home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2018 2017 2016 16.09.2018 CH 15.09.2018 SL 09.09.2018 CH 08.09.2018 PE 02.09.2018 CH 01.09.2018 NE 25.08.2018 MO 19.08.2018 KV 18.08.2018 PE 12.08.2018 SL 05.08.2018 KV 04.08.2018 MI 29.07.2018 SL 22.07.2018 KV 12.07.2018 MO 08.07.2018 SL 07.07.2018 SH 06.07.2018 LL 01.07.2018 KV 24.06.2018 CH 23.06.2018 PE 16.06.2018 BR 15.06.2018 KV 10.06.2018 CH 09.06.2018 PE 03.06.2018 CH 02.06.2018 MI 01.06.2018 MO 27.05.2018 SL 26.05.2018 PE 24.05.2018 CH 20.05.2018 CH 13.05.2018 CH 12.05.2018 MO 08.05.2018 PE 06.05.2018 CH 05.05.2018 MI 01.05.2018 LL 28.04.2018 KV 22.04.2018 CH 21.04.2018 BR 15.04.2018 CH 08.04.2018 CH 07.04.2018 MO 02.04.2018 LL
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 10.06.2018 - Praha
stav dráhy: 4.5 (měkká)
1. dostih, start 14:02
1163 CENA SPOLEČNOSTI TURF PRAHA
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FALCON BABY(IRE), 2 55,5 Beysim Ferhanov V. LEHCE 01:12,41 3 Vocásková Helena 16
2. ÁLLAMFÖ(HUN), 2 55,0 žk. David Liška 8 01:14,04 7 Luka Václav, Ing. 27
3. STRASSBURG(GB), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/2 01:14,64 2 Germič Karel 55
4. DULA(IRE), 2 56,0 ž. Kateřina Hlubučková 7 01:15,91 6 Vocásková Helena 40
5. CAWOK(IRE), 2 56,0 ž. Vendula Korečková 8 01:17,59 4 Tajmr Michal 100
Nestartovali: AMAZING GANGSTER(GER), VIVIANN(FR)
Čas: 01:12,41, Mezičasy: (24,74 - 24,53 - 23,14)
Výrok: VELMI LEHCE-8-3 1/2-7-8

Majitel: 3 hearts, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Glashare House S.

Kůň č.7 ÁLLAMFÖ ztratil na startu cca 3 délky.

video

2. dostih, start 14:32
1164 CENA AUTODOPRAVY FRANTIŠEK VLK
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SORAHHO, 6 b 62,0 am. Zuzana Míčová BOJ 01:28,08 7 Brož Jiří 60
2. MAKARSKÁ PODACA, 3 54,0 Adam Florian 3/4 01:28,23 4 Neuberg Filip 130
3. ALHAMRA(FR), 3 s 52,0 žk. Lucie Fialová hlava 01:28,26 3 Pišl Martin 35
4. LYSYANARGENT(FR), 4 61,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 01:28,59 10 Mourek František 25
5. HERBEBOIS, 8 58,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:28,72 1 Havelková Martina 80
6. DARK ALIGHIERI, 3 61,5 Beysim Ferhanov 1 01:28,89 2 Petrlík Allan 90
7. LADY PULPIT, 4 54,0 ž. Vendula Korečková 1/2 01:29,01 6 Hulínský Václav, MUDr. 130
8. KÁRL, 7 55,5 žk. David Liška krk 01:29,08 9 Hanousek Ladislav 90
9. RAYLENE, 5 s 50,0 žk. Simona Laubeová 4 01:29,88 8 Pišl Martin 60
10. SHENKIRA, 3 b 54,0 ž. Kateřina Hlubučková 4 01:30,74 5 Zobal František 220
Čas: 01:28,08, Mezičasy: (14,07 - 24,90 - 24,06 - 25,05)
Výrok: BOJ-3/4-hlava-2 1/4-3/4-1-1/2-krk-4-4

Majitel: Ladies Racing, Trenér: Brož Jiří, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.10 LYSYANARGENT ztratil na startu cca 2 délky.

video

3. dostih, start 15:02
1165 MEMORIÁL MILOSLAVA NOVÉHO
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CELINE MY HEART(GB), 5 66,5 Adam Florian JISTĚ 01:28,10 7 Syslová Lenka 70
2. CUNAMI, 3 bj 59,5 ž. Jan Rája 2 1/2 01:28,51 9 Haris Ludvík 40
3. FULMINE LUNA(FR), 4 s 58,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:28,59 2 Chaloupka Jiří 80
4. TIGGY BLUE, 6 57,0 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:28,76 1 Jelen Jaroslav 100
5. KATCHABA(USA), 9 57,0 ž. Radek Koplík hlava 01:28,79 3 Březina Ladislav, Ing. 100
6. MONTE CHRISTO, 6 65,0 am. Zuzana Míčová 1 1/2 01:29,03 4 Kalčík Michal 55
7. ALFA WOLF(IRE), 7 56,5 am. Michaela Kacerová 1 3/4 01:29,31 6 Luka Václav, Ing. 100
8. LADY HORTENZIE, 4 51,0 Antoine Subias 2 1/4 01:29,68 5 Chaloupka Václav, Ing. 110
9. WOVKA(IRE), 4 59,0 žk. David Liška 1/2 01:29,76 8 Luka Václav, Ing. 30
10. STORMICO, 7 j 62,0 am. Jindřich Fabris 2 1/2 01:30,19 10 Kalčík Michal 100
Čas: 01:28,10, Mezičasy: (15,90 - 24,72 - 24,13 - 23,35)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-1/2-1 1/4-hlava-1 1/2-1 3/4-2 1/4-1/2-2 1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (CUNAMI)DAR

Majitel: Jezdecké potřeby Ostrava, Trenér: Syslová Lenka, Chov: Mrs James Wigan

DK vyslechla am. Fabrise J. k výkonu koně č.10 STORMICO a jeho vysvětlení (špatné nasedlání koně) vzala na vědomí. Sankce: tr. Kalčík M. 500 Kč za nesprávné nasedlání koně č.10 STORMICO do dostihu (DŘ § 306).

video

4. dostih, start 15:33
1166 CENA KURÝRNÍ SLUŽBY MESSENGER
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FIOMI, 6 61,5 ž. Martina Havelková JISTĚ 01:41,06 8 Kantek Petr, MVDr 100
2. IWNIANKA(POL), 6 63,0 Lucie Danišová 2 3/4 01:41,49 9 Nieslanik Miroslav 85
3. SINGAPORE SPICE(FR), 6 58,5 ž. Jiří Chaloupka hlava 01:41,52 7 Drlík Jaroslav 100
4. ANNIE TIGER, 3 b 48,0 ž. Kateřina Hlubučková 1/2 01:41,59 1 Mimra Zdeněk 160
5. FANTASTIC LADY, 4 56,5 Beysim Ferhanov 1 1/2 01:41,82 10 Petrlík Allan 35
6. JENNY WALKER(IRE), 4 57,0 žk. David Liška krk 01:41,88 6 Vinklárek René, Bc. 80
7. LOMBARDINO, 3 j 60,5 ž. Jan Rája 2 1/4 01:42,25 5 Haris Ludvík 20
8. LA LAGION, 8 51,0 Antoine Subias 1/2 01:42,32 4 Pejšková Ivana, Ing. 150
9. COOL WHISKEY(IRE), 9 56,0 Adam Florian 2 01:42,67 11 Blažková Helena 85
10. ILISSA DESERT(FR), 5 54,0 Valerie Vyhnálková 2 01:42,98 3 Toušek Daniel, Ing. 130
11. A DEE JOE(FR), 8 54,0 am. Zuzana Míčová 2 1/2 01:43,47 2 Brož Jiří 75
Čas: 01:41,06, Mezičasy: (25,02 - 25,67 - 25,36 - 25,01)
Výrok: JISTĚ-2 3/4-hlava-1/2-1 1/2-krk-2 1/4-1/2-2-2-2 1/2

Majitel: LOKOTRANS Slovakia CZ, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: Acton s.r.o.

Kůň č.8 FIOMI byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: j. Danišová L. 500 Kč za křižování koně č.5 LOMBARDINO koněm č.9 IWNIANKA v cílové rovině

video

5. dostih, start 16:03
1167 CENA EMONT BOHEMIA
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MOBILIZATION(IRE), 3 60,0 ž. Radek Koplík JISTĚ 01:56,41 10 Šavujev Arslangirej 75
2. TADOUR, 3 j 59,0 ž. Jan Rája 1 1/4 01:56,60 1 Kroutilík Jaroslav 55
3. POPOCATEPETL, 3 s 53,0 am. Michaela Kacerová hlava 01:56,63 11 Germič Karel 140
4. MATTER OF HOPE(IRE), 3 55,5 ž. Kateřina Hlubučková 1/2 01:56,72 3 Kub Ivan 140
5. AERACURA(IRE), 3 b 57,0 žk. David Liška 2 01:56,99 4 Luka Václav, Ing. 20
6. NELISSA, 3 55,5 Adam Florian 3/4 01:57,14 6 Blažek Svatoslav 60
7. DERNIERA(IRE), 3 53,0 am. Zuzana Míčová 3 1/2 01:57,80 7 Kub Ivan 150
8. PALADDIO, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 4 01:58,57 8 Chaloupka Jiří 200
9. TAURIEL, 3 b 55,5 ž. Vendula Korečková 7 02:00,06 9 Zobal František 250
10. LORD EGGI, 3 57,0 Michal Kopczyk daleko 02:08,38 5 Petrlík Allan 150
Nestartovali: ZAMINGERTON
Čas: 01:56,41, Mezičasy: (14,98 - 25,31 - 25,69 - 25,53 - 24,90)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-hlava-1/2-2-3/4-3 1/2-4-7-daleko

Majitel: Russian Racing Syndicate, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Vartanov V.

Kůň č. 5 LORD EGGI ztratil na startu cca 4 délky. Sankce: Am. Kacerová M. 500 Kč za křižování koně č.3 MATTER OF HOPE koněm č.11 POPOCATEPETL v cílové rovině.

video

6. dostih, start 16:32
1168 15. ČERVNOVÝ POHÁR
Rovina II.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1000 + 3000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COFFOLA(IRE), 4 59,5 žk. David Liška BOJ 01:55,09 1 Luka Václav, Ing. 20
2. ORIENTAL GLORY(GER), 3 55,5 ž. Jiří Palík 1/2 01:55,17 6 Urbánek Luboš 30
3. SHEIK YERBOUTI, 6 59,5 ž. Jiří Chaloupka 3 1/2 01:55,72 2 Drlík Jaroslav 55
4. TROP, 9 59,5 ž. Martina Havelková krk 01:55,77 4 Jelen Jaroslav 130
5. URBI ET ORBI(GER), 6 j 59,5 ž. Vendula Korečková hlava 01:55,80 5 Syslová Lenka 50
6. ALEXANDR(IRE), 5 j 59,5 ž. Jiřina Andrésová 1 1/2 01:56,04 3 Andrés Dušan 110
Nestartovali: GONTCHAR(FR)
Čas: 01:55,09, Mezičasy: (16,20 - 25,11 - 25,66 - 24,23 - 23,89)
Výrok: BOJ-1/2-3 1/2-krk-hlava-1 1/2

Majitel: PMA Racing Syndicate, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Mrs Colasanti R.

Kůň č.3 ALEXANDR ztratil na startu cca 6 délek. Kůň č.1 COFFOLA byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: Tr. Andrés D. 500 Kč za pozdní příchod koně č.3 ALEXANDR do paddocku (DŘ § 332).

video

7. dostih, start 17:00
1169 CENA SÁZEK BETINO
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WHITE GHOST, 7 63,5 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ 02:37,70 4 Kantek Petr, MVDr 130
2. BARABASH(GER), 3 59,5 ž. Jiří Palík 3 1/2 02:38,28 7 Urbánek Luboš 17
3. MARKER SUN, 9 54,0 ž. Vendula Korečková 2 1/4 02:38,67 9 Pišl Martin 110
4. MARIPOSSA, 3 55,0 žk. David Liška 1/2 02:38,76 3 Luka Václav, Ing. 130
5. WIMBLEDON, 5 57,0 ž. Radek Koplík 3 1/2 02:39,45 2 Stašková Eva, Ing. 100
6. EOWYN, 5 56,5 ž. Kateřina Hlubučková 3 02:40,07 8 Menclová Aneta 90
7. MODRAVA, 3 51,0 Antoine Subias 1 1/2 02:40,34 5 Junková Jana 170
8. ELLA(FR), 6 54,0 ž. Martina Havelková 4 02:41,19 6 Havelková Martina 200
ZN MATEESEK, 3 54,0 Adam Florian     1 Šatra Tomáš 35
Čas: 02:37,70, Mezičasy: (27,01 - 27,93 - 27,41 - 25,61 - 25,11 - 24,63)
Výrok: JISTĚ-3 1/2-2 1/4-1/2-3 1/2-3-1 1/2-4

Majitel: LOKOTRANS Slovakia CZ, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: Hřebčín Křenek

Proti výsledku dostihu byl podán protest tr. Urbánkem L. za vybočení a naražení koně č. 7 BARABASH koněm č.1 MATEESEK. DK protest prošetřila a uznala s tím, že k poškození koně č. 7 BARABASH došlo. Pořadí koní v cíli se nemění. Složená kauce se vrací. Ovladatelnost koně č.1 MATEESEK bude nadále sledována DK.

video

8. dostih, start 17:42
1170 CENA FOTOSOUTĚŽE CANON 2018
Rovina V.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HONEY BUNNY, 12 58,0 žk. Simona Laubeová JISTĚ 02:44,71 4 Pejšková Ivana, Ing. 25
2. ARTORIUS, 4 54,5 ž. Vendula Korečková 2 1/4 02:45,05 2 Pišl Martin 65
3. LA SARENNE(FR), 4 54,0 žk. Lucie Fialová 3/4 02:45,19 6 Pišl Martin 90
4. MISS REEMEYA(FR), 5 59,5 am. Michaela Kacerová 1 02:45,39 1 Hulínský Václav, MUDr. 37
5. VICTORIA REGINA, 4 60,0 ž. Jiřina Andrésová 1/2 02:45,48 7 Andrés Dušan 50
6. I LOVE BUGABOO, 5 50,5 ž. Martina Havelková 2 02:45,86 5 Kalčík Michal 55
Nestartovali: LADAR
Čas: 02:44,71, Mezičasy: (27,28 – 27,73 - 27,78 - 27,93 - 27,69 – 26,30)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-3/4-1-1/2-2

Majitel: Hippolit Star - Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Cílová kamera: Dobrovolný Karel