home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 30.09.2017 - Brno
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:31
1357 Cena společnosti ITELLIGENCE, a.s.
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 675 + 1125 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MODRAVA, 2 54,0 žk. David Liška JISTĚ 01:36,10 4 Junková Jana 65
2. AGA LADY, 2 54,5 Michal Hrouda 1 1/2 01:36,28 2 Míček Milan 65
3. RONALDO KING, 2 58,0 ž. Zuzana Vokálková 2 1/2 01:36,61 1 Holčák Radek 20
4. SAVAGERY, 2 58,0 ž. Martina Havelková 2 01:36,92 5 Bodlák Radim 30
5. AZZO, 2 58,0 ž. Peter Hodáň 3 1/4 01:37,38 7 Bodlák Radim 35
6. OLÉRON, 2 58,0 ž. Vendula Korečková 1 1/2 01:37,60 6 Demele Jan 65
7. RAMPÍK, 2 58,0 ž. Kateřina Hlubučková 3 01:38,11 3 Novák Antonín 65
Čas: 01:36,10, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-2 1/2-2-3 1/4-1 1/2-3

Majitel: NUTRIN, Trenér: Šimonová Jana, Chov: Šimonová J.
video

2. dostih, start 14:02
1358 Cena obchodní firmy DRÁPAL
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ČAMILLA, 4 60,0 ž. Jaromír Šafář BOJ 01:26,68 6 Hurt Tomáš 60
2. DRTINA, 6 54,5 žk. David Liška krk 01:26,72 7 Berthier Kateřina 40
3. BRONCO, 3 j 48,0 ž. Kateřina Hlubučková 1/2 01:26,83 3 Demele Jan 110
4. BETTYSUTEKI, 3 61,0 am. Michal Mikšovský 2 01:27,13 4 Poles Pavel 110
5. OUR LASS(IRE), 7 54,5 ž. Vendula Korečková hlava 01:27,16 2 Kantek Petr 50
6. BEST BET, 4 52,5 ž. Peter Hodáň 3/4 01:27,29 9 Podhányi Jan 55
7. DOBET, 4 52,0 Michal Hrouda 1 1/2 01:27,52 8 Berthier Kateřina 40
8. SANTINO, 7 54,5 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. hlava 01:27,56 5 Váňová Hana 70
9. ICE RYAN, 4 52,0 ž. Zuzana Vokálková 3/4 01:27,68 10 Vízdalová Marta 130
10. ZORAYA LUNA(GER), 7 57,5 Jiřina Andrésová hlava 01:27,70 1 Andrés Dušan 70
11. SEXY PRINCESS, 3 59,5 ž. Martina Havelková 3 1/2 01:28,35 12 Kvapilová Lenka 75
12. BANDERELLAS, 5 b 58,5 am. Jindřich Fabris 2 1/2 01:28,83 11 Mimra Zdeněk 70
Čas: 01:26,68, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-1/2-2-hlava-3/4-1 1/2-hlava-3/4-hlava-3 1/2-2 1/2

Majitel: Pepa z lesa, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: Agrolipt s.r.o.

Poplatek: tr. Vízdalová M. 200 Kč za dodatečné ohlášení použití fixace jazyka u koně č.10 ICE RYAN(DU 16/11)

video

3. dostih, start 14:32
1359 Cena Autodopravy VLČEK
Steeplechase V.kat. - 3400 m, cena, 4letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VAXERTON, 4 67,0 Radek Man JISTĚ 04:09,89 1 Junková Jana 60
2. ZATARO, 4 70,5 ž. Marcel Novák 1 1/4 04:10,10 4 Franko Jozef 60
3. POLIDAR, 4 b 71,0 ž. Martin Liška 5 04:11,70 10 Vašina Josef 65
4. SATIS OF GRACIE(FR), 4 66,0 Pavel Složil ml. 1 1/2 04:11,93 7 Popelka Stanislav 90
5. MARIKA, 4 66,0 Jan Odložil 11 04:14,50 11 Novák Antonín 90
6. SHEGERTON, 4 j 68,0 ž. Dušan Andrés kr.hlava 04:14,51 9 Popelka Stanislav 120
7. LUCK AHEAD(IRE), 4 70,5 ž. Marek Stromský 1/2 04:14,61 6 Ministr Antonín 25
8. CUSTER, 4 s 66,0 Patrick Boekhout 4 1/2 04:15,51 2 Vinklárek René 65
9. GIOVANNI, 4 67,0 Petr Tůma 5 04:16,41 5 Uhl Jiří 100
10. LIPO, 4 69,0 am. František Plšek ml. 3 3/4 04:17,04 3 Derych Vladimír 150
11. INTERNA, 4 65,0 Veronika Řezáčová 2 1/4 04:17,40 12 Řezáčová Jana 130
Z DATAN NASH, 4 71,0 ž. Pavel Kašný     8 Piruch Jozef 70
Nestartovali: AMANTIDO
Čas: 04:09,89, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-5-1 1/2-11-kr.hlava-1/2-4 1/2-5-3 3/4-2 1/4

Majitel: NUTRIN, Trenér: Šimonová Jana, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.13 AMANTIDO nestartoval pro pád na zkušebním skoku. DK prošetřila zadržení koně č.8 DATAN NASH a vysvětlení ž. Kašného P. (zranění koně v průběhu dostihu) vzala na vědomí.

video

4. dostih, start 15:22
1360 Cena firmy ZEMAKO s.r.o.
Rovina IV.kat. - 2600 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HELIOSTAT(IRE), 5 57,5 žk. David Liška JISTĚ 02:57,40 3 Syslová Lenka 35
2. SARAS(FR), 7 64,5 Lukáš Matuský krk 02:57,44 2 Holčák Radek 18
3. SACAMIRO, 4 61,0 ž. Vendula Korečková 4 1/2 02:58,33 6 Ilíková Kateřina 55
4. VIKÁRKA, 6 61,5 ž. Martina Havelková 3 3/4 02:59,10 1 Marcová Petra 70
5. LINNGRID(FR), 5 57,5 ž. Kateřina Hlubučková 3 02:59,71 5 Bodlák Radim 20
Nestartovali: CONCORD OF GRACIE(IRE), WELL RISK
Čas: 02:57,40, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-krk-4 1/2-3 3/4-3

Majitel: Antonín Šimera, Trenér: Syslová Lenka, Chov: Lawless J.

Kůň č.4 WELL RISK nestartoval pro neovladatelnost. Sankce: tr. Andrés D. výstraha za nepřipravenost koně č.4 WELL RISK do dostihu (DŘ § 411f). Sankce: DK distancuje koně č.4 WELL RISK po dobu 4 týdnů (DŘ § 431).

video

5. dostih, start 15:50
1361 Memoriál Z. Kalába - Cena firmy KOMAXIT CZ a SČADJ
Rovina IV.kat. - 1900 m, cena, 3letí a starší, dostih amatérů
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CRUEL MOLE JOE(IRE), 7 63,0 am. Soňa Bodláková LEHCE 02:02,89 5 Tůma Pavel 45
2. ARMANNO, 6 58,0 am. Ivana Machačová, MVDr. 4 02:03,50 9 Mimra Zdeněk 70
3. LEMESÍNA, 7 62,5 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. krk 02:03,54 8 Kantek Petr 30
4. FIOMI, 5 67,5 am. Jindřich Fabris 1 1/4 02:03,72 7 Kantek Petr 33
5. SPEED OF GRACIE(IRE), 9 56,0 am. Michaela Horáková, Bc. 1/2 02:03,80 6 Škrášková Alena 80
6. RUSALKA, 4 56,0 am. Tereza Bilíková 2 1/2 02:04,25 3 Podhányi Jan 100
7. MACESHKA, 5 61,0 am. Michal Mikšovský 6 02:05,56 4 Kantek Petr 40
8. REDARMOON, 7 60,0 am. Tereza Polesná 15 02:08,44 1 Franko Jozef 85
9. ČASTUŠKA, 3 53,0 am. Pavlína Kacerová 4 02:09,15 2 Berthier Kateřina 110
Čas: 02:02,89, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4-krk-1 1/4-1/2-2 1/2-6-15-4

Majitel: EvaTůmová, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Hugh Ryan

Poplatky: tr. Franko J. 200 Kč za dodatečné ohlášení použití fixace jazyka (DU 16/11) Sankce: am.Polesná T.1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č. 1 REDARMOON v průběhu dostihového dne (DŘ § 326

video

6. dostih, start 16:16
1362 Cena společnosti AGA VLACHOVICE
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 5letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TORGON(POL), 7 j 68,0 ž. Martin Liška ZADRŽENĚ 04:28,28 10 Liška Martin 40
2. DECORUS, 8 66,5 Petr Tůma 5 04:29,61 8 Syslová Lenka 90
3. RIDERI CROSS, 5 64,5 Radek Man 5 04:31,07 7 Junková Jana 50
4. GILBERT, 5 68,5 ž. Lukáš Matuský 5 04:32,39 13 Bodlák Radim 65
5. TASIMA, 9 65,0 Jan Derych hlava 04:32,41 5 Okleštěk Miloslav 50
6. CHERRIES, 5 66,0 Sertash Ferhanov 8 04:34,44 6 Žalud Radek 90
7. RESCÁTOR CHARLES, 5 68,0 Veronika Řezáčová hlava 04:34,45 12 Složil Pavel 150
8. CREOLA TIGER, 7 68,0 ž. Josef Bartoš 5 04:35,85 11 Mimra Zdeněk 70
9. PRESTIGE OF GRACIE(IRE), 5 66,0 Pavel Složil ml. daleko 04:51,92 2 Popelka Stanislav 130
Z KRISTINE(GER), 11 A 1/2 68,0 ž. Marcel Novák     4 Porebna Elwira 120
Z LA SORBONA, 5 66,5 ž. Marek Stromský     3 Marcová Petra 40
Z MARCON, 5 67,0 Jan Odložil     9 Novák Antonín 150
PN LORD JAGMIN, 8 b 70,0 Patrick Boekhout     1 Popelka Stanislav 65
Čas: 04:28,28, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-5-5-5-hlava-8-hlava-5-daleko

Majitel: AKRAZ, bezpečnostní agentura, Trenér: Liška Martin, Chov: SK Krasne

DK prošetřila: zadržení koně č.9 MARCON a vysvětlení j. Odložila J. (kolize v dostihu, kůň ztratil tempo) vzala na vědomí, zadržení koně č.3 LA SORBONA a vysvětlení ž. Stromského M. (kolize s volným koněm) vzala na vědomí, zadržení koně č.4 KRISTINE a vysvětlení ž. Nováka M. (neakceptování tempa dostihu) vzala na vědomí a pád koně č.1 LORD JAGMIN a neshledala cizí zavinění.

video

7. dostih, start 16:47
1363 Podzimní moravská míle firmy MEWOTECH CZ, s.r.o. - z fondu PODPORA 2017
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1125 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANSHOA, 4 j 54,5 žk. David Liška BOJ 01:42,28 1 Haris Ludvík 23
2. QUAFF, 7 59,0 ž. Kateřina Hlubučková 1 1/4 01:42,50 3 Bělka Martin 25
3. TULUM(FR), 12 58,5 am. Jindřich Fabris 1/2 01:42,60 5 Mimra Zdeněk 70
4. STEP STAR, 6 58,5 Michal Hrouda 3 01:43,08 6 Váňa Tomáš 45
5. YORDANA, 7 62,5 ž. Zuzana Vokálková 1 01:43,25 4 Holčák Radek 45
6. ULTIMA, 7 49,5 ž. Martina Havelková 8 01:45,30 2 Šimčík Radek 85
Nestartovali: KING`S SHILLING(USA)
Čas: 01:42,28, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1 1/4-1/2-3-1-8

Majitel: DAR, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Acton s.r.o.
video

8. dostih, start 17:15
1364 Podzimní brněnská stch - POHÁR STATUTÁRNÍHO MĚSTA BRNA
Steeplechase III.kat. - 4100 m, cena, 5letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000)
Zápisné: 1200 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HARRY SPIERS(GB), 6 68,5 Rostislav Benš BOJ 05:08,00 4 Wernerová Karolína 65
2. STEFAN, 9 70,5 ž. Lukáš Matuský 1 05:08,17 10 Holčák František 35
3. MACHIAVELLI(BEL), 7 67,5 Pavel Složil ml. 9 05:09,98 9 Poles Pavel 50
4. TRIPOLIS, 9 68,0 Jan Odložil 13 05:12,85 8 Novák Antonín 30
5. MOULA, 9 68,0 ž. Marek Stromský 2 05:13,15 1 Uhl Jiří 65
6. ANTHON, 8 70,0 ž. Josef Bartoš krk 05:13,19 2 Ministr Antonín 65
7. FINÉS, 5 66,0 Petr Tůma 2 1/2 05:13,60 11 Bodlák Radim 55
8. MÉDIUM, 9 65,5 Jan Derych 3/4 05:13,75 3 Ilíková Kateřina 120
ZN GOTSCHA, 5 63,5 Josef Borč     5 Kovář Stanislav 110
Nestartovali: BACCHUS COLLONGES(FR), WOODY
Čas: 05:08,00, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1-9-13-2-krk-2 1/2-3/4

Majitel: Dostihová stáj Zhoř, Trenér: Wernerová Karolína, Ing., Chov: Richards G.

DK prošetřila pád jezdce Borče J. z koně č.5 GOTSCHA a neshledala cizí zavinění.

video

9. dostih, start 17:50
1365 Cena BLANENSKÝCH ŽIVNOSTNÍKŮ
Rovina IV.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PRINCESS RYANA, 3 b 59,5 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 02:21,87 6 Piruch Jozef 25
2. BLACK BET(GB), 4 60,5 ž. Vendula Korečková 1 02:22,02 4 Syslová Lenka 65
3. PORTATILE, 4 51,0 Jiřina Andrésová 3 3/4 02:22,55 10 Okleštěk Miloslav 70
4. CENTORION, 6 60,0 Michal Hrouda 3/4 02:22,67 2 Vízdalová Marta 90
5. CATHY PRINCESS, 6 49,0 ž. Kateřina Hlubučková 1 1/4 02:22,87 3 Šimčík Radek 65
6. LADY`S MAN, 5 55,0 Daniel Vyhnálek 1 1/4 02:23,05 7 Kantek Petr 70
7. HEURE, 6 51,0 ž. Martina Havelková 4 02:23,74 11 Derych Vladimír 55
8. TYFONA(POL), 4 56,0 žk. Simona Laubeová 1 02:23,93 1 Ilíková Kateřina 70
9. STEALING A WIN(IRE), 3 64,5 žk. David Liška 3/4 02:24,05 5 Liška Martin 85
10. FRANCISKA, 3 53,0 ž. Zuzana Vokálková 4 02:24,73 8 Bodlák Radim 100
11. VINNE ROSE, 4 b 56,0 Adam Florian 10 02:26,56 9 Růžičková Martina 120
Čas: 02:21,87, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1-3 3/4-3/4-1 1/4-1 1/4-4-1-3/4-4-10

Majitel: MPL Racing CZ, Trenér: Piruch Jozef, Chov: Hřebčín Napajedla
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Treml František, Doc. MVDr.
Člen DK: Pokorná Leona, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pínová Markéta
Dostihový tajemník: Čapáková Jana
Rozhodčí u váhy: Kieryk Vladislav
Startér: Srnec František
Pomocný startér: Krejčí Pavel