home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 01.10.2017 - Praha
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:02
1366 CENA SÁZEK BETINO
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PARKETA, 5 49,5 ž. Martina Havelková JISTĚ 01:11,00 5 Berthier Kateřina 55
2. HYACINT(GER*), 8 b 51,5 ž. Kateřina Hlubučková 3/4 01:11,12 4 Seménka Zdeněk 75
3. MONTE CHRISTO, 5 54,5 Michal Hrouda 3/4 01:11,25 1 Bieliková Marta 35
4. RABBIT MAKFI(GB), 4 s 51,0 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 1 1/2 01:11,47 3 Juránek Petr 85
5. SIRIUS, 4 60,5 Adam Florian 1/2 01:11,57 2 Seménka Zdeněk 65
6. TAPAJO(GER), 5 60,0 Martin Laštovička kr.hlava 01:11,58 7 Chaloupka Václav 30
7. VICTORIOUS LAUGH(IRE), 4 55,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1/2 01:11,67 6 Endaltsev Igor 65
Nestartovali: IRAKLIN(IRE)
Čas: 01:11,00, Mezičasy: (22,78 - 24,45 - 23,77)
Výrok: JISTĚ-3/4-3/4-1 1/2-1/2-kr.hlava-1/2

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Pšurný Josef
video

2. dostih, start 13:33
1367 CENA FITMIN LIFETIME NUTRITIONAL PROGRAMME
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Bonus: 30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 200 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FINIOS, 2 58,0 ž. Jiří Palík BOJ 01:44,03 3 Haris Ludvík 23
2. ANGELOTE, 2 j 57,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 01:44,23 13 Kvapilová Lenka 35
3. DRAKYÁDA, 2 57,0 ž. Petr Foret 2 01:44,56 9 Váňa Tomáš 37
4. CERWAK, 2 55,5 Michal Hrouda 1/2 01:44,66 8 Olehla Čestmír 60
5. FORWARD, 2 s 55,0 Adam Florian krk 01:44,71 14 Bartoš st. Josef 200
6. TAELL, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:44,84 10 Chaloupka Václav 100
7. LOMBARDINO, 2 54,0 žk. David Liška 2 1/4 01:45,25 7 Haris Ludvík 160
8. VERLAINE, 2 b 57,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 2 1/2 01:45,69 12 Růžičková Martina 250
9. WENUS, 2 57,0 ž. Vendula Korečková 2 1/4 01:46,12 11 Berthier Kateřina 220
10. PROVENCE, 2 55,5 Jiřina Andrésová 1 3/4 01:46,41 2 Bieliková Marta 220
11. ROLALIZA, 2 57,0 ž. Kateřina Hlubučková 2 3/4 01:46,96 5 Hlavatý Pavel 100
12. GARNET, 2 56,0 ž. Martina Havelková 8 01:48,67 6 Nováková Jana 270
13. DIVOKÝ SEN, 2 57,0 ž. Jan Verner 17 01:52,15 4 Tajmr Michal 300
Nestartovali: SOCHI
Čas: 01:44,03, Mezičasy: (27,03 - 26,31 - 25,35 - 25,34)
Výrok: BOJ-1 1/4-2-1/2-krk-3/4-2 1/4-2 1/2-2 1/4-1 3/4-2 3/4-8-17
Bonus:
15 000 Kč(FINIOS)DAR
6 900 Kč(ANGELOTE)Pecka-Horse
4 500 Kč(DRAKYÁDA)MVDr. Barbora Schillová
2 100 Kč(CERWAK)DS Kompresory - Kopřiva
1 500 Kč(FORWARD)Stáj Bartoš

Majitel: DAR, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Acton s.r.o.
video

3. dostih, start 14:03
1368 MEMORIÁL JOSEFA ŠACHA
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DETERMIS, 4 52,5 Jiřina Andrésová BOJ 01:55,50 14 Horáková Lenka 30
2. SURIKATA, 4 60,5 ž. Milan Zatloukal 1 01:55,67 7 Růžičková Martina 120
3. SINGAPORE SPICE(FR), 5 s 55,5 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 1/2 01:55,79 2 Drlík Jaroslav 90
4. ONDREÁŠ, 4 49,0 žk. Simona Laubeová 1 1/2 01:56,02 8 Pejšková Ivana 70
5. EOWYN, 4 56,0 ž. Kateřina Hlubučková 1/2 01:56,12 11 Menclová Aneta 110
6. MARKER SUN, 8 53,0 ž. Vendula Korečková 1 1/2 01:56,39 6 Pišl Martin 140
7. STREET SINGER(GB), 3 b 56,0 ž. Tomáš Lukášek krk 01:56,45 10 Koplík Zdeno 150
8. HERBEBOIS, 7 53,5 ž. Martina Havelková hlava 01:56,47 3 Drlík Jaroslav 120
9. CANDLE IN THE WIND, 5 55,0 Adam Florian krk 01:56,53 5 Voršilková Helena 25
10. RABBIT FOCUS(IRE), 4 60,0 Michal Hrouda 1/2 01:56,62 13 Petrlík Allan 120
11. RUMBA, 6 58,0 ž. Radek Koplík 1/2 01:56,75 12 Berthier Kateřina 150
12. DAKAR, 4 54,0 žk. David Liška 3 3/4 01:57,41 4 Bartoš st. Josef 250
13. PHILLIPINA, 5 54,5 ž. Jan Verner 5 01:58,51 15 Neuberg Filip 90
14. MONTEPUCINI(FR), 7 56,5 ž. Petr Foret 7 01:59,95 9 Křídlová Tamara 140
Nestartovali: FROZEN BOSON(IRE)
Čas: 01:55,50, Mezičasy: (15,14 - 24,55 - 25,62 - 25,21 - 24,98)
Výrok: BOJ-1-1/2-1 1/2-1/2-1 1/2-krk-hlava-krk-1/2-1/2-3 3/4-5-7

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Horáková Lenka, Chov: První Byškovická s.r.o.

Kůň č.1 FROZEN BOSON nestartoval pro pád jezdce ve zkušebním cvalu. Poplatek: tr. Bartoš J. st. 200 Kč za ohlášené použití stínidel u koně č.4 DAKAR (DU 16/11), Stáj Mirkov - Florian 500 Kč za ohlášenou změnu dresu u koně č.5 CANDLE IN THE WIND (DU 16/2).

video

4. dostih, start 14:34
1369 CENA NIKON LADIES CUPU 2017
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHARLES QUATRIEME(FR), 7 55,5 ž. Martina Havelková JISTĚ 01:55,67 12 Záhorová Eva 35
2. FACTS AND FIGURES(IRE), 4 58,0 ž. Vendula Korečková 2 1/4 01:56,00 9 Urbánek Luboš 45
3. FINÁLE, 3 56,0 ž. Jiří Palík 1 01:56,15 4 Haris Ludvík 40
4. WAVE OF GRACIE, 3 57,5 ž. Jaromír Šafář krk 01:56,19 11 Piruch Jozef 110
5. SHEIK YERBOUTI, 5 57,0 žk. David Liška 1 1/4 01:56,39 1 Drlík Jaroslav 55
6. SAPSIREE(IRE), 7 52,0 Michal Hrouda nos 01:56,39 8 Šatra Tomáš 150
7. LORIEN(GER*), 3 s 55,0 ž. Kateřina Hlubučková krk 01:56,46 7 Török Dalibor 90
8. NAMID STAR(FR), 6 b 60,5 ž. Milan Zatloukal 1/2 01:56,57 10 Růžičková Martina 170
9. TROP, 8 60,5 ž. Jan Verner krk 01:56,63 5 Jelen Jaroslav 250
10. IMAN(POL), 3 57,5 Jiřina Andrésová 1/2 01:56,72 6 Andrés Dušan 250
11. PRIVATE RYAN, 4 63,0 Adam Florian 2 3/4 01:57,10 2 Šatra Tomáš 90
12. LOOP LOVE(GB), 5 56,5 ž. Petr Foret 1 1/4 01:57,31 3 Urbánek Luboš 80
Čas: 01:55,67, Mezičasy: (15,08 - 26,00 - 26,38 - 25,33 - 22,88)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-1-krk-1 1/4-nos-krk-1/2-krk-1/2-2 3/4-1 1/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (FINÁLE)DAR
6 000 Kč (WAVE OF GRACIE)BORS Břeclav a.s.

Majitel: DS Dolní Moravice, Trenér: Záhorová Eva, Chov: Krief F.
video

5. dostih, start 15:02
1370 CENA ZNAČKY FITMIN
Rovina II.kat. - 2600 m, handicap, 4letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1125 + 2475 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RAVIELLA, 4 57,5 ž. Martina Havelková TUHÝ BOJ 02:49,69 3 Záhorová Eva 55
2. WILLIANN, 4 56,0 ž. Jaromír Šafář hlava 02:49,72 8 Germič Karel 75
3. SOLINI(GER), 8 59,5 ž. Kateřina Hlubučková 3/4 02:49,88 2 Neuberg Filip 45
4. PRINCE OF GRACIE(FR), 4 52,5 žk. David Liška 2 1/2 02:50,21 4 Luka Václav 90
5. KOPRETINA, 5 51,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková hlava 02:50,24 5 Váňa Tomáš 100
6. MYSTIC GOLFER, 6 52,0 ž. Jan Verner 1 1/2 02:50,51 9 Hronová Ilona 100
7. SANTA PADRONA(FR), 4 59,5 ž. Petr Foret 1/2 02:50,59 7 Urbánek Luboš 20
8. NOBLE FOX(FR), 8 48,0 Jiřina Andrésová 2 02:50,89 6 Andrés Dušan 120
9. SANTIN(IRE), 5 51,5 Michal Hrouda 6 02:51,93 1 Tajmr Michal 170
Čas: 02:49,69, Mezičasy: (17,32 - 25,12 - 26,10 - 26,28 - 25,02 - 25,32 - 24,53)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-3/4-2 1/2-hlava-1 1/2-1/2-2-6

Majitel: DS Dolní Moravice, Trenér: Záhorová Eva, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.3 RAVIELLA byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž. Janáčková Koplíková I. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ 364 b).

video

6. dostih, start 15:38
1371 72. NIKON ST LEGER
Rovina L - 2800 m, cena, 3letí - klisny a hřebci
550.000 Kč (220000 - 121000 - 77000 - 55000 - 38500 - 22000 - 16500)
Zápisné: 3300 + 14850 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NAGANO GOLD(GB), 3 j 58,0 žk. David Liška V. LEHCE 03:04,52 9 Luka Václav 150
2. AENEAS(IRE), 3 j 58,0 ž. Tomáš Lukášek 4 1/2 03:05,23 6 Váňa st. Josef 70
3. GEORGE BOOLE(IRE), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/2 03:05,62 11 Holčák František 30
4. FELIX(FR), 3 58,0 ž. Petr Foret 1/2 03:05,73 5 Török Dalibor 27
5. FIGHTING LIPS(IRE), 3 58,0 ž. Jan Rája 2 1/4 03:06,06 2 Tůma Pavel 200
6. SILVER BALL(FR), 3 58,0 ž. Vendula Korečková 3/4 03:06,20 3 Šavujev Arslangirej 200
7. POLISH PEARL(IRE), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 3 1/4 03:06,73 10 Wroblewski Grzegorz 90
8. JOSEPH, 3 58,0 ž. Jiří Palík krk 03:06,76 8 Tůma Pavel 40
9. IRWIN FORGE(FR), 3 58,0 ž. Radek Koplík 2 3/4 03:07,21 7 Toušek Daniel 400
10. SIR SUN(FR), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/2 03:07,78 1 Urbánek Luboš 100
11. KERABUSH(IRE), 3 58,0 ž. Martina Havelková 4 03:08,53 4 Nieslanik Miroslav 300
12. LANDARON, 3 58,0 ž. Jan Verner 11 03:11,08 12 Petrlík Allan 500
Čas: 03:04,52, Mezičasy: (31,33 - 26,20 - 26,37 - 27,19 - 26,70 - 24,51 - 22,22)
Výrok: VELMI LEHCE-4 1/2-2 1/2-1/2-2 1/4-3/4-3 1/4-krk-2 3/4-3 1/2-4-11

Majitel: Syndikát V3J, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Knight J.and Cantillon E.

Kůň č.9 NAGANO GOLD byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: tr. Nieslanik M. 200 Kč za ohlášené použití stínidel u koně č.4 KERABUSH (DU čl. 16/11) a 1000 Kč za opožděné hlášení změn v dostihovém programu (DU 16/4). DK prošetřila vyjetí koně č.1 SIR SUN v cílové rovině, vyslechla ž. Chaloupku J. a jeho vysvětlení vzala na vědomí.

video

7. dostih, start 16:10
1372 MEMORIÁL FRANTIŠKA HULEŠE
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TURENGO, 3 j 58,0 ž. Jan Rája JISTĚ 01:27,98 2 Kroutilík Jaroslav 45
2. POULINE, 6 58,0 ž. Petr Foret 2 1/4 01:28,34 9 Křídlová Tamara 150
3. LADY HORTENZIE, 3 51,5 Jiřina Andrésová krk 01:28,40 4 Chaloupka Václav 40
4. ILISSA DESERT(FR), 4 58,0 ž. Radek Koplík 3/4 01:28,54 10 Toušek Daniel 90
5. IBAR, 7 b 59,5 ž. Tomáš Lukášek 1/2 01:28,72 3 Pohanka Ladislav 90
6. MORGAN, 3 56,0 ž. Jan Verner 3/4 01:28,86 5 Petrlík Allan 85
7. ARKANIE(GB), 3 57,5 ž. Milan Zatloukal krk 01:28,90 11 Valášek Josef 140
8. MUMBAI, 4 sj 56,5 ž. Jiří Palík krk 01:28,95 7 Haris Ludvík 75
9. PARDONIE, 5 s 56,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 01:29,14 12 Kroutilík Jaroslav 65
10. LAFRANCO, 8 s 60,0 ž. Kateřina Hlubučková 3/4 01:29,30 6 Seménka Zdeněk 130
11. NOMBEKO(FR), 3 56,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:29,39 1 Chaloupka Jiří 120
12. FIFINKA(IRE), 3 60,0 Michal Hrouda 13 01:31,95 8 Váňa Tomáš 150
Čas: 01:27,98, Mezičasy: (13,52 - 24,52 - 25,88 - 24,06)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-krk-3/4-1/2-3/4-krk-krk-1 1/4-3/4-1/2-13

Majitel: Horse Farm Kroutilík, Trenér: Kroutilík Jaroslav, Chov: Kroutilík J.

DK prošetřila podezření na najetí koně č.6 LAFRANCO na koně č.1 NOMBEKO, vyslechla ž. Havelkovou M. a dle jejího vyjádření k najetí nedošlo.

video

8. dostih, start 16:43
1373 CENA FOTOSOUTĚŽE NIKON 2017
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LYSYANARGENT(FR), 3 56,0 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 01:29,37 11 Blažková Helena 120
2. VIKTORIE VALLY, 4 s 55,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 1/4 01:29,56 5 Chaloupka Jiří 65
3. LAKAR, 7 bj 54,0 žk. David Liška krk 01:29,62 9 Bieliková Marta 30
4. RAYLENE, 4 s 49,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:29,71 7 Šatra Tomáš 65
5. SVITAVA, 5 54,0 ž. Kateřina Hlubučková 1/2 01:29,80 2 Germič Karel 65
6. CALISTMEN, 4 51,0 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. hlava 01:29,82 6 Hurt Tomáš 150
7. RAKIA, 4 s 56,0 Beysim Ferhanov 1/2 01:29,90 4 Váňa Tomáš 60
8. TWINKY, 6 56,0 ž. Tomáš Lukášek hlava 01:29,92 3 Jelen Jaroslav 130
9. ADRASTEIA(GB), 7 56,0 ž. Petr Foret 3/4 01:30,09 8 Horová Oliva 140
10. POLYANTE(GER), 6 55,5 Michal Hrouda 4 01:30,91 12 Fedorowicz Vladislav 160
11. KRYSPIAN, 5 b 52,0 ž. Jan Verner 2 1/2 01:31,39 1 Chaloupka Jiří 140
12. KÁRL, 6 51,0 Jiřina Andrésová 4 01:32,30 10 Hanousek Ladislav 110
Čas: 01:29,37, Mezičasy: (13,73 - 25,08 - 24,93 - 25,63)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-krk-1/2-1/2-hlava-1/2-hlava-3/4-4-2 1/2-4

Majitel: Joly, Trenér: Blažková Helena, Chov: Cherdo Daniel
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Knapíková Tereza