home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2017 2016 2015 11.11.2017 MO 04.11.2017 KO 29.10.2017 MO 28.10.2017 SL 22.10.2017 CH 21.10.2017 PE 15.10.2017 CH 14.10.2017 MO 08.10.2017 PE 07.10.2017 PE 01.10.2017 CH 30.09.2017 BR 28.09.2017 KV 24.09.2017 CH 23.09.2017 LL 17.09.2017 CH 16.09.2017 SL 10.09.2017 CH 09.09.2017 PE 03.09.2017 MI 02.09.2017 CH 26.08.2017 MO 20.08.2017 NE 19.08.2017 PE 13.08.2017 KV 12.08.2017 KO 06.08.2017 KV 29.07.2017 PE 23.07.2017 KV 21.07.2017 MO 15.07.2017 MI 08.07.2017 SH 06.07.2017 LL 02.07.2017 KV 25.06.2017 CH 24.06.2017 PE 18.06.2017 KV 10.06.2017 PE 09.06.2017 CH 04.06.2017 CH 03.06.2017 MI 28.05.2017 MO 27.05.2017 PE 21.05.2017 CH 20.05.2017 BR 14.05.2017 CH 13.05.2017 MO 08.05.2017 PE 07.05.2017 CH 01.05.2017 LL 29.04.2017 KV 23.04.2017 CH 22.04.2017 BR 17.04.2017 LL 16.04.2017 MI 09.04.2017 CH 02.04.2017 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 22.10.2017 - Praha
stav dráhy: 3.9 (pružná)
1. dostih, start 13:00
1412 CENA EŽ PRAHA, a.s. ve spolupráci s ČESKOU TELEVIZÍ
Proutky II.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000)
Zápisné: 1200 + 3600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NIKAN, 11 71,5 Jakub Kocman V. LEHCE 04:02,10 3 Ševčík Miroslav, Ing. 33
2. A PIGALLE(FR), 7 A 1/2s 70,0 ž. Josef Váňa ml. 9 04:03,85 1 Váňa st. Josef 30
3. WICKER STONE(IRE), 6 b 70,5 ž. Josef Bartoš 2 1/2 04:04,36 4 Urbánek Luboš 20
4. BOUBA LOUP(FR), 5 70,0 Jan Odložil 1 1/2 04:04,60 6 Žalud Radek 250
5. HARRY SPIERS(GB), 6 70,5 Rostislav Benš 1 1/2 04:04,86 7 Wernerová Karolína, Ing. 90
6. HOLIN ONE, 8 68,5 ž. Marcel Novák 5 04:05,98 8 Jirátová Petra 160
7. DUC D`OUDAIRIES(FR), 4 A 1/2b 66,5 Petr Tůma 7 04:07,57 5 Žalud Radek 140
8. KRÖSUS(GER), 7 70,5 ž. Martin Cagáň daleko 04:13,72 2 Cagáň Ján, Ing. 160
Čas: 04:02,10, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-9-2 1/2-1 1/2-1 1/2-5-7-daleko

Majitel: Vox Ševčík Vlachovice, Trenér: Ševčík Miroslav, Ing., Chov: Vocásek F.
video

2. dostih, start 13:32
1413 CENA SPOLEČNOSTI DIBAQ, VÝROBCE ZNAČKY FITMIN
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Bonus: 20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 200 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NIRWA, 2 s 57,0 ž. Zuzana Vokálková JISTĚ 01:32,06 9 Holčák Radek 300
2. DRAKYÁDA, 2 57,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 01:32,24 5 Váňa Tomáš 25
3. TANGO GLINKA, 2 54,0 žk. David Liška 3/4 01:32,39 8 Haris Ludvík 65
4. FORWARD, 2 s 55,5 Adam Florian hlava 01:32,41 10 Bartoš st. Josef 25
5. LOMBARDINO, 2 j 58,5 ž. Jan Rája 3/4 01:32,57 2 Haris Ludvík 110
6. PROVENCE, 2 57,0 ž. Jiřina Andrésová 8 01:34,41 1 Bieliková Marta 300
6. SOCHI, 2 57,0 ž. Petr Foret současně 01:34,41 3 Mimra Zdeněk 140
8. DARK ALIGHIERI, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/2 01:34,82 4 Petrlík Allan 37
9. CHINKA, 2 57,0 ž. Vendula Korečková krk 01:34,89 7 Zobal František 200
10. SHENKIRA, 2 57,0 ž. Martin Laube 8 01:36,91 6 Zobal František 350
Čas: 01:32,06, Mezičasy: (14,28 - 26,91 - 25,83 - 25,04)
Výrok: JISTĚ-1-3/4-hlava-3/4-8-současně-2 1/2-krk-8
Bonus:
10 000 Kč(NIRWA)Stáj Mikon
4 600 Kč(DRAKYÁDA)Eliška-Schillová
3 000 Kč(TANGO GLINKA)DAR
1 400 Kč(FORWARD)Stáj Bartoš
1 000 Kč(LOMBARDINO)DAR

Majitel: Stáj Mikon, Trenér: Holčák Radek, Chov: Pšurný Josef
video

3. dostih, start 14:02
1414 CENA PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉ
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LADISLAV, 5 58,0 žk. David Liška JISTĚ 01:31,93 9 Chaloupka Václav, Ing. 35
2. LYSYANARGENT(FR), 3 57,0 ž. Petr Foret 1 01:32,10 10 Blažková Helena 30
3. HERBEBOIS, 7 57,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:32,20 6 Drlík Jaroslav 75
4. NOMBEKO(FR), 3 s 60,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:32,33 2 Chaloupka Jiří 130
5. PRINCESS VIKTORIA(IRE), 3 j 56,0 Michal Hrouda 1 01:32,48 8 Sýkorová Marcela, Ing. 250
6. SVITAVA, 5 50,5 ž. Kateřina Hlubučková 1 1/2 01:32,72 7 Germič Karel 40
7. RAKIA, 4 s 55,0 ž. Martin Laube krk 01:32,76 1 Váňa Tomáš 85
8. CADBEE, 5 s 58,5 Pavlína Filipová 4 01:33,62 4 Berthier Kateřina 90
9. LIMITED EDITION, 3 b 53,5 ž. Vendula Korečková 4 01:34,58 5 Zobal František 150
10. POULINE, 6 62,5 Josef Borč 2 1/2 01:35,03 3 Křídlová Tamara 110
Čas: 01:31,93, Mezičasy: (15,10 - 24,21 - 26,35 - 26,27)
Výrok: JISTĚ-1-1/2-3/4-1-1 1/2-krk-4-4-2 1/2

Majitel: Görgl`s Farm, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Horčička P.
video

4. dostih, start 14:33
1415 CENA PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉ DISTRIBUCE
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LADY HORTENZIE, 3 48,0 ž. Jiřina Andrésová BOJ 01:31,07 5 Chaloupka Václav, Ing. 90
2. FULMINE LUNA(FR), 3 56,0 ž. Petr Foret 1/2 01:31,16 13 Chaloupka Jiří 40
3. BARIKA, 6 53,0 žk. Aneta Trnková hlava 01:31,19 8 Hanzlíková Jana 170
4. RABBIT MAKFI(GB), 4 52,5 am. Tereza Grbavčicová, Bc. 1/2 01:31,29 7 Juránek Petr 180
5. CHICA QUERIDA(IRE), 3 b 57,5 Beysim Ferhanov 3/4 01:31,43 6 Zobal František 110
6. STORMICO, 6 j 60,5 am. Jindřich Fabris 1/2 01:31,54 11 Bieliková Marta 65
7. ALFA WOLF(IRE), 6 53,0 žk. David Liška 1/2 01:31,64 3 Luka Václav, Ing. 50
8. MARIONEL(IRE), 4 55,0 ž. Martin Laube 2 1/2 01:32,14 1 Pejšková Ivana, Ing. 130
9. HYACINT(GER*), 8 b 55,5 ž. Kateřina Hlubučková 3/4 01:32,30 12 Seménka Zdeněk 150
10. IBAR, 7 b 56,0 Adam Florian 2 01:32,63 9 Pohanka Ladislav, Ing. 170
11. LAFRANCO, 8 s 55,0 ž. Michal Mach nos 01:32,63 2 Seménka Zdeněk 180
12. GOLD OF GIBRALTAR(GER), 4 58,0 ž. Martina Havelková 2 1/2 01:33,17 10 Urbánek Luboš 25
13. DODYBUD(IRE), 8 s 51,5 žk. Simona Laubeová 13 01:35,98 4 Bieliková Marta 150
Čas: 01:31,07, Mezičasy: (15,20 - 25,56 - 25,02 - 25,29)
Výrok: BOJ-1/2-hlava-1/2-3/4-1/2-1/2-2 1/2-3/4-2-nos-2 1/2-13
Maj. prémie:
10 000 Kč (LADY HORTENZIE)Hořejší Tvrz Chlum

Majitel: Hořejší Tvrz Chlum, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Horčička P.

Kůń č.5 LADY HORTENZIE byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

5. dostih, start 15:01
1416 11. ROČNÍK CENY BĚLOUŠŮ CK MARTIN TOUR
Rovina II.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1000 + 3000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOLD EVASIVE(GER), 3 60,0 ž. Petr Foret BOJ 01:43,57 3 Török Dalibor 28
2. BUKHARI(FR), 5 59,5 ž. Radek Koplík 3/4 01:43,72 5 Wroblewski Grzegorz 35
3. FACTS AND FIGURES(IRE), 4 53,5 ž. Vendula Korečková 1/2 01:43,83 4 Urbánek Luboš 22
4. SIRIUS, 4 59,5 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 01:44,19 2 Seménka Zdeněk 55
Nestartovali: DAJUKA
Čas: 01:43,57, Mezičasy: (26,41 - 26,49 - 25,45 - 25,22)
Výrok: BOJ-3/4-1/2-2 1/4

Majitel: DS Pegas, Trenér: Török Dalibor, Chov: Stallmann U.

Sankce: stáj TVD a.s. 400 Kč za nenahlášenou změnu čapky na koni č.5 BUKHARI (DU 16/3)

video

6. dostih, start 15:38
1417 97. SHERLOG CENA PRVNÍHO PREZIDENTA - Cena prezidenta republiky
Rovina I.kat. - 3200 m, cena, 3letí a starší
200.000 Kč (100000 - 46000 - 30000 - 14000 - 10000) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 6000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ESKERKHAN(IRE), 5 60,0 ž. Martin Laube JISTĚ 03:37,75 9 Šavujev Arslangirej 25
2. AUTOR(IRE), 7 60,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/2 03:38,28 4 Myšková Štěpánka 35
3. JOSEPH, 3 55,5 Adam Florian 7 03:39,65 8 Tůma Pavel 70
4. RAVIELLA, 4 57,5 ž. Martina Havelková 1 1/2 03:39,92 1 Záhorová Eva 400
5. TAFILLY(IRE), 3 52,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 2 1/4 03:40,41 6 Koplík Zdeno 350
6. WILLIANN, 4 57,5 ž. Michal Mach 4 03:41,21 10 Germič Karel 250
7. ALWAYS ON SUNDAY(FR), 7 60,0 ž. Zuzana Vokálková 10 03:43,44 5 Holčák Radek 40
8. FERNANDO, 7 60,0 ž. Jan Rája 15 03:46,28 3 Haris Ludvík 150
9. SNEZENKA(IRE), 5 57,5 žk. David Liška 6 03:47,39 2 Luka Václav, Ing. 100
Nestartovali: SOLINI(GER)
Čas: 03:37,75, Mezičasy: (26,69 - 27,99 - 27,60 - 27,29 - 27,77 - 26,83 - 26,10 - 27,48)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-7-1 1/2-2 1/4-4-10-15-6
Maj. prémie:
20 000 Kč (JOSEPH)Dr. Charvát

Majitel: Valentin Bukhtoyarov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Dorrian J.

Kůň č. 8 JOSEPH byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

7. dostih, start 16:08
1418 CENA STŘEDNÍ ŠKOLY DOSTIHOVÉHO SPORTU A JEZDECTVÍ
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ONDREÁŠ, 4 51,0 žk. Simona Laubeová JISTĚ 02:00,48 13 Pejšková Ivana, Ing. 60
2. LEMESÍNA, 7 55,0 Daniel Vyhnálek 2 02:00,81 12 Kantek Petr, MVDr 150
3. SUN FOR LIFE(GB), 9 j 56,0 žk. Milan David 2 3/4 02:01,41 14 Drlík Jaroslav 85
4. FIOMI, 5 61,0 žk. David Liška 1/2 02:01,55 5 Kantek Petr, MVDr 40
5. ARTORIUS, 3 49,0 Pavlína Vanžurová 3/4 02:01,71 2 Pišl Martin 150
6. DETERMIS, 4 57,0 am. Veronika Olehlová 3/4 02:01,85 11 Horáková Lenka 35
7. FROZEN BOSON(IRE), 4 60,5 Nela Jirásková 1/2 02:01,98 6 Blažková Helena 170
8. LABOND, 6 b 53,0 Dana Bořánková 1 1/2 02:02,26 10 Sýkorová Marcela, Ing. 200
9. A DEE JOE(FR), 7 58,0 žk. Aneta Trnková 3/4 02:02,43 3 Brož Jiří 130
10. PHILLIPINA, 5 54,0 am. Lenka Janatková 3/4 02:02,61 4 Neuberg Filip 75
11. FURANO(GB), 5 b 49,0 žk. Denisa Sikorová 1 3/4 02:02,98 7 Bieliková Marta 120
12. LATRIB, 8 s 52,0 žk. Agáta Čermáková nos 02:02,99 8 Sýkorová Marcela, Ing. 300
12. MONTEPUCINI(FR), 7 53,0 am. Alexandra Slámová současně 02:02,99 9 Křídlová Tamara 170
14. CANDLE IN THE WIND, 5 55,5 Adam Florian 3/4 02:03,19 1 Voršilková Helena, Ing. 75
Čas: 02:00,48, Mezičasy: (13,56 - 26,26 - 26,54 - 27,79 - 26,33)
Výrok: JISTĚ-2-2 3/4-1/2-3/4-3/4-1/2-1 1/2-3/4-3/4-1 3/4-nos-současně-3/4

Majitel: DS Ondra, Matyáš, Flash, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: VH+Flash
video

8. dostih, start 16:36
1419 CENA WWW.DOSTIHY.NET
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VĚDMA, 5 57,5 ž. Jiřina Andrésová JISTĚ 02:43,76 7 Andrés Dušan 65
2. WINNER STARS, 6 59,5 ž. Jan Rája 1 1/4 02:43,99 3 Haris Ludvík 65
3. ELLA(FR), 5 50,0 ž. Martina Havelková 1 02:44,16 2 Drlík Jaroslav 50
4. WANIKORO, 4 58,5 ž. Martin Laube 2 02:44,48 1 Horová Oliva, Ing. 30
5. ARLINGTON, 5 63,0 Michal Hrouda 8 02:46,06 5 Záhorová Eva 50
6. NIRGERA, 6 56,0 žk. David Liška 2 1/4 02:46,53 4 Brož Jiří 170
7. GOLDEN IRENE, 5 59,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/2 02:47,27 6 Petrlík Allan 30
Čas: 02:43,76, Mezičasy: (28,52 - 28,17 - 28,55 - 26,58 - 25,53 - 26,41)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1-2-8-2 1/4-3 1/2

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Andrés Dušan, Chov: Bruna V.MUDr.
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Jakšová Barbora