home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 16.06.2019 KV 15.06.2019 BR 09.06.2019 MO 08.06.2019 PE 01.06.2019 CH 26.05.2019 MO 25.05.2019 PE 19.05.2019 CH 18.05.2019 SL 11.05.2019 CH 08.05.2019 PE 05.05.2019 MO 01.05.2019 LL 28.04.2019 CH 27.04.2019 KV 22.04.2019 CH 21.04.2019 KO 19.04.2019 LL 14.04.2019 MO 13.04.2019 BR 07.04.2019 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 14.04.2019 - Most
stav dráhy: 2.9 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 13:36
1017 Cena společnosti HIPODROM MOST
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 2.9 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WOBULL SE NOW, 9 60,0 am. Petra Florianová, B.Sc. JISTĚ 01:11,20 3 Voršilková Helena, Ing. 60
2. COOL BABY(GB), 4 60,0 žk. David Liška 2 01:11,53 6 Luka Václav, Ing. 50
3. MONTE CHRISTO, 7 60,5 žk. Zuzana Míčová 1 3/4 01:11,78 1 Kalčík Michal 85
4. STORMICO, 8 j 62,0 am. Jindřich Fabris 2 1/2 01:12,20 5 Kalčík Michal 40
5. ARCHIPENKA(GB), 5 61,0 žk. Anna Hůlová nos 01:12,21 7 Sýkorová Marcela, Ing. 85
6. EASYRIDER(FR), 4 j 62,5 Michal Hrouda 3/4 01:12,34 4 Nieslanik Miroslav 85
7. TRINIS, 5 62,0 ž. Giuseppe Virdis 3 1/2 01:12,96 2 Haris Ludvík 40
Nestartovali - odváženi: MATEESEK

Čas: 01:11,20, Mezičasy: (23,65 - 22,90 - 24,65)
Výrok: JISTĚ-2-1 3/4-2 1/2-nos-3/4-3 1/2

Majitel: Zeman-Florian, Trenér: Voršilková Helena, Ing., Chov: Herman Anton

Kůň č.8 MATEESEK nestartoval pro neovladatelnost před startem z boxů, ž. Havelková M. má nárok na jízdné. DK nařídila přezkoušení schopnosti koně č.8 MATEESEK ze startu z boxů před příštím startem v dostihu startovaném z boxů(DŘ § 346b).

video


2. dostih, start 14:04
1018 Cena 100 let Jockey Clubu ČR
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 2.9 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOCIKA(IRE), 4 53,0 ž. Jan Verner BOJ 01:56,36 5 Záhorová Eva 140
2. VICTORIA REGINA, 5 s 53,0 ž. Jiřina Andrésová 1/2 01:56,45 8 Andrés Dušan 30
3. NADĚJE, 6 55,0 Adam Florian 5 01:57,21 3 Voršilková Helena, Ing. 80
4. RIVERSIDE, 10 64,0 ž. Martina Havelková 2 01:57,47 1 Kantek Petr, MVDr 70
5. STREET SINGER(GB), 5 57,0 am. Kateřina Kuntová 2 1/2 01:57,82 7 Koplík Zdeno 85
6. TAURUS, 9 50,5 ž. Kateřina Hlubučková 2 1/4 01:58,11 9 Jirka Petr 130
7. JOHANNES KEPLER(GB), 11 59,5 žk. Alena Plimlová 1 3/4 01:58,37 6 Mourek František 60
8. DETEKCE, 8 b 63,0 Michal Hrouda 1 01:58,55 4 Kalčík Michal 60
9. AKACIE, 6 s 55,5 am. Helena Březinová 2 01:58,85 2 Resulov Artur 90
Čas: 01:56,36, Mezičasy: (14,91 - 25,35 - 25,50 - 25,25 - 25,35)
Výrok: BOJ-1/2-5-2-2 1/2-2 1/4-1 3/4-1-2

Majitel: DS Bronislav Plášek, Trenér: Záhorová Eva, Chov: Pitt M.

Poplatky: stáj DS Bronislav Plášek 500 Kč za ohlášenou změnu dresu u koně č.5 LOCIKA (DU 16/2) Sankce: am. Březinová H. 500 Kč za tísnění a naražení koně č.9 TAURUS koněm č.2 AKACIE v cílové rovině (DŘ § 364c).

video


3. dostih, start 14:32
1019 Cena členů Dostihového klubu
Rovina III.kat. - 2000 m, handicap, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 2.9 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LA PAIX(FR), 4 j 58,5 ž. Jan Rája JISTĚ 02:08,43 3 Nieslanik Miroslav 22
2. QUEST ROYAL(SRB), 8 55,0 ž. Jan Verner 1/2 02:08,51 6 Neuberg Filip 150
3. FULMINE LUNA(FR), 5 55,0 Adam Florian 3/4 02:08,62 7 Duchoň Tomáš 85
4. LA VELOCITA(IRE), 4 b 56,5 ž. Jaromír Šafář 4 02:09,26 5 Bartoš st. Josef 70
5. DRAMA, 7 b 55,0 ž. Pavlína Filipová 1 1/4 02:09,46 4 Berthier Kateřina 60
6. CHARTUM, 4 s 57,0 ž. Martina Havelková krk 02:09,51 2 Růžičková Martina 150
7. GUILLOTINE SHAVE(IRE), 5 58,5 ž. Kateřina Hlubučková 6 02:10,71 1 Brož Jiří 70
Čas: 02:08,43, Mezičasy: (26,73 - 25,83 - 25,52 - 24,51 - 25,84)
Výrok: JISTĚ-1/2-3/4-4-1 1/4-krk-6

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: De la Heronniere T.
video


4. dostih, start 15:03
1020 Cena statutárního města Teplice
Rovina IV.kat. - 2200 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 2.9 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BYRON DE VALCOUR(SWI), 5 60,0 ž. Jiří Chaloupka V. LEHCE 02:26,11 4 Mimra Zdeněk 100
2. MARKER SUN, 10 54,0 ž. Vendula Korečková 5 02:26,85 7 Pišl Martin 70
3. ROONY, 10 sj 57,5 žk. Zuzana Míčová 1/2 02:26,93 2 Kalčík Michal 45
4. LEMESÍNA, 9 61,0 ž. Martina Havelková 3/4 02:27,06 6 Kantek Petr, MVDr 65
5. PROVENCE, 4 59,0 žk. Taťána Mášová 2 1/2 02:27,40 5 Kalčík Michal 33
6. OTHELLO, 4 52,0 ž. Kateřina Hlubučková kr.hlava 02:27,42 3 Brož Jiří 100
7. WARSPITE(IRE), 4 50,5 ž. Jiřina Andrésová 1 1/4 02:27,59 1 Drlík Jaroslav 70
Čas: 02:26,11, Mezičasy: (14,95 - 26,30 - 26,70 - 26,01 - 25,98 - 26,17)
Výrok: VELMI LEHCE-5-1/2-3/4-2 1/2-kr.hlava-1 1/4

Majitel: Stáj Success (CZ), Trenér: Mimra Zdeněk, Chov: Dobmann S.
video


5. dostih, start 15:33
1021 Cena primátora města Mostu
Rovina III.kat. - 2200 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 2.9 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RAMSSIO(IRE), 3 55,0 žk. David Liška BOJ 02:21,27 1 Luka Václav, Ing. 85
2. KRISTIANO, 3 52,0 Michal Hrouda 1/2 02:21,35 2 Vocásková Helena 23
3. MONTALIE DE CERISY(FR), 3 s 53,0 ž. Kateřina Hlubučková 1/2 02:21,44 4 Nieslanik Miroslav 70
4. WESTERNERKA(IRE), 3 58,0 Jakub Spáčil 3 02:21,89 6 Vocásková Helena 70
5. JOSEPHA, 3 s 58,0 ž. Jan Verner 2 02:22,19 3 Tůma Pavel 40
6. ILE JONES(FR), 3 j 54,0 ž. Vendula Korečková 4 02:22,68 7 Hulínský Václav, MUDr. 200
7. BORUVKA(IRE), 3 s 58,0 ž. Martina Havelková 8 02:24,03 8 Havelková Martina 110
8. ABBEY ROAD, 3 55,0 Adam Florian 6 02:25,09 5 Germič Karel 150
Čas: 02:21,27, Mezičasy: (14,90 - 26,56 - 26,53 - 24,36 - 24,46 - 24,46)
Výrok: BOJ-1/2-1/2-3-2-4-8-6
Maj. prémie:
10 000 Kč (KRISTIANO)Stanislav Chudáček
6 000 Kč (JOSEPHA)Dr. Charvát

Majitel: Hrubý, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: C. Marzocco, L. Marzocco

Kůň č.1 RAMSSIO byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: stáj Stanislav Chudáček a stáj Hana Horčičková á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startovacích boxů u koní č.2 KRISTIANO a č.6 WESTERNERKA (DU 16/7).

video


6. dostih, start 16:02
1022 2. Memoriál Jaroslava Podolana
Rovina II.kat. - 2200 m, handicap, 4letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 2.9 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ORPHEUS, 4 58,5 Michal Hrouda BOJ 02:22,06 1 Záhorová Eva 27
2. MONTJEU THIRD, 6 65,0 ž. Jaromír Šafář 1/2 02:22,15 4 Petrlík Allan 25
3. GALIS, 6 59,0 ž. Giuseppe Virdis 1 1/4 02:22,35 3 Haris Ludvík 65
4. VĚDMA, 7 55,5 ž. Jiřina Andrésová 2 1/4 02:22,63 5 Andrés Dušan 120
5. GLAVALINO(SRB), 7 53,5 ž. Kateřina Hlubučková hlava 02:22,65 2 Mimra Zdeněk 120
6. ORSON, 4 57,5 Adam Florian 2 02:22,93 6 Horáková Lenka 75
Čas: 02:22,06, Mezičasy: (13,51 - 26,02 - 26,05 - 25,08 - 25,97 - 25,43)
Výrok: BOJ-1/2-1 1/4-2 1/4-hlava-2

Majitel: EKOFARMA Rybár, Trenér: Záhorová Eva, Chov: Ekofarma Rybár

Poplatky: stáj PP Zámrsk 200 Kč za nahlášenou pomoc u startovacích boxů u koně č.6 ORSON (DU 16/7)

video


7. dostih, start 16:34
1023 Jarní cena města Mostu – 45. Memoriál Rudolfa Deyla
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 3letí - klisny
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
Stav dráhy: 2.9 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ASTORIA(FR), 3 57,5 ž. Jan Verner JISTĚ 01:27,16 8 Tůma Pavel 35
2. GOLD MEMORY(IRE), 3 57,5 Michal Hrouda 1 1/4 01:27,33 6 Vocásková Helena 35
3. HAVEYOUEVERSEEN(FR), 3 57,5 ž. Jiřina Andrésová 4 01:27,87 10 Nováková Jana, Ing. 150
4. STRASSBURG(GB), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 01:28,11 3 Germič Karel 130
5. PRAY FOR PARIS, 3 57,5 ž. Pavlína Filipová 1/2 01:28,21 4 Berthier Kateřina 150
6. OLINKA, 3 57,5 Adam Florian 1 1/2 01:28,45 9 Voršilková Helena, Ing. 270
7. DARK ABSOLU, 3 59,0 ž. Jaromír Šafář hlava 01:28,48 5 Petrlík Allan 35
8. MOON SHOT(FR), 3 58,5 ž. Jan Rája 2 3/4 01:28,84 2 Nieslanik Miroslav 130
9. AVANT TOUT, 3 57,5 žk. David Liška 6 01:29,90 1 Urbánek Luboš 220
10. MOTIVATOR LADY, 3 57,5 ž. Vendula Korečková krk 01:29,96 7 Petrlík Allan 170
Čas: 01:27,16, Mezičasy: (14,30 - 23,77 - 24,27 - 24,82)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-4-2-1/2-1 1/2-hlava-2 3/4-6-krk
Maj. prémie:
20 000 Kč (PRAY FOR PARIS)Blue Star

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Charvát Group s.r.o.

Kůň č.10 HAVEYOUEVERSEEN byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: stáj DS Gaudium 200 Kč za nahlášenou pomoc u startovacích boxů u koně č.6 GOLD MEMORY(DU 16/7). Sankce: j. Ferhanov B. 2500 Kč za nedodržení sjednaného závazku (DŘ § 412b), ž. Rája J. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 kg na koni č.2 MOON SHOT před začátkem dostihového dne (DŘ § 326).

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Pavelková Yvona, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav
Cílová kamera: Malát Vít