hora Zdeněk
video



Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Hájková Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Jindřichová Aneta
Cílová kamera: Malát Vít