home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2018 2017 2016 04.11.2018 SL 03.11.2018 KO 28.10.2018 CH 27.10.2018 PE 21.10.2018 CH 20.10.2018 MO 14.10.2018 PE 13.10.2018 PE 07.10.2018 CH 06.10.2018 BR 30.09.2018 CH 28.09.2018 KV 23.09.2018 MI 22.09.2018 CH 16.09.2018 CH 15.09.2018 SL 09.09.2018 CH 08.09.2018 PE 02.09.2018 CH 01.09.2018 NE 25.08.2018 MO 19.08.2018 KV 18.08.2018 PE 12.08.2018 SL 05.08.2018 KV 04.08.2018 MI 29.07.2018 SL 22.07.2018 KV 12.07.2018 MO 08.07.2018 SL 07.07.2018 SH 06.07.2018 LL 01.07.2018 KV 24.06.2018 CH 23.06.2018 PE 16.06.2018 BR 15.06.2018 KV 10.06.2018 CH 09.06.2018 PE 03.06.2018 CH 02.06.2018 MI 01.06.2018 MO 27.05.2018 SL 26.05.2018 PE 24.05.2018 CH 20.05.2018 CH 13.05.2018 CH 12.05.2018 MO 08.05.2018 PE 06.05.2018 CH 05.05.2018 MI 01.05.2018 LL 28.04.2018 KV 22.04.2018 CH 21.04.2018 BR 15.04.2018 CH 08.04.2018 CH 07.04.2018 MO 02.04.2018 LL
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 06.10.2018 - Brno
stav dráhy: 2.9 (pevná)
1. dostih, start 14:02
1383 Cena PLASTICKÉ CHIRURGIE MUDr. Šárky Stiborové a Autodopravy Vlček
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TRINIS, 4 63,5 am. Lukáš Charvát BOJ 01:26,96 6 Haris Ludvík  
2. QUAFF, 8 60,0 žk. Simona Laubeová nos   8 Kantek Petr, MVDr  
3. GISELLE, 3 60,0 ž. Martina Havelková 3   10 Demele Jan  
4. ULTIMA, 8 55,0 ž. Jiřina Andrésová 3/4   5 Šimčík Radek  
5. GOLDEN BIG(GER), 4 b 49,5 am. Ivana Machačová, MVDr. 2   4 Mimra Zdeněk  
6. PAN DARCY(IRE), 3 63,0 žk. Taťána Mášová 1 3/4   3 Zobal František  
7. BEST BET, 5 51,0 ž. Peter Hodáň 1 1/4   7 Podhányi Jan  
8. OUR LASS(IRE), 8 52,0 žk. Ferdinand Kráner 2 1/2   1 Kantek Petr, MVDr  
Nestartovali: PRESTIGE OF GRACIE(IRE), WLASTINA(GB)
Čas: 01:26,96, Mezičasy:
Výrok: BOJ-nos-3-3/4-2-1 3/4-1 1/4-2 1/2

Majitel: DAR, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Acton s.r.o.
video

2. dostih, start 14:31
1384 Cena firmy ZEMAKO s.r.o.
Rovina IV.kat. - 2800 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CAMELAI, 7 58,0 Adam Florian LEHCE 03:07,07 6 Vymazal Josef  
2. MARIPOSSA, 3 50,5 žk. Taťána Mášová 6   2 Zobal František  
3. FARTMIDA, 3 53,0 Veronika Weinbachová 8   4 Rous Petr, Ing.  
4. GALEONA, 3 55,5 ž. Martina Havelková 2 3/4   3 Demele Jan  
5. MALDINI, 4 A 1/2 56,5 Michal Hrouda 3   5 Moravec Zdeněk  
Nestartovali: RONALDO KING
Čas: 03:07,07, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-6-8-2 3/4-3

Majitel: Stáj Sáňka-Vymazal, Trenér: Vymazal Josef, Chov: Hřebčín Napajedla
video

3. dostih, start 15:00
1385 Cena OBCHODNÍ FIRMY DRÁPAL
Steeplechase V.kat. - 3400 m, cena, 4letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Bonus: 8.000 Kč (4000 - 3000 - 1000)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PRINCESS RYANA, 4 b 67,0 ž. Marcel Novák V. LEHCE 04:14,79 1 Piruch Jozef  
2. TREB(POL), 4 s 68,0 ž. Martin Liška 7 04:16,04 5 Žalud Radek  
3. RIBANINA(FR), 4 67,0 Jan Derych 12 04:18,90 3 Kovář Stanislav  
4. LAURINA, 4 67,0 Pavel Složil ml. daleko 04:30,82 6 Hrbáček Vít, MVDr.  
PN TERAZINI, 4 A 1/2 69,0 Jan Odložil     2 Novák Antonín  
ZN TONINO(GB), 4 65,0 Veronika Řezáčová     4 Škrášková Alena  
Čas: 04:14,79, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-7-12-daleko
Bonus:
4 000 Kč(PRINCESS RYANA)MPL Racing CZ
3 000 Kč(TREB(POL))Quartis-Zámecký Vrch
1 000 Kč(RIBANINA(FR))Kameňák s.r.o.

Majitel: MPL Racing CZ, Trenér: Piruch Jozef, Chov: Hřebčín Napajedla

DK prošetřila pád koně č.2 TERAZINI a neshledala cizí zavinění. DK prošetřila pád j. Řezáčové V. z koně č.4 TONINO a neshledala cizí zavinění (došlo ke kontaktu s padlým koněm č.2 TERAZINI).

video

4. dostih, start 15:32
1386 Mem.Z.Kalába - Cena firmy KOMAXIT CZ a SČADJ
Rovina IV.kat. - 1900 m, cena, 3letí a starší, dostih amatérů
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LANDARON, 4 60,0 am. Jindřich Fabris LEHCE 02:03,73 6 Petrlík Allan  
2. ZAIRO, 9 b 60,0 am. Michal Mikšovský 4 02:04,35 4 Křídlová Tamara  
3. RABBIT MAKFI(GB), 5 62,5 am. Tereza Grbavčicová, Bc. 3 1/2 02:04,93 2 Juránek Petr  
4. FRANCISKA, 4 57,0 am. Veronika Olehlová 2 1/4 02:05,31 3 Vymazal Josef  
5. ARMANNO, 7 61,5 am. Ivana Machačová, MVDr. 3 02:05,83 1 Mimra Zdeněk  
6. GOLDY, 11 55,0 am. Lenka Janatková 3/4 02:05,97 7 Křídlová Tamara  
7. SHENKIRA, 3 54,0 am. Nikol Zapletalová 2 02:06,34 5 Novák Antonín  
Čas: 02:03,73, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4-3 1/2-2 1/4-3-3/4-2

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.7 GOLDY ztratil na startu cca 3 délky.

video

5. dostih, start 16:00
1387 Cena firmy FRANČÁK s.r.o
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 5letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. THIRTEEN DIAMONDS(IRE), 7 s 65,0 Patrick Boekhout LEHCE 04:25,57 10 Popelka Stanislav  
2. BESLAN(FR), 6 b 65,5 Adam Čmiel 4 04:26,38 2 Holčák Radek  
3. MÉDIUM, 10 67,5 Michal Kubík 15 04:29,40 3 Ilíková Kateřina  
4. RABBIT KING`S BEST(GB), 11 67,0 Rostislav Benš 3 04:29,92 6 Vymazal Josef  
5. VINNERO, 5 66,5 Jan Derych 2 1/2 04:30,38 12 Vašina Josef  
6. FERINO, 5 68,0 ž. Marcel Novák hlava 04:30,41 8 Žalud Radek  
7. DESSON(ITY), 9 b 70,0 am. František Plšek ml. daleko 04:38,47 4 Derych Vladimír  
8. LUCK AHEAD(IRE), 5 s 68,0 ž. Martin Liška 6 04:39,92 1 Ministr Antonín  
Z NID(POL), 8 64,0 Martin Laštovička     7 Havlíčková Zdena, Ing.  
Z MORAVANKA, 5 67,0 Jan Odložil     11 Novák Antonín  
PN ALEGORIA, 6 68,0 Sertash Ferhanov     9 Vocásková Helena  
PN DIAMANT, 5 s 65,5 Ján Mach, MVDr.     5 Bělka Martin  
Čas: 04:25,57, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4-15-3-2 1/2-hlava-daleko-6

Majitel: Lokotrans, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Pier house Stud

DK prošetřila zadržení koně č.7 NID a vysvětlení j. Laštovičky M. (neakceptování tempa dostihu koněm) vzala na vědomí. DK prošetřila zadržení koně č.11 MORAVANKA a vysvětlení j. Odložila J. (podezření na zranění koně) vzala na vědomí. DK prošetřila pády koní č.5 DIAMANT a č.9 ALEGORIA a neshledala cizí zavinění, u koně č.5 DIAMANT došlo ke zranění levé přední nohy.

video

6. dostih, start 16:34
1388 Podzimní moravská míle MEWOTECH CZ, s.r.o. - z fondu PODPORA 2018
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOLD HAVANAH(IRE), 3 56,5 Beysim Ferhanov JISTĚ 01:43,69 6 Vocásková Helena  
2. NYANI TOMBA(IRE), 8 s 58,5 Michal Hrouda 1 3/4 01:43,95 7 Váňa Tomáš  
3. YORDANA, 8 s 59,5 ž. Zuzana Vokálková 1 01:44,13 5 Holčák Radek  
4. RIVERTON, 4 59,5 žk. David Liška krk 01:44,21 3 Petrlík Allan  
5. HONZIK(FR*), 7 58,5 ž. Jakub Pavlíček 3/4 01:44,35 2 Havlíčková Zdena, Ing.  
6. ANSHOA, 5 j 56,0 Daniel Vyhnálek kr.hlava 01:44,36 8 Haris Ludvík  
7. MAMBO, 3 55,0 Adam Florian 3/4 01:44,51 4 Andrés Dušan  
8. DAPA, 3 53,5 žk. Ferdinand Kráner kr.hlava 01:44,54 1 Holčák František  
Čas: 01:43,69, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 3/4-1-krk-3/4-kr.hlava-3/4-kr.hlava

Majitel: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Waldron J.& J.

Kůň č.8 ANSHOA ztratil na startu cca 7 délek. Sankce: ž. Pavlíček J. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

7. dostih, start 17:01
1389 Podzimní brněnská steeplechase - POHÁR STATUTÁRNÍHO MĚSTA BRNA
Steeplechase III.kat. - 4100 m, cena, 5letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000)
Zápisné: 1100 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAMAS(POL), 6 b 69,0 Sertash Ferhanov BOJ 05:12,66 5 Nováková Jana, Ing.  
2. ROCKNROBIN(IRE), 7 67,5 Adam Čmiel krk 05:12,71 8 Holčák František  
3. TYMIAN, 8 A 1/2 67,0 Jan Odložil 2 05:12,97 6 Novák Antonín  
4. MOULA, 10 64,5 am. Michal Mikšovský 1 05:13,14 1 Uhl Jiří  
5. LAMBROZINI, 6 64,0 Patrick Boekhout 2 3/4 05:13,58 7 Popelka Stanislav  
6. LA SORBONA, 6 67,0 Pavel Složil ml. 3 1/2 05:14,21 3 Hrbáček Vít, MVDr.  
7. TORGON(POL), 8 j 69,5 ž. Martin Liška 7 05:15,63 9 Liška Martin  
8. FANGORIA(POL), 5 68,5 ž. Marcel Novák 10 05:17,73 4 Porkátová Ivana  
9. LADY BACH(IRE), 8 b 65,0 Martin Laštovička daleko 05:34,87 2 Řezáčová Jana  
Čas: 05:12,66, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-2-1-2 3/4-3 1/2-7-10-daleko

Majitel: Vocetka, Trenér: Nováková Jana, Ing., Chov: Tomaszewski B.M.
video

8. dostih, start 17:33
1390 Cena firem JEZAT s.r.o., Stolařství SÁŇKA, a KAMENOSOCHAŘSTVÍ SMETANA s.r.o.
Rovina IV.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WIMBLEDON, 5 58,5 Michal Hrouda LEHCE 02:21,32 9 Stašková Eva, Ing.  
2. EPAULED(IRE), 3 61,5 Beysim Ferhanov 3 1/2 02:21,88 7 Vocásková Helena  
3. SHAHNOUR AZNAVOUR(GB), 6 65,5 žk. David Liška 1 3/4 02:22,15 1 Petrlík Allan  
4. HEURE, 7 53,0 ž. Martina Havelková 2 1/4 02:22,54 2 Derych Vladimír  
5. PORTATILE, 5 50,0 ž. Jiřina Andrésová 1/2 02:22,61 4 Okleštěk Miloslav  
6. FINIST, 3 58,0 žk. Ferdinand Kráner 2 02:22,88 6 Holčák František  
7. MISS REEMEYA(FR), 5 57,5 ž. Jakub Pavlíček 8 02:24,51 8 Hulínský Václav, MUDr.  
8. PEPA HAVEL(FR), 10 56,0 am. Tereza Grbavčicová, Bc. 15 02:27,70 5 Chaloupka Václav, Ing.  
9. MODEWARRE(IRE), 4 b 55,5 Adam Florian 10 02:29,56 3 Chaloupka Václav, Ing.  
Čas: 02:21,32, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-3 1/2-1 3/4-2 1/4-1/2-2-8-15-10

Majitel: TARPON LINE - Stašková, Trenér: Stašková Eva, Ing., Chov: Picek M.
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Treml František, Doc. MVDr.
Člen DK: Pokorná Leona, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Veronika, Ing.
Rozhodčí u cíle: Štohanzl Jaromír
Dostihový tajemník: Čapáková Jana
Rozhodčí u váhy: Kieryk Ladislav
Startér: Srnec František
Pomocný startér: Krejčí Pavel
Cílová kamera: Dobrovolný Karel