home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 09.06.2017 - Praha
stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 11:10
1146 CENA WWW.JOCKEYCUP.CZ
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUCIAN(GER*), 4 57,0 žk. Lucie Fialová JISTĚ 02:34,51 4 Mourek František 140
2. WHITE GHOST, 6 63,5 ž. Václav Janáček 2 02:34,77 8 Kantek Petr 80
3. EOWYN, 4 56,0 ž. Kateřina Hlubučková 1/2 02:34,84 7 Menclová Aneta 33
4. MARKER SUN, 8 56,0 Jiřina Andrésová krk 02:34,88 9 Pišl Martin 85
5. CALIOPE, 4 b 51,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 3/4 02:35,17 1 Slavíček Josef 70
6. ONDREÁŠ, 4 55,0 ž. Martin Laube 1/2 02:35,28 11 Pejšková Ivana 90
7. NEGBEN, 3 58,5 ž. Tomáš Lukášek 1 02:35,43 2 Blažková Helena 30
8. SACAMIRO, 4 58,5 ž. Vendula Korečková hlava 02:35,45 12 Ilíková Kateřina 150
9. HEURE, 6 51,5 ž. Martina Havelková krk 02:35,50 6 Derych Vladimír 75
10. PORTATILE, 4 56,5 ž. Michal Mach 3 3/4 02:36,16 10 Okleštěk Miloslav 160
11. GIOMÁR, 3 56,0 ž. Jaromír Šafář daleko 02:44,63 5 Bodlák Radim 110
Nestartovali: EVŽEN(GB)
Čas: 02:34,51, Mezičasy: (26,60 - 25,80 - 27,19 - 26,66 - 25,48 - 22,78)
Výrok: JISTĚ-2-1/2-krk-1 3/4-1/2-1-hlava-krk-3 3/4-daleko

Majitel: SŠ dostihového sportu, Trenér: Mourek František, Chov: Trávníček Jiří, Ing.

Poplatek: stáj DS Jabloňová alej 1500 Kč za osvobození od zkušební cvalu a vedení ke startu koně č.5 GIOMÁR (DU 16/5). DK prošetřila výkon koně č.5 GIOMÁR v dostihu, vyslechla ž. Šafáře J. a jeho vysvětlení (podezření na zranění koně) vzala na vědomí

video

2. dostih, start 11:40
1147 14. ČERVNOVÝ POHÁR
Rovina II.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1000 + 3000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DALLY HIT(IRE), 6 59,0 ž. Jiří Palík BOJ 01:49,92 1 Pejšková Ivana 14
2. MASTER OF GOLD(FR), 6 sj 59,5 ž. Václav Janáček 1/2 01:49,98 4 Wroblewski Grzegorz 45
3. APPROCAILLIS(IRE), 4 j 58,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:50,05 2 Endaltsev Igor 250
4. MONTJEU THIRD, 4 60,5 ž. Michal Mach 5 01:50,99 3 Juránek Petr 150
5. INDIAN LASS(IRE), 7 56,5 ž. Jan Verner 1 1/4 01:51,20 7 Jelen Jaroslav 150
6. MALQ(FR), 10 58,0 Radek Man 4 1/2 01:52,16 5 Sůrová Pavlína 300
7. BAHAMA PA PA(FR), 4 58,0 ž. Jaromír Šafář 5 01:53,15 6 Šavujev Arslangirej 250
Čas: 01:49,92, Mezičasy: (15,03 - 23,07 - 24,57 - 24,32 - 22,93)
Výrok: BOJ-1/2-1/2-5-1 1/4-4 1/2-5

Majitel: Hippolit Star - Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Naughton R.J.

Poplatek: tr. Šavujev A. 200 Kč za ohlášené použití stínidel u koně č.6 BAHAMA PA PA (DU 16/11). Sankce: tr. Endaltsev I. 200 Kč za nesprávné nasedlání koně č.2 APPROCAILLIS, které částečně zakrývalo dečku s číslem (DŘ § 306). Kůň č.4 MASTER OF GOLD byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

3. dostih, start 12:12
1148 CENA WWW.BLACKTYPEPEDIGREE.CZ
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SILVER PRINCE(FR), 3 59,0 ž. Jan Rája BOJ 01:54,54 8 Tůma Pavel 27
2. STEALING A WIN(IRE), 3 b 56,5 ž. Jiří Palík 1/2 01:54,63 5 Urbánek Luboš 55
3. KISSI STURM, 3 60,0 ž. Jakub Pavlíček 2 1/4 01:54,93 14 Míček Milan 85
4. BELA BONITA, 3 57,5 ž. Tomáš Lukášek krk 01:54,98 11 Haris Ludvík 27
5. SOCIETY SOLVENT, 3 58,5 ž. Kateřina Hlubučková 2 1/4 01:55,32 12 Olehla Čestmír 90
6. SISI POP, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4 01:55,56 10 Chaloupka Václav 200
7. KOKIN, 3 57,0 ž. Vendula Korečková 3/4 01:55,69 3 Váňa Tomáš 140
8. GOLDEN SARAH, 3 58,5 Michal Hrouda hlava 01:55,71 7 Juránek Petr 75
9. PRAGMACE, 3 56,0 ž. Petr Foret 1 3/4 01:56,00 4 Votava Jaroslav 300
10. FRANCISKA, 3 57,5 ž. Václav Janáček krk 01:56,05 9 Bodlák Radim 170
11. DALTON(POL), 3 57,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 01:56,25 1 Hurt Tomáš 170
12. RUBEN, 3 58,0 Radek Man 3 01:56,71 6 Hulínský Václav 300
13. WINGET, 3 55,5 Pavlína Filipová 1 01:56,85 13 Berthier Kateřina 250
14. ITOX, 3 57,0 ž. Jan Verner 8 01:58,51 2 Hurt Tomáš 300
Čas: 01:54,54, Mezičasy: (14,25 - 26,71 - 25,82 - 25,11 - 22,65)
Výrok: BOJ-1/2-2 1/4-krk-2 1/4-1 3/4-3/4-hlava-1 3/4-krk-1 1/4-3-1-8

Majitel: Stáj Charvátová, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Ecurie Winning

Sankce: Stáj Charvátová 400 Kč za nenahlášenou pomoc u startovacích boxů u koně č.8 SILVER PRINCE (DU 16/7)

video

4. dostih, start 12:41
1149 PRIX WWW.BLACKTYPEPEDIGREE.COM
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PRIVATE RYAN, 4 54,5 žk. Adam Florian JISTĚ 01:38,88 5 Šatra Tomáš 85
2. DUKE OF DARHORSE(IRE), 3 j 56,5 ž. Jan Verner 1 01:39,06 12 Haris Ludvík 110
3. LUSK, 5 61,0 ž. Martin Laube hlava 01:39,08 9 Horová Oliva 90
4. QUALIFLYER, 5 58,0 žk. David Liška 3/4 01:39,19 14 Hlavatý Pavel 110
5. KATARINA, 3 58,0 ž. Jan Rája 3/4 01:39,33 7 Tůma Pavel 55
6. SIRIUS, 4 64,5 ž. Václav Janáček nos 01:39,33 6 Seménka Zdeněk 85
7. DUDLIK(GB), 4 b 61,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:39,42 16 Chaloupka Jiří 170
8. MONTE GELATO, 3 54,0 ž. Michal Mach 1/2 01:39,49 3 Juránek Petr 65
9. LACORANA, 4 57,0 ž. Kateřina Hlubučková 1/2 01:39,59 2 Horáková Lenka 180
10. FUR COAT(FR), 7 51,0 Michal Hrouda 3/4 01:39,71 11 Fedorowicz Vladislav 170
11. SHAHNOUR AZNAVOUR(GB), 5 57,5 ž. Tomáš Lukášek nos 01:39,71 15 Petrlík Allan 40
12. MAGIC TIROL(POL), 4 61,0 ž. Jaromír Šafář hlava 01:39,73 4 Hurt Tomáš 70
13. SURIKATA, 4 53,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1/2 01:39,83 13 Růžičková Martina 120
14. TROPICAL BOND, 6 b 59,0 ž. Petr Foret hlava 01:39,87 8 Jirátová Petra 230
15. ELLA(FR), 5 49,0 ž. Martina Havelková 1 1/2 01:40,13 10 Drlík Jaroslav 140
15. MONTE CHRISTO, 5 54,0 žk. Daniel Vyhnálek současně 01:40,13 1 Bieliková Marta 120
Nestartovali: APENIN
Čas: 01:38,88, Mezičasy: (27,66 - 24,42 - 21,86 - 24,94)
Výrok: JISTĚ-1-hlava-3/4-3/4-nos-1/2-1/2-1/2-3/4-nos-hlava-1/2-hlava-1 1/2-současně
Maj. prémie:
10 000 Kč (KATARINA)Dr. Charvát

Majitel: Kelso Stables-Nagy, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Komanec M.

Kůň č.5 PRIVATE RYAN byl vybrán k antidopingové kontrole. DK prošetřila situaci cca 100 m před distančním mezníkem a vyslechla žk.Floriána A. Sankce: žk. Florián A. odnětí licence na 2 následující dostihové dny (tj. 18.6. a 25.6) za naražení a tísnění koně č.7 KATARINA koněm č.5 PRIVATE RYAN v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c)

video

5. dostih, start 13:11
1150 CENA WWW.DOSTIHY.NET
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TRAFFIC TOUR, 10 59,0 ž. Petr Foret BOJ 01:26,15 5 Křídlová Tamara 65
2. MACARIO(FR), 3 b 57,5 ž. Jiří Palík 3/4 01:26,27 10 Urbánek Luboš 35
3. LIA ASHAMAL, 5 j 58,0 ž. Jan Rája 1/2 01:26,33 4 Jelínková Petra 100
4. HYACINT(GER*), 8 b 59,0 ž. Kateřina Hlubučková 1 1/2 01:26,59 7 Seménka Zdeněk 75
5. SANG DE LA VIE, 4 56,0 ž. Martin Laube nos 01:26,59 1 Berthier Kateřina 200
6. IRANDO, 3 56,0 Pavlína Filipová 3 1/2 01:27,20 3 Berthier Kateřina 75
7. CONAN, 3 54,5 ž. Jan Verner 3/4 01:27,30 6 Haris Ludvík 65
8. LADISLAV, 5 s 59,0 ž. Tomáš Lukášek 1 1/4 01:27,50 2 Chaloupka Václav 120
9. ZORAYA LUNA(GER), 7 62,0 Jiřina Andrésová 1/2 01:27,62 9 Andrés Dušan 80
10. ARISTOTELES, 4 62,0 ž. Václav Janáček 4 01:28,41 8 Hulínský Václav 110
11. OLD SPIRIT, 4 s 55,5 žk. Adam Florian 6 01:29,57 12 Voršilková Helena 65
12. CAROLINS, 4 j 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 01:29,98 11 Berthier Kateřina 150
Čas: 01:26,15, Mezičasy: (15,22 - 22,51 - 23,78 - 24,64)
Výrok: BOJ-3/4-1/2-1 1/2-nos-3 1/2-3/4-1 1/4-1/2-4-6-2 1/4

Majitel: Stáj Aliance Jičín, Trenér: Křídlová Tamara, Chov: CK Martin Tour

Kůň č.12 OLD SPIRIT ztratil na startu cca 8 délek. Sankce: Stáj DAR 3000 Kč za neohlášené osvobození od zkušebního cvalu a vedení ke startu koně č.6 CONAN (DŘ § 335), ž. Laube M. 1000 Kč za nesprávné použití bičíku (DŘ § 316)

video

6. dostih, start 13:41
1151 CENA DERBY KLUBU
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOLDEN ALIGHIERI, 2 58,0 ž. Michal Mach JISTĚ 01:14,03 3 Juránek Petr 33
2. LOVE CONNECTION(GER), 2 56,0 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:14,38 1 Germič Karel 90
3. KOMINIK(IRE), 2 58,0 ž. Jan Rája 1 1/2 01:14,60 5 Vocásková Helena 17
4. RABBIT WIN(IRE), 2 53,5 Michal Hrouda 2 1/4 01:15,00 2 Juránek Petr 45
5. SICILIAN ROCK(IRE), 2 56,0 ž. Martin Laube 7 01:16,32 4 Pejšková Ivana 65
Čas: 01:14,03, Mezičasy: (27,00 - 23,69 - 23,34)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1 1/2-2 1/4-7

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Juránek Petr, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.
video

7. dostih, start 14:11
1152 CENA WWW.VELKA-CHUCHLE.CZ
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WAR HORSE(POL), 5 j 56,5 žk. Simona Laubeová JISTĚ 01:41,93 5 Mourek František 80
2. CAMELAI, 6 56,0 ž. Jan Verner 2 1/4 01:42,31 2 Kub Ivan 75
3. AIGER, 4 s 60,0 ž. Jaromír Šafář 3 01:42,88 8 Hála Libor 70
4. SAVOIR ABSOLU, 3 57,0 ž. Václav Janáček 3 01:43,47 4 Bodlák Radim 20
5. FURANO(GB), 5 b 58,5 žk. Adam Florian krk 01:43,53 1 Bieliková Marta 70
6. KÁRL, 6 54,5 ž. Martina Havelková 10 01:45,43 9 Hanousek Ladislav 40
ZN DRAMA, 5 b 64,0 Pavlína Filipová     6 Berthier Kateřina 75
ZN GASO, 5 49,5 Jiřina Andrésová     7 Kroutilík Jaroslav 200
ZN RAKIA, 4 s 58,5 ž. Martin Laube     3 Váňa Tomáš 65
Nestartovali: AKACIE
Čas: 01:41,93, Mezičasy: (27,00 - 25,99 - 24,99 - 23,95)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-3-3-krk-10

Majitel: DS Ondra, Matyáš+Flash, Trenér: Mourek František, Chov: SK Krasne

DK přešetřila pády ž. Laubeho M. z koně č. 3 RAKIA a j. Filipové P. z koně č. 6 DRAMA cca 150 m po startu dostihu a pád j. Andrésové J. z koně č.7 GASO v oblouku do cílové roviny. Vyslechla žk. Floriána A. k pádu ž. Laubeho M. a následně j. Filpové P. a nezjistila cizí zavinění. Dále vyslechla ž. Janáčka V. k pádu j. Andrésové J., rovněž vyslechla j. Andrésovou J. a na základě jejich vysvětlení zjistila, že pádu došlo v důsledku kolize s volným koněm. ž. Janáček V. dokončil dostih bez třmenů též v důsledku kolize s volným koněm.

video

8. dostih, start 14:43
1153 CENA WWW. BETINO.CZ
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MATYSEK(IRE), 4 60,5 ž. Vendula Korečková JISTĚ 01:40,52 9 Tajmr Michal 50
2. LAKAR, 7 bj 54,0 žk. David Liška 2 1/2 01:40,92 10 Bieliková Marta 70
3. LA LAGION, 7 56,0 ž. Jiří Palík 3/4 01:41,05 3 Pejšková Ivana 75
4. YONAS ART(IRE), 6 62,0 ž. Václav Janáček 1 1/2 01:41,29 5 Kantek Petr 25
5. ARMANNO, 6 54,5 am. Ivana Machačová, MVDr. hlava 01:41,31 2 Mimra Zdeněk 120
6. LASTORMO, 6 60,0 ž. Michal Mach 4 01:42,24 1 Okleštěk Miloslav 140
7. MAR BEAR, 4 b 61,0 am. Jindřich Fabris 1/2 01:42,33 7 Pohanka Ladislav 150
8. CALISTMEN, 4 53,0 ž. Jan Verner hlava 01:42,35 4 Hurt Tomáš 75
9. OMBRETARIUS, 4 49,0 ž. Kateřina Hlubučková 6 01:43,43 6 Germič Karel 140
10. ADRASTEIA(GB), 7 55,0 žk. Nikola Neumanová daleko 01:48,51 8 Horová Oliva 150
Čas: 01:40,52, Mezičasy: (27,02 - 24,68 - 24,53 - 24,29)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-3/4-1 1/2-hlava-4-1/2-hlava-6-daleko

Majitel: Strojírna Litvínov, Trenér: Tajmr Michal, Chov: Moyglare Stud Farm

Kůň č. 8 ADRASTEIA ztratil na startu nesčetné délky.

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Jakšová Barbora
Supervizor: Pínová Markéta