home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 24.06.2018 - Praha
stav dráhy: 3.8 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:03
1194 SIMSONOVA CENA
Rovina II.kat. - 1200 m, cena, 2letí
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1000 + 3000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FALCON BABY(IRE), 2 58,0 Beysim Ferhanov LEHCE 01:13,78 4 Vocásková Helena 16
2. LAUDERDALE(FR), 2 58,0 ž. Tomáš Lukášek 5 01:14,60 1 Šavujev Arslangirej 20
3. TEMIGIN, 2 56,5 ž. Martin Laube 4 1/2 01:15,31 2 Bartoš st. Josef 90
4. MOTIVATOR LADY, 2 58,0 ž. Jan Verner 3/4 01:15,44 3 Petrlík Allan 80
Čas: 01:13,78, Mezičasy: (25,71 - 24,16 - 23,91)
Výrok: LEHCE-5-4 1/2-3/4
Maj. prémie:
12 500 Kč (TEMIGIN)Pauzr-Ždírec
7 500 Kč (MOTIVATOR LADY)Rabbit Trhový Štěpánov

Majitel: 3 hearts, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Glashare House S.
video

2. dostih, start 14:31
1195 14. CENA SPOLEČNOSTI TMM
Rovina I.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1350 + 4050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MR RIGHT(IRE), 6 60,0 ž. Zdenko Šmida BOJ 01:10,45 2 Holčák František 18
2. BEROUYINE(FR), 4 56,5 ž. Petr Foret krk 01:10,53 1 Urbánek Luboš 250
3. ANITSCHKA(IRE), 5 56,5 ž. Jimmy Quinn 2 1/2 01:10,93 7 Šatra Tomáš 80
4. BENIDICTION(IRE), 4 58,5 ž. Jan Rája kr.hlava 01:10,94 4 Haris Ludvík 33
5. MAYDA(IRE), 4 56,5 ž. Vendula Korečková krk 01:11,00 6 Váňa Tomáš 120
6. HELLO HOBBY(IRE), 7 60,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:11,10 9 Urbánek Luboš 160
7. EASYRIDER(FR), 3 54,5 ž. Szczepan Mazur 2 1/2 01:11,46 5 Nieslanik Miroslav 300
8. RABBIT HAVANA(GB), 3 55,5 ž. Jan Verner 1/2 01:11,55 8 Petrlík Allan 70
9. HENRYTHEAEROPLANE(USA), 6 60,0 ž. Martin Laube 5 01:12,53 3 Myšková Štěpánka 37
Čas: 01:10,45, Mezičasy: (24,04 - 22,83 - 23,58)
Výrok: BOJ-krk-2 1/2-kr.hlava-krk-1/2-2 1/2-1/2-5

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Holčák František, Chov: Healy D.

Kůň č.1 BEROUYINE byl vybrán k antidopingové kontrole. DK prošetřila výkon koně č.3 HENRYTHEAEROPLANE v dostihu. Ž. Laube M. absolvoval dostih bez třmenů z důvodu kolize cca 150m po startu. DK vyslechla ž. Šmidu Z., ž. Laubeho M. a jejich vysvětlení vzala na vědomí. Sankce: ž. Quinn J. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b).

video

3. dostih, start 15:01
1196 15. TATTERSALLS MILE
Rovina I.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1350 + 4050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FATHER FROST(IRE), 6 j 60,5 ž. Jaromír Šafář BOJ 01:39,42 2 Váňa st. Josef 70
2. LAGOAS(GER), 5 j 60,5 ž. Jiří Palík krk 01:39,48 9 Urbánek Luboš 130
3. MASTER OF GOLD(FR), 7 sj 60,5 ž. Szczepan Mazur 1 1/2 01:39,71 5 Wroblewski Grzegorz 27
4. GEORGE BOOLE(IRE), 4 60,5 ž. Zdenko Šmida 2 01:39,98 4 Holčák František 22
5. ZOCK(FR), 4 59,0 ž. Jimmy Quinn 1 01:40,14 10 Šatra Tomáš 70
6. FACTS AND FIGURES(IRE), 5 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:40,23 7 Urbánek Luboš 250
7. ORSSIO(FR), 4 60,5 ž. Radek Koplík 1/2 01:40,32 12 Drlík Jaroslav 350
8. RIVERTON, 4 59,0 ž. Jan Verner 3 01:40,87 3 Petrlík Allan 300
9. CONNOR(FR), 4 j 60,5 ž. René Koplík 2 1/2 01:41,40 11 Tomek Tibor 250
Nestartovali: EL LOCO(GER), LAGARO, NOBLE CLIFFS(FR)
Čas: 01:39,42, Mezičasy: (26,66 - 24,70 - 24,06 - 24,00)
Výrok: BOJ-krk-1 1/2-2-1-1/2-1/2-3-2 1/2

Majitel: Statek Chyše-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Prendergast B.

Kůň č.6 EL LOCO nestartoval z důvodu neovladatelnosti ve zkušebním cvalu, k čemuž DK vyslechla tr. Šavujeva A. a jeho vysvětlení (horší ovladatelnost) vzala na vědomí s tím, že kůň bude nadále sledován. Sankce: stáj KT OBAL 400 Kč za nenahlášenou pomoc u startovacích boxů u koně č.11 CONNOR (DŘ § 348).

video

4. dostih, start 15:31
1197 39. CENA SPOLEČNOSTI CLEVER DECISION
Rovina I.kat. - 2200 m, cena, 3letí - klisny
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1350 + 4050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DYLANKA(IRE), 3 59,5 Beysim Ferhanov JISTĚ 02:25,79 6 Vocásková Helena 23
2. KIHNU(FR), 3 58,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 02:25,96 1 Urbánek Luboš 150
3. SLIVKA, 3 59,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2 02:26,19 2 Bodlák Radim 20
4. LAREONA, 3 58,0 ž. Jan Rája krk 02:26,24 4 Haris Ludvík 80
5. PRISCILLA(FR*), 3 j 58,0 ž. Petr Foret 4 02:26,96 5 Török Dalibor 110
6. SPEED LIMIT(FR), 3 58,0 ž. Jan Verner 3 1/2 02:27,59 3 Váňa Tomáš 140
Čas: 02:25,79, Mezičasy: (16,26 - 26,75 - 27,71 - 26,40 - 24,37 - 24,30)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1 1/2-krk-4-3 1/2
Maj. prémie:
20 000 Kč (SLIVKA)Antique art UH
12 000 Kč (LAREONA)DAR
8 000 Kč (PRISCILLA(FR*))DS Pegas

Majitel: Hana Horčičková, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Azienda Agricola La Rovere

Kůň č.2 SLIVKA byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

5. dostih, start 16:13
1198 59. ZLATÝ POHÁR RÁDIA IMPULS
Rovina I.kat. - 2400 m, cena, 4letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AUTOR(IRE), 8 58,0 ž. Martin Laube TUHÝ BOJ 02:29,41 7 Myšková Štěpánka 55
2. BONYS, 5 59,0 ž. Jan Rája hlava 02:29,43 8 Haris Ludvík 200
3. TOUCH OF GENIUS(IRE), 6 58,0 ž. Jaromír Šafář 6 02:30,70 6 Váňa st. Josef 35
4. GONTCHAR(FR), 5 58,0 ž. Tomáš Lukášek 2 02:30,98 2 Šavujev Arslangirej 30
5. FANTASTICADVENTURE(GER), 5 j 58,0 ž. Jiří Chaloupka 5 02:32,00 5 Urbánek Luboš 200
6. ALWAYS ON SUNDAY(FR), 8 58,0 ž. Zuzana Vokálková 3 02:32,48 9 Holčák Radek 120
7. INTISARI(IRE), 6 59,0 ž. Jaroslav Línek 8 02:34,37 1 Holčák Radek 25
8. IRWIN FORGE(FR), 4 58,0 žk. David Liška 2 02:34,71 4 Toušek Daniel 180
9. MONTJEU THIRD, 5 58,0 ž. Jan Verner 12 02:37,42 3 Petrlík Allan 400
Čas: 02:29,41, Mezičasy: (25,10 - 25,93 - 25,74 - 24,20 - 24,60 - 23,84)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-6-2-5-3-8-2-12

Majitel: Meridian, Trenér: Myšková Štěpánka, Chov: Meahjohn Z.R.

Sankce: ž. Rája J. 1725 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316). DK vyslechla žk. Lišku D. k výkonu koně č.4 IRWIN FORGE a jeho vysvětlení (podezření na zranění koně) vzala na vědomí.

video

6. dostih, start 16:54
1199 98. CPI PG ČESKÉ DERBY
Rovina Gd-3 - 2400 m, cena, 3letí - klisny a hřebci
2.500.000 Kč (1000000 - 550000 - 350000 - 250000 - 175000 - 100000 - 75000) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 10000 + 60000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BLESSED KISS(FR), 3 56,5 ž. Wladimir Panov BOJ 02:33,52 12 Endaltsev Igor 300
2. POLDI`S LIEBLING(GER), 3 58,0 ž. Eddy Hardouin krk 02:33,59 9 Wöhler Andreas 50
3. MON CHERI(FR), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 02:33,87 2 Urbánek Luboš 80
4. CARMELLA(FR), 3 j 56,5 ž. Jack Mitchell 1/2 02:33,95 8 Török Dalibor 250
5. DARKOLVA(IRE), 3 58,0 ž. Jimmy Quinn 3 1/2 02:34,46 5 Holčák František 80
6. DRAGON(FR), 3 j 58,0 ž. Petr Foret krk 02:34,52 6 Fouin Yannic 100
7. RES JUDICATA(FR), 3 58,0 žk. David Liška 1 1/2 02:34,78 1 Tůma Pavel 90
8. KING HEART(GER), 3 j 58,0 ž. Jaroslav Línek 3 02:35,21 15 Holčák Radek 160
9. FOREVER DRY(GER), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 1/2 02:35,30 13 Váňa st. Josef 200
10. BLACK BARD(IRE), 3 b 58,0 ž. Jan Rája hlava 02:35,33 10 Haris Ludvík 700
11. TOP ONE, 3 58,0 ž. Szczepan Mazur 1 02:35,50 7 Wroblewski Grzegorz 120
12. ORIENTAL GLORY(GER), 3 58,0 ž. Jiří Palík 3/4 02:35,63 14 Urbánek Luboš 250
13. SAUL(GB), 3 58,0 Beysim Ferhanov 1/2 02:35,73 11 Vocásková Helena 45
14. CAPE FREEDOM(IRE), 3 58,0 ž. Tomáš Lukášek 3 02:36,15 16 Šavujev Arslangirej 110
15. THISISTHEKEY(FR), 3 58,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 02:36,32 3 Koplík Zdeno 40
16. GOLDEN ALIGHIERI, 3 58,0 ž. Jan Verner daleko 02:39,51 4 Petrlík Allan 500
Nestartovali: BE MASTER(FR), MOUNT Q(GB)
Čas: 02:33,52, Mezičasy: (28,02 - 25,77 - 25,76 - 24,82 - 24,22 - 24,93)
Výrok: BOJ-krk-2-1/2-3 1/2-krk-1 1/2-3-1/2-hlava-1-3/4-1/2-3-1-daleko

Majitel: Baizhasrkinov Yerbol, Trenér: Endaltsev Igor, Chov: Earl Haras du Taillis,Wenger B.

Kůň č.12 BLESSED KISS byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž. Panov W. 1000 Kč za křižování v cílové rovině (DŘ § 364c).

video

7. dostih, start 17:42
1200 CENA FOTOSOUTĚŽE CANON 2018
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MYSTIC GOLFER, 7 54,5 Adam Florian JISTĚ 02:39,39 6 Hronová Ilona 100
2. WANIKORO, 5 54,0 Antoine Subias 1 1/4 02:39,56 1 Horová Oliva 35
3. WAVE OF GRACIE, 4 60,5 ž. Jiří Palík 2 1/4 02:40,03 7 Piruch Jozef 55
4. FINÁLE, 4 60,5 žk. David Liška 4 02:40,92 3 Haris Ludvík 20
5. LOVE CONNECTION(GER), 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka 2 02:41,25 2 Germič Karel 55
ZN BEST BOX(POL), 7 b 53,0 ž. Jan Verner     4 Hurt Tomáš 100
Nestartovali: GOLDEN IRENE
Čas: 02:39,39, Mezičasy: (31,79 - 26,33 - 26,11 - 25,97 - 24,36 - 24,83)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-2 1/4-4-2

Majitel: DS Hronovi, Trenér: Hronová Ilona, Chov: Hřebčín Křenek

Kůň č.4 BEST BOX ztratil v momentě startu svého jezdce.

video

8. dostih, start 18:14
1201 CENA EBF
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KOMINIK(IRE), 3 57,5 Beysim Ferhanov JISTĚ 01:53,51 13 Vocásková Helena 18
2. IRISH HIT(IRE), 3 58,0 ž. Jiří Palík 2 1/2 01:53,97 5 Pejšková Ivana 35
3. ALFAZIVE(FR), 3 56,5 žk. David Liška 8 01:55,72 7 Luka Václav 65
4. POPOCATEPETL, 3 s 59,0 ž. Jiří Chaloupka krk 01:55,77 12 Germič Karel 100
5. MAKFIA(GB), 3 58,5 ž. Jimmy Quinn krk 01:55,83 9 Šatra Tomáš 40
6. AERACURA(IRE), 3 s 58,5 ž. Petr Foret 3/4 01:55,98 4 Luka Václav 80
7. MATTER OF HOPE(IRE), 3 56,5 ž. Kateřina Hlubučková 1 1/2 01:56,24 2 Kub Ivan 250
8. NELISSA, 3 56,5 Adam Florian 1 1/2 01:56,48 3 Blažek Svatoslav 170
9. DERNIERA(IRE), 3 53,0 am. Zuzana Míčová 1 1/2 01:56,74 6 Kub Ivan 250
10. LOCIKA(IRE), 3 55,5 ž. Vendula Korečková 2 1/4 01:57,16 11 Pišl Martin 180
11. RABBIT WIN(IRE), 3 58,5 ž. Jan Verner 14 01:59,36 10 Petrlík Allan 130
12. LA PAIX(FR), 3 53,0 Lucie Danišová 1/2 01:59,49 8 Nieslanik Miroslav 350
13. WARSPITE(IRE), 3 57,0 ž. Radek Koplík 3 01:59,96 1 Drlík Jaroslav 250
Čas: 01:53,51, Mezičasy: (15,38 - 24,08 - 25,78 - 24,54 - 23,73)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-8-krk-krk-3/4-1 1/2-1 1/2-1 1/2-2 1/4-14-1/2-3
Maj. prémie:
10 000 Kč (POPOCATEPETL)JAZAM

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Myerscough P.& J.& B.& C.Equine

Kůň č.1 WARSPITE ztratil na startu cca 4 délky, kůň č.11 LOCIKA ztratil na startu cca 3 délky.

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Horák František, MVDr.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Jakšová Barbora
Cílová kamera: Malát Vít