home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2017 2016 2015 23.04.2017 CH 22.04.2017 BR 17.04.2017 LL 16.04.2017 MI 09.04.2017 CH 02.04.2017 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
    Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
    Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 17.04.2017 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 4.0 (pružná)
1. dostih, start 13:03
1025 CENA hotelu Helada MB
Rovina IV.kat. - 1300 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHUAN CHE, 9 j 54,5 Michal Hrouda JISTĚ 01:24,40 7 Bieliková Marta 60
2. EPOCH(IRE), 4 57,0 ž. Václav Janáček 1 1/2 01:24,60 2 Váňa st. Josef 17
3. ANSHOA, 4 j 53,0 ž. Jan Verner 4 1/2 01:25,40 5 Haris Ludvík 78
4. SERESCO, 7 52,5 Kateřina Hlubučková 1/2 01:25,50 4 Brož Jiří 100
5. TRAFFIC TOUR, 10 57,0 ž. Jaromír Šafář 9 01:27,40 1 Křídlová Tamara 35
6. SVITAVA, 5 55,0 žk. Adam Florian 2 3/4 01:27,80 3 Germič Karel 78
7. KITTY LOT(IRE), 6 s 55,5 ž. Vendula Korečková 3 01:28,40 6 Kantek Petr, MVDr 100
Čas: 01:24,40, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-4 1/2-1/2-9-2 3/4-3
Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Bieliková Marta, Chov: Wolf M.
video

2. dostih, start 13:33
1026 STEEPLECHASE cena společnosti SATUM CZECH s.r.o.
Steeplechase IV.kat. - 3500 m, cena, 5letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SINNDARKA(IRE), 6 72,0 ž. Josef Bartoš JISTĚ 04:27,80 3 Hrudka ml. Jaromír 50
2. LAD IN, 5 71,5 ž. Marek Stromský 1 1/2 04:28,10 7 Kabelková Hana 40
3. BAZALKA(IRE), 6 j 69,0 ž. Jaroslav Myška 14 04:31,50 8 Myšková Štěpánka 18
4. NORINO(POL), 11 67,5 Ján Mach, MVDr. 3/4 04:31,60 9 Bělka Martin 120
5. BYRABAY(FR), 7 67,5 Radek Man 1 3/4 04:31,90 2 Sůrová Pavlína 140
6. RIDERI CROSS, 5 68,0 Martin Liška 3 04:32,50 6 Junková Jana 100
7. SEMANTÝNA, 5 67,0 Barbora Málková 16 04:37,00 1 Růžičková Martina 120
8. MLÝN, 11 71,0 ž. Marcel Novák kr.hlava 04:37,00 4 Kvapilová Lenka 60
Nestartovali: DUKE(POL)
Čas: 04:27,80, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-14-3/4-1 3/4-3-16-kr.hlava
Majitel: H&H Hrudka, Trenér: Hrudka ml. Jaromír, Chov: Dowager Countess Harington
video

3. dostih, start 14:05
1027 CENA ODBORY KOVO MB
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 3letí
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BETTYSUTEKI, 3 58,0 ž. Jaromír Šafář LEHCE 01:59,30 2 Poles Pavel 78
2. FLAMES OF HOREB(IRE), 3 j 58,0 ž. Martin Laube 5 02:00,30 4 Váňa st. Josef 45
3. AENEAS(IRE), 3 j 58,0 ž. Václav Janáček 1 02:00,40 3 Váňa st. Josef 17
4. LIMITED EDITION, 3 58,0 ž. Vendula Korečková 6 02:01,70 1 Zobal František 78
5. MISS MAMOOL(GER), 3 55,0 Kateřina Hlubučková 2 3/4 02:02,10 5 Neuberg Filip 30
Čas: 01:59,30, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-5-1-6-2 3/4
Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Poles Pavel, Chov: Agrolipt s.r.o.

MP: EŽ Praha a.s. 10000 Kč (BETTYSUTEKI) ZZN Polabí-Luka 6000 Kč (LIMITED EDITION)

video

4. dostih, start 14:33
1028 CENA společnosti Realstav MB s.r.o.
Rovina II.kat. - 1700 m, cena, 4letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000)
Zápisné: 1300 + 2700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAMARIND COVE(IRE), 5 62,0 ž. Václav Janáček JISTĚ 01:51,00 2 Váňa st. Josef 20
2. MONTJEU THIRD, 4 61,0 ž. Martin Laube 2 01:51,30 5 Juránek Petr 70
3. NYANI TOMBA(IRE), 7 58,0 ž. Jiří Palík 4 01:52,10 3 Blažková Helena 55
4. STEP STAR, 6 54,5 ž. Vendula Korečková 1/2 01:52,20 6 Váňa Tomáš 35
5. MALQ(FR), 10 56,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 01:52,40 1 Sůrová Pavlína 200
6. DZINFIZZ, 5 58,0 ž. Jan Verner hlava 01:52,40 4 Zobal František 40
7. DODYBUD(IRE), 8 58,0 ž. Jaromír Šafář 9 01:54,40 7 Bieliková Marta 100
Čas: 01:51,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-4-1/2-1-hlava-9
Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Cahermorris Stables Ltd
video

5. dostih, start 15:09
1029 CENA společnosti Petr Čech Sport
Rovina II.kat. - 2200 m, cena, 4letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000)
Zápisné: 1300 + 2700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TIMEKEEPER(IRE), 4 62,0 ž. Václav Janáček LEHCE 02:32,50 8 Váňa st. Josef 16
2. WILLIANN, 4 58,5 ž. Jiří Chaloupka 4 02:33,20 1 Germič Karel 60
3. SANTIN(IRE), 5 58,5 ž. Jan Verner 2 3/4 02:33,80 6 Tajmr Michal 60
4. SECRETIVE LORD, 4 s 58,0 ž. Martin Laube 8 02:35,70 3 Juránek Petr 78
5. INDIAN LASS(IRE), 7 56,5 Michal Demo krk 02:35,80 4 Jelen Jaroslav 150
6. RUMPL CIMPR CAMPR(GB), 4 61,0 ž. Dušan Andrés 2 02:36,10 5 Peťulová Petra 170
7. RHEEDIA, 5 56,5 Kateřina Hlubučková 1 1/4 02:36,40 7 Horáková Lenka 190
8. NICOLE MEGAN(IRE), 4 s 56,5 ž. Michal Mach daleko 02:45,80 2 Šatra Tomáš 300
Čas: 02:32,50, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4-2 3/4-8-krk-2-1 1/4-daleko
Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Looking Back Syndicate
video

6. dostih, start 15:50
1030 Velikonoční STCH Statek Blata Český ráj
Steeplechase I.kat. - 3700 m, cena, 5letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SUNDARA(IRE), 6 70,0 ž. Jan Kratochvíl ZADRŽENĚ 04:49,20 6 Váňa st. Josef 22
2. MISTER WESTMINSTER(GB), 7 s 70,0 ž. Marcel Novák daleko 04:53,80 3 Váňa st. Josef 45
3. SORGENIO, 7 s 70,0 Radek Man 3 04:54,40 8 Bělka Martin 550
4. MARCUS AURELIUS(FR), 7 70,0 ž. Dušan Andrés kr.hlava 04:54,50 4 Popelka Stanislav 300
5. SALAM(POL), 9 70,0 Rostislav Benš 2 1/2 04:55,00 2 Wroblewska Iwona 330
6. TURDUS(POL), 6 70,0 ž. Marek Stromský 5 04:56,50 5 Kabelková Hana 65
7. ALL ABOUT COSSIO(POL), 8 70,0 žk. Pavel Složil ml. 4 04:57,40 7 Poles Pavel 40
Z BOLERO DE L`ISLE(FR), 6 A 1/2 70,0 ž. Jaroslav Myška     1 Chaloupka Václav, Ing. 50
Čas: 04:49,20, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-daleko-3-kr.hlava-2 1/2-5-4
Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Cahermorris Stables Ltd
video

7. dostih, start 16:16
1031 HANDICAP cena společnosti Zliner
Rovina IV.kat. - 2200 m, handicap, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WHITE GHOST, 6 61,5 Michal Hrouda LEHCE 02:41,00 4 Kantek Petr, MVDr 78
2. DRAMA, 5 b 57,5 Pavlína Filipová 6 02:42,00 1 Berthier Kateřina 50
3. WILLY WONKA, 6 49,0 Kateřina Hlubučková 5 02:42,90 7 Pohanka Ladislav, Ing. 25
4. LADY`S MAN, 5 b 57,0 ž. Martin Laube 2 02:43,30 5 Pišl Martin 78
5. WELL RISK, 6 61,5 ž. Dušan Andrés 3 3/4 02:44,10 10 Andrés Dušan 100
6. ZLOMEK, 4 55,0 ž. Jan Verner 3/4 02:44,20 3 Michal Jiří 140
7. HOLGER(IRE), 4 56,5 ž. Jiří Palík 4 02:45,10 6 Blažková Helena 50
8. LADISLAV, 5 60,0 ž. Jiří Chaloupka 6 02:46,40 2 Chaloupka Václav, Ing. 60
9. GOLDY, 10 62,0 ž. Jaromír Šafář 8 02:48,10 8 Křídlová Tamara 40
10. PATRICIE(FR*), 4 60,0 Radek Man 12 02:50,80 9 Vašina Josef 140
Čas: 02:41,00, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-6-5-2-3 3/4-3/4-4-6-8-12
Majitel: Bellicus racing, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: Hř.Křenek
video

8. dostih, start 16:46
1032 HANDICAP cena společnosti Top Sport Management
Rovina V.kat. - 1700 m, handicap, 4letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. YONAS ART(IRE), 6 61,5 ž. Václav Janáček JISTĚ 02:00,20 7 Kantek Petr, MVDr 30
2. HEURE, 6 53,0 ž. Martina Havelková 3/4 02:00,40 3 Derych Vladimír 70
3. ROMANTIK, 5 56,0 žk. Adam Florian 5 02:01,30 5 Růžičková Martina 50
4. BANDERELLAS, 5 60,0 am. Jindřich Fabris 2 02:01,70 6 Mimra Zdeněk 35
5. CALIOPE, 4 53,5 Michal Hrouda 1 1/2 02:02,00 2 Slavíček Josef 130
6. LABOND, 6 b 58,0 ž. Jan Verner 1/2 02:02,10 9 Sýkorová Marcela, Ing. 80
7. CADBEE, 5 58,0 Pavlína Filipová 3 02:02,60 1 Berthier Kateřina 70
8. LATRIB, 8 s 64,0 ž. Petr Foret 3 1/2 02:03,30 8 Sýkorová Marcela, Ing. 60
9. LEMESÍNA, 7 67,5 Marcel Novák 1 02:03,50 4 Kantek Petr, MVDr 70
10. LAKAR, 7 b 61,0 ž. Vendula Korečková 8 02:05,20 10 Bieliková Marta 40
Čas: 02:00,20, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3/4-5-2-1 1/2-1/2-3-3 1/2-1-8
Majitel: Bellicus racing, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: Zámecký Vrch,zem.spol.s r.o.
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Dvořák Karel, Ing.
Člen DK: Toman Milan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Čech Milan
Rozhodčí u váhy: Janecká Monika
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Šafář st. Jaromír