home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2017 2016 2015 23.04.2017 CH 22.04.2017 BR 17.04.2017 LL 16.04.2017 MI 09.04.2017 CH 02.04.2017 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
    Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
    Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 09.04.2017 - Praha
stav dráhy: 4.4 (pružná)
1. dostih, start 14:03
1009 CENA DĚTSKÉHO KOUTKU HŘÍBÁTKA
Rovina IV.kat. - 2400 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FIGHTING LIPS(IRE), 3 b 60,0 ž. Stephane Breux JISTĚ 02:42,00 2 Tůma Pavel 16
2. ARGANO, 3 b 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2 02:42,20 6 Pejšková Ivana, Ing. 90
3. LODGIA ROCK, 3 57,5 ž. Vendula Korečková 3 1/2 02:42,80 4 Myšková Štěpánka 40
4. MANSUR, 3 s 57,0 ž. Jiří Palík 3 1/4 02:43,40 3 Kvapilová Lenka 90
5. SOCIETY SOLVENT, 3 55,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 02:43,70 5 Olehla Čestmír, MVDr. 100
6. KRIS ROCK, 3 58,0 ž. Jan Rája 9 02:45,70 1 Vocásková Helena 30
Čas: 02:42,00, Mezičasy: (28,10 - 29,44 - 28,80 - 26,24 - 25,22 - 24,20)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-3 1/2-3 1/4-1 1/4-9
Majitel: Dr.Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Stall Parthenaue
video

2. dostih, start 14:32
1010 CENA EVROPSKÉHO POHÁRU ŽOKEJŮ 2017
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BON JOUR, 3 55,5 ž. Martina Havelková JISTĚ 01:29,80 7 Mimra Zdeněk 90
2. ARKANIE(GB), 3 58,0 ž. Jan Rája 1/2 01:29,90 3 Vocásková Helena 33
3. SEXY PRINCESS, 3 58,5 ž. Jiří Palík 1 3/4 01:30,20 1 Kvapilová Lenka 25
4. NOMBEKO(FR), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:30,30 6 Chaloupka Jiří 55
5. MACARIO(FR), 3 j 57,0 ž. Vendula Korečková krk 01:30,30 4 Urbánek Luboš 80
6. YES APRIL, 3 s 57,5 ž. Jan Verner 4 3/4 01:31,10 2 Drlík Jaroslav 55
PN MORGAN, 3 b 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev     5 Petrlík Allan 55
Čas: 01:29,80, Mezičasy: (15,10 - 24,78 - 24,70 - 25,22)
Výrok: JISTĚ-1/2-1 3/4-1/2-krk-4 3/4
Majitel: Syndikát 2007, Trenér: Mimra Zdeněk, Chov: Žid J.+ Mimra Z.

Kůň č. 4 MACARIO zavinil pád koně č.5 MORGAN. Sankce: ž. Korečková V. 2000 Kč za nerovnou a nebezpečnou jízdu po startu (DŘ §364 b, c).

video

3. dostih, start 15:02
1011 CENA MUZIKÁLU KRYSAŘ
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CELINE MY HEART(GB), 4 55,5 ž. Stephane Breux JISTĚ 01:14,10 8 Syslová Lenka 110
2. PRESTIGE OF GRACIE(IRE), 5 j 54,5 ž. Szczepan Mazur 2 1/4 01:14,60 3 Luka Václav, Ing. 23
3. VICTORIOUS LAUGH(IRE), 4 54,0 ž. Martina Havelková 1 01:14,70 10 Endaltsev Igor 200
4. EPOCH(IRE), 4 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2 01:14,80 9 Váňa st. Josef 150
5. J`EN REVE DEJA(FR), 6 60,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/4 01:15,20 6 Hurt Tomáš 110
6. BULPIT, 4 sj 60,0 ž. Jiří Palík krk 01:15,20 5 Haris Ludvík 110
7. ZORAYA LUNA(GER), 7 54,0 Jiřina Andrésová 2 1/2 01:15,70 4 Andrés Dušan 75
8. DOUBRAVKA(IRE), 4 52,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 1/4 01:15,90 2 Bartoš st. Josef 90
9. DRAGUEUSE(FR), 4 56,0 žk. Adam Florian 1 1/4 01:16,10 12 Germič Karel 200
10. DODYBUD(IRE), 8 58,5 am. Jindřich Fabris 6 01:17,30 1 Bieliková Marta 28
11. COLD AS ICE(POL), 6 b 53,0 žk. David Liška 2 3/4 01:17,90 7 Křídlová Tamara 200
12. DELFÍN, 4 52,5 žk. Lucie Fialová 14 01:20,90 11 Mourek František 170
Čas: 01:14,10, Mezičasy: (24,70 - 24,90 - 24,50)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-1-1/2-2 1/4-krk-2 1/2-1 1/4-1 1/4-6-2 3/4-14
Majitel: Jezdecké potřeby Ostrava, Trenér: Syslová Lenka, Chov: Mrs James Wigan

Kůň č. 11 DELFÍN ztratil na startu cca 6 délek, kůň č. 1 DODYBUD a č. 6 J`EN REVE DEJA ztratili na startu cca 2 délky.

video

4. dostih, start 15:35
1012 43. MEMORIÁL RUDOLFA DEYLA
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 3letí - klisny
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 3400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. POLYANTA(ITY*), 3 57,5 ž. Petr Foret V. LEHCE 01:27,50 5 Török Dalibor 40
2. CHICA QUERIDA(IRE), 3 58,0 ž. Jan Rája 4 1/2 01:28,30 10 Wroblewski Grzegorz 90
3. COFFOLA(IRE), 3 57,5 ž. Szczepan Mazur 3/4 01:28,40 6 Luka Václav, Ing. 35
4. MAYDA(IRE), 3 57,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev kr.hlava 01:28,40 9 Váňa Tomáš 80
5. KATARINA, 3 57,5 ž. Stephane Breux kr.hlava 01:28,40 7 Tůma Pavel 40
6. JOHANKA, 3 57,5 ž. Vendula Korečková 3/4 01:28,60 2 Myšková Štěpánka 65
7. BELA BONITA, 3 57,5 ž. Jiří Palík 5 01:29,60 3 Haris Ludvík 170
8. LA SARENNE(FR), 3 57,5 ž. Martin Laube 2 01:30,00 1 Pišl Martin 130
9. LA SANTIAGA(GER), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk 01:30,00 4 Hlavatý Pavel 200
10. FINÁLE, 3 57,5 ž. Jan Verner 1 3/4 01:30,30 8 Haris Ludvík 120
Čas: 01:27,50, Mezičasy: (15,10 - 24,83 - 23,50 -24,07)
Výrok: VELMI LEHCE-4 1/2-3/4-kr.hlava-kr.hlava-3/4-5-2-krk-1 3/4
Majitel: DS Pegas, Trenér: Török Dalibor, Chov: Trávníček Jiří, Ing.

Kůň č.5 POLYANTA byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: Tr. WROBLEWSKI G. 1000 Kč za neohlášené použití lícních beránků u koně č.10 CHICA QUERIDA (DŘ § 310). Majitelské prémie: DS Pegas (POLYANTA(ITY*) 20000 Kč Dr.Charvát (KATARINA) 12000 Kč

video

5. dostih, start 16:04
1013 CENA DERBY KLUBU
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TIGGY BLUE, 5 53,0 ž. Jan Verner JISTĚ 01:42,60 5 Jelen Jaroslav 110
2. SUN FOR LIFE(GB), 9 j 58,0 ž. Jiří Palík 1 1/4 01:42,80 11 Drlík Jaroslav 65
3. MARIONEL(IRE), 4 58,0 ž. Jan Rája 1 3/4 01:43,10 7 Pejšková Ivana, Ing. 85
4. MARKER SUN, 8 60,5 ž. Martin Laube 1 1/4 01:43,40 8 Pišl Martin 75
5. LEMESÍNA, 7 59,0 žk. Jakub Spáčil 1 1/4 01:43,60 3 Kantek Petr, MVDr 75
6. YONAS ART(IRE), 6 55,5 ž. Vendula Korečková 1/2 01:43,70 4 Kantek Petr, MVDr 130
7. ARMANNO, 6 49,0 am. Ivana Machačová, MVDr. 3 1/4 01:44,30 9 Mimra Zdeněk 150
8. AKACIE, 4 52,5 am. Helena Březinová 1 3/4 01:44,70 10 Knauer Martin 130
9. TAMID, 5 57,5 ž. Jaromír Šafář 3 01:45,20 6 Bartoš st. Josef 35
10. RAKIA, 4 s 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/4 01:45,50 2 Váňa Tomáš 55
11. VIKTORIE VALLY, 4 s 50,5 Jiřina Andrésová kr.hlava 01:45,50 1 Chaloupka Jiří 30
Čas: 01:42,60, Mezičasy: (26,50 - 24,77 - 25,23 - 26,10)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1 3/4-1 1/4-1 1/4-1/2-3 1/4-1 3/4-3-1 1/4-kr.hlava
Majitel: Stáj Pěčín - Jelen, Trenér: Jelen Jaroslav, Chov: Hlaváčová J.
video

6. dostih, start 16:33
1014 59. VELKÁ DUBNOVÁ CENA ERSTE FACTORING
Rovina I.kat. - 1800 m, cena, 4letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FATHER FROST(IRE), 5 59,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev TUHÝ BOJ 01:52,60 3 Váňa st. Josef 75
2. ALDZARB(IRE), 5 61,0 ž. Jaromír Šafář krk 01:52,60 6 Šavujev Arslangirej 100
3. SOLAR ECLIPSE(GB), 6 58,0 ž. Szczepan Mazur 3/4 01:52,80 8 Wroblewski Grzegorz 25
4. DALLY HIT(IRE), 6 59,5 ž. Jiří Palík 4 1/4 01:53,60 2 Pejšková Ivana, Ing. 25
5. GOLDEN DEVIL, 4 59,5 ž. Martin Laube 3 01:54,20 10 Juránek Petr 250
6. JOHNNY WHISTLE, 4 59,5 ž. Vendula Korečková 6 01:55,60 9 Myšková Štěpánka 350
7. APPROCAILLIS(IRE), 4 j 58,0 ž. Martina Havelková 1 1/2 01:55,80 5 Endaltsev Igor 200
8. JARAHI(IRE), 4 j 59,5 ž. Petr Foret 5 01:57,00 1 Urbánek Luboš 350
9. SAPSIREE(IRE), 7 58,0 ž. Jan Rája 6 01:58,40 7 Šatra Tomáš 200
10. URBAN JOY(IRE), 4 59,5 ž. Jiří Chaloupka 11 02:00,70 4 Urbánek Luboš 300
Čas: 01:52,60, Mezičasy: (15,10 - 23,84 - 24,19 - 24,19 - 25,28)
Výrok: TUHÝ BOJ-krk-3/4-4 1/4-3-6-1 1/2-5-6-11
Majitel: Statek Chyše-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Prendergast B.

Sankce: ž Murzabayev B. 3750 Kč a ž..Mazur S. 563 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

7. dostih, start 17:04
1015 CENA KORANA
Rovina III.kat. - 2200 m, handicap, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROONY, 8 s 56,5 Jiřina Andrésová TUHÝ BOJ 02:25,80 2 Bieliková Marta 90
2. KITE OF GRACIE, 7 58,0 ž. Jan Verner kr.hlava 02:25,80 1 Horáková Lenka 40
3. FATYMA, 4 58,5 ž. Martin Laube 1 1/4 02:26,10 3 Juránek Petr 30
4. ELLA(FR), 5 53,0 ž. Martina Havelková 2 1/4 02:26,40 6 Drlík Jaroslav 55
5. SNEZENKA(IRE), 5 j 57,5 žk. David Liška krk 02:26,50 5 Luka Václav, Ing. 40
6. FANTASTICADVENTURE(GER), 4 j 62,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2 02:26,50 4 Urbánek Luboš 55
7. LORIE, 4 50,5 žk. Simona Laubeová 1 1/2 02:26,80 10 Váňa st. Josef 100
8. FROZEN BOSON(IRE), 4 59,0 ž. Michal Mach 7 02:28,30 9 Blažková Helena 100
9. NINETEEN, 5 56,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev daleko 02:34,10 8 Váňa st. Josef 90
Nestartovali: KATCHABA(USA)
Čas: 02:25,80, Mezičasy: (16,00 - 25,99 - 26,75 - 26,50 - 25,05 - 25,51)
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-1 1/4-2 1/4-krk-1/2-1 1/2-7-daleko
Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Bieliková Marta, Chov: BUC-Film Bouček J.

Kůň č.2 ROONY byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

8. dostih, start 17:31
1016 CENA ALBIONA
Rovina III.kat. - 2200 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KERABUSH(IRE), 3 54,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 02:26,20 4 Wroblewski Grzegorz 25
2. MUJAHID BRAVE, 3 59,5 ž. Jaromír Šafář 2 1/2 02:26,70 2 Juránek Petr 90
3. JOSEPH, 3 59,5 ž. Stephane Breux krk 02:26,70 6 Tůma Pavel 20
4. SÁI FÉI, 3 56,5 Jiřina Andrésová 6 02:27,80 3 Andrés Dušan 150
5. SOLAI, 3 55,5 ž. Szczepan Mazur 7 02:29,20 1 Luka Václav, Ing. 70
6. ARGAMI, 3 58,0 ž. Jan Verner 14 02:31,90 5 Haris Ludvík 90
7. LYSYANARGENT(FR), 3 56,5 ž. Michal Mach 3/4 02:32,10 7 Blažková Helena 100
Čas: 02:26,20, Mezičasy: (16,09 - 26,88 - 26,24 - 27,54 - 24,37 - 25,08)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-krk-6-7-14-3/4
Majitel: MUDr.Eva Nieslaniková, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: McCutcheon P.& H.

Majitelské prémie: Rabbit Trhový Štěpánov (MUJAHID BRAVE) 10000 Kč Dr.Charvát (JOSEPH) 6000 Kč Quartis-Zámecký Vrch (SAI FÉI) 4000 Kč

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Mandysová Kateřina
Rozhodčí u cíle: Pokorná Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Kučabová Eliška