home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2018 2017 2016 21.10.2018 CH 20.10.2018 MO 14.10.2018 PE 13.10.2018 PE 07.10.2018 CH 06.10.2018 BR 30.09.2018 CH 28.09.2018 KV 23.09.2018 MI 22.09.2018 CH 16.09.2018 CH 15.09.2018 SL 09.09.2018 CH 08.09.2018 PE 02.09.2018 CH 01.09.2018 NE 25.08.2018 MO 19.08.2018 KV 18.08.2018 PE 12.08.2018 SL 05.08.2018 KV 04.08.2018 MI 29.07.2018 SL 22.07.2018 KV 12.07.2018 MO 08.07.2018 SL 07.07.2018 SH 06.07.2018 LL 01.07.2018 KV 24.06.2018 CH 23.06.2018 PE 16.06.2018 BR 15.06.2018 KV 10.06.2018 CH 09.06.2018 PE 03.06.2018 CH 02.06.2018 MI 01.06.2018 MO 27.05.2018 SL 26.05.2018 PE 24.05.2018 CH 20.05.2018 CH 13.05.2018 CH 12.05.2018 MO 08.05.2018 PE 06.05.2018 CH 05.05.2018 MI 01.05.2018 LL 28.04.2018 KV 22.04.2018 CH 21.04.2018 BR 15.04.2018 CH 08.04.2018 CH 07.04.2018 MO 02.04.2018 LL
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 23.09.2018 - Mimoň
stav dráhy: 3.1 (pružná)
1. dostih, start 14:00
1360 Cena města Mimoně
Rovina V.kat. - 2900 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WIMBLEDON, 5 60,5 ž. Radek Koplík V. LEHCE 03:13,97 5 Stašková Eva, Ing.  
2. COLLEGE SUCCES(FR), 7 62,5 Patrick Boekhout 8 03:15,47 6 Juránek Petr  
3. RABBIT WIN(IRE), 3 59,0 žk. David Liška 1 03:15,64 3 Petrlík Allan  
4. MONTEPUCINI(FR), 8 54,0 am. Alexandra Slámová 3 1/4 03:16,13 4 Křídlová Tamara  
5. MORGAN, 4 57,0 Michal Kopczyk 2 03:16,40 1 Petrlík Allan  
6. TAURIEL, 3 53,0 Michal Hrouda 3 03:16,88 2 Zobal František  
Čas: 03:13,97, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-8-1-3 1/4-2-3

Majitel: TARPON LINE - Stašková, Trenér: Stašková Eva, Ing., Chov: Picek M.

2. dostih, start 14:30
1361 Cena firmy ROKO
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ČAMILLA, 5 s 58,5 Michal Hrouda JISTĚ 01:29,39 2 Hurt Tomáš  
2. GOLDY, 11 51,5 am. Lenka Janatková 1 3/4 01:29,66 6 Křídlová Tamara  
3. MOTIVATOR OVER, 3 56,0 žk. David Liška 2 1/2 01:30,08 5 Petrlík Allan  
4. POULINE, 7 58,0 ž. Martina Havelková 4 01:30,81 4 Křídlová Tamara  
5. VIKTORIE VALLY, 5 61,0 ž. Radek Koplík 5 01:31,84 3 Koplík Zdeno  
Nestartovali - odváženi: NATALIE NATY(IRE)
Nestartovali: ZLOMEK
Čas: 01:29,39, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 3/4-2 1/2-4-5

Majitel: Pepa z lesa, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: Agrolipt s.r.o.

Kůň č. 1 NATALIE NATY nestartoval z důvodu neovladatelnosti ve zkušebním cvalu. Kůň č. 1 NATALIE NATY bude sledován v dalších startech.


3. dostih, start 15:00
1362 Cena firmy MAESTOSO LUNA
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOLDEN IRENE, 6 64,0 žk. David Liška LEHCE 02:41,29 3 Petrlík Allan  
2. SHAHNOUR AZNAVOUR(GB), 6 52,0 žk. Simona Laubeová 5 02:42,32 5 Petrlík Allan  
3. RABBIT PERCY(GB), 5 58,0 am. Jindřich Fabris 3 02:42,98 4 Petrlík Allan  
Nestartovali: LANDARON, MIKROP NICE, MUJAHID BRAVE
Čas: 02:41,29, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-5-3

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

Poplatky: stáj Salvator Racing Club 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.5 SHAHNOUR AZNAVOUR (DU 16/7). Kůň č.4 RABBIT PERCY ztratil na startu cca 3 délky.


4. dostih, start 15:30
1363 Cena firmy OMA CZ a.s.
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALEGORIA, 6 70,0 Sertash Ferhanov JISTĚ 04:56,72 2 Vocásková Helena  
2. JITŘENKA, 5 68,5 ž. Marcel Novák 1 1/4 04:56,92 8 Vinklárek Vladimír  
3. VINNERO, 5 69,0 Ondřej Velek 10 04:59,04 9 Vašina Josef  
4. SEGRETON, 5 66,0 Martin Laštovička 4 04:59,75 3 Chaloupka Václav, Ing.  
5. ELEGANT DEVIL(GER), 14 73,5 ž. Martin Liška 10 05:01,95 4 Křídlová Tamara  
6. ANTHON, 9 68,5 Michal Kubík 2 1/2 05:02,41 7 Ministr Antonín  
Z HUNTER, 14 70,0 ž. Pavel Szikora     5 Foukal Milan  
ZN ARIZONA RANGER(IRE), 5 69,0 Rostislav Benš     1 Wroblewska Iwona  
PN SATIS OF GRACIE(FR), 5 67,5 Patrick Boekhout     6 Popelka Stanislav  
Čas: 04:56,72, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-10-4-10-2 1/2

Majitel: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Hřebčín Napajedla

DK prošetřila pád koně č.6 SATIS OF GRACIE a neshledala cizí zavinění.


5. dostih, start 16:00
1364 Cena firmy KM – Prona
Steeplechase III.kat. - 3600 m, handicap, 4letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1100 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. POWER ZAR(GER), 9 69,5 Patrick Boekhout LEHCE 04:49,25 7 Váňa st. Josef  
2. TAMAS(POL), 6 b 64,0 Rostislav Benš 3 1/2 04:50,13 1 Nováková Jana, Ing.  
3. UNIVERSE OF GRACIE(GER), 13 j 71,0 am. František Plšek ml. 9 04:51,84 5 Popelka Stanislav  
4. SORGENIO, 8 s 70,0 Sertash Ferhanov 3 04:52,38 4 Bělka Martin  
5. AUCUN SOUCIS(FR), 8 A 1/2b 60,0 Josef Borč daleko 04:56,79 3 Kovář Stanislav  
Z TARANT(IRE), 9 s 72,0 ž. Marcel Novák     9 Wroblewski Grzegorz  
PN CHERRIES, 6 63,0 Ondřej Velek     6 Žalud Radek  
Nestartovali: CANTON, MARCON
Čas: 04:49,25, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-3 1/2-9-3-daleko

Majitel: Scuderia Tania-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Gest.Idee

DK prošetřila pád koně č.6 CHERRIES a neshledala cizí zavinění.


6. dostih, start 16:30
1365 Cena Vinařství & Penzion DWOŘÁČEK
Proutky V.kat. - 3100 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GEJZIR(GB), 11 69,5 ž. Marcel Novák JISTĚ 03:41,05 5 Vinklárek Vladimír  
2. IMAN(POL), 4 64,5 Ondřej Velek 3/4 03:41,18 1 Žalud Radek  
3. ELEN(FR), 8 67,5 ž. Pavel Szikora 18 03:45,01 7 Křídlová Tamara  
4. ČASTUŠKA, 4 65,0 am. Tereza Polesná daleko 03:52,25 2 Vymazal Josef  
5. PERUNIT, 8 64,5 am. Martin Foukal 10 03:54,08 4 Foukal Milan  
6. VÝZVA, 4 68,0 am. Pavel Syrový daleko 04:16,95 3 Hrudka st. Jaromír  
ZN PEPA HAVEL(FR), 10 65,5 Martin Laštovička     6 Chaloupka Václav, Ing.  
Nestartovali: LIMITED EDITION
Čas: 03:41,05, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3/4-18-daleko-10-daleko

Majitel: Vinklárek-Dešná, Trenér: Vinklárek Vladimír, Chov: Munnis A.& Walwin L.

Sankce: am. Polesná T. 2500 Kč za zjištěnou vyšší hmotnost po dostihu o 2 kg na koni č. 2 ČASTUŠKA (DŘ § 383d).


7. dostih, start 17:15
1366 Cena hotelu VALAŠKA
Proutky V.kat. - 2800 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANIS HELLISIO, 3 62,0 Dana Bořánková LEHCE 03:12,85 1 Vocásková Helena  
2. MARIPOSSA, 3 66,0 Ondřej Velek 4 1/2 03:13,63 5 Zobal František  
3. BIARRITZ, 3 68,0 ž. Marcel Novák 18 03:17,58 6 Soukup Václav  
4. KINESA(POL), 3 66,0 Michal Kubík 1 03:17,80 2 Ilíková Kateřina  
ZN SAINT SANKA(FR), 3 62,5 Patrick Boekhout     7 Váňa st. Josef  
Nestartovali: SICILIANA, TIZIAN
Čas: 03:12,85, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4 1/2-18-1

Majitel: Top Centrum CZ s.r.o., Trenér: Vocásková Helena, Chov: Vocásek F.

Sankce: tr. Vocásková H. 400 Kč za nenahlášenou pomoc u startu (DŘ § 344). DK prošetřila pád j.Boekhouta P. z koně č.7 SAINT SANKA a neshledala cizí zavinění.



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Pokorná Leona, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Janecká Monika
Startér: Hochman Petr
Pomocný startér: Šavujeva Michaela
Cílová kamera: Dobrovolný Karel