home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 06.08.2017 - Karlovy Vary
stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 14:32
1240 Cena společnosti BBAG
Rovina III.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
70.000 Kč (35000 - 16100 - 10500 - 4900 - 3500)
Zápisné: 1000 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LINNGAR(FR), 5 61,5 ž. Jan Rája V. LEHCE 02:07,76 2 Vocásková Helena 16
2. BORN TO RUN(GER), 6 s 56,5 ž. Jaromír Šafář 6 02:08,67 3 Hlavatý Pavel 60
3. LOOP LOVE(GB), 5 57,5 ž. Petr Foret 3 3/4 02:09,20 5 Urbánek Luboš 110
4. GALIS, 4 j 58,0 žk. David Liška 2 1/2 02:09,56 4 Haris Ludvík 35
5. ZAFFER(FR), 4 56,5 ž. Vendula Korečková 2 02:09,85 1 Urbánek Luboš 78
6. A DEE JOE(FR), 7 55,5 am. Soňa Bodláková krk 02:09,90 6 Urbánek Luboš 110
7. STREET SINGER(GB), 3 52,5 ž. Jan Verner kr.hlava 02:09,91 7 Koplík Zdeno 150
Čas: 02:07,76, Mezičasy: (25,74 - 26,80 - 25,63 - 25,02 - 24,57)
Výrok: VELMI LEHCE-6-3 3/4-2 1/2-2-krk-kr.hlava

Majitel: Zeas Staré Hradiště, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Plersch Breeding SARL

Kůň č.4 GALIS ztratil na startu cca 3 délky.

video

2. dostih, start 15:02
1241 Memoriál Jiřího Chaloupky s podporou VALLIANT GROUP CZECH s.r.o a Ing. Václava Chaloupky - dostih FEGGENTRI žen
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší, dostih amatérů
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EXCHANGE(GB), 9 59,0 am. Celine Weber LEHCE 01:41,14 1 Popelka Stanislav 70
2. DODYBUD(IRE), 8 s 64,0 am. Sara Vermeersch 2 1/2 01:41,56 9 Bieliková Marta 85
3. MARY YEATS(IRE), 6 62,5 am. Nora Hagelund Holm krk 01:41,62 2 Vocásková Helena 25
4. RABBIT MAKFI(GB), 4 s 61,5 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. krk 01:41,65 8 Juránek Petr 40
5. IWNIANKA(POL), 5 57,5 am. Larissa Biess 4 1/2 01:42,44 5 Nieslanik Miroslav 20
6. YONAS ART(IRE), 6 61,5 am. Elin Rödjare 6 01:43,68 4 Kantek Petr 200
7. ARTORIUS, 3 53,5 am. Soňa Bodláková 2 1/4 01:44,01 6 Pišl Martin 200
8. FIOMI, 5 65,0 am. Petra Hrubá 4 01:44,57 7 Kantek Petr 80
Nestartovali: CALIOPE
Čas: 01:41,14, Mezičasy: (27,15 - 25,12 - 24,07 - 24,80)
Výrok: LEHCE-2 1/2-krk-krk-4 1/2-6-2 1/4-4

Majitel: Stajňa Corinne ČR, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Southill Stud

Sankce: am. Weber Celine 500 Kč za křižování koně č.8 RABBIT MAKFI koněm č.1 EXCHANGE v cílové rovině (DŘ § 364c)

video

3. dostih, start 15:32
1242 Cena společnosti Vladimír MAREK s.r.o
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IMAN(POL), 3 50,5 Jiřina Andrésová JISTĚ 01:39,95 7 Andrés Dušan 60
2. TROPICAL BOND, 6 b 61,0 ž. Petr Foret 2 1/2 01:40,26 2 Jirátová Petra 78
3. FUR COAT(FR), 7 51,5 žk. Lucie Fialová 3/4 01:40,41 3 Fedorowicz Vladislav 130
4. ALFA WOLF(IRE), 6 53,0 žk. David Liška 3/4 01:40,55 5 Luka Václav 100
5. ADAMANT ROCK(IRE), 3 57,5 ž. Vendula Korečková hlava 01:40,58 4 Kabelková Hana 20
6. MONTE CHRISTO, 5 57,5 Michal Hrouda hlava 01:40,60 9 Bieliková Marta 78
7. KATCHABA(USA), 8 60,5 ž. Michal Mach krk 01:40,64 1 Březina Ladislav 60
8. SURIKATA, 4 58,0 ž. Milan Zatloukal 1/2 01:40,74 6 Růžičková Martina 78
9. LIA ASHAMAL, 5 j 54,0 ž. Jan Verner 14 01:43,85 8 Jelínková Petra 130
Čas: 01:39,95, Mezičasy: (25,61 - 24,95 - 25,28 - 24,11)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-3/4-3/4-hlava-hlava-krk-1/2-14

Majitel: Quartis-Zámecký Vrch, Trenér: Andrés Dušan, Chov: SK Moszna

Sankce: ž. Foret P. 1000 Kč za křižování koně č.1 KATCHABA koněm č.2 TROPICAL BOND v cílové rovině (DŘ § 364c)

video

4. dostih, start 16:04
1243 9. Velká cena BBAG
Rovina I.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
140.000 Kč (70000 - 32200 - 21000 - 9800 - 7000)
Zápisné: 1900 + 3700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DUKE OF DARHORSE(IRE), 3 j 57,5 ž. Martin Laube LEHCE 01:38,64 1 Haris Ludvík 50
2. HELLO HOBBY(IRE), 6 60,5 ž. Petr Foret 4 1/2 01:39,51 2 Urbánek Luboš 25
3. FANTASTICADVENTURE(GER), 4 j 59,0 ž. Jiří Chaloupka hlava 01:39,53 5 Urbánek Luboš 50
3. KOBI(GER), 7 59,0 ž. Jaromír Šafář současně 01:39,53 4 Hulínský Václav 25
Nestartovali: GUILLOTINE SHAVE(IRE)
Čas: 01:38,64, Mezičasy: (25,35 - 23,65 - 24,73 - 24,91)
Výrok: LEHCE-4 1/2-hlava-současně

Majitel: DAR, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Ballynob Farm Ltd.
video

5. dostih, start 16:32
1244 Cena Města Karlovy Vary - Memoriál Josefa Dolejšího
Rovina I.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1800 + 3600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VENILLIA, 4 57,0 ž. Milan Zatloukal LEHCE 02:04,01 5 Růžičková Martina 23
2. ALDAR(FR), 5 59,5 ž. Jaromír Šafář 5 02:04,70 7 Šavujev Arslangirej 22
3. ALDZARB(IRE), 5 59,5 ž. Radek Koplík 2 02:05,00 2 Šavujev Arslangirej 78
4. SIR SUN(FR), 3 55,5 ž. Petr Foret 3 02:05,55 1 Urbánek Luboš 40
5. TAMARIND COVE(IRE), 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka hlava 02:05,58 6 Váňa st. Josef 100
6. UNIQUE PILOT(GB), 3 55,5 ž. Jose Luis Silverio 8 02:07,94 3 Hanáček Jaroslav 170
Nestartovali: APPROCAILLIS(IRE)
Čas: 02:04,01, Mezičasy: (26,51 - 23,12 - 25,36 - 25,06 - 23,96)
Výrok: LEHCE-5-2-3-hlava-8

Majitel: Orling, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Orling, spol. s r. o.
video

6. dostih, start 17:04
1245 Cena holdingu MAENTIVA
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MISS MAMOOL(GER), 3 j 53,0 ž. Jan Verner BOJ 02:40,46 3 Neuberg Filip 100
2. SISI POP, 3 s 53,0 žk. David Liška 1/2 02:40,54 10 Luka Václav 70
3. LA SANTIAGA(GER), 3 b 55,5 ž. Petr Foret 1/2 02:40,62 5 Hlavatý Pavel 50
4. ELLA(FR), 5 57,0 ž. Martina Havelková 5 02:41,37 12 Drlík Jaroslav 60
5. DIVOKÁ TYGŘICE, 3 56,5 ž. Vendula Korečková krk 02:41,41 6 Kabelková Hana 78
6. HONEY BUNNY, 11 49,5 žk. Simona Laubeová krk 02:41,44 2 Pejšková Ivana 150
7. VOSSOLIE, 4 53,5 Jiřina Andrésová 1 02:41,57 11 Andrés Dušan 20
8. VEGAS LAS, 5 55,0 ž. Martin Laube 2 1/4 02:41,88 7 Pejšková Ivana 80
9. DELFÍN, 4 52,0 Michal Hrouda 1 02:42,04 9 Mourek František 160
10. ATLETHICA, 7 52,0 am. Helena Březinová 7 02:43,13 4 Březina Ladislav 200
11. WIMBLEDON, 4 53,0 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 1 02:43,33 1 Stašková Eva 50
Nestartovali: LUCIFER
Čas: 02:40,46, Mezičasy: (29,28 - 27,97 - 26,81 - 26,28 - 24,68 - 25,44)
Výrok: BOJ-1/2-1/2-5-krk-krk-1-2 1/4-1-7-1

Majitel: Flash - Neuberg, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Bischoff W.

Sankce: am Březinová H. 200 Kč za zbytečné použití bičíku (DŘ § 316).

video

7. dostih, start 17:31
1246 Cena společnosti TENZA
Steeplechase III.kat. - 3500 m, cena, 4letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AZTEK, 6 b 71,5 ž. Jiří Kousek TUHÝ BOJ 04:11,12 4 Váňa Tomáš 17
2. LAD IN, 5 68,0 am. Michal Mikšovský hlava 04:11,14 1 Kabelková Hana 30
3. HOLIN ONE, 8 68,5 ž. Marcel Novák 4 1/2 04:12,07 3 Jirátová Petra 60
4. VENI VIDI VICI, 8 70,5 ž. Dušan Andrés 1 1/2 04:12,34 6 Žalud Radek 45
5. NORVÍNO, 5 A 1/2b 66,0 Pavel Složil ml. daleko 04:19,99 5 Popelka Stanislav 140
Nestartovali: GIBB`S BEACH(IRE)
Čas: 04:11,12, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-4 1/2-1 1/2-daleko

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Vocásek F.
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Dvořák Karel, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav