home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2018 2017 2016 12.07.2018 MO 08.07.2018 SL 07.07.2018 SH 06.07.2018 LL 01.07.2018 KV 24.06.2018 CH 23.06.2018 PE 16.06.2018 BR 15.06.2018 KV 10.06.2018 CH 09.06.2018 PE 03.06.2018 CH 02.06.2018 MI 01.06.2018 MO 27.05.2018 SL 26.05.2018 PE 24.05.2018 CH 20.05.2018 CH 13.05.2018 CH 12.05.2018 MO 08.05.2018 PE 06.05.2018 CH 05.05.2018 MI 01.05.2018 LL 28.04.2018 KV 22.04.2018 CH 21.04.2018 BR 15.04.2018 CH 08.04.2018 CH 07.04.2018 MO 02.04.2018 LL
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 15.06.2018 - Karlovy Vary
stav dráhy: 4.6 (měkká)
1. dostih, start 11:11
1171 Cena společnosti MAENTIVA s.r.o.
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000) Bonus: 10.000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HYACINT(GER*), 9 b 54,0 ž. Kateřina Hlubučková BOJ 01:12,94 5 Škrášková Alena 70
2. TAPAJO(GER), 6 59,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:13,01 6 Chaloupka Václav, Ing. 200
3. PALE MARTINI(GER), 5 59,5 am. Michaela Kacerová 3/4 01:13,15 8 Germič Karel 40
4. KISSI BOY, 3 61,5 ž. Jakub Pavlíček 3/4 01:13,29 3 Míček Milan, Ing. 40
5. HARD FIGHTER, 6 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2 01:13,38 10 Germič Karel 70
6. BULPIT, 5 sj 60,0 Michal Demo 1 01:13,54 7 Berthier Kateřina 80
7. PARKETA, 6 55,5 Pavlína Filipová 1 01:13,70 4 Berthier Kateřina 100
8. TRINIS, 4 61,0 ž. Jan Rája kr.hlava 01:13,71 9 Haris Ludvík 50
9. GOLD OF GIBRALTAR(GER), 5 55,0 Adam Florian krk 01:13,76 1 Brož Jiří 70
10. KATRYEN, 5 56,5 ž. Martina Havelková 5 01:14,50 2 Bartoš st. Josef 160
Čas: 01:12,94, Mezičasy: (25,14 - 23,68 - 24,12)
Výrok: BOJ-1/2-3/4-3/4-1/2-1-1-kr.hlava-krk-5
Maj. prémie:
10 000 Kč (KISSI BOY)Dostihová stáj Kissi
Bonus:
5 000 Kč(HYACINT(GER*))Team
3 000 Kč(TAPAJO(GER))Stáj Sokrates
2 000 Kč(PALE MARTINI(GER))TAHLO Šefraný

Majitel: Team, Trenér: Škrášková Alena, Chov: Trávníček Jiří, Ing.

Sankce: am. Kacerová M. 500 Kč za pozdní příchod do vážnice k vážení před dostihem (DŘ § 325).

video

2. dostih, start 11:42
1172 Cena INSIA Karlovy Vary s.r.o.
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Bonus: 10.000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WINGET, 4 56,5 Pavlína Filipová BOJ 01:25,99 4 Berthier Kateřina 40
2. TWINKY, 7 s 49,5 ž. Martina Havelková 3/4   6 Jelen Jaroslav 60
3. GANSEBLUMCHEN(IRE), 4 52,0 žk. Lucie Fialová 1 1/4   8 Fedorowicz Vladislav 150
4. ROLALIZA, 3 b 54,5 ž. Jan Verner 1   7 Hlavatý Pavel 70
5. LAKAR, 8 bj 59,5 ž. Jan Rája kr.hlava   10 Kalčík Michal 30
6. TETRAROSE(USA), 6 58,5 am. Zuzana Míčová 1 1/2   1 Kub Ivan 65
7. CHROM, 6 b 54,5 ž. Jiřina Andrésová 2   5 Andrés Dušan 130
8. LAFRANCO, 9 s 61,0 ž. Kateřina Hlubučková 2   2 Škrášková Alena 55
9. ZLOMEK, 5 56,5 ž. Vendula Korečková 2   3 Michal Jiří 100
10. VIKTORIE VALLY, 5 s 53,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1/2   9 Koplík Zdeno 220
Čas: 01:25,99, Mezičasy: (12,64 - 24,77 - 25,05 - 23,53)
Výrok: BOJ-3/4-1 1/4-1-kr.hlava-1 1/2-2-2-2-1/2
Bonus:
5 000 Kč(WINGET)Stáj Filip
3 000 Kč(TWINKY)Stáj Pěčín - Jelen
2 000 Kč(GANSEBLUMCHEN(IRE))F-K Racing - Fedorowicz

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Pšurný Josef

DK nařídila převážení všech jezdců po dostihu.

video

3. dostih, start 12:12
1173 Cena spol.Jan Becher KARLOVARSKÁ BECHEROVKA
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Bonus: 10.000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MODEWARRE(IRE), 4 b 58,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ 02:10,61 4 Chaloupka Václav, Ing. 100
2. NADĚJE, 5 56,0 Adam Florian 3/4 02:10,72 6 Voršilková Helena, Ing. 30
3. MATYSEK(IRE), 5 61,0 ž. Vendula Korečková krk 02:10,74 3 Tajmr Michal 78
4. PHILLIPINA, 6 59,0 Michal Demo 1 1/2 02:11,00 7 Neuberg Filip 55
5. ORIC, 6 j 63,0 ž. Jan Rája 2 02:11,29 5 Kroutilík Jaroslav 65
6. ONDREÁŠ, 5 57,0 žk. Simona Laubeová hlava 02:11,30 2 Pejšková Ivana, Ing. 85
7. FANEGA STAR, 4 59,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/4 02:11,48 10 Petrlík Allan 80
8. STREET SINGER(GB), 4 b 58,5 ž. Radek Koplík 1/2 02:11,58 1 Koplík Zdeno 40
9. FORWARD, 3 s 58,0 ž. Martin Laube 5 02:12,28 8 Bartoš st. Josef 120
10. COLLEGE SUCCES(FR), 7 63,5 ž. Jan Verner 10 02:14,21 9 Juránek Petr 85
Čas: 02:10,61, Mezičasy: (26,57 - 25,09 - 26,64 - 26,49 - 25,82)
Výrok: JISTĚ-3/4-krk-1 1/2-2-hlava-1 1/4-1/2-5-10
Bonus:
5 000 Kč(MODEWARRE(IRE))Roman
3 000 Kč(NADĚJE)Joe
2 000 Kč(MATYSEK(IRE))Strojírna Litvínov

Majitel: Roman, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Barronstown Stud

Kůň č.8 FORWARD ztratil na startu cca 3 délky. Kůň č.4 MODEWARRE byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

4. dostih, start 12:41
1174 Cena společnosti KARLOVARSKÁ KORUNNÍ s.r.o.
Rovina V.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
25.000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Bonus: 10.000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ECOLOGI LOLEK(POL*), 4 52,5 Antoine Subias BOJ 02:09,96 10 Nieslanik Miroslav 80
2. VEGAS LAS, 6 55,5 ž. Martin Laube 1/2 02:10,06 5 Pejšková Ivana, Ing. 100
3. SAVAGE, 8 53,5 ž. Martina Havelková krk 02:10,11 4 Kantek Petr, MVDr 100
4. DEMARKACE, 7 s 51,5 Michaela Musialová krk 02:10,15 3 Jirka Petr 140
5. MORGAN, 4 63,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2 02:10,25 11 Petrlík Allan 50
6. DETERMIS, 5 59,0 am. Michaela Kacerová krk 02:10,31 1 Horáková Lenka 50
7. FURANO(GB), 6 b 59,5 ž. Jan Rája 1/2 02:10,40 9 Kalčík Michal 50
8. CANDLE IN THE WIND, 6 58,5 Eva Buriánková, Mgr. krk 02:10,46 6 Voršilková Helena, Ing. 100
9. LUCIFER, 5 s 59,0 Adam Florian 2 02:10,77 2 Bartoš st. Josef 70
10. MAINE D`ANGE(IRE), 3 s 57,0 žk. Lucie Fialová 1 3/4 02:11,02 7 Fedorowicz Vladislav 80
11. KENTUCKY JACK, 3 54,0 ž. Vendula Korečková 9 02:12,91 8 Váňa Tomáš 80
12. SOPRAN TORUS(ITY), 5 s 60,0 žk. David Liška 3 02:13,42 12 Kub Petr 120
Čas: 02:09,96, Mezičasy: (26,50 - 26,77 - 25,03 - 26,75 - 24,91)
Výrok: BOJ-1/2-krk-krk-1/2-krk-1/2-krk-2-1 3/4-9-3
Bonus:
5 000 Kč(ECOLOGI LOLEK(POL*))MUDr. Eva Nieslaniková
3 000 Kč(VEGAS LAS)Hippolit Star - Pejšková
2 000 Kč(SAVAGE)LOKOTRANS Slovakia CZ

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Nieslanik Petr

Kůň č.1 DETERMIS ztratil na startu cca 5 délek.

video

5. dostih, start 13:11
1175 Dostih města Karlovy Vary ke 100. výročí samostatného státu
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000) Bonus: 10.000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MORMILL(GB), 5 56,5 ž. Martina Havelková JISTĚ 01:39,34 1 Jelen Jaroslav 100
2. TROPICAL BOND, 7 b 61,5 Adam Florian 1 01:39,49 9 Kalčík Michal 60
3. MERELLA(SWI), 6 55,0 Beysim Ferhanov 1 1/4 01:39,68 2 Vocásková Helena 22
4. DONALD WON(FR), 3 j 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/2 01:39,93 3 Chaloupka Jiří 60
5. GOLDEN DEVIL, 5 59,0 ž. Jan Verner 1 01:40,08 12 Juránek Petr 110
6. NOMBEKO(FR), 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk 01:40,12 6 Chaloupka Jiří 200
7. SIRIUS, 5 56,5 am. Sabina Mokrošová 3 1/2 01:40,66 11 Seménka Zdeněk 40
8. MAMBO, 3 53,0 ž. Jiřina Andrésová hlava 01:40,69 5 Andrés Dušan 50
9. SURIKATA, 5 57,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1/2 01:40,79 7 Růžičková Martina 180
10. STUHNA(FR), 4 57,5 ž. Martin Laube 1/2 01:40,88 4 Pejšková Ivana, Ing. 100
11. NED, 4 55,0 žk. David Liška 2 01:41,13 8 Pecháček Jaroslav 140
12. ERUPTION(FR), 5 s 59,0 ž. Radek Koplík 5 01:42,09 10 Koplík Zdeno 250
Čas: 01:39,34, Mezičasy: (25,92 - 25,08 - 24,47 - 23,87)
Výrok: JISTĚ-1-1 1/4-1 1/2-1-krk-3 1/2-hlava-1/2-1/2-2-5
Bonus:
5 000 Kč(MORMILL(GB))Dr. Lischka-Jelen
3 000 Kč(TROPICAL BOND)FVE – Relay JK Levín
2 000 Kč(MERELLA(SWI))Stanislav Chudáček

Majitel: Dr. Lischka-Jelen, Trenér: Jelen Jaroslav, Chov: Galadari Sons Stud Ltd.

Sankce: ž. Havelková M. 1500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

6. dostih, start 13:42
1176 90. Karlovarská dvojnásobná míle Karlovarského Kraje
Rovina I.kat. - 3200 m, handicap, 4letí a starší
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750)
Zápisné: 1800 + 3600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RAVIELLA, 5 58,0 ž. Martina Havelková JISTĚ 03:33,70 4 Záhorová Eva 55
2. AMADEON(IRE), 6 57,5 Beysim Ferhanov 3/4 03:33,83 3 Vocásková Helena 17
3. VĚDMA, 6 48,0 ž. Jiřina Andrésová 3/4 03:33,98 6 Andrés Dušan 45
4. TAFILLY(IRE), 4 53,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 4 03:34,67 1 Koplík Zdeno 80
5. KOPRETINA, 6 48,0 ž. Kateřina Hlubučková 2 1/2 03:35,13 2 Horáková Lenka 50
6. GASTON(FR), 4 61,0 ž. Ján Havlík 10 03:37,30 5 Hanáček Jaroslav 90
Čas: 03:33,70, Mezičasy: (27,51 - 27,43 - 26,92 - 26,91 - 26,04 - 26,34 - 26,66 - 25,89)
Výrok: JISTĚ-3/4-3/4-4-2 1/2-10

Majitel: DS Dolní Moravice, Trenér: Záhorová Eva, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.1 RAVIELLA byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

7. dostih, start 14:10
1177 Cena IHIPODROM HOLOUBEK
Rovina IV.kat. - 3000 m, cena, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SANTIN(IRE), 6 58,5 ž. Jan Verner JISTĚ 03:15,63 2 Tajmr Michal 40
2. ORPHANTA, 5 57,0 žk. David Liška 2 03:15,95 1 Záhorová Eva 50
3. WINSOME BOY(AUT), 4 60,0 ž. Tomáš Lukášek 3 3/4 03:16,67 8 Hanáček Jaroslav 140
4. NIRGERA, 7 55,0 Adam Florian 1/2 03:16,78 6 Brož Jiří 250
5. ALEGORIA, 6 58,0 Beysim Ferhanov 1/2 03:16,89 3 Vocásková Helena 18
6. BARIKA, 7 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/2 03:17,65 9 Hanzlíková Jana 330
7. LANDARON, 4 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3/4 03:17,82 10 Petrlík Allan 200
8. KOKIN, 4 62,0 ž. Vendula Korečková 15 03:21,21 5 Váňa Tomáš 30
9. WASTE NO TIME, 5 58,0 ž. Jan Rája 3 03:21,96 7 Horáková Lenka 180
10. NOBLE FOX(FR), 9 60,0 ž. Jiřina Andrésová 5 03:23,40 4 Andrés Dušan 180
Čas: 03:15,63, Mezičasy: (14,61 - 24,20 - 26,60 - 25,47 - 27,64 - 25,41 - 26,13 - 25,57)
Výrok: JISTĚ-2-3 3/4-1/2-1/2-3 1/2-3/4-15-3-5
Bonus:
5 000 Kč(SANTIN(IRE))Strojírna Litvínov
3 000 Kč(ORPHANTA)DS Dolní Moravice
2 000 Kč(WINSOME BOY(AUT))Stáj AP

Majitel: Strojírna Litvínov, Trenér: Tajmr Michal, Chov: Airlie Stud

DK prošetřila výkon koně č.7 WASTE NO TIME v dostihu, vyslechla ž. Ráju J. a jeho vysvětlení (vyčerpání koně) vzala na vědomí.

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Holík Jiří, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav
Supervizor: Pínová Markéta
Cílová kamera: Malát Vít