home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 15.07.2017 - Mimoň
stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 13:32
1208 Cena města Mimoně
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. POLYANTE(GER), 6 53,0 žk. Lucie Fialová JISTĚ 01:55,05 6 Fedorowicz Vladislav 78
2. MACESHKA, 5 54,5 Michal Hrouda 3/4 01:55,17 3 Kantek Petr 40
3. GOLDY, 10 62,5 Josef Borč 1 1/4 01:55,37 2 Křídlová Tamara 23
4. HEURE, 6 56,0 ž. Martina Havelková 2 1/2 01:55,80 7 Derych Vladimír 35
5. ZLOMEK, 4 55,0 ž. Martin Laube 2 1/4 01:56,20 5 Michal Jiří 50
6. LIMITED EDITION, 3 s 54,0 ž. Vendula Korečková 1/2 01:56,28 1 Zobal František 70
7. RIGHT, 11 50,0 žk. Simona Laubeová 10 01:58,20 4 Knauer Martin 100
Čas: 01:55,05, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3/4-1 1/4-2 1/2-2 1/4-1/2-10

Majitel: Swiss Fans-Fedorowicz, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Gest.Lindenhof
video

2. dostih, start 14:00
1209 Cena hotelu VALAŠKA
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PRAGMACE, 3 55,0 ž. Vendula Korečková BOJ 01:56,14 2 Votava Jaroslav 45
2. LIMONADE(SWI), 6 55,0 ž. Martin Laube 1/2 01:56,25 3 Blažková Helena 19
3. MONTEPUCINI(FR), 7 59,0 am. Alexandra Slámová, Bc.Dis. 1 1/4 01:56,42 4 Křídlová Tamara 40
4. CALABRIE, 12 51,0 Michal Hrouda 2 1/2 01:56,78 5 Kantek Petr 130
5. I LOVE BUGABOO, 4 54,0 ž. Martina Havelková krk 01:56,81 1 Bieliková Marta 78
6. ANIS SCORPIO, 4 54,0 Pavlína Vanžurová 2 1/2 01:57,18 6 Vocásková Helena 30
Čas: 01:56,14, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-1 1/4-2 1/2-krk-2 1/2

Majitel: J+J Votava, Trenér: Votava Jaroslav, Chov: Pšurný Josef
video

3. dostih, start 14:32
1210 Cena firmy MPL STAVEBNINY
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BULPIT, 4 sj 62,5 ž. Martin Laube JISTĚ 01:25,03 5 Haris Ludvík 20
2. PERCHTA(IRE), 4 59,0 Radek Man 2 3/4 01:25,48 6 Vocásková Helena 35
3. TANITSCHKA(GER), 6 59,0 Martin Laštovička 1/2 01:25,55 2 Chaloupka Václav 55
4. POULINE, 6 b 61,0 ž. Vendula Korečková 1/2 01:25,65 3 Křídlová Tamara 50
5. CHUAN CHE, 9 j 63,0 Michal Hrouda 5 01:26,72 1 Bieliková Marta 70
6. MARIANKA, 3 51,0 žk. Simona Laubeová 6 01:27,80 8 Zobal František 78
7. LEMESÍNA, 7 61,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:27,85 4 Kantek Petr 150
8. SÉRIE, 5 59,0 Thomas Boyer 2 01:28,14 7 Vinklárek Vladimír 130
Čas: 01:25,03, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 3/4-1/2-1/2-5-6-1/2-2

Majitel: DAR, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Acton s.r.o.

Kůň č1 CHUAN CHE ztratil na startu cca 5 délek. Sankce: ž. Laube M. 1000 Kč za křižování koně č.2 TANITSCHKA koněm č.5 BULPIT v průběhu dostihu (DŘ § 364c) a 200 Kč za nekázeň u startu (DŘ § 357).

video

4. dostih, start 15:01
1211 Handicap Jockey Clubu ČR
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LADY`S MAN, 5 55,0 ž. Martina Havelková LEHCE 02:04,61 1 Kantek Petr 60
2. FURANO(GB), 5 b 51,0 Michal Hrouda 2 1/4 02:04,97 3 Bieliková Marta 120
3. FINÁLE, 3 59,0 ž. Martin Laube 3 02:05,56 9 Haris Ludvík 23
4. ARCHIPENKA(GB), 3 59,0 Radek Man 2 02:05,86 4 Vocásková Helena 40
5. SPARROW, 6 59,0 Martin Laštovička 1/2 02:05,94 6 Seménka Zdeněk 150
6. COLD AS ICE(POL), 6 58,5 ž. Vendula Korečková 1 1/4 02:06,14 7 Křídlová Tamara 40
7. ONDREÁŠ, 4 50,0 žk. Simona Laubeová 3/4 02:06,28 2 Pejšková Ivana 78
8. VINNE ROSE, 4 59,0 Thomas Boyer 1/2 02:06,36 5 Růžičková Martina 150
S ESCAPE TO HEAVEN, 12 52,0 žk. Lucie Fialová     8 Knauer Martin 80
Čas: 02:04,61, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-2 1/4-3-2-1/2-1 1/4-3/4-1/2

Majitel: Bellicus racing, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: GM Electronic s.r.o

Sankce: tr. Knauer M. výstraha za nepřipravenost koně č.8 ESCAPE TO HEAVEN do dostihu (DŘ § 411f)

video

5. dostih, start 15:30
1212 Cena firmy MAESTOSO Luna
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 0 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROONY, 8 s 58,5 Michal Hrouda TUHÝ BOJ 02:39,76 1 Bieliková Marta 27
2. ALLANIS(GB), 9 57,5 ž. Vendula Korečková kr.hlava 02:39,77 2 Zobal František 32
3. TYFONA(POL), 4 50,0 žk. Simona Laubeová 3 1/2 02:40,30 6 Ilíková Kateřina 78
4. KADMEN, 5 60,0 ž. Martina Havelková 2 1/4 02:40,60 3 Růžičková Martina 25
5. FROZEN BOSON(IRE), 4 j 59,0 Radek Man 2 02:40,85 5 Blažková Helena 65
Nestartovali: QUEST ROYAL(SRB)
Čas: 02:39,76, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-3 1/2-2 1/4-2

Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Bieliková Marta, Chov: BUC-Film Bouček J.

Kůň č.6 TYFONA ztratil na startu cca 7 délek.

video

6. dostih, start 16:00
1213 Cena firmy ROKO
Steeplechase V.kat. - 3600 m, handicap, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RAPPER`S MUSIC, 7 s 67,5 Jan Odložil V. LEHCE 05:16,96 8 Novák Antonín 50
2. TRIVERO(USA), 11 65,0 Radek Man 3 05:17,50 7 Neuberg Filip 60
3. FASCINATING HILL, 6 b 66,0 Pavel Složil ml. 2 1/4 05:17,82 2 Horáková Lenka 78
4. VESPERAA, 4 60,0 ž. Thomas Boyer hlava 05:17,85 6 Růžičková Martina 100
5. DOBBY, 9 72,0 ž. Martin Liška 3 1/2 05:18,44 5 Mottl Ivan 35
6. TE AROHA, 6 67,0 ž. Josef Bartoš 7 05:19,67 3 Baštová Pavlína 70
SN TANEČNICE LÚČNICE, 4 j 67,0 ž. Marcel Novák     4 Kvapilová Lenka 18
Nestartovali: ZACHARY
Čas: 05:16,96, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-3-2 1/4-hlava-3 1/2-7

Majitel: DS Malá Morávka, Trenér: Novák Antonín, Chov: Kopec L.,Ing.
video

7. dostih, start 16:31
1214 Cena Libereckého kraje
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MACHIAVELLI(BEL), 7 69,0 Pavel Složil ml. JISTĚ 05:07,31 1 Blecha Jan 40
2. ELEGANT DEVIL(GER), 13 75,0 ž. Martin Liška 4 05:07,96 6 Křídlová Tamara 24
3. JUSTICIUS, 5 70,0 ž. Marcel Novák 2 1/2 05:08,43 7 Vinklárek Vladimír 78
4. CREOLA TIGER, 7 68,0 Jan Derych kr.hlava 05:08,44 8 Mimra Zdeněk 50
5. SCARE CROW, 5 70,0 ž. Josef Bartoš 3 05:08,97 5 Baštová Pavlína 100
6. MARCON, 5 68,0 Jan Odložil 18 05:13,73 4 Novák Antonín 60
Z CAPITAN PLAN, 5 67,5 Josef Borč     2 Derych Vladimír 270
D MÉDIUM, 9 71,0 ž. Thomas Boyer     3 Ilíková Kateřina 60
Čas: 05:07,31, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-4-2 1/2-kr.hlava-3-18

Majitel: Denom plus, Trenér: Blecha Jan, Chov: Reyniers E.

Kůň č.3 MÉDIUM byl diskvalifikován pro nedodržení kurzu dostihu - neobjetí točného praporku (DŘ § 364c).

video

8. dostih, start 17:02
1215 Cena firmy KM PRONA
Proutky V.kat. - 3100 m, cena, 4letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SEGRETON, 4 67,0 Martin Laštovička V. LEHCE 03:39,57 3 Chaloupka Václav 40
2. TESSTINO(POL), 4 65,5 Radek Man 8 03:40,98 5 Sůrová Pavlína 20
3. BIGI(IRE), 4 66,0 Pavel Složil ml. 4 03:41,59 1 Vinklárek René 40
4. INTERNA, 4 65,0 Veronika Řezáčová 3 1/4 03:42,15 2 Řezáčová Jana 25
Nestartovali: STEPIDA
Čas: 03:39,57, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-8-4-3 1/4

Majitel: Stáj Sokrates, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

Kůn č.4 STEPIDA nestartoval pro zdravotní problémy před startem.

video

9. dostih, start 17:31
1216 Cena společnosti OMA CZ a.s.
Proutky V.kat. - 2800 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MANSUR, 3 s 71,5 ž. Marcel Novák BOJ 03:31,08 2 Kvapilová Lenka 12
2. SWAN DANCER, 3 j 63,5 Radek Man 2 03:31,35 4 Sůrová Pavlína 78
3. RŮŽA Z POHOŘÍ, 3 j 66,0 ž. Thomas Boyer 11 03:33,87 6 Růžičková Martina 50
4. CHARMING GIRL, 3 66,0 Jan Odložil daleko 03:51,15 5 Novák Antonín 78
Nestartovali: CHRISALA, SEXY PRINCESS
Čas: 03:31,08, Mezičasy:
Výrok: BOJ-2-11-daleko

Majitel: Pecka-Horse, Trenér: Kvapilová Lenka, Chov: Hřebčín Napajedla
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Dvořák Karel, Ing.
Člen DK: Pokorná Leona, Ing.
Rozhodčí u cíle: Hájková Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Čech Milan
Rozhodčí u váhy: Janecká Monika
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Vávrová Renata