home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 02.09.2017 - Praha
stav dráhy: 4.1 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:38
1285 EJC BALTRO HANDICAP
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000) Bonus: 45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FABRYAN, 4 b 56,5 ž. Thomas Huet JISTĚ 01:41,48 2 Váňa Tomáš 150
2. LUSK, 5 59,5 ž. Jose Luis Martínez 1/2 01:41,56 9 Horová Oliva 60
3. FINÁLE, 3 54,0 ž. Panagiotis Dimitsanis 1/2 01:41,65 7 Haris Ludvík 60
4. NAMID STAR(FR), 6 b 60,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 1/4 01:42,00 6 Růžičková Martina 100
5. ECHO RULES(IRE), 8 s 61,5 ž. Jan Rája 1 1/2 01:42,23 5 Pišl Martin 100
6. TROP, 8 61,5 ž. Antonio Fresu 3/4 01:42,38 4 Jelen Jaroslav 100
7. DUDLIK(GB), 4 s 57,5 ž. Per-Anders Graberg 2 01:42,71 3 Chaloupka Jiří 30
8. TROPICAL BOND, 6 b 56,0 ž. Jaromír Šafář 1 3/4 01:43,00 8 Jirátová Petra 140
9. STEALING A WIN(IRE), 3 58,0 ž. Jaroslav Línek hlava 01:43,04 11 Urbánek Luboš 60
10. VALMONT OHNE, 5 55,5 ž. Thierry Thulliez 5 01:44,24 10 Petrlík Allan 170
11. JESSI, 5 55,5 ž. Andreas Helfenbein 4 01:45,21 1 Záhorová Eva 70
12. COLLEGE SUCCES(FR), 6 56,0 ž. Fergus Sweeney 5 01:46,30 12 Blažková Helena 150
Čas: 01:41,48, Mezičasy: (25,35 - 25,50 - 26,39 - 24,24)
Výrok: JISTĚ-1/2-1/2-2 1/4-1 1/2-3/4-2-1 3/4-hlava-5-4-5
Maj. prémie:
10 000 Kč (FINÁLE)DAR
Bonus:
22 500 Kč(FABRYAN)Michaela-Hruboš
10 350 Kč(LUSK)Falun
6 750 Kč(FINÁLE)DAR
3 150 Kč(NAMID STAR(FR))BoKa Seniors
2 250 Kč(ECHO RULES(IRE))CK Martin Tour

Majitel: Michaela-Hruboš, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Hřebčín Napajedla
video

2. dostih, start 15:16
1286 EJC PEMAT TRADING - 81. GERSCHŮV MEMORIÁL
Rovina L - 1400 m, cena, 2letí
550.000 Kč (220000 - 121000 - 77000 - 55000 - 38500 - 22000 - 16500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 3000 + 11000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KING HEART(GER), 2 58,0 ž. Jaroslav Línek BOJ 01:28,82 10 Holčák Radek 33
2. LET FIRE(FR), 2 58,0 ž. Thierry Thulliez hlava 01:28,85 3 Šavujev Arslangirej 130
3. FINIOS, 2 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2 01:28,96 8 Haris Ludvík 55
4. RAPET(IRE), 2 57,0 ž. Thomas Huet 3/4 01:29,08 7 Luka Václav 200
5. KORFU(FR), 2 58,0 ž. Stéphane Breux 1 1/4 01:29,29 5 Tůma Pavel 100
6. PRISCILLA(FR*), 2 j 57,0 ž. Tomáš Lukášek 3/4 01:29,43 4 Török Dalibor 55
7. LOCK NESS(FR), 2 58,0 ž. Antonio Fresu 3/4 01:29,56 6 Myšková Štěpánka 300
8. AERACURA(IRE), 2 57,0 ž. Per-Anders Graberg 3 1/2 01:30,15 9 Luka Václav 150
9. FOREVER DRY(GER), 2 58,0 ž. Andreas Helfenbein 1 1/2 01:30,37 1 Váňová Pavla 200
10. LIANEL(GB), 2 58,0 ž. Jan Rája 1 01:30,54 11 Vocásková Helena 40
11. THISISTHEKEY(FR), 2 58,0 ž. Vincent Cheminaud 5 01:31,59 2 Koplík Zdeno 75
12. MOTORSPORT(FR), 2 58,0 ž. Sebastien Maillot 5 01:32,56 12 Šavujev Arslangirej 200
Čas: 01:28,82, Mezičasy: (14,71 - 23,43 - 24,70 - 25,98)
Výrok: BOJ-hlava-1/2-3/4-1 1/4-3/4-3/4-3 1/2-1 1/2-1-5-5
Maj. prémie:
20 000 Kč (FINIOS)DAR

Majitel: Monte Negro, Trenér: Holčák Radek, Chov: Gest.Westerberg
video

3. dostih, start 15:50
1287 EJC LOKOTRANS MIDDLE
Rovina L - 1800 m, cena, 3letí a starší
550.000 Kč (220000 - 121000 - 77000 - 55000 - 38500 - 22000 - 16500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 3000 + 11000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VENILLIA, 4 57,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 01:52,58 1 Růžičková Martina 20
2. IDEAL APPROACH(IRE), 5 59,0 ž. Tomáš Lukášek 3/4 01:52,72 5 Urbánek Luboš 100
3. VENTARON(FR), 6 j 59,0 ž. Thomas Huet 1 01:52,91 9 Luka Václav 35
4. DALLY HIT(IRE), 6 57,5 ž. Stéphane Breux krk 01:52,96 7 Pejšková Ivana 90
5. NOBLE CLIFFS(FR), 3 56,5 ž. Andreas Helfenbein 3 3/4 01:53,65 4 Török Dalibor 300
6. ALDZARB(IRE), 5 59,0 ž. Jaroslav Línek 1 3/4 01:53,92 8 Šavujev Arslangirej 130
7. SIR SUN(FR), 3 56,5 ž. Thierry Thulliez 4 01:54,66 10 Urbánek Luboš 80
8. TAMARIND COVE(IRE), 5 59,0 ž. Antonio Fresu 1 3/4 01:54,92 2 Váňa st. Josef 330
9. ALBE BACK(GB), 4 59,0 ž. Sebastien Maillot 2 1/2 01:55,37 3 Myšková Štěpánka 300
10. FACTS AND FIGURES(IRE), 4 59,0 ž. Panagiotis Dimitsanis 7 01:56,58 6 Urbánek Luboš 450
11. MONTJEU THIRD, 4 59,0 ž. Fergus Sweeney 2 1/2 01:57,07 11 Petrlík Allan 350
Nestartovali: ALDAR(FR)
Čas: 01:52,58, Mezičasy: (14,35 - 22,33 - 24,98 - 25,60 - 25,32)
Výrok: JISTĚ-3/4-1-krk-3 3/4-1 3/4-4-1 3/4-2 1/2-7-2 1/2

Majitel: Orling, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Orling, spol. s r. o.

Kůň č. 1 VENILIA byl vybrán k antidopingové kontrole. Kůň č. 6 FACTS AND FIGURES ztratil na startu asi 3 délky. Poplatek: tr. Török D. 200 Kč za ohlášené použití fixace jazyka u koně č.4 NOBLE CLIFFS (DU čl. 16/11)

video

4. dostih, start 16:25
1288 EJC LERAM MILLION
Rovina Gd-3 - 1400 m, cena, 3letí a starší
1.600.000 Kč (640000 - 352000 - 224000 - 160000 - 112000 - 64000 - 48000) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 8800 + 32000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ULTIMATE FIGHT(FR), 3 57,5 ž. Vincent Cheminaud JISTĚ 01:25,37 7 Koplík Zdeno 70
2. TROIZILET(FR), 3 j 57,5 ž. Thierry Thulliez 2 01:25,68 1 Luka Václav 120
3. LAGARO, 4 j 59,0 ž. Sebastien Maillot 1/2 01:25,75 5 Haris Ludvík 250
4. FATHER FROST(IRE), 5 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev hlava 01:25,79 3 Váňa st. Josef 40
5. MR RIGHT(IRE), 5 59,0 ž. Jaroslav Línek 1 1/2 01:26,03 16 Holčák František 37
6. EMPEROR AJEEZ(IRE), 7 59,0 ž. Antonio Fresu kr.hlava 01:26,04 4 Kacprzyk Maciej 300
7. MASTER OF GOLD(FR), 6 sj 59,0 ž. Per-Anders Graberg 2 1/4 01:26,39 9 Wroblewski Grzegorz 250
8. BORSAKOV(IRE), 5 59,0 ž. Jan Rája kr.hlava 01:26,40 2 Luka Václav 75
9. NINE OU FOUR(IRE), 6 j 59,0 ž. Stéphane Breux 3 1/4 01:27,01 11 Luka Václav 200
10. GOLD EVASIVE(GER), 3 j 57,5 ž. Andreas Helfenbein hlava 01:27,02 12 Török Dalibor 400
11. HELLO HOBBY(IRE), 6 59,0 ž. Panagiotis Dimitsanis hlava 01:27,05 6 Urbánek Luboš 120
12. SIGN OF THE ZODIAC(IRE), 7 j 59,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/2 01:27,35 8 Holčák František 170
13. SINBAD(FR), 6 59,0 ž. Thomas Huet 1/2 01:27,44 13 Luka Václav 75
14. ZOCK(FR), 3 57,5 ž. Jose Luis Martínez 3 3/4 01:28,12 15 Blažková Helena 130
15. BENIDICTION(IRE), 3 56,0 ž. Tomáš Lukášek 2 3/4 01:28,65 10 Haris Ludvík 200
16. HENRYTHEAEROPLANE(USA), 5 b 59,0 ž. Fergus Sweeney nos 01:28,66 14 Koplík Zdeno 450
Nestartovali: MAMADYSH(FR), RIVERTON
Čas: 01:25,37, Mezičasy: (13,49 - 23,08 - 24,23 - 24,57)
Výrok: JISTĚ-2-1/2-hlava-1 1/2-kr.hlava-2 1/4-kr.hlava-3 1/4-hlava-hlava-1 1/2-1/2-3 3/4-2 3/4-nos

Majitel: Václav Slovák, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Hebert A.

PKůň č.1 TROIZILET byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: tr. Török D. 200 Kč za ohlášené nepoužití fixace jazyka u koně č.12 GOLD EVASIVE (DU čl. 16/11), tr. Blažková H. 200 Kč za ohlášené použití lícních beránků u koně č. 15 ZOCK (DU čl.16/11) Sankce: tr. Koplík Z. á 200 Kč za chybějící zaváděcí řemínek u koní č.7 ULTIMATE FIGHT a č.14 HENRYTHEAEROPLANE (DŘ 215 b).

video

5. dostih, start 16:56
1289 CENA SPOLEČNOSTI TME SOLUTIONS
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Bonus: 40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAFRANCO, 8 s 59,0 ž. Jaromír Šafář BOJ 01:29,67 4 Seménka Zdeněk 170
2. MARIONEL(IRE), 4 61,0 ž. Tomáš Lukášek hlava 01:29,70 3 Pejšková Ivana 220
3. PERCHTA(IRE), 4 59,5 ž. Jan Rája 1/2 01:29,80 10 Vocásková Helena 22
4. DODYBUD(IRE), 8 s 57,5 Jiřina Andrésová krk 01:29,86 14 Bieliková Marta 100
5. FULMINE LUNA(FR), 3 54,0 žk. David Liška 1/2 01:29,97 12 Chaloupka Jiří 75
6. VICTORIOUS LAUGH(IRE), 4 59,0 ž. Radek Koplík hlava 01:30,00 1 Endaltsev Igor 90
7. ADAMANT ROCK(IRE), 3 59,5 ž. Vendula Korečková 1 1/2 01:30,26 7 Kabelková Hana 70
8. FUR COAT(FR), 7 57,0 Michal Hrouda 3/4 01:30,42 5 Fedorowicz Vladislav 30
9. HYACINT(GER*), 8 b 59,0 ž. Kateřina Hlubučková krk 01:30,49 9 Seménka Zdeněk 140
10. MY CHARLIE MAN(GB), 6 59,0 ž. Jan Verner 2 1/4 01:30,85 6 Syslová Lenka 130
11. CHUAN CHE, 9 j 60,5 Adam Florian 1 3/4 01:31,10 15 Bieliková Marta 170
12. POULINE, 6 59,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev hlava 01:31,13 2 Křídlová Tamara 170
13. LIA ASHAMAL, 5 j 57,5 ž. Martina Havelková 2 01:31,46 11 Jelínková Petra 250
14. NICOLE MEGAN(IRE), 4 55,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 3 1/2 01:32,07 8 Šatra Tomáš 250
15. MARIANKA, 3 56,0 Beysim Ferhanov 16 01:35,40 13 Zobal František 270
Čas: 01:29,67, Mezičasy: (14,93 - 24,27 - 24,76 - 25,71)
Výrok: BOJ-hlava-1/2-krk-1/2-hlava-1 1/2-3/4-krk-2 1/4-1 3/4-hlava-2-3 1/2-16
Bonus:
20 000 Kč(LAFRANCO)Team
9 200 Kč(MARIONEL(IRE))Marek Šimák
6 000 Kč(PERCHTA(IRE))3 hearts
2 800 Kč(DODYBUD(IRE))FVE – Relay JK Levín
2 000 Kč(FULMINE LUNA(FR))Joly

Majitel: Team, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Halík M.
video

6. dostih, start 17:33
1290 CENA SPOLEČNOSTI APELLA
Rovina III.kat. - 3200 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000) Bonus: 45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SNEZENKA(IRE), 5 54,0 žk. David Liška JISTĚ 03:38,20 7 Luka Václav 100
2. AMADEON(IRE), 5 60,5 ž. Jan Rája 1 1/4 03:38,40 6 Vocásková Helena 23
3. WILLIANN, 4 60,5 Michal Hrouda 4 03:39,20 9 Germič Karel 60
4. KOPRETINA, 5 60,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/2 03:39,46 4 Váňa Tomáš 35
5. BELA BONITA, 3 54,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 03:39,63 3 Kvapilová Lenka 65
6. HELIOSTAT(IRE), 5 60,5 ž. Jan Verner 8 03:41,45 8 Syslová Lenka 200
7. WANIKORO, 4 60,0 ž. Martina Havelková 2 03:41,76 5 Horová Oliva 170
8. HAYLEY, 5 59,5 ž. Tomáš Lukášek 3 1/2 03:42,52 1 Záhorová Eva 60
9. ARDUA, 7 58,5 ž. Jiří Chaloupka 5 03:43,61 2 Míček Milan 400
Čas: 03:38,20, Mezičasy: (27,47 - 27,93 - 29,47 - 28,19 - 28,67 - 26,10 - 25,99 - 24,38)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-4-1 1/2-1-8-2-3 1/2-5
Maj. prémie:
10 000 Kč (BELA BONITA)Gold & Turf
Bonus:
22 500 Kč(SNEZENKA(IRE))Farrlog
10 350 Kč(AMADEON(IRE))Stanislav Chudáček
6 750 Kč(WILLIANN)HARMONY
3 150 Kč(KOPRETINA)Marpet HK Trans s.r.o.
2 250 Kč(BELA BONITA)Gold & Turf

Majitel: Farrlog, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: McGlynn P.

j. Hrouda M. absolvoval 200 m dostihu bez pravého třmenu.

video

7. dostih, start 18:06
1291 EJC CENA SPOLEČNOSTI HORSERACING
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Bonus: 40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAST OPERA SONG(FR), 4 60,5 ž. Panagiotis Dimitsanis JISTĚ 01:57,85 5 Blažek Svatoslav 40
2. CANDLE IN THE WIND, 5 57,5 ž. Andreas Helfenbein 2 01:58,21 9 Voršilková Helena 90
3. MARKOS, 3 56,5 ž. Tomáš Lukášek 3 01:58,75 12 Zobal František 90
4. ALFA WOLF(IRE), 6 59,0 ž. Fergus Sweeney 3/4 01:58,89 8 Luka Václav 65
5. ONDREÁŠ, 4 60,5 ž. Jaroslav Línek 1/2 01:58,98 10 Pejšková Ivana 150
6. ĎÁBEL, 3 54,5 ž. Antonio Fresu 1/2 01:59,08 2 Kabelková Hana 170
7. NOMBEKO(FR), 3 56,5 ž. Sebastien Maillot 1 1/2 01:59,33 4 Chaloupka Jiří 75
8. STREET SINGER(GB), 3 54,5 ž. Thierry Thulliez 1 1/4 01:59,52 14 Koplík Zdeno 120
9. CAVIAR SILVER, 3 54,5 ž. Jose Luis Martínez 3/4 01:59,66 11 Jirátová Petra 170
10. WELLGETTA, 4 b 57,5 ž. Jaromír Šafář 3 02:00,23 1 Horáková Lenka 140
11. FROZEN BOSON(IRE), 4 j 59,0 ž. Jan Rája 1 1/2 02:00,47 7 Blažková Helena 70
12. MIKROP DEAR, 4 60,5 ž. Per-Anders Graberg 2 1/2 02:00,97 15 Demele Jan 130
13. AIGER, 4 s 59,0 ž. Vincent Cheminaud daleko 02:06,10 6 Hála Libor 130
14. BICOLLORA, 4 57,5 ž. Thomas Huet daleko 02:12,14 3 Olehla Čestmír 90
Nestartovali: SURIKATA
Čas: 01:57,85, Mezičasy: (15,32 - 26,10 - 26,24 - 25,53 - 24,66)
Výrok: JISTĚ-2-3-3/4-1/2-1/2-1 1/2-1 1/4-3/4-3-1 1/2-2 1/2-daleko-daleko
Bonus:
20 000 Kč(LAST OPERA SONG(FR))Autodoprava Blažek s.r.o.
9 200 Kč(CANDLE IN THE WIND)Stáj Mirkov - Florian
6 000 Kč(MARKOS)DS Malá Morávka
2 800 Kč(ALFA WOLF(IRE))Luka racing syndicate
2 000 Kč(ONDREÁŠ)DS Ondra, Matyáš+Flash

Majitel: Autodoprava Blažek s.r.o., Trenér: Blažek Svatoslav, Chov: Lesur M.,Bollart X.,De Silans M.

DK prošetřila výkon koně č. 3 BICOLLORA v dostihu. Po vyjádření startéra a jezdce (možné zranění koně ve startovacích boxech)vzala na vědomí.

video

8. dostih, start 18:59
1292 EJC TRADE FIDES LONG - 39. VC ČESKÉHO TURFU
Rovina L - 2400 m, cena, 3letí a starší
550.000 Kč (220000 - 121000 - 77000 - 55000 - 38500 - 22000 - 16500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 3000 + 11000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ESKERKHAN(IRE), 5 59,0 ž. Stéphane Breux JISTĚ 02:35,38 5 Šavujev Arslangirej 300
2. AUTOR(IRE), 7 59,0 ž. Tomáš Lukášek 1 1/4 02:35,55 8 Myšková Štěpánka 170
3. FELIX(FR), 3 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev nos 02:35,56 1 Török Dalibor 40
4. INTISARI(IRE), 5 59,0 ž. Jaroslav Línek 2 3/4 02:36,04 9 Holčák Radek 16
5. ALWAYS ON SUNDAY(FR), 7 59,0 ž. Vincent Cheminaud 2 1/4 02:36,40 6 Holčák Radek 55
6. NAGANO GOLD(GB), 3 j 55,0 ž. Sebastien Maillot krk 02:36,48 10 Luka Václav 150
7. FERNANDO, 7 59,0 ž. Jan Rája kr.hlava 02:36,49 3 Haris Ludvík 220
8. BONYS, 4 59,0 ž. Thierry Thulliez 3 1/2 02:37,10 2 Haris Ludvík 150
9. RAVIELLA, 4 57,5 ž. Fergus Sweeney 2 3/4 02:37,63 4 Záhorová Eva 350
10. KERABUSH(IRE), 3 55,0 ž. Panagiotis Dimitsanis 1 1/4 02:37,84 7 Nieslanik Miroslav 300
Čas: 02:35,38, Mezičasy: (26,56 - 25,27 - 25,86 - 26,36 - 25,80 - 25,53)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-nos-2 3/4-2 1/4-krk-kr.hlava-3 1/2-2 3/4-1 1/4

Majitel: Valentin Bukhtoyarov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Dorrian J.

Kůň č.5 ESKERKHAN byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

9. dostih, start 19:11
1293 EJC CENA SPOLEČNOSTI URC SYSTEMS
Rovina IV.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Bonus: 40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SISI POP, 3 55,0 ž. Thomas Huet LEHCE 02:40,35 3 Luka Václav 75
2. ALLEGRO, 7 59,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/4 02:40,72 13 Jelínková Petra 130
3. LORD BECCARI, 7 59,0 ž. Tomáš Lukášek 1/2 02:40,80 9 Horová Oliva 80
4. SICILI POP, 3 54,5 ž. Andreas Helfenbein 1 3/4 02:41,08 7 Vocásková Helena 30
5. NIKTIGER, 3 53,5 ž. Sebastien Maillot 1 3/4 02:41,36 5 Kovačík František 200
6. DIVOKÁ TYGŘICE, 3 53,5 ž. Panagiotis Dimitsanis 1/2 02:41,47 8 Kabelková Hana 130
7. MIZURI, 4 59,0 ž. Jose Luis Martínez krk 02:41,52 6 Zobal František 65
8. LA SANTIAGA(GER), 3 b 53,5 ž. Vincent Cheminaud 3 1/4 02:42,18 11 Hlavatý Pavel 65
9. ČMELÁK, 3 55,0 ž. Fergus Sweeney 1 02:42,35 12 Zobal František 140
10. BLACK BET(GB), 4 58,5 ž. Per-Anders Graberg 1 1/2 02:42,63 2 Syslová Lenka 100
11. POLYANTE(GER), 6 j 58,5 ž. Antonio Fresu 1 1/4 02:42,87 14 Fedorowicz Vladislav 150
12. LUCIFER, 4 s 59,0 ž. Jan Rája 5 02:44,03 1 Haris Ludvík 130
13. MISS MAMOOL(GER), 3 j 54,5 ž. Stéphane Breux kr.hlava 02:44,04 4 Neuberg Filip 70
14. LETEGERTO, 4 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 1/2 02:44,57 10 Demele Jan 170
Čas: 02:40,35, Mezičasy: (27,67 - 27,28 - 27,09 - 26,89 - 25,69 - 25,73)
Výrok: LEHCE-2 1/4-1/2-1 3/4-1 3/4-1/2-krk-3 1/4-1-1 1/2-1 1/4-5-kr.hlava-2 1/2
Bonus:
20 000 Kč(SISI POP)Vesiba
9 200 Kč(ALLEGRO)DS Ondra, Matyáš+Flash
6 000 Kč(LORD BECCARI)Falun
2 800 Kč(SICILI POP)Zeas Staré Hradiště
2 000 Kč(NIKTIGER)Václav Říha

Majitel: Vesiba, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Vocásek F.

Sankce: jezdec Huet Thomas 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316), jezdec Cheminaud Vincent 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 kg na koni č.11 LA SANTIAGA v průběhu dostihového dne (DŘ § 326)

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Dvořák Karel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Knapíková Tereza