home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2017 2016 2015 23.04.2017 CH 22.04.2017 BR 17.04.2017 LL 16.04.2017 MI 09.04.2017 CH 02.04.2017 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
    Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
    Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 16.04.2017 - Mimoň
stav dráhy: 4.0 (pružná)
1. dostih, start 13:31
1017 Cena města Mimoně
Rovina V.kat. - 3200 m, handicap, 4letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SONYATTA, 5 61,0 ž. Jan Rája V. LEHCE 03:46,70 1 Kub Ivan 18
2. LADAR, 5 61,0 am. Jindřich Fabris 10 03:48,40 3 Kantek Petr, MVDr 18
3. CIMO, 7 56,5 ž. Michal Mach 3 1/2 03:49,00 4 Brož Jiří 50
Nestartovali: MANDALOUN BOY(FR)
Čas: 03:46,70, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-10-3 1/2
Majitel: DUE-daně, účetnictví, ekonomika, Trenér: Kub Ivan, Chov: Hřebčín Napajedla
video

2. dostih, start 14:09
1018 Cena hotelu VALAŠKA
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KADMEN, 5 58,0 ž. Milan Zatloukal BOJ 02:40,60 6 Růžičková Martina 70
2. QUEST ROYAL(SRB), 6 58,5 Kateřina Hlubučková 3/4 02:40,70 2 Neuberg Filip 25
3. SPARROW, 6 57,0 ž. Vendula Korečková 3 02:41,20 4 Seménka Zdeněk 50
4. WIMBLEDON, 4 50,0 Jiřina Andrésová 2 02:41,50 7 Stašková Eva, Ing. 78
5. MICHELANGELO(GER), 4 62,5 ž. Jan Rája 1/2 02:41,60 5 Vocásková Helena 25
6. BEST BOX(POL), 6 65,5 ž. Jaromír Šafář 4 02:42,30 1 Hurt Tomáš 70
7. FANTASY, 4 s 55,5 ž. Michal Mach 2 3/4 02:42,80 3 Havlík Zdeněk 78
8. DIAMOND RACE(IRE), 9 j 61,5 ž. Jiří Chaloupka 4 02:43,60 8 Slabý Petr, Mgr. 60
Čas: 02:40,60, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-3-2-1/2-4-2 3/4-4
Majitel: HC Amphora-Hora, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Vanda V.
video

3. dostih, start 14:40
1019 Cena firmy MPL STAVEBNINY
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ČAMILLA, 4 s 61,0 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 01:58,80 3 Hurt Tomáš 50
2. TETRAROSE(USA), 5 58,5 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4 01:59,00 9 Kub Ivan 20
3. TAGUGU(GER), 7 60,0 Martin Laštovička 5 02:00,00 11 Chaloupka Václav, Ing. 100
4. SANTINO, 7 62,5 Radek Man krk 02:00,00 7 Váňová Hana, Ing. 80
5. ZAIRO, 8 54,0 am. Lenka Janatková 4 02:00,90 1 Křídlová Tamara 160
6. REDARMOON, 7 j 57,5 ž. Vendula Korečková krk 02:01,00 4 Franko Jozef 200
7. SAVAGE, 7 58,0 Josef Sovka 3 1/2 02:01,50 5 Kantek Petr, MVDr 140
8. VOSSOLIE, 4 58,5 Jiřina Andrésová krk 02:01,60 10 Andrés Dušan 50
9. RED TIGER, 4 s 58,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/2 02:01,80 2 Hlavatý Pavel 160
10. RIO GRANDE, 4 57,5 ž. Michal Mach 8 02:03,10 8 Blažková Helena 80
11. OMBRETARIUS, 4 55,0 žk. Adam Florian 4 02:03,70 6 Germič Karel 70
Čas: 01:58,80, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 3/4-5-krk-4-krk-3 1/2-krk-1 1/2-8-4
Majitel: Pepa z lesa, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: Agrolipt s.r.o.
video

4. dostih, start 15:05
1020 Cena firmy MAESTOSO Luna
Rovina III.kat. - 2600 m, handicap, 4letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 675 + 1125 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SOLINI(GER), 8 59,5 ž. Milan Zatloukal LEHCE 02:48,10 3 Neuberg Filip 23
2. ALLANIS(GB), 9 54,0 ž. Vendula Korečková 5 02:49,00 1 Zobal František 50
3. TIALINE, 4 59,0 ž. Jiří Chaloupka 4 02:49,70 7 Haris Ludvík 50
4. NOWITKA, 7 53,0 ž. Martina Havelková 2 3/4 02:50,20 2 Kabelková Hana 85
5. CHARROS, 6 60,0 Kateřina Hlubučková 2 1/2 02:50,70 8 Růžičková Martina 30
6. NOBLE FOX(FR), 8 59,5 Jiřina Andrésová 4 02:51,50 4 Andrés Dušan 78
7. ALEGORIA, 5 62,0 ž. Jan Rája 1/2 02:51,60 5 Vocásková Helena 40
8. LORD BECCARI, 7 56,0 ž. Jaromír Šafář 8 02:53,40 6 Horová Oliva, Ing. 60
Čas: 02:48,10, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-5-4-2 3/4-2 1/2-4-1/2-8
Majitel: Stáj Habich - Neuberg, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Gest.Franken

Poplatky: stáj Juwital-Sangrim-Team 500 Kč za ohlášenou změnu dresu (DU čl. 16/2).

video

5. dostih, start 15:35
1021 Cena společnosti OMA CZ a.s.
Steeplechase V.kat. - 4600 m, handicap, 5letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHEIKA ZUZA, 5 67,5 ž. Marcel Novák JISTĚ 06:32,40 1 Kvapilová Lenka 20
2. TRIVERO(USA), 11 69,0 Ondřej Velek 4 06:33,10 2 Neuberg Filip 38
PN I WANT DANCE, 9 68,0 žk. Pavel Složil ml.     3 Šatra Tomáš 60
PN LUK, 5 s 63,5 ž. Josef Sovka     4 Marcová Petra 80
ZN ZACHARY, 8 b 67,0 Michal Kubík     5 Ministr Antonín 60
Z SILVER BOY, 5 61,0 Radek Man     6 Menclová Aneta 250
Čas: 06:32,40, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-4
Majitel: Kvapilová - Stáj Kvapil, Trenér: Kvapilová Lenka, Chov: Bláha Martin

DK vyslechla j. Mana R. a tr. Menclovou A. k zadržení koně č.6 SILVER BOY. Sankce: tr. Menclová A. výstraha za nepřipravenost koně č.6 SILVER BOY do dostihu (DŘ §401f).

video

6. dostih, start 16:24
1022 Cena Libereckého kraje
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 5letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CREOLA TIGER, 7 67,0 Jan Derych BOJ 05:12,60 2 Mimra Zdeněk 78
2. ELEGANT DEVIL(GER), 13 69,5 Martin Liška 1/2 05:12,70 7 Křídlová Tamara 35
3. AMERICKÝ SEN, 9 70,5 ž. Marcel Novák 1 05:12,90 5 Kvapilová Lenka 20
4. RAPPER`S MUSIC, 7 69,0 Jan Odložil 2 1/4 05:13,20 6 Novák Antonín 45
5. VALENCIA SKY, 6 j 68,5 Barbora Málková 7 05:14,80 4 Růžičková Martina 60
6. LAD OF BEAMS, 6 67,5 žk. Pavel Složil ml. 4 1/2 05:15,90 3 Ilíková Kateřina 120
Nestartovali: DOBBY
Čas: 05:12,60, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-1-2 1/4-7-4 1/2
Majitel: Áďa a Emmča Friedmannovy, Trenér: Mimra Zdeněk, Chov: Hřebčín Napajedla
video

7. dostih, start 16:56
1023 Cena firmy ROKO
Proutky V.kat. - 3100 m, cena, 4letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TANEČNICE LÚČNICE, 4 67,5 ž. Marcel Novák JISTĚ 03:44,00 8 Kvapilová Lenka 40
2. MORAVANKA, 4 66,0 Jan Odložil 1 3/4 03:44,30 9 Novák Antonín 60
3. SEGRETON, 4 66,5 Martin Laštovička krk 03:44,40 1 Chaloupka Václav, Ing. 120
4. TULITA(POL), 4 64,0 Sertash Ferhanov 4 03:45,10 5 Porkátová Ivana 50
5. DAKAR, 4 s 70,0 ž. Josef Bartoš 8 03:46,60 2 Bartoš st. Josef 18
6. VESPERAA, 4 63,5 Barbora Málková 4 1/2 03:47,30 7 Růžičková Martina 150
7. IMPHAL(POL), 4 65,5 žk. Veronika Řezáčová 3 03:47,80 6 Žalud Radek 120
8. STEPIDA, 4 64,5 Ondřej Velek 4 03:48,50 3 Neuberg Filip 100
Z MILKIPOUR(FR), 4 67,0 žk. Pavel Složil ml.     4 Wroblewski Grzegorz 35
Čas: 03:44,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 3/4-krk-4-8-4 1/2-3-4
Majitel: Kvapilová - Stáj Kvapil, Trenér: Kvapilová Lenka, Chov: Ševčík M.,Ing.

Poplatky: tr.Wroblewski G.200 Kč za ohlášené použití fixace jazyka u koně č.4 MILKIPOUR (DU 16/11) Sankce: žk.Řezáčová V.1500 Kč za ohlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg v průběhu dostihového dne na koni č.6 IMPHAL (DŘ §326)

video

8. dostih, start 17:26
1024 Cena firmy KM PRONA
Proutky V.kat. - 3100 m, cena, 5letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RED REBEL(GB), 5 65,5 am. Michal Mikšovský JISTĚ 03:45,50 4 Kabelková Hana 15
2. FEJZBUK, 5 68,0 žk. Pavel Složil ml. 1 03:45,70 6 Derych Vladimír 70
3. ELEN(FR), 7 64,0 žk. Veronika Řezáčová nos 03:45,70 3 Řezáčová Jana 78
4. FRAGMENT OF SCYRIS, 6 67,0 Jan Derych 20 03:50,80 1 Derych Vladimír 40
ZN VIKÁRKA, 6 64,0 Sertash Ferhanov     2 Marcová Petra 78
Nestartovali: LADY CATHERINE
Čas: 00:00,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1-nos-20
Majitel: Red Rebels, Trenér: Kabelková Hana, Chov: Tucker D.R.

Sankce: žk.Řezáčová V. 1500 Kč za ohlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 kg v průběhu dostihového dne na koni č.3 ELEN(DŘ §326)

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Dvořák Karel, Ing.
Člen DK: Chlístovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Čech Milan
Rozhodčí u váhy: Janecká Monika
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Vávrová Renata