home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 18.08.2019 KV 11.08.2019 NE 10.08.2019 PE 04.08.2019 KV 03.08.2019 SL 27.07.2019 MO 21.07.2019 KV 13.07.2019 SH 12.07.2019 CH 06.07.2019 LL 05.07.2019 SL 30.06.2019 KV 23.06.2019 PE 22.06.2019 CH 16.06.2019 KV 15.06.2019 BR 09.06.2019 MO 08.06.2019 PE 01.06.2019 CH 26.05.2019 MO 25.05.2019 PE 19.05.2019 CH 18.05.2019 SL 11.05.2019 CH 08.05.2019 PE 05.05.2019 MO 01.05.2019 LL 28.04.2019 CH 27.04.2019 KV 22.04.2019 CH 21.04.2019 KO 19.04.2019 LL 14.04.2019 MO 13.04.2019 BR 07.04.2019 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 21.04.2019 - Kolesa
stav dráhy: 2.9 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:00
1031 Cena firmy Jaroslava Jiráně
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AZBUK, 3 58,0 ž. Jan Verner JISTĚ 01:40,21 2 Hurt Tomáš 200
2. EL BUT, 3 59,5 am. Jindřich Fabris 3 1/2 01:40,82 6 Bartoš st. Josef 60
3. MARCHAND, 3 56,5 Nikola Petrlík 3/4 01:40,94 4 Petrlík Allan 85
4. PRVNÍ DÁMA, 3 s 56,5 am. Sabina Mokrošová hlava 01:40,99 8 Seménka Zdeněk 85
5. SAINT TOBIAS, 3 56,0 ž. Vendula Korečková 4 1/4 01:41,78 12 Popelka Stanislav 250
6. HANAHA INTHEJUNGLE(IRE), 3 56,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:41,95 3 Havelková Martina 23
7. PAPAYA PAYA, 3 56,5 ž. Kateřina Hlubučková hlava 01:41,98 11 Kalčík Michal 170
8. WENEKA, 3 51,0 žk. Taťána Mášová 4 1/2 01:42,95 9 Řezáčová Jana 400
9. SARAH ALIGHIERI, 3 55,5 Lucie Fialová 1/2 01:43,05 7 Petrlík Allan 70
10. ORESTO, 3 j 57,0 Josef Borč krk 01:43,10 1 Kroutilík Jaroslav 400
11. ROZINA, 3 53,0 am. Tereza Grbavčicová, Bc. 1 3/4 01:43,40 10 Zobal František 400
12. HELI JAPE, 3 58,0 žk. Lukáš Charvát 4 01:44,30 5 Škrášková Alena 60
Čas: 01:40,21, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/2-3/4-hlava-4 1/4-1 1/4-hlava-4 1/2-1/2-krk-1 3/4-4

Majitel: The Sons of Sharpour, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: Pšurný Josef

Na koni č. 8 PRVNÍ DÁMA z důvodu onemocnění ž. Andrésové J. změna jezdce - am. Mokrošová S.

video


2. dostih, start 14:30
1032 Cena společnosti VVS Verměřovice
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PERCHTA(IRE), 6 55,0 Dana Bořánková JISTĚ 01:39,09 4 Vocásková Helena 17
2. RABBIT MAKFI(GB), 6 59,5 am. Tereza Grbavčicová, Bc. 3/4 01:39,23 6 Juránek Petr 45
3. MALQ(FR), 12 52,0 žk. Denisa Sikorová 1/2 01:39,33 7 Sůrová Pavlína 45
4. BEE CHIC(FR), 5 61,0 žk. Lukáš Charvát 2 01:39,63 3 Škrášková Alena 85
5. DETEKCE, 8 b 55,5 ž. Kateřina Hlubučková 4 1/4 01:40,43 2 Kalčík Michal 75
6. TOUCHY FEELY, 4 55,5 ž. Martina Havelková 3 1/4 01:40,99 1 Bartoš st. Josef 150
7. VINNY AGNES, 4 s 55,5 ž. Vendula Korečková 3/4 01:41,16 5 Váňa Tomáš 200
Čas: 01:39,09, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3/4-1/2-2-4 1/4-3 1/4-3/4

Majitel: 3 hearts, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Ballyhane Stud

Kůň č.3 BEE CHIC ztratil na startu cca 3 délky.

video


3. dostih, start 15:00
1033 Cena obce Kladruby nad Labem
Rovina V.kat. - 2200 m, handicap, 4letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHEBY JAIL, 9 61,0 am. Tereza Dlapová TUHÝ BOJ 02:23,32 1 Seménka Zdeněk 70
1. ANHOR(GER), 4 60,0 Nikola Petrlík současně 02:23,32 4 Petrlík Allan 36
3. DALTON(POL), 5 58,5 ž. Jan Verner 2 1/4 02:23,67 6 Hurt Tomáš 50
4. KENTUCKY JACK, 4 58,0 ž. Vendula Korečková 2 1/4 02:23,99 2 Váňa Tomáš 36
5. FURANO(GB), 7 b 54,5 ž. Kateřina Hlubučková 2 1/2 02:24,34 3 Kalčík Michal 70
6. LADY`S MAN, 7 59,5 ž. Martina Havelková 1/2 02:24,43 5 Kantek Petr, MVDr 40
Čas: 02:23,32, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-současně-2 1/4-2 1/4-2 1/2-1/2

Majitel: Salvator Racing Club, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Gest.Karlshof
Majitel: Aryman-Divoky, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Hřebčín Napajedla
video


4. dostih, start 15:32
1034 Cena společnosti Temposervis CZ a.s.
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3700 m, cena, 5letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DZINFIZZ, 7 68,0 ž. Josef Bartoš BOJ 04:47,70 1 Zobal František 50
2. WOODY, 9 67,0 Jakub Spáčil 1 1/4 04:47,92 3 Uhl Jiří 22
3. MORAVANKA, 6 66,5 Jan Odložil krk 04:47,96 4 Novák Antonín 100
4. DUKE(POL), 7 b 70,5 ž. Marcel Novák 8 04:49,51 2 Popelka Stanislav 33
5. COTTON EYE JOE, 10 68,0 ž. Lukáš Matuský 15 04:53,39 6 Theimer Milan, Ing. 50
6. KREMONNA, 6 65,5 Michal Kubík 9 04:55,14 5 Sůrová Pavlína 100
Čas: 04:47,70, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1 1/4-krk-8-15-9

Majitel: Luka-Vedral, Trenér: Zobal František, Chov: Luka + Mandák
video


5. dostih, start 16:05
1035 Cena dostihové stáje Statek Blata Český ráj
Steeplechase crosscountry V.kat. - 3500 m, cena, 5letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MOULA, 11 70,0 Jan Odložil JISTĚ 04:37,51 7 Uhl Jiří 22
2. SWAN DANCER, 5 65,5 Michal Kubík 3 1/2 04:38,15 1 Sůrová Pavlína 85
3. CREOLA TIGER, 9 69,5 Pavel Složil ml. 1/2 04:38,23 5 Mimra Zdeněk 50
4. VILLON, 6 68,0 ž. Marcel Novák 2 3/4 04:38,72 3 Kvapilová Lenka 50
Z ARDUA, 9 66,0 Jan Derych     6 Míček Milan, Ing. 200
ZN GIOVANNI, 6 66,5 Jakub Spáčil     2 Uhl Jiří 75
SN ALFA WOLF(IRE), 8 68,0 ž. Josef Bartoš     4 Hrudka ml. Jaromír 50
Čas: 04:37,51, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/2-1/2-2 3/4

Majitel: Iron Ladies Ostrava, Trenér: Uhl Jiří, Chov: Neuvirt L.

Sankce: j. Složil P. 500 Kč za neuposlechnutí pokynu dostihového tajemníka po dostihu ve vyhrazeném prostoru pro odsedlání (DŘ § 377). DK vyslechla j. Derycha J. k zadržení koně č.6 ARDUA a jeho vysvětlení (podezření ze zranění koně) vzala na vědomí. DK prošetřila pád j. Spáčila J. z koně č.2 GIOVANNI a neshledala cizí zavinění.

video


6. dostih, start 16:41
1036 Cena Rehabilitačního centra pro koně V&E
Proutky V.kat. - 3000 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BELLEROFONT(FR), 5 66,5 Michal Kubík LEHCE 03:54,12 3 Sůrová Pavlína 23
2. MARREE, 6 66,5 Veronika Řezáčová 3 3/4 03:54,80 1 Řezáčová Jana 22
3. SORBET(POL), 4 67,0 ž. Marcel Novák 4 3/4 03:55,71 4 Nováková Jana, Ing. 50
4. POLIDAR, 6 b 69,0 ž. Martin Liška 4 1/4 03:56,49 2 Vašina Josef 65
5. CHRIS DARSIE, 4 j 68,0 ž. Jiří Kousek 3 1/4 03:57,08 5 Kousek Jiří 150
6. FRAGMENT OF SCYRIS, 8 67,5 Jan Derych 12 04:00,00 6 Derych Vladimír 250
Čas: 03:54,12, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-3 3/4-4 3/4-4 1/4-3 1/4-12

Majitel: Vasury Kolesa, Trenér: Sůrová Pavlína, Chov: Le Thenney S.A.

Proti výsledku dostihu byl podán protest ex offo, pro naražení koně č.4 SORBET koněm č.1 MAREE v cílové rovině po absolvování poslední překážky. DK protest projednala, vyslechla ž. Nováka M. a j. Řezáčovou V. a konstatovala, že k naražení koně č.4 SORBET došlo, avšak nemělo vliv na pořadí koní v cíli. Sankce: j Řezáčová V. odnětí licence na jeden dostihový den ( tj. 1.5.2019) za křižování v cílové rovině (DŘ § 364c)

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pavelková Jaroslava, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pínová Markéta
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Švůgerová Hana
Startér: Koráb Milan
Pomocný startér: Hochman Petr
Cílová kamera: Dobrovolný Karel