home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 04.11.2018 - Slušovice
stav dráhy: 3.8 (dobrá / Good)
1. dostih, start 11:34
1452 Cena společnosti SWS a.s.
Proutky IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Bonus: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. INTISARI(IRE), 6 65,5 Adam Čmiel ZADRŽENĚ 04:07,85 5 Holčák Radek  
2. PHILLIPINA, 6 j 65,0 Jakub Spáčil 15 04:11,04 6 Neuberg Filip  
3. SIGNUM(FR), 6 68,0 Michal Kubík 3 04:11,68 8 Havlíčková Zdena  
4. PRINCESS RYANA, 4 b 66,5 ž. Marcel Novák 17 04:15,26 4 Piruch Jozef  
5. NORVÍNO, 6 A 1/2b 68,0 Jan Odložil 3/4 04:15,42 3 Popelka Stanislav  
6. SACAMIRO, 5 68,5 Jan Derych 5 04:16,54 2 Ilíková Kateřina  
7. KOOLS BROTHER(GER), 4 67,0 ž. Sertash Ferhanov 1 04:16,74 7 Wroblewski Grzegorz  
Nestartovali: TURF FINCH(GER)
Čas: 04:07,85, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-15-3-17-3/4-5-1
Maj. prémie:
10 000 Kč (PRINCESS RYANA)MPL Racing CZ

Majitel: Monte Negro, Trenér: Holčák Radek, Chov: Westminister Racehorses

Tr. Piruch J. upozornil na možnou změnu formy u koně č.4 PRUNCESS RYANA (DŘ § 358) Sankce: ž. Ferhanov S. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.7 KOOLS BROTHER před začátkem dostihového dne (DŘ § 326).

video

2. dostih, start 12:05
1453 Cena EBF
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. URAN(GER), 2 56,5 Michal Demo TUHÝ BOJ 01:57,71 9 Vízdalová Marta  
2. MIKE OF JAPE, 2 58,0 žk. David Liška krk   12 Nováková Jana  
3. LADARONA(IRE), 2 57,0 ž. Kateřina Hlubučková krk   1 Vocásková Helena  
4. HELI JAPE, 2 57,0 ž. Vendula Korečková 6   5 Škrášková Alena  
5. GALÉRA, 2 b 57,0 ž. Martina Havelková 8   6 Demele Jan  
6. NYCE BOY(FR), 2 56,0 ž. Zuzana Vokálková 3/4   10 Holčák Radek  
7. KATJA RAY, 2 53,5 Michaela Musialová krk   4 Škrášková Alena  
8. VALENTINE LADY, 2 56,0 ž. Peter Hodáň 5   8 Demele Jan  
9. BRILANCE, 2 56,0 žk. Marika Podloučková 10   2 Kovář Stanislav  
DD CHAMAR, 2 52,5 žk. Taťána Mášová daleko   7 Derych Vladimír  
ZN CASTRO(GER), 2 56,5 Adam Florian     3 Kalaš Pavel  
Nestartovali - odváženi: PRVNÍ DÁMA

Čas: 01:57,71, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-krk-krk-6-8-3/4-krk-5-10-daleko

Majitel: Stáj Březová, Trenér: Vízdalová Marta, Chov: Gest.Röttgen

Kůň č.11 PRVNÍ DÁMA nestartoval - nevstoupil do startovacích boxů, žk. Laubeová S. má nárok na jízdné. DK prošetřila pád j. Floriana A. z koně č.3 CASTRO a neshledala cizí zavinění. Sankce: tr. Seménka Z. výstraha za nepřipravenost koně č.11 PRVNÍ DÁMA do dostihu (DŘ § 411f), tr. Derych V. výstraha za nepřipravenost koně č.7 CHAMAR do dostihu (DŘ § 411f)

video

3. dostih, start 12:35
1454 Cena společnosti K-K Metal a.s.
Rovina III.kat. - 3900 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ORPHANTA, 5 55,5 Michal Hrouda LEHCE 04:30,11 4 Záhorová Eva  
2. GOLDEN IRENE, 6 63,0 žk. David Liška 4 1/2 04:30,97 2 Petrlík Allan  
3. TABITHA(SVK), 3 52,0 žk. Ferdinand Kráner daleko 04:38,71 3 Kalaš Pavel  
4. LORD MAITREYA(GER), 3 53,0 ž. Peter Hodáň 3/4 04:38,84 1 Brečka Jaroslav  
Čas: 04:30,11, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4 1/2-daleko-3/4

Majitel: DS Dolní Moravice, Trenér: Záhorová Eva, Chov: Hřebčín Napajedla
video

4. dostih, start 13:08
1455 Cena společnosti Samohýl Motor a.s. Volkswagen Zlín
Rovina III.kat. - 900 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STORMICO, 7 j 62,5 am. Jindřich Fabris BOJ 00:55,38 1 Kalčík Michal  
2. CELINE MY HEART(GB), 5 59,5 ž. Vendula Korečková 1/2 00:55,49 2 Syslová Lenka  
3. BETTSUT, 3 53,5 ž. Martina Havelková krk 00:55,55 8 Héč Karel  
4. QUAFF, 8 56,5 ž. Kateřina Hlubučková 3 00:55,99 3 Kantek Petr  
5. PARDONIE, 6 s 54,0 Michal Hrouda hlava 00:56,00 5 Kroutilík Jaroslav  
6. NOWAN, 3 55,5 Michal Demo 15 00:58,75 6 Hanáček Pavel  
Nestartovali: DAPA, KOSTIYA(IRE)
Čas: 00:55,38, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-krk-3-hlava-15
Maj. prémie:
10 000 Kč (BETTSUT)TOKINAHU-Héč

Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Kalčík Michal, Chov: Hřebčín Napajedla

DK prošetřila výkon koně č.6 NOWAN v dostihu, vyslechla j. Dema M. a jeho vysvětlení (horší ovladatelnost a nezkušenost koně) vzala na vědomí.

video

5. dostih, start 13:37
1456 Cena Sergeanta Thundera
Steeplechase I.kat. - 3400 m, cena, 5letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DANGEROUS GLEAM(GER), 9 70,0 ž. Lukáš Matuský JISTĚ 04:04,64 7 Popelka Stanislav  
2. TIARA MAN(FR), 7 70,0 ž. Sertash Ferhanov 2 3/4 04:05,24 3 Bodlák Radim  
3. ROCKNROBIN(IRE), 7 70,0 ž. Marek Stromský 6 04:06,49 2 Holčák František  
4. MÉDIUM, 10 70,0 Michal Kubík 4 3/4 04:07,55 5 Ilíková Kateřina  
5. STARBUCK, 9 70,0 ž. Marcel Novák 6 04:08,97 9 Poles Pavel  
6. FANGORIA(POL), 5 68,0 Rostislav Benš 11 04:11,46 4 Porkátová Ivana  
PN BESLAN(FR), 6 b 70,0 Adam Čmiel     1 Holčák Radek  
ZN LA MILLA, 8 b 68,0 Jan Derych     6 Ilíková Kateřina  
Nestartovali: TYPHONIC
Čas: 04:04,64, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 3/4-6-4 3/4-6-11

Majitel: www.trdelnik.com-Luka, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Gest.Wiesengrund

Sankce: stáj Stáj Mikon 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky na koni č.1 BESLAN (DŘ § 105). DK prošetřila pád koně č.1 BESLAN a pád j. Derycha J. z koně č.6 LA MILLA a neshledala cizí zavinění.

video

6. dostih, start 14:08
1457 36. Velká slušovická steeplechase cross country Zlínského kraje
Steeplechase crosscountry I.kat. - 5200 m, cena, 5letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DELIGHT MY FIRE(FR), 8 68,0 ž. Sertash Ferhanov JISTĚ 06:35,66 2 Bodlák Radim  
2. ALL ABOUT COSSIO(POL), 9 70,0 ž. Marcel Novák 4 3/4 06:36,54 1 Poles Pavel  
3. CATCH LIFE(ITY), 10 70,0 ž. Pavel Kašný 2 06:36,89 7 Kašný Pavel  
4. DELIFO, 6 j 70,0 ž. Marek Stromský 5 06:38,12 8 Holčák František  
5. QUEBRACHO(SVK), 9 70,0 Richard Bartoň 7 06:39,73 5 Brečka Jaroslav  
6. WAIKITA, 8 68,0 Jakub Spáčil 2 06:40,16 4 Olehla Čestmír  
7. VAJGAROS, 7 70,0 ž. Jaroslav Brečka 11 06:42,76 3 Brečka Jaroslav  
8. SORGENIO, 8 s 70,0 Jan Odložil hlava 06:42,80 6 Bělka Martin  
Čas: 06:35,66, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-4 3/4-2-5-7-2-11-hlava

Majitel: DS Pod Buchlovem, Trenér: Bodlák Radim, Chov: Cocheese Bloodstock Anstalt
video

7. dostih, start 14:50
1458 Cena Investičních podílových fondů pod značkou Czech Fund
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GISELLE, 3 58,5 ž. Martina Havelková JISTĚ 01:43,50 10 Demele Jan  
2. DETEKCE, 7 b 61,5 Michal Hrouda 3 1/4 01:44,15 9 Kalčík Michal  
3. MY CHARLIE MAN(GB), 7 60,5 ž. Vendula Korečková 1 1/2 01:44,42 5 Syslová Lenka  
4. NELISSA, 3 b 60,0 Adam Florian 1 01:44,61 8 Blažek Svatoslav  
5. MOTIVATOR OVER, 3 62,5 žk. Simona Laubeová kr.hlava 01:44,62 6 Petrlík Allan  
6. A DEE JOE(FR), 8 55,0 žk. Zuzana Míčová 1/2 01:44,71 4 Brož Jiří  
7. NID(POL), 8 s 57,5 Michal Demo hlava 01:44,74 2 Havlíčková Zdena  
8. ARMANNO, 7 50,0 am. Ivana Machačová, MVDr. 1 1/2 01:45,01 3 Mimra Zdeněk  
9. SHEBY JAIL, 8 58,0 am. Tereza Dlapová 1/2 01:45,12 7 Seménka Zdeněk  
10. AIRUSCHKA, 3 51,0 Michaela Musialová 1 01:45,29 1 Hála Libor  
Čas: 01:43,50, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/4-1 1/2-1-kr.hlava-1/2-hlava-1 1/2-1/2-1

Majitel: Valentine Racing, Trenér: Demele Jan, Chov: Hřebčín Napajedla
video

8. dostih, start 15:31
1459 Cena greiner assistec, s.r.o. a greiner packaging slušovice, s.r.o.
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RIVERSIDE, 9 61,5 ž. Martina Havelková JISTĚ 02:36,36 4 Kantek Petr  
2. FINIST, 3 61,5 ž. Jiří Palík 2 02:36,71 11 Holčák František  
3. TEMPICO(GER), 4 59,0 žk. Ferdinand Kráner krk 02:36,76 6 Kalaš Pavel  
4. ROONY, 9 sj 57,5 žk. Zuzana Míčová 1 02:36,95 8 Kalčík Michal  
5. ANHOR(GER), 3 58,0 žk. David Liška 2 1/4 02:37,38 1 Petrlík Allan  
6. PORTATILE, 5 49,5 ž. Kateřina Hlubučková nos 02:37,38 7 Okleštěk Miloslav  
7. LOOP LOVE(GB), 6 j 64,5 Adam Florian hlava 02:37,42 5 Brož Jiří  
8. HEURE, 7 50,0 žk. Taťána Mášová 2 1/4 02:37,81 9 Derych Vladimír  
9. ONEGIN(FR), 8 58,0 am. Veronika Olehlová 3 02:38,40 2 Bělka Martin  
10. AIGER, 5 s 60,0 Michaela Musialová 6 02:39,53 3 Hála Libor  
11. BEST BET, 5 51,0 ž. Peter Hodáň hlava 02:39,56 12 Podhányi Jan  
12. NEVADO(POL), 3 b 55,5 Michal Demo 6 02:40,71 10 Demele Jan  
Čas: 02:36,36, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-krk-1-2 1/4-nos-hlava-2 1/4-3-6-hlava-6

Majitel: LOKOTRANS Slovakia CZ, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: Hora Zdeněk
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Treml František, Doc. MVDr.
Rozhodčí u cíle: Srnec František
Dostihový tajemník: Čapáková Jana
Rozhodčí u váhy: Kieryk Vladislav
Startér: Knápek Vlastimil
Pomocný startér: Havlíček Jan
Cílová kamera: Malát Vít