home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2018 2017 2016 12.07.2018 MO 08.07.2018 SL 07.07.2018 SH 06.07.2018 LL 01.07.2018 KV 24.06.2018 CH 23.06.2018 PE 16.06.2018 BR 15.06.2018 KV 10.06.2018 CH 09.06.2018 PE 03.06.2018 CH 02.06.2018 MI 01.06.2018 MO 27.05.2018 SL 26.05.2018 PE 24.05.2018 CH 20.05.2018 CH 13.05.2018 CH 12.05.2018 MO 08.05.2018 PE 06.05.2018 CH 05.05.2018 MI 01.05.2018 LL 28.04.2018 KV 22.04.2018 CH 21.04.2018 BR 15.04.2018 CH 08.04.2018 CH 07.04.2018 MO 02.04.2018 LL
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 02.06.2018 - Mimoň
stav dráhy: 2.7 (pevná)
1. dostih, start 13:30
1139 Cena hotelu VALAŠKA
Rovina V.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 0 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FURANO(GB), 6 b 54,5 Antoine Subias TUHÝ BOJ 02:40,55 1 Kalčík Michal  
2. LUCIFER, 5 s 58,5 Adam Florian kr.hlava 02:40,56 4 Bartoš st. Josef  
3. LIMONADE(SWI), 7 58,5 ž. Radek Koplík 3 02:41,06 3 Blažková Helena  
4. SAVAGE, 8 55,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 02:41,24 2 Kantek Petr, MVDr  
Čas: 02:40,55, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-3-1 1/4

Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Kalčík Michal, Chov: Venner P.and Mrs A.G.
video

2. dostih, start 14:01
1140 Cena firmy MAESTOSO Luna
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LIANEL(GB), 3 63,0 Beysim Ferhanov V. LEHCE 02:12,43 5 Vocásková Helena  
2. SHAHNOUR AZNAVOUR(GB), 6 64,5 Sertash Ferhanov 9 02:13,85 4 Petrlík Allan  
3. WIMBLEDON, 5 58,5 ž. Radek Koplík 4 02:14,71 2 Stašková Eva, Ing.  
4. ARMANNO, 7 52,0 am. Ivana Machačová, MVDr. 3 1/2 02:15,33 3 Mimra Zdeněk  
5. DALTON(POL), 4 b 59,0 ž. Jan Verner 1 02:15,49 1 Hurt Tomáš  
Čas: 02:12,43, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-9-4-3 1/2-1

Majitel: Top Centrum CZ s.r.o., Trenér: Vocásková Helena, Chov: Barrett P.E.
video

3. dostih, start 14:31
1141 Cena firmy Oma cz a.s.
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ČAMILLA, 5 s 62,0 ž. Jan Verner LEHCE 01:54,15 3 Hurt Tomáš  
2. RABBIT PERCY(GB), 5 59,0 ž. Martina Havelková 5 01:54,95 5 Petrlík Allan  
3. ZAIRO, 9 b 63,5 ž. Vendula Korečková 1 1/2 01:55,18 2 Křídlová Tamara  
4. SEXY PRINCESS, 4 57,0 žk. Lenka Kvapilová 7 01:56,50 1 Kvapilová Lenka  
5. MACESHKA, 6 59,5 Adam Florian 10 01:58,46 6 Kantek Petr, MVDr  
Nestartovali: TEX
Čas: 01:54,15, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-5-1 1/2-7-10

Majitel: Pepa z lesa, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: Agrolipt s.r.o.
video

4. dostih, start 15:01
1142 Cena společnosti Transform a.s.
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOUIS LITT, 3 56,5 Adam Florian JISTĚ 01:57,70 6 Horáková Lenka  
2. ALABAFAST, 3 j 58,0 ž. Vendula Korečková 2 01:58,01 5 Sůrová Pavlína  
3. FANTASTICMAN, 3 60,0 ž. Martina Havelková 5 01:58,91 2 Petrlík Allan  
4. PROVENCE, 3 53,5 am. Michaela Kacerová 3/4 01:59,02 4 Kalčík Michal  
5. ANIS HELLISIO, 3 54,0 Nikola Svobodová 3 01:59,43 1 Vocásková Helena  
6. RUDOLFINA, 3 58,0 ž. Radek Koplík 5 02:00,51 3 Růžičková Martina  
Čas: 01:57,70, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-5-3/4-3-5

Majitel: Stáj Trocadero, Trenér: Horáková Lenka, Chov: Fillová Ivana
video

5. dostih, start 15:31
1143 Cena města Mimoně
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 4letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Bonus: 10.000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOLDEN IRENE, 6 59,0 ž. Martina Havelková V. LEHCE 02:38,88 5 Petrlík Allan  
2. BEST BOX(POL), 7 b 54,5 ž. Jan Verner 8 02:40,48 2 Hurt Tomáš  
3. ROONY, 9 s 53,0 am. Michaela Kacerová 3 02:40,92 7 Kalčík Michal  
4. WANIKORO, 5 57,5 Antoine Subias 3 1/2 02:41,42 4 Horová Oliva, Ing.  
5. APENIN, 6 55,0 ž. Vendula Korečková daleko 02:47,63 1 Křídlová Tamara  
Nestartovali: MIKROP NICE, SHADOW MOON
Čas: 02:32,88, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-8-3-3 1/2-daleko
Bonus:
5 000 Kč(GOLDEN IRENE)Rabbit Trhový Štěpánov
3 000 Kč(BEST BOX(POL))Gabriela-Trachtová
2 000 Kč(ROONY)FVE – Relay JK Levín

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

Kůň č.7 ROONY byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

6. dostih, start 16:02
1144 Cena firmy KM - Prona
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOTSCHA, 6 67,5 Jan Derych JISTĚ 04:54,89 1 Kovář Stanislav  
2. CREOLA TIGER, 8 70,0 ž. Marcel Novák 1 1/2 04:55,16 2 Mimra Zdeněk  
3. ARMITAGE(GER), 8 67,0 Patrick Boekhout 1/2 04:55,25 6 Baštová Pavlína, Ing.  
4. DIAMANT, 5 s 68,0 Ján Mach, MVDr. 2 04:55,60 5 Bělka Martin  
5. LUITGARDA, 10 64,5 Martin Laštovička daleko 05:22,06 3 Bieliková Marta  
ZN WELLGETTA, 5 66,0 Jan Odložil     8 Horáková Lenka  
Nestartovali: DARKHANY(FR), SATIS OF GRACIE(FR)
Čas: 04:54,89, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-1/2-2-daleko

Majitel: Kameňák s.r.o., Trenér: Kovář Stanislav, Chov: LOKOTRANS s.r.o.
video

7. dostih, start 16:32
1145 Cena firmy ROKO
Steeplechase V.kat. - 3600 m, handicap, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHEIKA ZUZA, 6 68,0 ž. Marcel Novák JISTĚ 04:51,33 1 Kvapilová Lenka  
2. MARCON, 6 66,0 Jan Odložil 3 04:51,92 5 Novák Antonín  
3. SONODIA, 5 63,0 Patrick Boekhout 8 04:53,50 6 Baštová Pavlína, Ing.  
4. LORETIS, 5 66,0 Jan Derych 12 04:55,76 4 Kovář Stanislav  
Nestartovali: NIGERTA, THÁLIE
Čas: 04:51,33, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3-8-12

Majitel: Kvapilová - Stáj Kvapil, Trenér: Kvapilová Lenka, Chov: Bláha Martin

Kůň č.1 SHEIKA ZUZA byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

8. dostih, start 17:02
1146 Cena firmy Virgo - hutní materiál
Proutky V.kat. - 3100 m, cena, 4letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FIFINKA(IRE), 4 67,0 ž. Jiří Kousek ZADRŽENĚ 03:30,82 7 Váňa Tomáš  
2. LIMITED EDITION, 4 66,0 Jan Odložil daleko 03:53,20 2 Novák Antonín  
3. HIGH SILVER, 4 68,0 ž. Martin Liška 6 03:54,58 5 Vašina Josef  
Z BRONCO, 4 65,5 Jan Derych     4 Ilíková Kateřina  
Z GAMUTA(IRE), 4 65,0 Sertash Ferhanov     8 Vocásková Helena  
Z RŮŽA Z POHOŘÍ, 4 70,5 ž. Marcel Novák     6 Růžičková Martina  
ZN LAURINA, 4 63,5 Ján Mach, MVDr.     1 Hrbáček Vít, MVDr.  
Nestartovali: MINTAKA
Čas: 03:30,82, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-daleko-6

Majitel: Stáj VB-Váňa, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Callanan G.

DK prošetřila pád j. Macha J. z koně č.1 LAURINA a neshledala cizí zavinění. Dále DK prošetřila zadržení koně č.4 BRONCO, vyslechla tr. Ilíkovou K. a její vysvětlení vzala na vědomí. Sankce: tr. Ilíková K. 200 Kč za nepřipravenost koně č.4 BRONCO do dostihu (DŘ § 411f).

video

9. dostih, start 17:36
1147 Cena PIVOVAR SVIJANY, a.s.
Proutky V.kat. - 2800 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SOCHI, 3 67,0 ž. Marcel Novák JISTĚ 03:26,34 2 Mimra Zdeněk  
2. PLAY ROCKA, 3 65,0 Sertash Ferhanov 3 03:26,81 4 Vocásková Helena  
3. RAVENDAEL, 3 65,5 Jan Derych daleko 03:31,70 6 Růžičková Martina  
4. KINESA(POL), 3 62,0 Martin Laštovička krk 03:31,74 3 Ilíková Kateřina  
5. SFORZA, 3 s 66,0 ž. Martin Liška daleko 03:37,65 7 Sůrová Pavlína  
ZN RAMPÍK, 3 66,0 Jan Odložil     1 Novák Antonín  
Nestartovali: CHELTENHAM, LARDEA
Čas: 03:26,34, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3-daleko-krk-daleko

Majitel: Kipling co.- Mimra, Trenér: Mimra Zdeněk, Chov: Mimra Z.

DK prošetřila pád j. Odložila J. z koně č.1 RAMPÍK a neshledala cizí zavinění.

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Toman Milan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Janecká Monika
Startér: Hochman Petr
Pomocný startér: Šavujeva Michaela
Cílová kamera: Malát Vít