home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 09.11.2019 - Praha
stav dráhy: 3.6 (dobrá / Good)
1. dostih, start 12:06
1396 CENA 100 LET JOCKEY CLUBU ČR
Rovina V.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PRINCESS VIKTORIA(IRE), 5 j 56,0 Lukáš Vladyka JISTĚ 01:15,58 7 Sýkorová Marcela 100
2. NURWELA, 3 s 57,0 ž. Martin Laube 1/2 01:15,70 8 Mach Ján 170
3. FANTASTIC LADY, 5 58,5 Simona Laubeová 2 1/4 01:16,09 1 Petrlík Allan 30
4. LAKAR, 9 bj 55,5 ž. Jiřina Andrésová 3/4 01:16,23 12 Kalčík Michal 90
5. ADMIRAL PIETT(GER), 3 53,0 Michal Hrouda 1/2 01:16,33 4 Chaloupka Václav 160
6. KÁRL, 8 b 55,0 ž. Jan Verner 2 1/4 01:16,73 11 Hanousek Ladislav 65
7. DETEKCE, 8 bj 56,0 ž. Václav Janáček 2 1/2 01:17,17 9 Kalčík Michal 80
8. SAVAGE, 9 57,5 ž. Martina Havelková kr.hlava 01:17,19 10 Kantek Petr 130
9. BOUŘKA, 8 65,0 ž. Kateřina Hlubučková 2 3/4 01:17,68 2 Kantek Petr 50
10. WEMMA, 3 b 60,5 žk. Lukáš Charvát nos 01:17,69 6 Chaloupka Jiří 160
11. AZALEYA, 5 j 55,0 Michaela Musialová 2 1/2 01:18,17 5 Hála Libor 130
12. NIKOLETTA, 3 j 57,0 Dana Bořánková 3/4 01:18,35 3 Blažek Svatoslav 150
13. BIG BOBBY(IRE), 5 62,0 žk. Denisa Sikorová kr.hlava 01:18,37 13 Koplík Zdeno 55
Čas: 01:15,58, Mezičasy: (24,63 - 24,58 - 26,37)
Výrok: JISTĚ-1/2-2 1/4-3/4-1/2-2 1/4-2 1/2-kr.hlava-2 3/4-nos-2 1/2-3/4-kr.hlava

Majitel: SŠ dostihového sportu, Trenér: Sýkorová Marcela, Ing., Chov: Iceton D.G.

Poplatek: tr.Koplík Z. 200 kč za ohlášené použití fixace jazyka u koně č.13 BIG BOBBY (DU 16/11).

video

2. dostih, start 12:37
1397 CENA EBF
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SYLVIANA(FR), 2 57,0 ž. Václav Janáček JISTĚ 01:29,05 10 Nieslanik Miroslav 37
2. RABBIT BREATH(GB), 2 57,0 ž. Petr Foret 2 1/2 01:29,44 6 Petrlík Allan 35
3. THERESIE(IRE), 2 j 56,0 ž. Jaromír Šafář 9 01:31,22 9 Váňová Pavla 55
4. DREAM OF DRAGON(GB), 2 58,0 ž. Martin Laube 3 1/4 01:31,73 12 Wroblewski Grzegorz 45
5. DONN CLIFS(IRE), 2 56,0 ž. Kateřina Hlubučková 7 01:33,09 7 Nieslanik Miroslav 160
6. BRIGNOGAN PLAGES(FR), 2 53,5 Michaela Musialová 1 3/4 01:33,40 4 Musialová Michaela 100
7. BJETKA(IRE), 2 54,5 Michal Hrouda 3/4 01:33,55 3 Kub Ivan 200
8. CULIHRACH(IRE), 2 j 57,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:33,65 2 Havelková Martina 140
9. REBELLE D`ARNOULT(IRE), 2 51,5 žk. Alena Plimlová hlava 01:33,68 5 Fedorowicz Vladislav 150
10. DICKE BERTA(FR), 2 56,0 ž. Vendula Korečková 3/4 01:33,85 1 Šavujev Arslangirej 110
11. WHISKEY PALACE(FR), 2 55,5 Simona Laubeová 10 01:36,21 11 Musialová Michaela 80
Nestartovali - odváženi: SUCH A STAR(IRE)
Nestartovali: REDHEAD LADY(IRE), SOLITER(GB)
Čas: 01:29,05, Mezičasy: (14,58 - 24,87 - 25,14 - 24,46)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-9-3 1/4-7-1 3/4-3/4-1/2-hlava-3/4-10

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Beres J.

Poplatek: stáj KARBOBAU s.r.o. 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.14 SUCH A STAR (DU 16/7). Kůň č.14 SUCH A STAR nevstoupil do startovacích boxů, nestartoval, ž. Florian A. má nárok na jízdné. Kůň č.5 REBELLE D`ARNOULT ztratil na startu 4 délky, kůň č.7 DONN CLIFS ztratil 5 délek. DK nařídila přezkoušení koně č.14 SUCH A STAR ze startu ze startovacích boxů před příštím dostihem startovaném z boxů.

video

3. dostih, start 13:05
1398 JUBILEJNÍ CENA
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CAPTAIN LUKA(IRE), 3 63,0 ž. Jiří Palík JISTĚ 01:28,60 9 Škrášková Alena 40
2. SINGAPORE SPICE(FR), 7 57,5 ž. Petr Foret 2 1/4 01:28,98 3 Drlík Jaroslav 65
3. LYSYANARGENT(FR), 5 52,5 žk. Alena Plimlová 1 1/4 01:29,19 5 Mourek František 80
4. AIRUSCHKA, 4 56,0 Michaela Musialová 1/2 01:29,30 6 Hála Libor 150
5. NUTEKI, 3 56,0 ž. Adam Florian 3/4 01:29,44 16 Hlavatý Pavel 140
6. CHICA QUERIDA(IRE), 5 bj 57,5 ž. Václav Janáček hlava 01:29,48 13 Kalčík Michal 50
7. LADISLAV, 7 48,5 ž. Jiřina Andrésová krk 01:29,53 11 Krysmanová Rennerová Martina 90
8. TOP GUN(GER), 3 54,5 žk. Denisa Sikorová 1/2 01:29,66 10 Brož Jiří 170
9. TIGGY BLUE, 7 58,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:29,82 7 Jelen Jaroslav 130
10. PALADDIO, 4 56,0 Eva Buriánková, Mgr. 1/2 01:29,90 14 Chaloupka Jiří 85
11. RABBIT MAKFI(GB), 6 s 60,0 ž. Jan Verner hlava 01:29,95 8 Juránek Petr 200
12. MY CHARLIE MAN(GB), 8 58,0 ž. Vendula Korečková 1 1/2 01:30,22 4 Syslová Lenka 160
13. STORMICO, 8 j 66,5 am. Jindřich Fabris krk 01:30,26 1 Kalčík Michal 130
14. HOFERGIRL(GB), 3 b 58,5 ž. Radek Koplík 4 1/2 01:31,13 12 Koplík Zdeno 85
15. DEREQUINTA(IRE), 3 51,5 ž. Martina Havelková 6 01:32,43 2 Havelková Martina 250
Nestartovali - odváženi: CENNIE

Čas: 01:28,60, Mezičasy: (14,09 - 24,35 - 24,88 - 25,28)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-1 1/4-1/2-3/4-hlava-krk-1/2-3/4-1/2-hlava-1 1/2-krk-4 1/2-6

Majitel: Team, Trenér: Škrášková Alena, Chov: Carr J. C.

Poplatek: stáj Hippolit Star - Pejšková 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.15 CENNIE (DU 16/7). Kůň č.15 CENNIE nevstoupil do startovacích boxů, nestartoval, j. Hrouda M. má nárok na jízdné. Kůň č.6 AIRUSCHKA byl vybrán k antidopingové kontrole. DK nařídila přezkoušení koně č.15 CENNIE ve Velké Chuchli ze startu ze startovacích boxů před příštím dostihem startovaném z boxů. Sankce: tr. Pejšková I. 1000 Kč za opakovanou neposlušnost koně č.15 CENNIE u startovacích boxů (DŘ § 350).

video

4. dostih, start 13:35
1399 CENA SPOLEČNOSTI DIBAQ, a. s. - VÝROBCE ZNAČKY FITMIN
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Bonus: 10.000 Kč (5000 - 2300 - 1500 - 700 - 500)
Zápisné: 300 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DARKGELTON LADY, 2 56,5 Nikola Petrlík JISTĚ 01:45,10 5 Petrlík Allan 23
2. WELLUNCA, 2 57,0 ž. Martina Havelková 1 01:45,29 7 Kabelková Hana 33
3. FALIRAKI, 2 55,0 ž. Jan Verner 1/2 01:45,39 1 Tůma Pavel 50
4. MIKROP ALIGHIERI, 2 55,5 Michal Hrouda 2 1/2 01:45,84 8 Petrlík Allan 140
5. LUCAS WARRIOR, 2 58,0 ž. Petr Foret 1 1/4 01:46,04 6 Chaloupka Jiří 70
6. MONJOUET, 2 53,5 Simona Laubeová 1 1/4 01:46,24 3 Petrlík Allan 160
7. FORTE, 2 58,0 ž. Václav Janáček 1 01:46,41 4 Haris Ludvík 60
8. FATRA GLONKA, 2 57,0 ž. Vendula Korečková 7 01:47,97 2 Váňa Tomáš 80
Čas: 01:45,10, Mezičasy: (27,70 - 25,58 - 25,37 - 26,45)
Výrok: JISTĚ-1-1/2-2 1/2-1 1/4-1 1/4-1-7
Bonus:
5 000 Kč(DARKGELTON LADY)Rabbit Trhový Štěpánov
2 300 Kč(WELLUNCA)EPICOS
1 500 Kč(FALIRAKI)Dr. Charvát
700 Kč(MIKROP ALIGHIERI)Rabbit Trhový Štěpánov
500 Kč(LUCAS WARRIOR)Görgl`s Farm

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

Kůň č.1 FALIRAKI ztratil na startu cca 3 délky.

video

5. dostih, start 14:03
1400 LISTOPADOVÝ HANDICAP
Rovina II.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 900 + 2700 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FINIOS, 4 60,0 ž. Václav Janáček JISTĚ 01:42,04 14 Haris Ludvík 85
2. TROPICAL BOND, 8 b 65,5 ž. Jan Rája 2 01:42,33 9 Kalčík Michal 90
3. LADY HORTENZIE, 5 48,5 ž. Jiřina Andrésová 2 3/4 01:42,74 2 Chaloupka Václav 160
4. ORSSIO(FR), 5 s 60,5 ž. Petr Foret 1 01:42,91 16 Drlík Jaroslav 85
5. OPINION MAKER(IRE), 5 j 48,0 žk. Taťána Mášová 2 1/2 01:43,33 11 Pejšková Ivana 120
6. SEA THE NIGHT(IRE), 3 53,5 ž. Vendula Korečková hlava 01:43,37 7 Váňa Tomáš 85
7. FACTS AND FIGURES(IRE), 6 56,5 Lucie Fialová 4 1/4 01:44,18 10 Urbánek Luboš 130
8. WELL ABSOLUT, 3 61,0 ž. Jiří Chaloupka 1 01:44,36 8 Myšková Štěpánka 80
9. QUINTERO, 4 58,5 ž. Adam Florian 1/2 01:44,45 13 Váňa Tomáš 80
10. TROP, 10 56,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/4 01:44,90 4 Jelen Jaroslav 150
11. SPEED MACHINE(IRE), 7 j 54,5 ž. Martin Laube 3/4 01:45,06 3 Kantek Petr 100
12. BORUVKA(IRE), 3 sj 50,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:45,15 1 Havelková Martina 140
13. BEE CHIC(FR), 5 61,0 ž. Jiří Palík 3 1/2 01:45,82 15 Škrášková Alena 50
14. CELINE MY HEART(GB), 6 55,0 Michal Demo 1 3/4 01:46,15 6 Syslová Lenka 160
15. DERNIERA(IRE), 4 55,5 ž. Jan Verner 10 01:48,14 5 Kub Ivan 80
Nestartovali: PENSEUR(IRE)
Čas: 01:42,04, Mezičasy: (27,16 - 25,09 - 24,24 - 25,55)
Výrok: JISTĚ-2-2 3/4-1-2 1/2-hlava-4 1/4-1-1/2-2 1/4-3/4-1/2-3 1/2-1 3/4-10

Majitel: DAR, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Acton s.r.o.

Kůň č.3 SPEED MACHINE byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

6. dostih, start 14:33
1401 4. PRAŽSKÝ ZIMNÍ FAVORIT
Rovina II.kat. - 1800 m, cena, 2letí
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1000 + 3000 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SUPRTUPL(IRE), 2 56,0 ž. Petr Foret JISTĚ 01:59,57 3 Myšková Štěpánka 100
2. RUSEL(FR), 2 56,0 ž. Martin Laube 3/4 01:59,69 7 Nieslanik Miroslav 170
3. SWINGING THOMAS(GER), 2 57,0 ž. Jan Verner 1/2 01:59,77 4 Tůma Pavel 25
4. AVIGNON, 2 57,0 ž. Vendula Korečková 3/4 01:59,89 6 Váňa Tomáš 75
5. AVERIS, 2 57,0 ž. Martina Havelková 3/4 02:00,05 5 Urbánek Luboš 85
6. ABSOLUTIC, 2 57,0 ž. Václav Janáček hlava 02:00,08 9 Haris Ludvík 60
7. MAGIC BARON(FR), 2 58,0 ž. Adam Florian krk 02:00,13 1 Urbánek Luboš 20
8. COTE JARDIN(FR), 2 56,0 ž. Jiří Palík 1/2 02:00,24 2 Chaloupka Jiří 300
9. GIORGIONE(GB), 2 s 56,0 ž. Jaromír Šafář 12 02:03,16 8 Váňová Pavla 220
10. ORBIS PICTUS(USA), 2 j 56,0 Michal Hrouda 5 02:04,23 10 Váňová Pavla 220
Nestartovali: VINDICATOR(FR)
Čas: 01:59,57, Mezičasy: (15,02 - 26,63 - 26,73 - 25,91 - 25,28)
Výrok: JISTĚ-3/4-1/2-3/4-3/4-hlava-krk-1/2-12-5
Maj. prémie:
12 500 Kč (AVIGNON)Michaela-Hruboš
7 500 Kč (AVERIS)Lokotrans

Majitel: Englicovi a Kulhánkovi, Trenér: Myšková Štěpánka, Chov: Az Agr Valle Falcone SRL

Kůň č.3 SUPRTUPL byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: stáj LOKOTRANS 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.1 MAGIC BARON (DU 16/7). DK prošetřila výkon koně č.8 GIORGIONE v dostihu, vyslechla ž. Šafáře J. a jeho vysvětlení (nevyzrálost koně) vzala na vědomí.

video

7. dostih, start 15:02
1402 ZÁVĚREČNÁ CENA
Rovina III.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHEDIR(IRE), 3 s 50,0 Michaela Musialová JISTĚ 01:58,00 11 Nieslanik Miroslav 140
2. JENNY WALKER(IRE), 5 52,5 ž. Kateřina Hlubučková 1 1/2 01:58,25 5 Tajmr Michal 110
3. VOSSOLIE, 6 s 53,0 ž. Jiřina Andrésová 3/4 01:58,42 14 Andrés Dušan 130
4. AZBUK, 3 55,0 ž. Martin Laube 1 01:58,61 6 Kalčík Michal 170
5. ČAMILLA, 6 s 59,5 ž. Jan Verner 2 1/4 01:59,03 2 Verner Vladimír 110
6. TOUCHE FINALE(FR), 3 59,5 ž. Jiří Palík krk 01:59,11 1 Škrášková Alena 55
7. VIVIANN(FR), 3 j 56,0 ž. Václav Janáček 2 1/4 01:59,46 7 Nieslanik Miroslav 50
8. STUHNA(FR), 5 49,0 ž. Martina Havelková 2 01:59,76 8 Pejšková Ivana 35
9. LAST OPERA SONG(FR), 6 55,0 Michal Demo 4 02:00,51 9 Blažek Svatoslav 130
10. ZAMINDARTON, 3 s 57,0 Nikola Petrlík 5 02:01,54 16 Petrlík Allan 130
11. LA SOMMERA(FR), 3 57,5 ž. Vendula Korečková krk 02:01,63 15 Hulínský Václav 65
12. NEE L'AMOUR(GER), 9 j 52,0 Michal Hrouda 3/4 02:01,83 10 Hlavatý Pavel 70
13. LUCIAN(GER*), 6 50,5 žk. Alena Plimlová 4 02:02,59 12 Mourek František 200
14. BELL ELYSEES(GB), 3 s 60,5 ž. Adam Florian krk 02:02,64 3 Brož Jiří 130
Nestartovali: DARINA(POL), SISI POP
Čas: 01:58,00, Mezičasy: (15,69 - 25,64 - 25,32 - 25,98 - 25,37)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-3/4-1-2 1/4-krk-2 1/4-2-4-5-krk-3/4-4-krk
Maj. prémie:
10 000 Kč (AZBUK)The Sons of Sharpour

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Lynch L. & Sherrard R.

Poplatky: stáj Rabbit Trhový Štěpánov 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.16 ZAMINDARTON (DU 16/7) Sankce: tr.Nieslanik M. 1500 Kč za neohlášené nepoužití stínidel u koně č. 11 SHEDIR (DŘ § 310)

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Malát Vít
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Jaroslava, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Dobrovolný Karel